Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

05.06.2014 | Statek przybija do portu...

139

Komentarz

  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 05.06.2014
    ja mam przekazac 928 swinek,a pojemnosc magazynu mam na 900 :/ niestety nie da sie na raty dolazyc
  • tomi43212tomi43212 Posty: 4
    edytowano 05.06.2014
    Po obiliczeniu sprzedazy tego co sie wyslya statkiem lepiej sie oplaca to sprzedac niz wyslac.. no tylko te punkty doswiadczenia. Nastepna porazka aktualizacji.. po co komu takie aktualizacje jak sie tylko na tym traci!!!!
  • siccasicca Posty: 149
    edytowano 05.06.2014
    Potrenowanie psa u mnie zakrawa na niezłą gimnastykę myszki przez te olbrzymie ikony powiadomień ;x
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 05.06.2014
    magda2063 napisał użytkownik: »
    te "dymki" :/ ....no przepraszam ale nie widziałam by ktokolwiek narzekał na wzrok ...mam nadzieję,że to da się jakoś zmienić na poprzednią wersję.

    Witam,

    zespół ma problem na uwadze i pracuje nad optymalizacją tej sytuacji.

    Pozdrawiam,
    Asia.
  • _dobrochna_ (PL1)_dobrochna_ (PL1) Posty: 25
    edytowano 05.06.2014
    U mnie zarobek przy dostawie na statek jest prawie dwa razy większy niż ze sprzedaży z magazynu, więc chyba się opłaca. :)
    Nie mogę jednak załadować całego statku, bo sprzedałam z magazynu wszystkie osły i muszę czekać ,aż wyhodują się następne, ale przez 6 godz. pewnie zdążę. ;)
  • angsil2angsil2 Posty: 9
    edytowano 05.06.2014
    tomi43212 napisał użytkownik: »
    Po obiliczeniu sprzedazy tego co sie wyslya statkiem lepiej sie oplaca to sprzedac niz wyslac.. no tylko te punkty doswiadczenia. Nastepna porazka aktualizacji.. po co komu takie aktualizacje jak sie tylko na tym traci!!!!

    wez soebie wszystko dobrze oblicz ja na sprzedazy statkiem zarabiam prawie 72 tys niz gdybym miala to normalnie sprzedac plus punkt reputacji
  • AurayaAuraya Posty: 271
    edytowano 05.06.2014
    Statek jest, jak na GGS, mega opłacalny ;) bez urazy oczywiście.
    Dokładne obliczenia na mojej farmie dały zysk ponad 100 000 na produktach, jak dodam do tego premię za załadowanie statku wychodzi suma w okolicach 320 000 dolarów. Trudno to nazwać nieopłacalnym. Fakt, że nasz sojusz ma porobione wszystkie badania i ceny są najwyższe z możliwych, nie zmienia faktu, że statek się opłaca.

    CM Asia
    Odniosłaś się do pytania o ikonki, czy możesz także wypowiedzieć się na temat DODAWANIA PRODUKTÓW "NA RATY"?
    Żywo mnie interesuje to zagadnienie, bo uniemożliwia napełnienie statku z powodu pojemności magazynu.
  • Cathlin2Cathlin2 Posty: 100
    edytowano 05.06.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam,

    zespół ma problem na uwadze i pracuje nad optymalizacją tej sytuacji.

    Pozdrawiam,
    Asia.


    i chwała im za to... co innego, jak budynki stoją przy ogrodzeniu, a co innego, gdy w środku farmy i te dymki zasłaniają wszystko, co za nimi stoi... zwłaszcza że budynki produkcyjne, pola i sady stoją raczej w skupiskach :P
  • edytowano 05.06.2014
    Dokładnie bardzo kłopotliwe sa te dymki.zamiast zbierac to co chce zbieram to czego nie chcę.
  • BAgulinka (PL1)BAgulinka (PL1) Posty: 9
    edytowano 05.06.2014
    Witam
    Czy nowy event pojawi się później?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 05.06.2014
    "Nowość: dodatkowe powiadomienia"

    czy się pojawiły u Was ?? bo jakoś ich nie widzę :) - czy pojawią się dopiero w przyszłości? :)
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 05.06.2014
    Cathlin2 napisał użytkownik: »
    i chwała im za to... co innego, jak budynki stoją przy ogrodzeniu, a co innego, gdy w środku farmy i te dymki zasłaniają wszystko, co za nimi stoi... zwłaszcza że budynki produkcyjne, pola i sady stoją raczej w skupiskach :P

    Faktycznie te dymki przysłaniają wszystko... lepsze były mniejsze :)

    U mnie pojawilo sie powiadomienie ze jest dostepna nowa misja, czy chce rozpocząć, wcześniej nie było takich komunikatów.

    Eventu ze świnką u mnie nie było....
  • bea0303 (PL1)bea0303 (PL1) Posty: 591
    edytowano 05.06.2014
    Jeden z moich sojuszników ma pytanie: czy jeśli nie załaduje całego statku to nic nie dostanie ? chodzi mu o to że wszystkie produkty już przekazał tylko brakuje mu oliwek... i ich najprawdopodobniej nie będzie miał bo nie ma plantacji oliwek, ani pola na którym mógłby ją teraz postawić. Asiu jeśli możesz to odpisz z informacją co jeśli czegoś na statku brakuje a on odpłynie? To ważne bo sojusznicy nie wiedzą czy w ogóle ładować tam cokolwiek. Z góry dziękuję za odpowiedz ;-)
  • AurayaAuraya Posty: 271
    edytowano 05.06.2014
    bea - patrząc na sposób przyznawania kasy jak statek odpływa to dostaniecie tylko tyle, ile włożycie, czyli za każdy dodany produkt dolary, bez końcowej premii i punktów doświadczenia.
  • gwoz3gwoz3 Posty: 2
    edytowano 05.06.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »
    [COLOR="#000080Maksymalna ilość towarów, które należy przekazać na statek będzie zależna od poziomu Gracza, ale nie większa niż powierzchnia magazynowa na danej farmie
    Pozdrawiam,
    Asia.[/COLOR]

    Niestety to chyba nie prawda. Mam 900 magazynu a statek chce 1008 jabłek.
  • Justaurbanczyk12Justaurbanczyk12 Posty: 28
    edytowano 05.06.2014
    ja uważam że lepiej wysłać statkiem zysk jest spory szczególnie jak wysyłasz osły
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 05.06.2014
    Auraya napisał użytkownik: »
    bea - patrząc na sposób przyznawania kasy jak statek odpływa to dostaniecie tylko tyle, ile włożycie, czyli za każdy dodany produkt dolary, bez końcowej premii i punktów doświadczenia.

    Witam... to jest część cytatu z Oficjalnego Ogłoszenia : ... " Ich statek od czasu do czasu przybije do Waszego portu, by odebrać towary, których możecie dostarczyć. Kiedy tylko uda się Wam całkowicie załadować statek, ten odpłynie, a w podziękowaniu za Wasz trud, otrzymacie nagrodę. ..."



    Poproszę CM o wypowiedź w tej kwestii.


    Ps: A zresztą już sam nie wiem....jedno przeczy drugiemu...jak zawsze tak napisane, że nie wiadomo o co chodzi...
  • sowa 1 (PL1)sowa 1 (PL1) PL1 Posty: 37
    edytowano 05.06.2014
    Witam aktualizacja zrobiona super.....a moj piesek zniknął tylko kratki po nim widać..zaznaczam miałam na najwyższym poziomie...prosze o przywrocenie mi pieska.RATUNKU>>>>>>>>>>
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 05.06.2014
    gwoz3 napisał użytkownik: »
    Niestety to chyba nie prawda. Mam 900 magazynu a statek chce 1008 jabłek.

    Tu masz cytat z wypowiedzi:
    "Witam,

    zapytałam zespół balansu gry o techniczną stronę nowego elementu świata Big Farm. W efekcie otrzymałam odpowiedź, że wypełnienie statku towarami powinno być opłacalne dla Graczy, szczególnie tych, którzy nie mają jeszcze silnie rozbudowanych badań zwiększających koszty sprzedaży. Jednak nawet z badaniami, statek powinien przynosić zysk. Maksymalna ilość towarów, które należy przekazać na statek będzie zależna od poziomu Gracza, ale nie większa niż powierzchnia magazynowa na danej farmie. Jeśli macie dwa magazyny, powierzchnia magazynowa będzie liczona w taki sposób, jakby obydwa były całkowicie rozbudowane (pamiętajcie proszę, że na powierzchnię magazynową ma wpływ również budynek główny)

    Pozdrawiam,
    Asia. "

    Czyli mimo, że pokazuje się, że w magazynie mozesz mieć tylko 900sztuk danego produktu, to twoje możliwości mogą być większe, jeśli tylko rozbudowałbyś magazyn. Przynajmniej ja tak to rozumiem :)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 05.06.2014
    Auraya napisał użytkownik: »
    Statek jest, jak na GGS, mega opłacalny ;) bez urazy oczywiście.
    Dokładne obliczenia na mojej farmie dały zysk ponad 100 000 na produktach, jak dodam do tego premię za załadowanie statku wychodzi suma w okolicach 320 000 dolarów. Trudno to nazwać nieopłacalnym. Fakt, że nasz sojusz ma porobione wszystkie badania i ceny są najwyższe z możliwych, nie zmienia faktu, że statek się opłaca.

    CM Asia
    Odniosłaś się do pytania o ikonki, czy możesz także wypowiedzieć się na temat DODAWANIA PRODUKTÓW "NA RATY"?
    Żywo mnie interesuje to zagadnienie, bo uniemożliwia napełnienie statku z powodu pojemności magazynu.

    Witam serdecznie,

    rzadko się zdarza, choć sytuacja faktycznie dotyczy części Graczy, że statek wymaga większej ilości produktów, niż możecie przekazać. Przesłanie ich na raty nie jest planowane przez twórców gry, by zmobilizować Graczy do rozbudowy magazynu lub postawienia drugiego. Osoby, które spotykają się z tym problemem, najczęściej mają znacznie niższą pojemność magazynową, niż mogłyby mieć, dlatego, aby korzystać w pełni ze statku, powinny rozbudować magazyn.


    Fiol_ka napisał użytkownik: »
    Tu masz cytat z wypowiedzi:
    "Witam,

    zapytałam zespół balansu gry o techniczną stronę nowego elementu świata Big Farm. W efekcie otrzymałam odpowiedź, że wypełnienie statku towarami powinno być opłacalne dla Graczy, szczególnie tych, którzy nie mają jeszcze silnie rozbudowanych badań zwiększających koszty sprzedaży. Jednak nawet z badaniami, statek powinien przynosić zysk. Maksymalna ilość towarów, które należy przekazać na statek będzie zależna od poziomu Gracza, ale nie większa niż powierzchnia magazynowa na danej farmie. Jeśli macie dwa magazyny, powierzchnia magazynowa będzie liczona w taki sposób, jakby obydwa były całkowicie rozbudowane (pamiętajcie proszę, że na powierzchnię magazynową ma wpływ również budynek główny)

    Pozdrawiam,
    Asia. "

    Czyli mimo, że pokazuje się, że w magazynie mozesz mieć tylko 900sztuk danego produktu, to twoje możliwości mogą być większe, jeśli tylko rozbudowałbyś magazyn. Przynajmniej ja tak to rozumiem :)


    dokładnie tak. Dziękuję za pomoc :)

    Pozdrawiam,
    Asia.
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 05.06.2014
    Czyli statek odpłynie nawet, gdy nie będzie miał Całkowitego Załadunku?
  • gwoz3gwoz3 Posty: 2
    edytowano 05.06.2014
    Czyli jest to błędnie opisane. Napisane jest powierzchnia magazynowa na danej farmie, a nie powierzchnia możliwa do osiągnięcia(rozbudowy) na farmie.
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 05.06.2014
    Czyli całkowicie rozbudowane- to z Architektem ? - kurczę kto to wymyśla !
  • AurayaAuraya Posty: 271
    edytowano 05.06.2014
    Asiu, dziękuję za odpowiedź.

    Tak więc kolejny raz mamy aktualizację, która zmusza graczy, żeby grali tak, jak założyli twórcy gry. Inaczej nie mogą w pełni korzystać z bonusów... W sumie lepsze to niż obiekty za złoto.
  • Cathlin2Cathlin2 Posty: 100
    edytowano 05.06.2014
    martom2 napisał użytkownik: »
    Czyli całkowicie rozbudowane- to z Architektem ? - kurczę kto to wymyśla !

    chyba nie, bo ja wysłałam statek w podróż, a oba magazyny mam na poziomie 5, czyli bez architekta
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 05.06.2014
    Auraya napisał użytkownik: »
    Asiu, dziękuję za odpowiedź.

    Tak więc kolejny raz mamy aktualizację, która zmusza graczy, żeby grali tak, jak założyli twórcy gry. Inaczej nie mogą w pełni korzystać z bonusów... W sumie lepsze to niż obiekty za złoto.

    Zwróćmy uwagę, też na to, że ktoś tworzy reguły gry,a my jako jej uczestnicy chcąc grać dostosowujemy się do nich. Chcemy mieć banusy, zyski i premie z gry = realizuj eventy, misje, zadania jakie stawiają przed nami twórgy gry, co oczywiście przekłada się na rozwój naszych farm.
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 05.06.2014
    Cathlin2 napisał użytkownik: »
    chyba nie, bo ja wysłałam statek w podróż, a oba magazyny mam na poziomie 5, czyli bez architekta

    Zobaczymy później...czy liczby wysyłania produktów nie zwiększą się ;-p :D
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 05.06.2014
    martom2 napisał użytkownik: »
    Czyli całkowicie rozbudowane- to z Architektem ? - kurczę kto to wymyśla !

    Ja mam dwa magazyny,jeden w 2 poziomie , a drugi w 3 poziomie i mieszczę się w ilościach jakie potrzebne są na załadowanie statku.

    Liczba wysyłanych produktów ma być dostosowana do poziomu lvl gracza, tak więc pewnie ilość produktów i ich rodzaj będzie się zmieniał w zależności od lvl. Moja sojuszniczka ma 4 lvl więcej ode mnie i na statek średnio o 10 sztuk produktów musiała więcej załadować.
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 05.06.2014
    Fiol_ka napisał użytkownik: »
    Ja mam dwa magazyny,jeden w 2 poziomie , a drugi w 3 poziomie i mieszczę się w ilościach jakie potrzebne są na załadowanie statku.

    Liczba wysyłanych produktów ma być dostosowana do poziomu lvl gracza, tak więc pewnie ilość produktów i ich rodzaj będzie się zmieniał w zależności od lvl. Moja sojuszniczka ma 4 lvl więcej ode mnie i na statek średnio o 10 sztuk produktów musiała więcej załadować.

    Czyli jeżeli jest uzależniona wartość od lvl- to może być uwzględniony ten Architekt, czy nie tak?
  • joanwi3joanwi3 Posty: 96
    edytowano 05.06.2014
    martom2 napisał użytkownik: »
    Witam... to jest część cytatu z Oficjalnego Ogłoszenia : ... " Ich statek od czasu do czasu przybije do Waszego portu, by odebrać towary, których możecie dostarczyć. Kiedy tylko uda się Wam całkowicie załadować statek, ten odpłynie, a w podziękowaniu za Wasz trud, otrzymacie nagrodę. ..."



    Poproszę CM o wypowiedź w tej kwestii.


    Ps: A zresztą już sam nie wiem....jedno przeczy drugiemu...jak zawsze tak napisane, że nie wiadomo o co chodzi...


    No właśnie też mnie to interesuje: co jeśli nie załaduję wszystkich towarów??

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik