Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

04.09.2014 | Szereg optymalizacji

1235»

Komentarz

  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 05.09.2014
    arkadiusz 20052 napisał użytkownik: »
    W sprawie urodzin farmy, pojawi się na naszym forum zabawa weekendowa, jednak troszkę później.

    Zabawa weekendowa?- a można coś więcej na ten temat ....
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 05.09.2014
    arkadiusz 20052 napisał użytkownik: »
    W sprawie urodzin farmy, pojawi się na naszym forum zabawa weekendowa, jednak troszkę później.

    pewnie do wygrania będzie linka do wciągnięcia flagi z eventu na maszt

    PS: pod tym linkiem jest temat założony o rozczarowaniu graczy nagrodą
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 05.09.2014
    No tak, teraz trzeba studiować wszystkie wątki, aby coś więcej się dowiedzieć. A tak robili porządki na forum, że sami go zaśmiecają. A później pretensje do ludzi, że nie szukają a zakładają nowe wątki !!
  • fruzia7070- (PL1)fruzia7070- (PL1) Posty: 11
    edytowano 05.09.2014
    stanowczo Asia07 CM jest niekompetenta !!!!!!!!!!!!
  • edytowano 05.09.2014
    Wyspa się skończyła, i zrobiło się jakoś pusto. Tej pustki nie wypełni niewątpliwie event urodzinowy, który jest chyba trochę nudny.
    Na różnych wątkach FORUM wiele na temat wyspy napisano, trudno się nie zgodzić z jej podsumowaniem przez graczy.
    Mnie jednak, w związku z tą pustką, przychodzi do głowy, że taka czwarta - stała farma, nie byłaby złym pomysłem, gdyż zajmowałaby graczy, jak już siedzą przed komputerem. I to niezależnie od czasowych eventów, w tym wyspy. Czy wypełni ten czas i zapewni zajęcie stajnia, ocenimy jak się pojawi.
    Do podsumowania wyspy zabrakło mi informacji od Asi, co sie stało z wyspiarską walutą, której nie wydaliśmy. Pozostała na wyspie i będzie "drzemać" na niej do następnego jej uruchomienia, czy też została przeliczona na muszelki? Jesli tak, to według jakiego przelicznika? Nie była w stanie Asia podać tej informacji w trakcie trwania eventu wyspowego, choć gracze o to pytali.
    Proszę zatem Asię, by teraz to sprawdziła i nam podała.
    Nie dopuszczam myśli, że ta wyspiarska gotówka przepadła. Mam w pamięci, choć obecnie nie mogę znaleźć na forum, że wyspodolary miały pozostać na wyspie do następnej edycji.
    Pozostając z pozdrowieniami, oczekuję po weekendzie na odpowiedź.
  • MoniakamykMoniakamyk Posty: 43
    edytowano 05.09.2014
    farmermuniek4 napisał użytkownik: »
    ...
    Do podsumowania wyspy zabrakło mi informacji od Asi, co sie stało z wyspiarską walutą, której nie wydaliśmy. Pozostała na wyspie i będzie "drzemać" na niej do następnego jej uruchomienia, czy też została przeliczona na muszelki? Jesli tak, to według jakiego przelicznika? Nie była w stanie Asia podać tej informacji w trakcie trwania eventu wyspowego, choć gracze o to pytali.
    Proszę zatem Asię, by teraz to sprawdziła i nam podała.
    Nie dopuszczam myśli, że ta wyspiarska gotówka przepadła. Mam w pamięci, choć obecnie nie mogę znaleźć na forum, że wyspodolary miały pozostać na wyspie do następnej edycji.
    Pozostając z pozdrowieniami, oczekuję po weekendzie na odpowiedź.


    "Dolary zostaną przeliczone na muszelki, jednak kursu wymiany nie możemy zdradzać. " wypowiedź Asi na temat wyspiarskich dolarów.
  • edytowano 05.09.2014
    Moniakamyk napisał użytkownik: »
    "Dolary zostaną przeliczone na muszelki, jednak kursu wymiany nie możemy zdradzać. " wypowiedź Asi na temat wyspiarskich dolarów.

    Znam tę informację, ale ponieważ wyspa się skończyła, wydaje się, że ten przelicznik powinien zostać podany graczom. Stąd moja prośba. Chyba nie ma żadnych powodów, by go ukrywać.
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 05.09.2014
    farmermuniek4 napisał użytkownik: »
    (...) Chyba nie ma żadnych powodów, by go ukrywać.
    ...no właśnie chyba ....
    wydaje mi sie ze jednak jest... jaki ?... troska o graczy którzy mają słabe serce, bo gdyby przelicznik został nam ujawniony, niektórzy mogli by dostać zawału :D
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 05.09.2014
    farmermuniek4 napisał użytkownik: »
    Znam tę informację, ale ponieważ wyspa się skończyła, wydaje się, że ten przelicznik powinien zostać podany graczom. Stąd moja prośba. Chyba nie ma żadnych powodów, by go ukrywać.

    niewiem czy ta informacja na coś przyda,ale nie robiłam za wiele na wyspie nic nie rozbudowywałam ,na koniec sprzedałam domek,dwa pola,młyn i jedną dekoracje,zostało to co było na wyspie na początku (nie rozbudowane)na koncie miałam troszke ponad 600 $ wyspiarskich po zakończeniu wyspy dostałam po przeliczeniu 1300 muszelek wiec według moich obliczeń przelicznik był 1:2..czyli 1 $ = 2 muszelki
  • edytowano 05.09.2014
    madzia_toffikha2 napisał użytkownik: »
    ...no właśnie chyba ....
    wydaje mi sie ze jednak jest... jaki ?... troska o graczy którzy mają słabe serce, bo gdyby przelicznik został nam ujawniony, niektórzy mogli by dostać zawału :D

    Ponieważ wiem ile zostawiłem wyspodolarów przed likwidacją wyspy (aż wstyd się przyznać), mam również w pamięci wielkość końcowej "nagrody", to nic mi już nie zaszkodzi. W związku z tym z czystej uczciwości należy nam te dane podać. I stąd moja prośba, mimo wszystko.
  • edytowano 05.09.2014
    Margo47 napisał użytkownik: »
    niewiem czy ta informacja na coś przyda,ale nie robiłam za wiele na wyspie nic nie rozbudowywałam ,na koniec sprzedałam domek,dwa pola,młyn i jedną dekoracje,zostało to co było na wyspie na początku (nie rozbudowane)na koncie miałam troszke ponad 600 $ wyspiarskich po zakończeniu wyspy dostałam po przeliczeniu 1300 muszelek wiec według moich obliczeń przelicznik był 1:2..czyli 1 $ = 2 muszelki

    Oj, chyba bardzo się mylisz, jak dla mnie to jest 0,0000......1.
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 06.09.2014
    farmermuniek4 napisał użytkownik: »
    Oj, chyba bardzo się mylisz, jak dla mnie to jest 0,0000......1.

    napisałam to co było u mnie na farmie po zakończeniu przygody na wyspie..ślepa nie jestem i na matematyce troche sie znam , skoro pytałeś jaki był przelicznik to znaczy ze nie wiesz, więc dlatego podwazasz moje słowa i twierdzisz ze sie myle ?
    p.s mozliwe ze przelicznik był inny i nie wzięłam pod uwage czegoś za co zwrócili mi muszelki np.za kawałek ziemi którą zakupiłam..wtedy przelicznik będzie mniejszy
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 06.09.2014
    Margo47 napisał użytkownik: »
    (...) według moich obliczeń przelicznik był 1:2..czyli 1 $ = 2 muszelki

    Tak sobie myślę, że jeśli przelicznik jest rzeczywiście taki (nie twierdzę, że nie, bo sama nie pomyślałam, żeby go jakoś szacować i teraz już po ptokach), to GGS go na pewno nie ujawni.

    A to z jednego bardzo prostego powodu: Opłacałoby się przez cały miesiąc po prostu przelewać $ przez bank na wyspę, nic nie budować, nic nie produkować i tylko czekać spokojnie na tsunami i miliony muszelek :p

    Przynajmniej ja bym tak zrobiła przy przeliczniku 1$=2muszelki :cool:
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 06.09.2014
    iwoann2 napisał użytkownik: »
    Tak sobie myślę, że jeśli przelicznik jest rzeczywiście taki (nie twierdzę, że nie, bo sama nie pomyślałam, żeby go jakoś szacować i teraz już po ptokach), to GGS go na pewno nie ujawni.

    A to z jednego bardzo prostego powodu: Opłacałoby się przez cały miesiąc po prostu przelewać $ przez bank na wyspę, nic nie budować, nic nie produkować i tylko czekać spokojnie na tsunami i miliony muszelek :p

    Przynajmniej ja bym tak zrobiła przy przeliczniku 1$=2muszelki :cool:

    dlatego nabieramy doświadczenia z czasem..nastepna wyspa nie bedzie zaskoczeniem tylko kalkulacją:)
    p.s od samego początku wyspa była dla mnie eventem tak jak pisali moderatorzy..nie stać mnie było więc, zrezygnowałam tak jak rezygnuje z innych eventów tygodniowych np.z przyrodą gdzie miałam dostarczyc 15 000jabłek nie było dla mnie opłacalne wiec zrezygnowałam..ale za to dekoracji sobie nakupiłam bo mi pasowały do wystroju :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 07.09.2014
    a kiedy te konie, bo podkowy się wszędzie walają...?
  • eurogate ()eurogate () Posty: 280
    edytowano 08.09.2014
    CM Asia pisała, że to trochę potrwa nim w grze pojawi się stajnia :(.
    Nie wiadomo dokładnie kiedy to nastąpi, więc musimy się uzbroić w cierpliwość :)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 08.09.2014
    eurogate2 napisał użytkownik: »
    CM Asia pisała, że to trochę potrwa nim w grze pojawi się stajnia :(.
    Nie wiadomo dokładnie kiedy to nastąpi, więc musimy się uzbroić w cierpliwość :)

    Witam serdecznie,

    dokładnie tak... Prace nad stajnią są wciąż w toku a na ich efekty pozostaje nam cierpliwie poczekać. Gdy tylko będziemy mieli bliższe informacje, podzielimy się nimi z Wami na forum.

    W sprawie przelicznika dolarów na muszelki, nie jest to na tyle korzystna transakcja, by opłacało się przerwać wszelkie prace na wyspiarskiej farmie licząc na więcej muszelek z wymiany waluty - to wszystko, co mogę na ten temat powiedzieć. Kursu wymiany nie zdradzamy, gdyż są to informacje wewnętrzne i takimi - mimo próśb z Waszej strony - niestety muszą pozostać. W tym wypadku decyzją managera produktu, nie uchylamy rąbka tajemnicy.

    Pozdrawiam

  • vlad_palovic2vlad_palovic2 Posty: 11
    edytowano 14.09.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam serdecznie,

    dokładnie tak... Prace nad stajnią są wciąż w toku a na ich efekty pozostaje nam cierpliwie poczekać. Gdy tylko będziemy mieli bliższe informacje, podzielimy się nimi z Wami na forum.

    W sprawie przelicznika dolarów na muszelki, nie jest to na tyle korzystna transakcja, by opłacało się przerwać wszelkie prace na wyspiarskiej farmie licząc na więcej muszelek z wymiany waluty - to wszystko, co mogę na ten temat powiedzieć. Kursu wymiany nie zdradzamy, gdyż są to informacje wewnętrzne i takimi - mimo próśb z Waszej strony - niestety muszą pozostać. W tym wypadku decyzją managera produktu, nie uchylamy rąbka tajemnicy.

    Pozdrawiam

    Biorąc pod uwagę przedłużone prace nad stajnią, która jest mocno powiązana z wyspiarską farmą - hmmm... Cóż, jak dla mnie to typowy kit marketingowy na temat wypuszczonego przedwcześnie, niedorobionego produktu - kurs pewnie nie został jeszcze ostatecznie ustalony, bo ciągle trwają dywagacje na temat "jak to poprawić, żeby wyglądało, że ma rzeczywiście jakiś sens" (korciła mnie tutaj jakaś złośliwa "mordka" ale się jakoś powstrzymałem).

    zdrUFko! ;-)
  • czarodziejmarekczarodziejmarek Posty: 14
    edytowano 01.10.2014
    a ja mam pytanie na które nie znalazłam nigdzie na forum odpowiedzi...
    co jakiś czas gdy przypływa statek do mojej przystani niestety nie mogę go załadować towarami ponieważ wyświetla mi się informacja cytuję: " rozpocznij wydarzenie wyspiarskiej farmy , aby odblokować pudełko " w informacji przypisanej do tej wiadomości pisze , cytuję: "osiągnij 30 poziom i rozpocznij wydarzenie wyspiarskiej farmy, aby odblokować te pudełka. Otrzymasz zadanie, które pozwoli ci rozpocząć wydarzenie. Tym samym zdobędziesz dostęp do lotniska i możliwość podróżowania na wyspę"
    Pytanie moje : o co chodzi ? bo nie mam pojęcia.. nikt z sojuszu nie jest w stanie mi odpowiedzieć ponieważ nikomu nie wyświetla się taki komunikat ...będę niecierpliwie czekać na odpowiedz bo statek mi blokuje port...
    A MAM JUŻ 81 LEVEL
  • basia10051 (PL1)basia10051 (PL1) Posty: 380
    edytowano 01.10.2014
    rozumiem że nie masz jeszcze 30 poziomu a wyspa jest od tego właśnie poziomu i tam się zdobywa muszelki a za nie kupujesz nasiona tropikalne i siejesz w szklarni ,jesli mogę ci doradzić w najbliższym czasie nie wyruszaj na wyspe bo to dużo kosztuje lepiej inwestuj w stałe farmy ma statek wypływa bez dodatkowych nasion


    ale z tego co widze to masz nie zły poziom i wyspe też
  • czarodziejmarekczarodziejmarek Posty: 14
    edytowano 01.10.2014
    no właśnie... nikomu tak się nie wyświetla...
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 01.10.2014
    basia100512 napisał użytkownik: »
    rozumiem że nie masz jeszcze 30 poziomu (...)
    czarodziejmarek napisał użytkownik: »
    (...)
    A MAM JUŻ 81 LEVEL

    :D bez komentarza :D

    czarodziejmarek napisz do supportu, może będa wiedzieli co jest grane , bo sytuacja rzeczywiście jest dziwna.... o.O
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 01.10.2014
    Madziu nie czepiaj się tak bo wystarczy popatrzeć ze Basia napisała o 10:52 a Czarodziejmarek edytował post w którym dopisał swój lv o 10:54 wiec nikt jasnowidzem nie jest :)

    A taka sytuacje tak jak jest już napisane musisz Czarodziejmarek do supportu napisać :)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 01.10.2014
    czarodziejmarek napisał użytkownik: »
    a ja mam pytanie na które nie znalazłam nigdzie na forum odpowiedzi...
    co jakiś czas gdy przypływa statek do mojej przystani niestety nie mogę go załadować towarami ponieważ wyświetla mi się informacja cytuję: " rozpocznij wydarzenie wyspiarskiej farmy , aby odblokować pudełko " w informacji przypisanej do tej wiadomości pisze , cytuję: "osiągnij 30 poziom i rozpocznij wydarzenie wyspiarskiej farmy, aby odblokować te pudełka. Otrzymasz zadanie, które pozwoli ci rozpocząć wydarzenie. Tym samym zdobędziesz dostęp do lotniska i możliwość podróżowania na wyspę"
    Pytanie moje : o co chodzi ? bo nie mam pojęcia.. nikt z sojuszu nie jest w stanie mi odpowiedzieć ponieważ nikomu nie wyświetla się taki komunikat ...będę niecierpliwie czekać na odpowiedz bo statek mi blokuje port...
    A MAM JUŻ 81 LEVEL

    Witam,

    usuń proszę pamięć podręczną przeglądarki. Jeśli komunikat po raz kolejny pojawi się w grze, zrób zrzut ekranu wyświetlanej wiadomości i prześlij proszę do naszego zespołu wsparcia technicznego. Adres kontaktowy znajduje się w mojej sygnaturze.

    Pozdrawiam
  • czarodziejmarekczarodziejmarek Posty: 14
    edytowano 01.10.2014
    Pamięć podręczną czyszczę co tydzień i nic to nie daje .. taki komunikat pojawia mi się od tamtego wydarzenia z wyspą co kilka rejsów statkiem.. znaczy że co 3 lub 4 statek mi nie przyjmuje towarów i niestety nie odpływa... na tą chwilę chyba coś się zmieniło bo statek z takim komunikatem dziwnie zmienił sie w normalny.:) z czego niezmiernie się cieszę... jeśli pojawi się znów statek "widmo" to zwrócę się do supportu.. na razie dziękuję za wyjaśnienia... pozdrawiam ...
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 01.10.2014
    czarodziejmarek napisał użytkownik: »
    Pamięć podręczną czyszczę co tydzień i nic to nie daje .. taki komunikat pojawia mi się od tamtego wydarzenia z wyspą co kilka rejsów statkiem.. znaczy że co 3 lub 4 statek mi nie przyjmuje towarów i niestety nie odpływa... na tą chwilę chyba coś się zmieniło bo statek z takim komunikatem dziwnie zmienił sie w normalny.:) z czego niezmiernie się cieszę... jeśli pojawi się znów statek "widmo" to zwrócę się do supportu.. na razie dziękuję za wyjaśnienia... pozdrawiam ...

    W takim razie życzę, by komunikat już nie uprzykrzał gry i mam nadzieję, że się więcej nie pojawi.

    Powodzenia!
    Asia.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik