Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

21.05.2014 | Maszyny na farmie...

113

Komentarz

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 29.05.2014
    FarmerJf41 napisał użytkownik: »
    Siema

    A na co ci ta piekarnia tylko straty przynosi wywal w diabły i masz problem z głowy

    Pozdrawiam

    Nie pleć głupot ;) Piekarnia przynosi zyski mniejsze niż poprzednio restauracja i może nie takie jakbyśmy sobie życzyli, ale stwierdzenie, że przynosi straty jest po prostu wyssane z palca i niezgodne z prawdą :p
    Nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo co niektórzy odbierają rzeczy, które przeczytają na forum w dość dosłowny sposób.
  • RemikRRemikR Posty: 1
    edytowano 30.05.2014
    Areczek30 napisał użytkownik: »
    nażendzia zbierają się tylko z obory swin kur silosy i nawuz a z misi 30 min zbiera się certyfikaty tylko które sa potrzebne do rozbudowy traktora nażendzia pierwsze wpadają wolno ale trafiają się

    Dziecko NATYCHMIAST ODEJDŹ OD KOMPUTERA!!!! i biegusiem do książek, szczególnie do słownika języka polskiego!!!! Oczy bolą, jak się patrzy na to co "napisałeś"
  • zozolinazozolina Posty: 123
    edytowano 30.05.2014
    wioleta.161Play napisał użytkownik: »
    ja tam nie mam piekarni zburzyłam ja pare dni po wybudowaniu bo to dziadostwo było nie to co restauracja

    ha ha no się nie dziwie że Ci nie przynosiła zysków... najpierw ulepsz porządnie smakosza dopiero myśl o zyskach ;)
  • zozolinazozolina Posty: 123
    edytowano 30.05.2014
    wioleta.161Play napisał użytkownik: »
    ha ha w prawie ogóle nie używam smakosza po tym jak go rozwalili mądrolu. Jakoś restauracja mi przynosiła zyski

    jakbyś miała rozwiniętą farmę smakosza to by Ci przynosiła zyski MĄDROLU
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 30.05.2014
    zozolina napisał użytkownik: »
    jakbyś miała rozwiniętą farmę smakosza to by Ci przynosiła zyski MĄDROLU

    Dokładnie najpierw ulepsz smakosza i dopiero gadaj o zyskach już poziom 2 przynosi zyski.
  • wiesia148wiesia148 Posty: 40
    edytowano 31.05.2014
    wioleta.161Play napisał użytkownik: »
    ha ha w prawie ogóle nie używam smakosza po tym jak go rozwalili mądrolu. Jakoś restauracja mi przynosiła zyski

    Wiolu :)
    Miałam na smakoszu wykonane wszystkie zadania.
    Zrobiłam wszystko, żeby Smakosz przynosił zyski.
    Teraz Piekarnia na Smakosza zarabia.
    Jestem dumna z tego co zrobiłam i bez złota.
    Wiesia 148 - zobacz mojego Smakosza a przekonasz się, że warto...
    Zakasuj rękawy i do dzieła :)
    Smakosza warto mieć :)

    Pozdrawiam :)
  • zozolinazozolina Posty: 123
    edytowano 31.05.2014
    wiesia148 napisał użytkownik: »
    Wiolu :)
    Miałam na smakoszu wykonane wszystkie zadania.
    Zrobiłam wszystko, żeby Smakosz przynosił zyski.
    Teraz Piekarnia na Smakosza zarabia.
    Jestem dumna z tego co zrobiłam i bez złota.
    Wiesia 148 - zobacz mojego Smakosza a przekonasz się, że warto...
    Zakasuj rękawy i do dzieła :)
    Smakosza warto mieć :)

    Pozdrawiam :)

    Dokładnie... Trzeba pracy żeby były zyski :)
  • maxdrr (PL1)maxdrr (PL1) Posty: 61
    edytowano 03.06.2014
    Mam pytanie. 4 Traktor. czy ktos juz wie ile daje ludzi ? i ile potrzeba np. na pierwszy poziom elementów?
  • xwiosenkax (PL1)xwiosenkax (PL1) Posty: 130
    edytowano 04.06.2014
    maxdrr napisał użytkownik: »
    Mam pytanie. 4 Traktor. czy ktos juz wie ile daje ludzi ? i ile potrzeba np. na pierwszy poziom elementów?

    właśnie miałam pytać co daje ostatni traktor, czyli mam rozumieć, że dodatkowych pracowników "za free"?
  • Lady GebnaLady Gebna Posty: 8
    edytowano 06.06.2014
    Jestem zawiedziona. Dlaczego maszyna nie stoi przed garażem, zachęcałaby do zajęcia się nią i sam jej widok byłby rodzajem nagrody. Czekam na możliwość postawienia traktora przed garażem.
  • Cathlin2Cathlin2 Posty: 100
    edytowano 06.06.2014
    maxdrr napisał użytkownik: »
    Mam pytanie. 4 Traktor. czy ktos juz wie ile daje ludzi ? i ile potrzeba np. na pierwszy poziom elementów?

    na pierwszy poziom maszyny: 75000 $, 100 certyfikatów, 90 narzędzi
    daje darmo JEDNEGO człowieczka
    drugi poziom - 3 ludzi
    trzeci poziom - 6 ludzi
    czwarty poziom - 10 ludzi
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 06.06.2014
    witam czy jest moze wiadomo ze istnieje jakis blad garazu poniewaz budowalam 4 poziom i przepadlo mi 900 certyfikatow na +42 zadowolenia co z tym bedze???mial budowac sie ponad 3 godz dzisiaj jak zalonczylam komputer nie bylo ani poziomu a ni certyfikatow to poco brac udzialy w misjach ????/pozdrawiam
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Drodzy Gracze,


    zachęcam zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi najnowszych ogłoszeń. Zapowiedź aktualizacji znajdziecie TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Asia.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 06.06.2014
    pilka2 napisał użytkownik: »
    witam czy jest moze wiadomo ze istnieje jakis blad garazu poniewaz budowalam 4 poziom i przepadlo mi 900 certyfikatow na +42 zadowolenia co z tym bedze???mial budowac sie ponad 3 godz dzisiaj jak zalonczylam komputer nie bylo ani poziomu a ni certyfikatow to poco brac udzialy w misjach ????/pozdrawiam

    Witam,

    Sprawdziłem wspomnianą sytuację i wygląda na to, że na Twoim koncie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wyczyść proszę pliki cookie i cache z przeglądarki i zaloguj się ponownie do gry. Problemy nie powinny więcej występować :)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Filip
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 06.06.2014
    garaz zniknol calkowicie chce go spowrotem poziom zadowolenia ukazal sie kilka godzin po rozbudowie chce garaz
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Drodzy Gracze,


    zachęcam zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi najnowszych ogłoszeń. Zapowiedź aktualizacji znajdziecie TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Asia.
  • malawie57 (PL1)malawie57 (PL1) Posty: 22
    edytowano 06.06.2014
    hejka czy ktos wie jak uruchomic traktor?
  • kkkmmmkkkkkkmmmkkk Posty: 54
    edytowano 06.06.2014
    musisz najpierw wlać olej napędowy, potem usiąść za kierownicą i jechany
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 07.06.2014
    kkkmmmkkk napisał użytkownik: »
    musisz najpierw wlać olej napędowy, potem usiąść za kierownicą i jechany

    Hahahahah :D
  • AleksandraGam66 (PL1)AleksandraGam66 (PL1) PL1 Posty: 81
    edytowano 08.06.2014
    Mam propozycje aby do koła fortuny właczyc narzędzia - strasznie rzadko wylatuja
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 08.06.2014
    AleksandraGam66 napisał użytkownik: »
    Mam propozycje aby do koła fortuny właczyc narzędzia - strasznie rzadko wylatuja

    E tam narzędzia, certyfikaty mogłyby wylatywać.
  • stokrotka1518 (PL1)stokrotka1518 (PL1) Posty: 227
    edytowano 10.06.2014
    Ciągle coś nie tak z ulepszaniem maszyn ....na noc nastawiłam sobie ulepszenie glebołamacz na poziom 4 i nic ... jak był na 3 poziomie tak jest a narzędzia i certyfikaty ( te szczególnie długo ciułane ,aż 1000 szt !!! ) zniknęły. To już kolejny raz niestety ma miejsce !!!
  • edytowano 10.06.2014
    wyczyść przegladarkę. Mi to pomaga.
  • PlayaHonia (PL1)PlayaHonia (PL1) PL1 Posty: 17
    edytowano 12.06.2014
    kilka dni z rzędu pracowałam dość sporo na farmie i jestem zaskoczona-zdobyłam ok 6 szt narzędzi do ulepszania maszyn, przy dość obfitych różnego rodzaju zbiorach- to chyba coś nie tak, prawda??
    jeśli ma to być w taki sposób robione to rzeczywiście nie warto tym sobie zawracać głowę :(
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 12.06.2014
    xwiosenkax napisał użytkownik: »
    właśnie miałam pytać co daje ostatni traktor, czyli mam rozumieć, że dodatkowych pracowników "za free"?


    He he ładne mi free, już za sam stres związany z tymi "extra" misjami to nie free tylko za prawdziwą krwawicę... odpuściłam sobie maszyny, za dużo mnie kosztują... a ja się nie lubię stresować grą... a misje? cóż... dziękuję, nie mój pociąg, ja wysiadam...
  • Renia sRenia s Posty: 40
    edytowano 12.06.2014
    Ja misje włączam często i się nimi nie stresuję. Jak się coś uzbiera to dobrze jak nie to trudno. Kwiatków prawie nigdy nie robię, z kukurydzą bywa różnie a jajka i obornik zbiera się tak przy okazji. Zawsze jakieś certyfikaty się dodadzą.
    Polecam mój sposób :)
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 12.06.2014

  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 12.06.2014
    stokrotka1518 napisał użytkownik: »
    Ciągle coś nie tak z ulepszaniem maszyn ....na noc nastawiłam sobie ulepszenie glebołamacz na poziom 4 i nic ... jak był na 3 poziomie tak jest a narzędzia i certyfikaty ( te szczególnie długo ciułane ,aż 1000 szt !!! ) zniknęły. To już kolejny raz niestety ma miejsce !!!

    Witaj:)
    Spróbuj się przelogować. Jeśli to nie pomoże, wyczyść proszę ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki, a jeśli i to nie pomoże, skontaktuj się z naszym Supportem. Link znajdziesz pod nr 3 w mojej sygnaturze.

    Pozdrawiam,
    Amarisa.
  • Jujek7Jujek7 Posty: 2
    edytowano 12.06.2014
    Złomiarze zajumali mi garaż. Nie ma go i już. Przelogowałem, wyczyściłem ciasteczka i pamięć podręczną i nic.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 12.06.2014
    Jujek7 napisał użytkownik: »
    Złomiarze zajumali mi garaż. Nie ma go i już. Przelogowałem, wyczyściłem ciasteczka i pamięć podręczną i nic.

    Witaj :)
    Jeśli po wyczyszczeniu ciasteczek i pamięci przeglądarki problem dalej występuje, zgłoś się do Supportu. Link znajdziesz pod nr 3 w mojej sygnaturze.

    Pozdrawiam,
    Amarisa.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik