Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

2 Lata Big Farm - nagrody

Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
edytowano 23.09.2014 w Pytania ogólne Big Farm
Czy mam rozumieć, że nagrodą jubileuszową z okazji 2 lat gry jest tylko flaga????
Post edited by Aquarius (PL1) on
«13

Komentarz

  • edytowano 05.09.2014
    Chyba tak.
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 05.09.2014
    arkadiusz 20052 napisał użytkownik: »
    Chyba tak.

    Jeśli tak, to GGS zaszalało że hej :):):)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 05.09.2014
    Flaga mi się podoba - z Królem Julianem :cool: na pewno z przyjemnością zadyndam nią na maszcie :)

    ale też liczyłam na bardziej huczne obchody :)

    Podejrzewam, że być może będzie jak w tamtym roku - Wy gracze z głównego serwera będziecie mieć może jakieś urodzinowe konkursy, może jakieś kody z nagrodami się pojawią :) Oby :)

    Nam z nk pewnie tylko ta flaga się dostanie :p
  • edytowano 05.09.2014
    Narazie kodów nie mamy konkursu też żadnego nie widzę.


    Ps.Konkurs sojuszowy też narazie ustał :(
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 05.09.2014
    arkadiusz 20052 napisał użytkownik: »
    Narazie kodów nie mamy konkursu też żadnego nie widzę.

    a ten sojuszowy na forum? :) może też w ramach obchodów urodzinowych??? :D
  • edytowano 05.09.2014
    Sojuszowy miał być miesiąc i mieliśmy wcześniej wiedzieć o kolejnym etapie ale narazie cicho.
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 05.09.2014
    Asia czekamy na komentarz i wyjaśnienie.
  • Ala599Ala599 Posty: 592
    edytowano 05.09.2014
    Na wyniki 1 etapu konkursu sojuszowego czekamy do poniedziałku 8.09 :)
  • edytowano 05.09.2014
    Już się dowiedziałam .Nie doczytałam wyniki pierwszego etapu gry sojuszowej będą 8 września.
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 05.09.2014
    Ala i Arkadiusz proszę na temat pisać, bo zaraz nam zamkną wątek :)
  • xwiosenkax (PL1)xwiosenkax (PL1) Posty: 130
    edytowano 05.09.2014
    noooooooooo nie powiem szarpnęli się z tą nagrodą w swoje drugie urodziny :cool: wstyd...
  • Ala599Ala599 Posty: 592
    edytowano 05.09.2014
    Aquarius2 napisał użytkownik: »
    Ala i Arkadiusz proszę na temat pisać, bo zaraz nam zamkną wątek :)

    Sorki, już będę zdyscyplinowana :D
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 05.09.2014
    xwiosenkax napisał użytkownik: »
    noooooooooo nie powiem szarpnęli się z tą nagrodą w swoje drugie urodziny :cool: wstyd...
    Nagrody coraz lepsze, najpierw słabe na wyspie, teraz flaga w urodziny.....co dalej....może 1 szt. złota :)
  • edytowano 05.09.2014
    Mi się coś zdaje ,że popołudniu na poczcie będzie jakaś niespodzianka.

    Ps. Już się trzymam wątku :)
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 05.09.2014
    arkadiusz 20052 napisał użytkownik: »
    Mi się coś zdaje ,że popołudniu na poczcie będzie jakaś niespodzianka.

    Ps. Już się trzymam wątku :)

    Dobrze by ktoś się z CM wypowiedział...ale Asia mnie nie lubi :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 05.09.2014
    Szał do wygrania flaga, łał, mogli by dodać jakieś nasiona lub punkty doświadczenia. Mam nadzieję że na e-mail jakiś prezent przyjdzie :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 05.09.2014
    Aquarius2 napisał użytkownik: »
    Dobrze by ktoś się z CM wypowiedział...ale Asia mnie nie lubi :)

    może będą jakieś niespodzianki :D a niespodzianki powinny być niespodziewane :D
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 05.09.2014
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    może będą jakieś niespodzianki :D a niespodzianki powinny być niespodziewane :D

    Już wiem jaka będzie niespodzianka :)
    Figa z makiem - zna ktoś jakiś przepis na takie ciasto :)
  • ZAVAD (PL1)ZAVAD (PL1) Posty: 6
    edytowano 05.09.2014
    sssssssssssuuuuuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr nagroda =D. To oczywiście ironia ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 05.09.2014
    tak a propos flagi urodzinowej hehe :cool:
    4210300728_jest_krol_julian.jpg
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 05.09.2014
    arkadiusz 20052 napisał użytkownik: »
    Sojuszowy miał być miesiąc i mieliśmy wcześniej wiedzieć o kolejnym etapie ale narazie cicho.

    Drugi etap tego konkursu pojawi się w przyszłym tygodniu (zgodnie z zapowiedzią na forum). Najpierw muszę podliczyć Wasze głosy i zrobię to do poniedziałku, kiedy zostaną ogłoszone wyniki i na ich podstawie zostaniecie podzieleni na nowe grupy, które otrzymają nowe zadanie.

    W sprawie urodzin farmy, pojawi się na naszym forum zabawa weekendowa, jednak troszkę później.

    Pozdrawiam serdecznie
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 05.09.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »


    W sprawie urodzin farmy, pojawi się na naszym forum zabawa weekendowa, jednak troszkę później.


    Tylko nie wszyscy wchodzą na forum...dla nich pozostanie flaga...
    Muszę jednak poszukać jakiegoś przepisu na figę z makiem i...podarować ten prezent GGS :)
  • edytowano 05.09.2014
    droga Asiu co to za zabawa jak forum zginęło trzeba szukać nie wiadomo gdzie nie można tego naprawić żeby prosto z gry korzystać z forum wtedy wszystkie ogłoszenia znam i jestem na bieżąco co się dzieje
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 05.09.2014
    Załozyłem nowy wątek w Sugestie pochwały krytyka o tym że fajnie by było żeby zrobić jakiś konkurs na forum. Dopiero później znalazłem ten wątek i odpowiedź Asi, chciałem więc wkleić linka do mojego wątku, ale jego... nie ma :( Dlaczego go usunięto bez słowa?
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 05.09.2014
    fantomasz napisał użytkownik: »
    Załozyłem nowy wątek w Sugestie pochwały krytyka o tym że fajnie by było żeby zrobić jakiś konkurs na forum. Dopiero później znalazłem ten wątek i odpowiedź Asi, chciałem więc wkleić linka do mojego wątku, ale jego... nie ma :( Dlaczego go usunięto bez słowa?

    Twój post wylądował w archiwum: http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?54869-Event-urodzinowy&p=658208#post658208

    Coś mi się widzi, że nasz nowy moderator bardzo lubi porządki ;)
  • edytowano 05.09.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Drugi etap tego konkursu pojawi się w przyszłym tygodniu (zgodnie z zapowiedzią na forum). Najpierw muszę podliczyć Wasze głosy i zrobię to do poniedziałku, kiedy zostaną ogłoszone wyniki i na ich podstawie zostaniecie podzieleni na nowe grupy, które otrzymają nowe zadanie.

    W sprawie urodzin farmy, pojawi się na naszym forum zabawa weekendowa, jednak troszkę później.

    Pozdrawiam serdecznie

    Z głównej farmy wypadają przy zbiorach: szpulki, kwiatki, tubki, pędzle i jakieś kubły (z farbami?) i gdzieś znikają. Czy Wam również? Zastanawiam się czy to części platformy (jakoś mi tam nie pasują), czy też związane będą z jakąś inną zabawą urodzinową?

    Bo muszę przyznać, że się chyba pogubiłem w tych urodzinowych "atrakcjach".
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 06.09.2014
    farmermuniek4 napisał użytkownik: »
    Z głównej farmy wypadają przy zbiorach: szpulki, kwiatki, tubki, pędzle i jakieś kubły (z farbami?) i gdzieś znikają. Czy Wam również? Zastanawiam się czy to części platformy (jakoś mi tam nie pasują), czy też związane będą z jakąś inną zabawą urodzinową?

    to są części platformy :) u góry po lewej stronie gdzie stoi sprzedawca nasion jest coś przypominajace platforme tam znikają te części :))
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 06.09.2014
    farmermuniek4 napisał użytkownik: »
    Z głównej farmy wypadają przy zbiorach: szpulki, kwiatki, tubki, pędzle i jakieś kubły (z farbami?) i gdzieś znikają. Czy Wam również? Zastanawiam się czy to części platformy (jakoś mi tam nie pasują), czy też związane będą z jakąś inną zabawą urodzinową?

    Bo muszę przyznać, że się chyba pogubiłem w tych urodzinowych "atrakcjach".

    Witaj,

    Przedmioty te są właśnie częścią platformy. Nie znajdziesz ich w Inwentarzu, są one automatycznie przypisywane do rozbudowy platformy, a ich ilość możesz sprawdzić klikając na Wydarzenie "Dwa lata Big Farm!"

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • edytowano 06.09.2014
    Yattmur napisał użytkownik: »
    Witaj,

    Przedmioty te są właśnie częścią platformy. Nie znajdziesz ich w Inwentarzu, są one automatycznie przypisywane do rozbudowy platformy, a ich ilość możesz sprawdzić klikając na Wydarzenie "Dwa lata Big Farm!"

    Pozdrawiam,
    Yattmur

    Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. W inwentarzu wcześniej sprawdzałem i tam faktycznie nie było. A Wydarzenie klikałem, ale mało było widać. Ale jak się dokładnie przyjrzeć.... . W każdym razie Twoja odpowiedź wyjaśnia moje watpliwości. Jeszcze raz dziekuję.
    Jeśli dyżurujesz dziś na tym FORUM, to może jesteś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie zadane w innym wątku, a dotyczące przelicznika wyspodolarów na muszelki, po likwidacji wyspy. Bardzo mnie nurtuje ten problem.
    Pozdrawiam
    Muniek
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 06.09.2014
    W zeszłym roku też była jedynie flaga, więc czego się spodziewaliście? gwiazdki z nieba?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik