Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Big Farm na gry.pl

Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
edytowano 23.09.2014 w Problemy techniczne i błędy
Czy ktoś z Was gra w farmę na gry.pl. Od wczoraj jest problem z grą. Na jednych kontach działa na drugich nie. Ktoś może wie co tam się dzieje, bo administracja chyba nie panuje nad sytuacją. Event leci a nie można uruchomić gry aby robić zadania. Co niektórym graczom już puszczają nerwy.
Post edited by Piotr7511 (PL1) on

Komentarz

  • edytowano 17.09.2014
    Witam serdecznie.
    Właśnie zasięgnęłam opinii osoby z sojuszu, która gra przez gry.pl.I nie ma ona żadnych problemów z grą.Wszystko działa poprawnie.
  • Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
    edytowano 17.09.2014
    Pisałem wyżej, że nie wszystkich dotyczy problem. Jedna z moich córek też gra normalnie a druga nie może uruchomić gry. I tak już jest od wczoraj.
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 17.09.2014
    Ja mam jedną farmę na gry pl i leci wszystko normalnie ewent robię już 5 zadanie i jest wszystko ok na głównym serwerze też wszystko gra
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 17.09.2014
    Jeśli występują tam jakieś problemy to trzeba zgłosić to na gry.pl nie tutaj, bo ja też miałam tam konto, miałam tam inny problem tutaj go opisałam a dostałam wiadomość że muszę tam zgłosić bo to inne serwery czy co tam nie znam się.
  • łukrecjałukrecja Posty: 8
    edytowano 19.09.2014
    Trochę pózno, ale dopiero co się dowiedziałam dlaczego szefa sojuszu już nie ma od kilku dni. Właśnie przez problem opisany powyżej. Przeraża mnie to, bo jak u nich nie naprawią, to nasz sojusz bez szefa upadnie, a inwestuję w niego juz od początku roku. Wiele sojuszy boryka się z tym samym problemem.
    Można sie załamać:(
  • Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
    edytowano 19.09.2014
    No niezły jest tam bajzel. Od 4 dni nie można wejść do gry. Czytając komentarze graczy wychodzi na to, że większość osób, które ma problem z wejściem do gry to właśnie szefowie sojuszów. Trochę to dziwne.
  • Gałgonia (PL1)Gałgonia (PL1) Posty: 20
    edytowano 19.09.2014
    Moja siostra gra na gry.pl i nie ma żadnych problemów. Choć czasami tez tak ma ze przez przez kilka dni lub godzin nie może wejść. Spróbujcie przez inna przeglądarkę lub od nowa zainstalujcie wtyczkę czasami pomaga...
    p.s. też jest szefem sojuszu:confused:
  • nizusia (INT1)nizusia (INT1) Posty: 35
    edytowano 20.09.2014
    grałam przez stronę gry.pl często miałam problemy-nie mogłam się zalogować, gra się wieszała jak "przeskakiwałam" między farmami i te REKLAMY... mimo że miałam tam chyba 56 lvl to zrezygnowałam z gry.pl i gram bezpośrednio na stronie producenta na 1 internacjonalny i nie mam żadnych problemów.
    Pozdrawiam
  • Ania24a (PL1)Ania24a (PL1) Posty: 3
    edytowano 21.09.2014
    a czu=y jest moze mozliwosc przejscia z gry.pl na oficjalna strone big farm z zachowaniem dotychczasowej farmy?
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 21.09.2014
    Ania24a napisał użytkownik: »
    a czu=y jest moze mozliwosc przejscia z gry.pl na oficjalna strone big farm z zachowaniem dotychczasowej farmy?

    Raczej nie ma takiej możliwości.
    Spróbuj napisać do supportu, ale wydaje mi się, że jeśli chcesz grać na głównym serwerze to musisz po prostu założyć tu nowe konto i zacząć je rozwijać.
  • Ania24a (PL1)Ania24a (PL1) Posty: 3
    edytowano 21.09.2014
    pisałam własnie i jak narazie brak odzewu jakiegokolwiek, mam nadzieję ze rozwiaza ten problem bo od nowa napewno nie bede grac
  • Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
    edytowano 21.09.2014
    A może tak GGS by się zainteresował dlaczego u ich partnera część graczy od 6 dni nie może wejść do gry? Event przepadł, architekt też i nagrody za codzienne logowanie. Co na to CM Asia?
  • nizusia (INT1)nizusia (INT1) Posty: 35
    edytowano 22.09.2014
    Favierro napisał użytkownik: »
    Raczej nie ma takiej możliwości.
    Spróbuj napisać do supportu, ale wydaje mi się, że jeśli chcesz grać na głównym serwerze to musisz po prostu założyć tu nowe konto i zacząć je rozwijać.
    Sama kiedyś byłam zainteresowana przeniesieniem konta z gry.pl na serwery producenta.
    NIE MA takiej możliwości. Support to samo Ci odpowie.
    Szkoda mi było 56 lvl na gry.pl no ale cóż zaczęło się wszystko od początku.
    Jednakże komfort gry na serwerach producenta w porównaniu z gry.pl jest o wiele lepszy.
    Pozdrawiam
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 23.09.2014
    Piotr7511 napisał użytkownik: »
    No niezły jest tam bajzel. Od 4 dni nie można wejść do gry. Czytając komentarze graczy wychodzi na to, że większość osób, które ma problem z wejściem do gry to właśnie szefowie sojuszów. Trochę to dziwne.

    Taaa bo to jest spisek światowy przeciwko sojuszom... a może, co zresztą bardziej prawdopodobne, zwykły przypadek? Z tą stroną są problemy od dawien dawna, czego można się domyślić po pojawiających się raz po raz doniesieniach na forum. A dlaczego są to doniesienia od szefów sojuszu? Ano bo to oni najczęściej (choć nie zawsze) wchodzą na forum i to oni są najbardziej zaniepokojeni jeśli się czują odpowiedzialni za swój sojusz.
    Piotr7511 napisał użytkownik: »
    A może tak GGS by się zainteresował dlaczego u ich partnera część graczy od 6 dni nie może wejść do gry? Event przepadł, architekt też i nagrody za codzienne logowanie. Co na to CM Asia?

    Już ci radzono, żebyś się zwrócił do administratora strony, z której korzystasz. I powiedz... czego się spodziewasz po CM Asi? że sama napisze do tegoż administratora? To przecież ty tak sobie wybrałeś i to ty powinieneś to zrobić. Tak sobie myślę, że wyjścia są dwa: primo użerać się z administracją gry.pl lub secundo przenieść się na serwer główny, co się niestety wiąże z rozpoczęciem gry od początku.
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 23.09.2014
    tydzień bez możliwości wejścia do gry... bezcenne :/
    i nie piszcie mi, że to problem Gry.pl bo chyba ktoś im pozwolił traktować graczy jak swoją własność. wiem, że to moja sprawa gdzie sobie zalożyłem konto (gdybym wiedział, żeby absolutnie nie robić tego poprzez Gry.pl...) ale tekst, że nie ma możliwości przenosin mnie rozwala... co za problem utworzyć identycznie konto na serwerze GG i skasowac je na Gry.pl? może trochę pracy by to kosztowało ale czego się nie robi dla zadowolenia klientów? przeciez mi nie powiecie, że Gry.pl nie współpracują z GG... to dlaczego chwilowo zniknęły wszystkie klasyfikacje i dopiero sukcesywnie wszystko wraca do sytuacji sprzed blokady graczy na Gry.pl? pisanie do administracji Gry.pl to porażka... odpisują gotowcami czasami bez sensu...
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 23.09.2014
    Witam,

    W przypadku problemów związanych z gry.pl, niezbędny jest kontakt z działem wsparcia technicznego tego serwisu (znajdziecie go pod
    tym linkiem). Z racji tego, że jest to nasz serwis partnerski, ani my, ani nasz support, nie możemy Wam pomóc z problemami, które tam napotkacie.

    Rozjaśniając również kwestię z kontem: nie ma możliwości przeniesienia go z Gry.pl na Polska 1, przykro mi.

    W związku z tym, że temat przerodził się w niepotrzebną dyskusję, zamykam go. W przypadku dodatkowych problemów lub wątpliwości, zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość prywatną.

    Pozdrawiam,
    Filip
Ta dyskusja została zamknięta.