Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Walki koni

aggunia (PL1)aggunia (PL1) Posty: 69
edytowano 28.11.2014 w Pytania ogólne Big Farm
Nie wiem dlaczego mój koń walczy ciągle z tymi samymi konikami i cały czas przegrywa, pomimo tego że cały czas go trenuje...nie ma innych zawodników? codziennie te same 3 konie....
Jak ciągłe z nimi przegrywam to jakie mam szanse w końcu wygrać turniej? Może jakiś błąd w grze?
Post edited by aggunia (PL1) on
«1

Komentarz

  • pumbelix (PL1)pumbelix (PL1) Posty: 370
    edytowano 28.10.2014
    Wygrane są losowe. Tak jak w Kole Fortuny. A więc nie zawsze będziesz wygrywać. Czasem wygrasz a czasem przegrasz tuż po pierwszym konkursie.
  • dziubasek_88dziubasek_88 Posty: 2
    edytowano 29.10.2014
    Witam. mam ten sam problem od 3 dni ciągle przegrywam, przeczekam czas "kary" i znów próbuje i za każdym razem przegrana. Coś chyba jest nie tak bo nawet gdyby losowo to jakaś wygrana chodź jedna by padła. Jak mam rozbudowywać tory skoro nie mamy możliwości wygrywania. ??
  • Maniusia.m (PL1)Maniusia.m (PL1) Posty: 16
    edytowano 29.10.2014
    Witam, ja mam też ten sam problem. Na początku myślałam że to ja mam po prostu pecha ale widze że inni mają ten sam problem. Bardzo mi się podobają koniki ale to ciągłe przegrywanie mnie bardzo zniechęca. Startuje, przegrywam, czekam, startuje, przegrywam, czekam... i tak cały czas.
  • aggunia (PL1)aggunia (PL1) Posty: 69
    edytowano 29.10.2014
    No właśnie, ja tak mam od 4 dni, już chyba z 30 walka i cały czas przegrywam, nawet raz nie wygrałam a ciągłe trenuje swojego konia, więc jakie mam szanse rozbudować tor jak nie mogę wygrać i zdobyć żadnej złotej podkowy do rozbudowy.....
  • Pandora02 (PL1)Pandora02 (PL1) Posty: 16
    edytowano 29.10.2014
    I ja mam tak samo niestety te konie to chyba niewypał
  • DivuDivu Posty: 9
    edytowano 29.10.2014
    po przegraniu pojedynku możesz kliknąć przycisk detale - rozwinie Ci sie okno, w którym na samym dole będzie pisało jaka była Twoja szansa na zwycięstwo a jaka przeciwnika(w procentach). Jeśli masz dużo mniejszą od przeciwnika to dlatego przegrywasz.
  • lilia222lilia222 Posty: 1
    edytowano 29.10.2014
    Skoro walki wygrywa się losowo, to po co w ogóle robić treningi. Jak dla mnie to jakaś porażka z tym koniem. Cała ta sytuacja z koniem jest wnerwiająca i zniechęcająca do gry, a wydaje się, że zamiarem twórców było urozmaicenie gry, która z upływem czasu staje się po prostu nuuudna.
  • majka 20132majka 20132 Posty: 9
    edytowano 30.10.2014
    jeśli wygrane są losowe to poco szkolić konia ja mam na każdym szkoleniu chyba 8 poziom treningu i tak przegrywam a rozbudowa torów zajmuje tylko czas
  • PINKI5PINKI5 Posty: 2
    edytowano 30.10.2014
    do jakiego poziomu szkoli się konie mam juz niby 8 poziom a i tak trafiają się przegrane a co do tego że wygrane są losowe to chyba komuś sie pomyliło , powinno się rywalizować z losowym przeciwnikiem jak w misjach jak przegram to jest sens szkolić konia ( z komputerem chyba jeszcze nikt w nic nie wygrał)
  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136
    edytowano 30.10.2014
    Divu napisał użytkownik: »
    po przegraniu pojedynku możesz kliknąć przycisk detale - rozwinie Ci sie okno, w którym na samym dole będzie pisało jaka była Twoja szansa na zwycięstwo a jaka przeciwnika(w procentach). Jeśli masz dużo mniejszą od przeciwnika to dlatego przegrywasz.

    Ta niby "szansa" jest też do kitu, bo gdy miałam strzałkę w dół i tylko 22% szansy - ten bieg wygrałam, a ten gdzie miałam duże szanse wg niby "analizy" przegrałam. W tej samej kolejce.
    Tam nic nie ma logicznego, tylko losowość, a to nie bawi, gdy nie ma się żadnego wpływu na wyniki :(
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 30.10.2014
    PINKI5 napisał użytkownik: »
    do jakiego poziomu szkoli się konie mam juz niby 8 poziom a i tak trafiają się przegrane a co do tego że wygrane są losowe to chyba komuś sie pomyliło , powinno się rywalizować z losowym przeciwnikiem jak w misjach jak przegram to jest sens szkolić konia ( z komputerem chyba jeszcze nikt w nic nie wygrał)

    Witaj,

    atrybuty naszych koników można w tej chwili podnosić maksymalnie do 10 poziomu, ale w przyszłych aktualizacjach przewidziane są kolejne poziomy.
    Jeśli chodzi o rywalizacje z innymi Graczami, jest to w planach GGS na przyszłość (będzie wprowadzone w kolejnych aktualizacjach).
    Proszę abyś następnym razem zanim utworzysz nowy wątek na forum, skorzystała z wyszukiwarki, ponieważ większość odpowiedzi na zadawane przez Was pytania znalazło już swoje miejsce na forum. Pozwoliłam sobie połączyć oba tożsame tematy.
    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • aggunia (PL1)aggunia (PL1) Posty: 69
    edytowano 01.11.2014
    Oczywiście zasady są znane, problem tylko w tym że nie są zgodne z faktami.Jeśli wygrane są "losowe" to powinno się losowo co jakiś czas wygrać a nie cały czas przegrywać ;(
    Inaczej tak jak pisali inni nie ma sensu szkolić konia....
    Logicznym jest że jeśli ktoś cały czas trenuje konia to tych wygranych powinno być więcej, prawda? Bo skoro mam 8 poziom i cały czas przegrywam to chyba coś jest nie tak ;/ Nie wspominając że jest to bardzo wkurzające.....
  • kasiasu (PL1)kasiasu (PL1) Posty: 97
    edytowano 03.11.2014
    A sprawdziliście jaki poziom ma wasz przeciwnik, bo u mnie po każdych zawodach rośnie im poziom do góry, a ja żeby przejść o poziom do góry muszę przeprowadzić kilka treningów
  • aggunia (PL1)aggunia (PL1) Posty: 69
    edytowano 03.11.2014
    Na razie te walki koni są beznadziejne, jedyna nadzieja że jak wprowadza walki z innymi uczestnikami gry, tak jak przy misjach, to będzie fajniej i realistycznej,w tedy będą normalne szanse na wygraną czy przegraną, bo gra z systemem to porażka....
  • ANK752ANK752 Posty: 9
    edytowano 03.11.2014
    Też mam ten sam problem. Mój koń ciągle przegrywa i nie moge zdobyc złotych podków!!!
  • BozenaGamerBozenaGamer Posty: 56
    edytowano 03.11.2014
    moze mi ktos to wytlumaczyc bo ja tego nierozumie czym wiekszy poziom konia tym niemozna wygrac w wyscigach i dlatego tez niemoznac rozbiegow dla koni konia zrobie na najwyzszym poziomie i bende w dolu z rozbudowa bo moj kon bedzie przegrywal z koniem na nizszym poziomie. prosze o pomoc jaka karme dajecie swojemu pupilkowi.:):):)
  • MoniaSz_18MoniaSz_18 Posty: 5
    edytowano 04.11.2014
    a ja mam pytanie jak można zdobyć podkowy ??
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 04.11.2014
    MoniaSz_18 napisał użytkownik: »
    a ja mam pytanie jak można zdobyć podkowy ??

    te "zwykłe" podkowy , które są potrzebne do treningu konia - dostajemy od kapitana - za przekazanie produktów na statek, a podkowy konkursowe- potrzebne do rozbudowy obiektów treningowych - dostajemy , jeżeli naszemu kuniowi uda się wygrać wyścig :)
  • MoniaSz_18MoniaSz_18 Posty: 5
    edytowano 04.11.2014
    Dziękuje ;)
  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    edytowano 08.11.2014
    BozenaGamer napisał użytkownik: »
    moze mi ktos to wytlumaczyc bo ja tego nierozumie czym wiekszy poziom konia tym niemozna wygrac w wyscigach i dlatego tez niemoznac rozbiegow dla koni konia zrobie na najwyzszym poziomie i bende w dolu z rozbudowa bo moj kon bedzie przegrywal z koniem na nizszym poziomie. prosze o pomoc jaka karme dajecie swojemu pupilkowi.:):):)

    Specjalnej karmy dla konia nie ma, należy go trenować. Włączyć trening i mieć spokój, chociaż nic nie miga. Pozdrawiam.
  • małgosia997 (PL1)małgosia997 (PL1) PL1 Posty: 3
    edytowano 09.11.2014
    A jak masz wygrywać gdy poziom Twojego konia to maksymalnie 10 a konie z którymi walczycz to poziom 13 -15?
    Chyba trzeba czekać do aktualizacji która jest 23 listopada.Powodzenoa
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 09.11.2014
    małgosia997 napisał użytkownik: »
    A jak masz wygrywać gdy poziom Twojego konia to maksymalnie 10 a konie z którymi walczycz to poziom 13 -15?
    Chyba trzeba czekać do aktualizacji która jest 23 listopada.Powodzenoa

    Ciekawie skąd to wiesz.
  • aggunia (PL1)aggunia (PL1) Posty: 69
    edytowano 17.11.2014
    Ja na razie wygrywam 1 walkę na 10, tylko czy może mi ktoś mądry wytłumaczyć co z tego mam?
    Bo wywalam masę kasy na wyspę z której mam muszelki potrzebne do kupienia nasion do szklarni które z kolei sa potrzebne do całkowitego załadunku statku.Za to mam podkowy potrzebne do treningu konia i za wygrane walki dostaję złote podkowy potrzebne do rozbudowy stajni....no ale co z tego mam? żadnej kasy....żadnych wartościowych nagród... jedynie pkt doświadczenia....to jakie korzyści przynosi ten koń? Tyle zachodu dla niego a po co on mi jest potrzebny? Nie ma z niego żadnego pożytku ;( Czy może się mylę?
  • PrincessPlayerPrincessPlayer Posty: 2
    edytowano 19.11.2014
    Nie mylisz się
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    edytowano 19.11.2014
    Dlatego ja sobie odpuściłam wszystko razem, wyspę, szklarnię, a konia trenuję raz dziennie, za te podkowy co dostaję za załadunek statku kapustą i jajkami. :D Koń nic nie daje, ani dolarów, ani dekoracji, to po co się wysilać? o.O
  • edytowano 19.11.2014
    współzawodnictwo w wyscigach jest chyba wyłaczone...ja mam konia wytrenowanego max i od 3 dni cały czas włączam zawody co ustalone 3 godz. i zawsze mam komunikat;niestety twój koń znowu przegrał i tak w kółko kilkadziesiąt razy,zaczeło mnie to juz bawic i prywatnie obstawiam kiedy choc raz mój koń wygra....moze włączycie sie do zabawy..zapraszam za niecałe dwie godziny znowu startuje???
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 20.11.2014
    Zbyszekb7Player napisał użytkownik: »
    współzawodnictwo w wyscigach jest chyba wyłaczone...ja mam konia wytrenowanego max i od 3 dni cały czas włączam zawody co ustalone 3 godz. i zawsze mam komunikat;niestety twój koń znowu przegrał i tak w kółko kilkadziesiąt razy,zaczeło mnie to juz bawic i prywatnie obstawiam kiedy choc raz mój koń wygra....moze włączycie sie do zabawy..zapraszam za niecałe dwie godziny znowu startuje???

    Pierwszy zakład... Może w trzeciej gonitwie? :) A poważniej mówiąc, życzę powodzenia i szczęścia, oby passa przegranych odwróciła się na serię zwycięstw.

    Pozdrawiam
  • aaddaamm1 (PL1)aaddaamm1 (PL1) Posty: 19
    edytowano 20.11.2014
    Mój koń stoi,bo jest na maksa wytrenowany.Czasami coś się udaje wygrać,ale to rzadkość.A ta passa to od czego niby zależy? Od statystyki?
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    edytowano 21.11.2014
    aaddaamm12 napisał użytkownik: »
    Mój koń stoi,bo jest na maksa wytrenowany.Czasami coś się udaje wygrać,ale to rzadkość.A ta passa to od czego niby zależy? Od statystyki?

    U mnie identycznie wytrenowany 3x10 startuje i nic nie wygrywa:(( Trenować też juz nie można bo ma już maxa..:Nie ma sensu dalej grać bo nic nie można zrobić...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik