Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

21.05.2014 | Maszyny na farmie...

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Drodzy Gracze,


zachęcam zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi najnowszych ogłoszeń. Zapowiedź aktualizacji znajdziecie TUTAJ.

Pozdrawiam,
Asia.
Post edited by Asia07 on
«1314

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 07.05.2014
    Garaż chyba będzie mnie nawet zadowalał jak będzie jakiś błąd, w końcu maszyny, bo powinny być od początku.

    Powiadomienia o nowej wiadomości na czacie oraz o prywatnych wiadomościach zostaną na nowo opracowane. Po aktualizacji pojawi się wykrzyknik, zamiast pulsującego zielonego symbolu chmurki tekstowej, kiedy tylko otrzymacie ową wiadomość - Dziwne że dopiero teraz się tym zajęliście, najbardziej jednak cieszę się z tego, bo może w ten sposób nasze kontakty sojuszowe się poprawią.
  • siccasicca Posty: 149
    edytowano 07.05.2014
    Kurcze jak przeczytałam o maszynach to miałam nadzieję że zrobicie mechanizm pozwalający na zebranie/obsianie/nakarmienie 1 kliknięciem...
    A certyfikaty myślałam że będą do wykupienia boosterów, ale tych co mamy(ew obniżające koszta wykupu)... Czyli więcej jabłek itp.
    To by była fajniejsza i ciekawsza opcja wyrównująca szansę graczom, oraz umożliwiająca rozwój. A tak? No w sumie dają niewiele szczególnie dla graczy którzy nie czują dużej potrzeby rywalizacji w misji i mają rozwinięte farmy na fulla.
    Trochę szkoda... Może kiedyś.
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 07.05.2014
    Nareszcie jakieś konkrety :)
    Cieszą mnie te wiadomości, albowiek wreszcie zostaliśmy powiadomieni co się zmieni i co znaleźć się w tajemniczym garażu. Hmm... jednak sądziłam, że dzieki certyfikatom będziemy mieli większe profity :)

    Pozdrawiam
  • marinka00 (PL1)marinka00 (PL1) Posty: 16
    edytowano 07.05.2014
    Pomysł nowych maszyn oraz poprawa czatu podoba mi sie bardzo...:)
    mam nadzieje tylko,że nie będzie żadnych błędów jak po ostatnich aktualizacjach... :)
  • edytowano 07.05.2014
    no i nie za złoto zeby było
  • klawertklawert Posty: 70
    edytowano 07.05.2014
    Wcale się nie zdziwię jeżeli to będzie za złoto:)
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 07.05.2014

  • kulfon100kulfon100 Posty: 2
    edytowano 07.05.2014
    Maszyny zapowiadają się fajnie zobaczymy jak to będzie po ich uruchomieniu.
    A może by zrobić jeszcze w przyszłości coś takiego , żeby członkowie w sojuszu mogli sobie pomagać przekazywaniem kasy bo jak to bywa jedni maja dużo innym brakuje :)
    ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.05.2014
    zapowiada się ciekawie :) zobaczymy jak w praktyce będzie :) już się nie mogę doczekać poniedziałku :) i super , że ta niczemu niesłużąca wieża zniknie z działki :)
  • lenka_2806892lenka_2806892 Posty: 59
    edytowano 07.05.2014
    może zróbcie coś z tym psem, bo klikanie na niego jest takie denerwujące... klika się w nieskończoność żeby zadowolenia na farmie wzrosło... :/ grrrrrrrrr!
  • Raz3RRaz3R Posty: 4
    edytowano 07.05.2014
    Zapowiedź nowości to teoria, zobaczymy jak to będzie działało w praktyce, dopiero wtedy będzie można dyskutować, bo teraz to tylko jest gdybanie, po prostu bicie piany :)
  • kulfon100kulfon100 Posty: 2
    edytowano 07.05.2014
    na psa wystarczy kliknać raz i za jakis czas jest oki
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 08.05.2014
    Mam pytanie, tzn moze ktoś rozwiać moje wątpliwości... czy aktualizacja dotycząca garażu i maszyn nastapi 14.o5.2014r. czy będzie to inny dzień?? Bo ja niewiedzieć czemu wstałam dziś z przeświadczeniem, że to ma być dziś :D
    Miłego dnia życzę :)
  • edytowano 08.05.2014
    Nie dzis dopiero tak jak pisałaś 14.05.Dzis mieli robic forum.
  • Reissa2Reissa2 Posty: 139
    edytowano 08.05.2014
    Czy błąd z humusem zostanie wreszcie naprawiony? W opisie aktualizacji nic o tym nie ma, a jakby nie było już dość długo się z tym męczymy. Wiem, że to tylko problem z wyświetlaniem, ale na dłuższą metę jest męczący i irytujący.
  • Rekliniec (PL1)Rekliniec (PL1) Posty: 105
    edytowano 08.05.2014
    kulfon100 napisał użytkownik: »
    Maszyny zapowiadają się fajnie zobaczymy jak to będzie po ich uruchomieniu.
    A może by zrobić jeszcze w przyszłości coś takiego , żeby członkowie w sojuszu mogli sobie pomagać przekazywaniem kasy bo jak to bywa jedni maja dużo innym brakuje :)
    ;)


    To by była super sprawa , a za dolary w sojuszu można by było odsprzedawać karmę czy zboże :)
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 08.05.2014
    No to czekam na te zmiany, zapowiadają się bardzo interesująco :)
  • Marzena1983 (PL1)Marzena1983 (PL1) Posty: 29
    edytowano 08.05.2014
    jestem jak najbardziej za nowymi zmianami, już na nie czekam
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 08.05.2014
    Tylko wychodzi na to, że aktualizacja bedzie tradycyjnie w czasie eventu...

    i mogli by poprawić sprzedawanie z restauracji bo trzeba przechodzić do zarządzania farmą i na powrót do zbierania produktów... to jest wkurzające bardziej niż niewyświetlanie sie zwiekszonej produkcji przy zastosowaniu humusu...
  • filip2010s3filip2010s3 Posty: 296
    edytowano 09.05.2014
    kulfon100 napisał użytkownik: »
    Maszyny zapowiadają się fajnie zobaczymy jak to będzie po ich uruchomieniu.
    A może by zrobić jeszcze w przyszłości coś takiego , żeby członkowie w sojuszu mogli sobie pomagać przekazywaniem kasy bo jak to bywa jedni maja dużo innym brakuje :)
    ;)


    Ale Ci, którzy teraz dolce na farmie mają, też kiedyś męczyli się w niedostatku:D
    A wyobraź sobie sytuację, że jest taka możliwość tzn przekazywanie w sojuszu kasy i produktów i : przychodzi do twojego sojuszu jegomość i jest już z Wami tydzień lub dwa wzbudza Wasze zaufanie, jęczy jak mu na farmie źle i że dorobić się nie może (a na farmie siedzi po godzinie, max 3 dziennie), a Wy dobrzy koledzy z sojuszu na hura przekazujecie mu po kilka mln dolców i zapas karmy itp, a on w zamian w ramach wdzięczności opuszcza Wasz sojusz i ma Was gdzieś i tak buja się po sojuszach i inni na niego tyrają, a on bimba sobie:D mnie szlag by trafił:D i raczej lepiej by było jakby każdy sam na swój sukces pracował:D
  • GabulecGabulec Posty: 55
    edytowano 09.05.2014
    Jak myślicie, zrobią event we wtorek czy w środe razem z aktualizacją?
  • Marca1234Marca1234 Posty: 1
    edytowano 09.05.2014
    Ale mogli by zrobić że można by przekażywać na inne konta kase ale na dzień maks 100 tyś boo można zrobić nowe konto i wpłacic na swoje a co do garażu to sie niemogę doczekać
  • bgula3 (PL1)bgula3 (PL1) Posty: 13
    edytowano 09.05.2014
    No tak, a co z naprawą humusa, oczywiście wszyscy o tym zapomnieli, ja często używałam do nawozu pola, aby zebrać większe plony czy to do eventu czy do projektu, a tu żadnej odpowiedzi, ucichło, pewnie nikt nie wie jak to naprawić :(:(:(:(:( Z KAŻDĄ AKTUALIZACJĄ POJAWIAJĄ SIĘ JAKIEŚ BŁĘDY, ALE JAK SIĘ PROSI ŻEBY JE USUNĄĆ TO JUŻ NIE ŁASKA, SKORO PŁACĘ (WYKUPUJĄC ZŁOTO) TO I WYMAGAM
  • DetakoDetako Posty: 88
    edytowano 09.05.2014
    bgula32 napisał użytkownik: »
    No tak, a co z naprawą humusa, oczywiście wszyscy o tym zapomnieli, ja często używałam do nawozu pola, aby zebrać większe plony czy to do eventu czy do projektu, a tu żadnej odpowiedzi, ucichło, pewnie nikt nie wie jak to naprawić :(:(:(:(:( Z KAŻDĄ AKTUALIZACJĄ POJAWIAJĄ SIĘ JAKIEŚ BŁĘDY, ALE JAK SIĘ PROSI ŻEBY JE USUNĄĆ TO JUŻ NIE ŁASKA, SKORO PŁACĘ (WYKUPUJĄC ZŁOTO) TO I WYMAGAM
    Ja również często używam humusu. Oczywiście błąd WYŚWIETLANIA może niektórych razić w oczy. Ale zrozumiałam, że zależy Ci na zebraniu większych plonów, prawda? Wątek poruszany wielokrotnie (również przez CM) - humus działa. Błąd dotyczy tylko wyświetlania w czasie, gdy plony rosną. Dopóki np. pszenica rośnie na polu jest napisane 120, natomiast po zebraniu (po użyźnieniu) do magazynu trafia o 50% więcej, a więc 180.
    Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi.

    PS. płacę-wymagam-jestem zadowolona/y-płacę dalej
    płacę-wymagam-nie jestem zadowolona/y-nie płacę
    Reklamacji nie uwzględnia się.


    Och.. Jeszcze coś odnośnie aktualizacji "garażowej". Jak dla mnie zapowiedź super. Dobrze, że jest możliwość urozmaicenia gry bez "przymusu" wykupu złota. Osobiście zbieram jak najwięcej certyfikatów, ciekawe czy potrzeba ich dużo? Nie mogę się doczekać. No i może, dzięki garażowi, walka w misjach będzie ostrzejsza :)
  • GraszkadePlayer2GraszkadePlayer2 Posty: 1
    edytowano 10.05.2014
    Szkoda tylko,ze trzeba bedzie doprowadzić jedna maszyne do najwyzszego poziomu,zeby dostac dostep do kolejnej. Może sie okazać,ze dla graczy nie wspomagajacych sie złotem czesc maszyn nie bedzie dostepna.
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 10.05.2014

  • Marekender (PL1)Marekender (PL1) Posty: 1
    edytowano 11.05.2014
    JAK SPRAWDZIĆ ILE MA SIĘ AKTUALNIE ZDOBYTYCH CERTYFIKATÓW NA MISJACH!!!!
    Ktoś wie????
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.05.2014
    Marekender napisał użytkownik: »
    JAK SPRAWDZIĆ ILE MA SIĘ AKTUALNIE ZDOBYTYCH CERTYFIKATÓW NA MISJACH!!!!
    Ktoś wie????

    w tej chwili nie ma takiej możliwości :( dopiero po aktualizacji, która planowana jest na 14 maja - dostaniemy garaż i w nim będzie można sprawdzić ilości certyfikatów :)
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 12.05.2014
    Wszystko zapowiada się fajnie te maszyny przypominają mi trochę grę jeszcze z nk.pl Happy Harvest więc jesli zrobią to tak dobrze jak tam będzie super, wykrzyknik zamiast chmurki też bardzo mi się podoba no i w końcu garaż! Ja bym jeszcze zamiast tych budynków które są wiecznie niedostępne albo po lewej stronie koło kopalni wrzucił tą wieżę dekoracyjną ale trudno ogółem super :)
  • bgula3 (PL1)bgula3 (PL1) Posty: 13
    edytowano 12.05.2014
    "Ja również często używam humusu. Oczywiście błąd WYŚWIETLANIA może niektórych razić w oczy. Ale zrozumiałam, że zależy Ci na zebraniu większych plonów, prawda? Wątek poruszany wielokrotnie (również przez CM) - humus działa. Błąd dotyczy tylko wyświetlania w czasie, gdy plony rosną. Dopóki np. pszenica rośnie na polu jest napisane 120, natomiast po zebraniu (po użyźnieniu) do magazynu trafia o 50% więcej, a więc 180."


    No i co z tego, że wielokrotnie poruszany, skoro nie naprawiony, to jest i tak dalej błędem i nikt oczywiście go nie chce naprawić albo nie umie, nie będę zadowolona póki tak gra będzie miała błędy po każdej aktualizacji, twórcy gry nie starają się na tyle, by mnie, jako gracza, zatrzymać jak najdłużej, bo im więcej błędów, tym mniej osób, które chcą grać

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik