Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Różnica czasowa

JolaS60JolaS60 Posty: 3,676
edytowano 12.09.2014 w Problemy techniczne i błędy
OŚWIADCZENIE
W związku z różnica czasową pomiędzy realnym czasem na naszych komputerach, a czasem na forum sojusz KWIAT NADZIEI wycofuje się z z konkursu. Nie mamy przy okazji obecnego konkursu zamiaru robić drugiego konkursu matematycznego, w którym trzeba przeliczać minuty jakie mamy na swoich komputerach, na "czas forumowy". Po zgłoszeniu tego faktu do załogi forum otrzymaliśmy nie satysfakcjonującą nas odpowiedź. Życzymy powodzenia innym sojuszom w tym mało zabawnym konkursie!
Z poważaniem
sojusz KWIAT NADZIEI
Post edited by JolaS60 on

Komentarz

  • edytowano 10.09.2014
    Szkoda,że rezygnujecie.A jeśli chodzi o czas to mogliby wkońcu ustawić.
  • GosiasporzeckaGGosiasporzeckaG Posty: 68
    edytowano 10.09.2014
    a dlaczego nie przestawicie sobie czasu na komputerze aby dorównywał temu na forum?oczywiście na czas trwania konkursu:confused:
  • JolaS60JolaS60 Posty: 3,676
    edytowano 10.09.2014
    GosiasporzeckaG napisał użytkownik: »
    a dlaczego nie przestawicie sobie czasu na komputerze aby dorównywał temu na forum?oczywiście na czas trwania konkursu:confused:

    Świetny pomysł.... mam sobie robić bajzel w komputerze, żeby dostosować się do gry.... Nie mamy zamiaru mieszać życia realnego z wirtualną grą.... !!!
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 10.09.2014
    GosiasporzeckaG napisał użytkownik: »
    a dlaczego nie przestawicie sobie czasu na komputerze aby dorównywał temu na forum?oczywiście na czas trwania konkursu:confused:

    No na pewno ;p chyba by musiało coś ze mną być nie halo ;p
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 10.09.2014
    a czy załoga forum wyjaśniła z czego wynika ta różnica czasowa??? bo to dziwne, że jednym pokazuje prawidłowy czas a innym nie :confused:

    ps. jak widzę u mnie też jest różnica 5-6 minut :confused:
  • JolaS60JolaS60 Posty: 3,676
    edytowano 10.09.2014
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    a czy załoga forum wyjaśniła z czego wynika ta różnica czasowa??? bo to dziwne, że jednym pokazuje prawidłowy czas a innym nie :confused:

    ps. jak widzę u mnie też jest różnica 6 minut :confused:

    Napisz, a dowiesz się pewnie... nie będę tu wklejać odpowiedzi jaką uzyskaliśmy od załogi forum, gdyż jest to wiadomość prywatna, a jak ogólnie wiadomo obowiązuje tajemnica korespondencji...
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 10.09.2014
    JolaS60 napisał użytkownik: »
    Napisz, a dowiesz się pewnie... nie będę tu wklejać odpowiedzi jaką uzyskaliśmy od załogi forum, gdyż jest to wiadomość prywatna, a jak ogólnie wiadomo obowiązuje tajemnica korespondencji...

    ok :) inni gracze także poruszyli na forum tę sprawę - to może doczekają się odpowiedzi na posty :) chyba , że to jakaś wielka tajemnica :cool:
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 10.09.2014
    Co do tej sprawy wielka racja, bo musiałam sobie zmieniać ten czas, wiem że to tylko na tydzień, bo potem mogę zmienić go na taki jak w zegarkach, ale jednak taka sytuacja nie powinna w ogóle zaistnieć.

    Jeszcze jedno mnie drażni, zasady konkursu są trochę nadzwyczajne, trzeba kombinować tak jak z zegarkiem, muszę ugadywać się z ok. 10 osobami w sojuszu, ustawiać się na godziny żebyśmy razem ze sobą nie rywalizowali.
    To jeszcze nic teraz należę do grupy 4 A z dodatkowo dwoma sojuszami, z którymi też muszę się dogadać żeby razem nie rywalizować. Bo nie ma to sensu bo gramy razem o zwycięstwo. Nie da rady ugadać się razem z ok. 20 osobami no szok and szok.
    Ale jednak się nie wycofujemy, gramy dalej, bo czasami niezła jazda z tego jest :)
  • JolaS60JolaS60 Posty: 3,676
    edytowano 10.09.2014
    XxasieczekxX napisał użytkownik: »
    Co do tej sprawy wielka racja, bo musiałam sobie zmieniać ten czas, wiem że to tylko na tydzień, bo potem mogę zmienić go na taki jak w zegarkach, ale jednak taka sytuacja nie powinna w ogóle zaistnieć.

    Jeszcze jedno mnie drażni, zasady konkursu są trochę nadzwyczajne, trzeba kombinować tak jak z zegarkiem, muszę ugadywać się z ok. 10 osobami w sojuszu, ustawiać się na godziny żebyśmy razem ze sobą nie rywalizowali.
    To jeszcze nic teraz należę do grupy 4 A z dodatkowo dwoma sojuszami, z którymi też muszę się dogadać żeby razem nie rywalizować. Bo nie ma to sensu bo gramy razem o zwycięstwo. Nie da rady ugadać się razem z ok. 20 osobami no szok and szok.
    Ale jednak się nie wycofujemy, gramy dalej, bo czasami niezła jazda z tego jest :)

    Jazda jazdą....lepsza jazdę mamy u nas wewnątrz sojuszu na czacie.....
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 10.09.2014
    Sojusz Fantazja - wycofujemy się z konkursu.

    Powstały błąd w różnicy czasowej skutecznie utrudnia rywalizację.
    Życzymy powodzenia innym Sojuszom.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 10.09.2014
    JolaS60 napisał użytkownik: »
    Jazda jazdą....lepsza jazdę mamy u nas wewnątrz sojuszu na czacie.....

    Wyczuwam tą jazdę ha ha bo u Nas to w ogóle jakby każdy w innym języku pisał( inni piszą na czacie inni wiadomość prywatną, do tego gracze z innych sojuszów na forum), w takich sprawach nie da dogadać się z kilkoma osobami. Z jedną tak, ale z kilkoma, w tej kwestii nie. Mam nadzieję że 3 etap będzie bez takich akcji bo to nie na długą metę.
  • edytowano 12.09.2014
    Też nie jesteśmy zadowoleni z tej różnicy czasu, ale nadal bierzemy udział:)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik