Strona główna Polish Sojusz poszukuje członków

sojusz leffvonowo

148

Komentarz

  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 10.04.2014
    tarantula6 napisał użytkownik: »
    Za to moja sygnaturka jest bezkonkurencyjna!:)
    Dziękuję Ci bardzo
    Polecam się na przyszłość.
    Czy jeszcze ktoś chce nasz mundurek????
  • mbeata5 (PL1)mbeata5 (PL1) Posty: 8
    edytowano 10.04.2014
    Mamy mundurki szyte na miarę :D
  • tarantula6tarantula6 Posty: 22
    edytowano 10.04.2014
    mbeata5 napisał użytkownik: »
    Mamy mundurki szyte na miarę :D
    A niektóre z nas mają nawet mundurki damskie ;)
  • SmoliczkaSmoliczka Posty: 8
    edytowano 10.04.2014
    tarantula6 napisał użytkownik: »
    A niektóre z nas mają nawet mundurki damskie ;)

    na specjalne zamówienie :D dziękuje Krysiu ;)
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 11.04.2014
    Dziewczyny, musimy być piękne na wiosnę i obowiązkowo- pochwalić się nowymi kreacjami. Takie nasze prawo :)
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 11.04.2014
    Czasami pytacie, jak zdobyć licencje na wydobycie złota czy też żetony do koła.
    Żebyście nie musieli szukać- zamieszczę tutaj mały poradnik na ten temat.

    Licencja na wydobycie złota

    Licencja na wydobycie złota niezbędna jest do wydobycia bryłek złota z kopalni.
    Możemy ją zdobyć kupując złoto podczas Prime day. Wypada również z koła fortuny(jackpot) oraz (przy ogromnym szczęściu) z tajemniczej skrzyni podczas wydarzenia oferta specjalna.
    Ilość licencji możemy sprawdzić poprzez wejście w inwentarz zmieniając na zakładkę wyposażenie.
    Aktualnie pozwala na powiększenie swego majątku z 2,000 złota na 4,000 złota.

    Żetony do Koła fortuny

    Żetony można zdobyć podczas zbiorów z pól. Przy każdym pojawieniu się eventu
    otrzymujemy 1 żeton, który nie wykorzystany pozostaje w wyposażeniu po czym możemy go wykorzystać przy kolejnym pojawieniu się eventu- nie przepada nam.
    Możemy je również kupić podczas eventu Prime Day, Oferty Big Farm, Ofercie specjalnej (tajemnicza skrzynia), a nawet wygrać w evencie koło fortuny.
  • tarantula6tarantula6 Posty: 22
    edytowano 11.04.2014
    Nie zdążyłam dobrze zapytać - a już mam wyczerpującą odpowiedź! Niemożliwa jesteś, Sofijko :D
  • tarantula6tarantula6 Posty: 22
    edytowano 12.04.2014
    Zwolniło się miejsce w sojuszu - radzę niezdecydowanym szybko korzystać. Dla ułatwienia decyzji dodam może, że Lwy, Lwice i Lwiątka są bardzo gościnne - przygarnęli mnie kilka dni temu, a już czuję się jak w rodzinie. W sojuszu ciągle coś się dzieje, badanie za badaniem, projekt za projektem - a to wszystko bez "napinania się" a za to przy dobrej zabawie na czacie.
    No i dla chętnych - kreacje szyte na miarę ;)
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 12.04.2014
    tarantula6 napisał użytkownik: »
    Zwolniło się miejsce w sojuszu - radzę niezdecydowanym szybko korzystać. Dla ułatwienia decyzji dodam może, że Lwy, Lwice i Lwiątka są bardzo gościnne - przygarnęli mnie kilka dni temu, a już czuję się jak w rodzinie. W sojuszu ciągle coś się dzieje, badanie za badaniem, projekt za projektem - a to wszystko bez "napinania się" a za to przy dobrej zabawie na czacie.
    No i dla chętnych - kreacje szyte na miarę ;)

    Cieszę się, Agnieszko, że dobrze Ci u nas. Jesteśmy trochę zakręceni- ale pozytywnie:)
    Częstuj się- są pyszne.

    282ej7c.gif

    Dla reszty Sojuszników też starczy. A co mi tam...częstujcie się wszyscy, zastanawiający się nad przystąpieniem do nas też :D
  • tarantula6tarantula6 Posty: 22
    edytowano 12.04.2014
    Nie tylko pozytywnie zakręceni, ale też słodko :D
    Attachment not found.
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 13.04.2014
    Witam
    W nocy udało nam osiągnąć kolejny poziom

    beztytuuyvkng.jpg

    Dziękuję wszystkim za wspaniałą współpracę- jesteście wielcy :)
  • mbeata5 (PL1)mbeata5 (PL1) Posty: 8
    edytowano 13.04.2014
    Tworzymy zgraną i silną grupę :)
  • ezzo (PL1)ezzo (PL1) Posty: 4
    edytowano 13.04.2014
    Witam mam do Was zapytanie, założyłam na potrzeby gry swój sojusz chyba niepotrzebnie bo sma w pojedynke nic nie działam ( poza jednym zadaniem). Czy mając sojusz mogę też należeć do innego czy tez najpierw zlikwidować swój i wtedy poszukiwać miejsca w innych sojuszach?
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 13.04.2014
    ezzo napisał użytkownik: »
    Witam mam do Was zapytanie, założyłam na potrzeby gry swój sojusz chyba niepotrzebnie bo sma w pojedynke nic nie działam ( poza jednym zadaniem). Czy mając sojusz mogę też należeć do innego czy tez najpierw zlikwidować swój i wtedy poszukiwać miejsca w innych sojuszach?


    Witam.Skoro założyłaś sojusz to do niego należysz. Aby przystąpić do innego- musisz z tamtego zrezygnować. Nie da się należeć do kilku jednocześnie :)
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 17.04.2014
    Witam
    Ostatnie badanie zakończone sukcesem, można się zająć przedświąteczną krzątaniną.

    oie_17153938uo8m4nb8yijxj.png
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 17.04.2014
    Ogłaszam nabór na nowych członków naszego sojuszu.
    Wszelkie niezbędne informacje na nasz temat tutaj

    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?39862-sojusz-leffvonowo
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 18.04.2014
    Drodzy Sojusznicy

    W najbliższą niedzielę nie ma obowiązkowych wpłat na konto Sojuszu.

    Przyjechał Sierociniec, tam zapewne przydadzą się Wam dolary :)

    oie_1810296wokzbgfggqpjy.gif
  • tarantula6tarantula6 Posty: 22
    edytowano 22.04.2014
    Święta, święta i po świętach. Wszystko byłoby dobrze, tylko pszczół jakoś nie widać...
    Może "zdjęta" niegdyś kuzynka zwabi je na moją farmę?

    Attachment not found.
  • diabołek (PL1)diabołek (PL1) Posty: 68
    edytowano 22.04.2014
    tarantula6 napisał użytkownik: »
    Święta, święta i po świętach. Wszystko byłoby dobrze, tylko pszczół jakoś nie widać...
    Może "zdjęta" niegdyś kuzynka zwabi je na moją farmę?

    Attachment not found.

    witaj pajączku widocznie pszczółki boja się ciebie hahahaha
  • tarantula6tarantula6 Posty: 22
    edytowano 22.04.2014
    Dla mnie te pszczoły to jedna wielka ściema, jak piekarnia.
    Od rana sieję, co się tylko da - i ani jedna mi nie wpadła. Ale ja jeszcze nie mam słoneczników, za niski lvl, brak mi trochę punktów naklejkowych.
    Dyskryminacja nowych graczy przez owady, czy jak?
  • Patryk Polocze5Patryk Polocze5 Posty: 1
    edytowano 22.04.2014
    Mogę dołączyć
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 25.04.2014
    Patryk Polocze5 napisał użytkownik: »
    Mogę dołączyć

    Zapraszamy :)
    Witam

    Mam dla Was kod.



    H58B-9LCA-HWYA-3YX

    Po wpisaniu otrzymacie 1 żeton.

    Ten kod będzie ważny do niedzieli 27 kwietnia, do godz. 23:59.

  • diabołek (PL1)diabołek (PL1) Posty: 68
    edytowano 25.04.2014
    i to lubię małe za cieszy
    brawo Krysiu
  • Dosia.xd2PlayerDosia.xd2Player Posty: 1
    edytowano 25.04.2014
    hej, jestem tu nowa, dopiero zaczęłam dzisiaj grać. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym sojuszem? będę bardzo wdzięczna.
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 25.04.2014
    Dosia.xd2Player napisał użytkownik: »
    hej, jestem tu nowa, dopiero zaczęłam dzisiaj grać. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym sojuszem? będę bardzo wdzięczna.

    Będąc w sojuszu masz szanse na szybszy rozwój, szybsze zarabianie itp. Są tez obowiązki, ale u nas sojusznicy na niskich poziomach sa traktowani bardzo ulgowo. Pomagamy im ile sie da :) Zapraszam do nas.
  • tarantula6tarantula6 Posty: 22
    edytowano 25.04.2014
    Dosia.xd2Player napisał użytkownik: »
    hej, jestem tu nowa, dopiero zaczęłam dzisiaj grać. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym sojuszem? będę bardzo wdzięczna.

    W sojuszu takim, jak nasz - jest dużo łatwiej i weselej ;) A obowiązki też w sumie są przyjemnościami, bo podlać sojusznikom ich drzewka czy wpłacić na sojusz parę dolarów z tych, które się zarobiło dzięki zrobionym przez sojusz badaniom podwyższającym ceny jabłuszek czy prosiaczków - to sama radość. Ogólnie - wymagania są dużo niższe od zysków, jakie przynosi bycie w sojuszu, a tu jeszcze w gratisie dobre rady bardziej zaawansowanych graczy i miła atmosfera, które są przecież bezcenne! ;)
    Pozdrawiam

    PS. Krysiu, dzięki za kod
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 26.04.2014
    Witajcie Sojusznicy...i nie tylko:)

    Czasami na czacie zastanawiamy się, co dalej z certyfikatami które zdobywamy robiąc misje.
    Znalazłam coś takiego na Facebooku:
    garallrr9.png

    "Drodzy Rolnicy, pytacie często "Co robimy z tymi nowymi certyfikatami?" - Nadeszła pora, aby poinformować, gdzie można ich używać! Nasz nowy GARAŻ zapewni Ci niesamowite bonusy w grze!"

    W pobliżu farmy dopiero pojawi się Garaż. Bonusy związane z garażem będą nowym elementem gry.

    Pozostaje nam cierpliwie czekać i uczestniczyć w misjach, aby nazbierać ich jak najwięcej.
  • mbeata5 (PL1)mbeata5 (PL1) Posty: 8
    edytowano 26.04.2014
    W takim razie czekamy na garaż i niespodzianki z nim związane ;)
    Krysiu - dzięki za informację.
    Jak zawsze jesteś niezawodna :)
  • tarantula6tarantula6 Posty: 22
    edytowano 26.04.2014
    mbeata5 napisał użytkownik: »
    W takim razie czekamy na garaż ;)

    No, nasz sojuszowy lider w misjach (by nie powiedzieć "Misjonarz") :p z pewnością nie może się doczekać :D
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 26.04.2014
    tarantula6 napisał użytkownik: »
    No, nasz sojuszowy lider w misjach (by nie powiedzieć "Misjonarz") :p z pewnością nie może się doczekać :D

    Hhahaha, Aga jesteś wielka- "Misjonarz" ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik