Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.04.2014 | Druga porcja nowości w tym tygodniu :)

136

Komentarz

  • Wielorybus2Wielorybus2 Posty: 56
    edytowano 16.04.2014
    minikron napisał użytkownik: »
    A co mają powiedzieć ci, którzy maja wszystko ulepszone? Burzyć, żeby postawic?

    Blad jest - to pewne. Ja nie wiem czy pomoze tak na prawde postawienie kurnika. I chodzilo mi raczej o "postaw, zeby wyburzyc" a nie "zburz, zeby postawic"... No chyba, ze juz calkiem nie masz miejsca, albo ludzi wolnych (5 szt potrzebne)
  • diabołek (PL1)diabołek (PL1) Posty: 68
    edytowano 16.04.2014
    pomimo że mam np obory na 7 poziomie to mi każe w zadaniu podnieść na 6 poziom tak samo jest z innymi obiektami a pracowników mam sporo wolnych ale nie przydziela ich i zadania wiszą choć są wykonane. o innych błędach nie wspomnę już no masakra jednym słowem.
  • AntekUser14AntekUser14 Posty: 2
    edytowano 16.04.2014
    wskazane w zadaniach obiekty mam na żądanych poziomach a zadania nie zaliczone bo pracowników niby trzeba przydzielic.absurd
  • Wielorybus2Wielorybus2 Posty: 56
    edytowano 16.04.2014
    Wielorybus2 napisał użytkownik: »
    Tak zrobie, ale wlasnie buduje cos na smakoszu i nie wiem czy to wystarczy. Dam znac za 10 minut :)

    Przydzielenie pracownikow na smakoszu nie zaliczylo zadan. Buduje teraz kurnik na glownej - za 10 minut potwierdze, czy tak jak Asia pisze pomoze to zaliczyc wszystkie zalegle zadania :)
  • minikronminikron Posty: 10
    edytowano 16.04.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »



    Osoby, które mają zapełnione pole gry mogą na moment schować jedną z dekoracji do magazynu, by skorzystać z możliwości zaliczenia problematycznych zadań.

    Pozdrawiam,
    Asia.

    Są tacy, którzy nie maja dekoracji :)
  • Usynlig (PL1)Usynlig (PL1) Posty: 11
    edytowano 16.04.2014
    Czyli standardowo, wprowadzaja zmiany bez przemyslenia i tyle w temacie.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 16.04.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »

    Witam,

    ze swojej strony polecam ten sposób wszystkim tym, którzy chcą zaliczyć zadania związane z koniecznością przydzielenia wolnych pracowników do już wybudowanych obiektów. Każdy, kto nie chce korzystać z tego rozwiązania i budować przykładowego kurnika w celu zaliczenia w połowie wykonanych zadań, powinien poczekać do najbliższej aktualizacji, która ma wyeliminować problem.

    Osoby, które mają zapełnione pole gry mogą na moment schować jedną z dekoracji do magazynu, by skorzystać z możliwości zaliczenia problematycznych zadań.

    Pozdrawiam,
    Asia.

    Asiu a co z naprawą błędów z poprzedniej aktualizacji - np. związane z użyciem humusu lub przyciskiem odświeżania ilości w projekcie - są to błędy dosyć uciążliwe - kiedy zostaną naprawione??
  • Wielorybus2Wielorybus2 Posty: 56
    edytowano 16.04.2014
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Asiu a co z naprawą błędów z poprzedniej aktualizacji - np. związane z użyciem humusu lub przyciskiem odświeżania ilości w projekcie - są to błędy dosyć uciążliwe - kiedy zostaną naprawione??

    Humus chyba naprawili - przynajmniej u mnie na smakoszu pokazuje ladnie z humusem...
    Wielorybus2 napisał użytkownik: »
    Humus chyba naprawili - przynajmniej u mnie na smakoszu pokazuje ladnie z humusem...

    Odwoluje - cos mi sie pomieszalo :) Pokazuje bez humusu...
  • minikronminikron Posty: 10
    edytowano 16.04.2014
    Wielorybus2 napisał użytkownik: »
    Humus chyba naprawili - przynajmniej u mnie na smakoszu pokazuje ladnie z humusem...
    Nie naprawili, na głównej ciągle nie pokazuje wyższych plonów, mimo humusu.
  • Marzena1983 (PL1)Marzena1983 (PL1) Posty: 29
    edytowano 16.04.2014
    oj coś z tymi zadaniami Wam nie wyszło, są nowe na głównej farmie ale jest jakiś błąd bo mam pokazane że obiekt jest wybudowany, i mam wolnych pracowników przydzielić. A do czego mam ich przydzielić jak obiekt działa i już ma pracownika. Mam nadzieję że szybko to poprawicie :)
  • Wielorybus2Wielorybus2 Posty: 56
    edytowano 16.04.2014
    Wielorybus2 napisał użytkownik: »
    Przydzielenie pracownikow na smakoszu nie zaliczylo zadan. Buduje teraz kurnik na glownej - za 10 minut potwierdze, czy tak jak Asia pisze pomoze to zaliczyc wszystkie zalegle zadania :)

    OK, dziala takie rozwiazanie. Pozaliczalo te zadania po przydzieleniu pracownikow do nowego kurnika.
  • Usynlig (PL1)Usynlig (PL1) Posty: 11
    edytowano 16.04.2014
    Ciekawe kiedy zrobia aktualizacje po ktorej nie bedzie potrzeba 3 kolejnych do naprawienia tej pierwszej ??
    Moze jakies zaklady zrobimy ??

    P.S
    Kiedy zmienicie ceny w piekarni na jakies realne ??
  • misiewiczmisiewicz Posty: 8
    edytowano 16.04.2014
    witam no to mamy aktualizacje na glownej farmie mam wrazenie ze cos nie dziala wlasciwie
    Nowe zadania zakladaja ulepszenia do max poziomow- ja juz to mialam zrobione dawno temu i teraz wszystkie zadania mam w polowie zakonczone ale nie moge juz przydzielic pracownikow bo przeciez byli juz przydzieleni wczesniej i wszytko dziala tylko wisza mi niezakończone zadania czy tak ma byc ? juz teraz zawsze bedzie mi wisialo tyle nieukonczonych zadan bo nie mm jak przydzielic juz przydzielonych pracowników?
    ania
  • CreativelikeyouCreativelikeyou Posty: 47
    edytowano 16.04.2014
    Gra robi się bardziej skomplikowana więc błędów będzie coraz więcej niestety ale są zmiany to jest plus 1 plus heheheh ja zostawiam to do następnej aktualizacji
  • edytowano 16.04.2014
    Witam po tej ostatniej aktualizacji to jest mnostwo błedów np. mam ulepszyc wszystko do poziomu 5 i przydzielic pracownikow a ja mam w 6 to mam zaliczone ale pracownikow to nie chociasz mam paru wolnych. ZRÓBCIE COS Z TYM
  • misiewiczmisiewicz Posty: 8
    edytowano 16.04.2014
    Asia przykro mi ale to rozwiazanie nie jest dobre bo wychodziloby na to ze musze zbudowac i zburzyc wszystko takze mlyn krowy pola sady... raz ze to troche droga impreza jak na Wasza aktualizacje i dwa nie mam miejsca na taka zabawe prosze o pomoc w rozwiazaniu prblemu z przydzieleniem pracownikow ktorzy juz zostali przydzieleni przeciez w momencie ulepszania
    ania
  • Wielorybus2Wielorybus2 Posty: 56
    edytowano 16.04.2014
    misiewicz napisał użytkownik: »
    Asia przykro mi ale to rozwiazanie nie jest dobre bo wychodziloby na to ze musze zbudowac i zburzyc wszystko takze mlyn krowy pola sady... raz ze to troche droga impreza jak na Wasza aktualizacje i dwa nie mam miejsca na taka zabawe prosze o pomoc w rozwiazaniu prblemu z przydzieleniem pracownikow ktorzy juz zostali przydzieleni przeciez w momencie ulepszania
    ania

    Wystarczy JEDEN kurnik - mi pomoglo.
  • tenshi_sawakotenshi_sawako Posty: 3
    edytowano 16.04.2014
    witaj Szarotko!
    odpisałaś mi ostatnio w sprawie usuniętej zawartości piwnicy po aktualizacji 14.04., miałam tam dekorację o nazwie "domek dla ptaków", która czekała na swoje miejsce na trzeciej z farm,
    odesłałaś mnie na jedną z przydatnych stron jakie tu dajesz,
    teraz swojego tekstu nie umiem znaleźć, a natrafiłam na Ciebie tu więc odpisuje, nie bardzo wiem jak skorzystać z tego 3 punktu, a skoro tu zarządzasz to może zechcesz mi pomóc z tym wystąpieniem o przywrócenie tej dekoracji w piwnicy, a jak nie to trudno,
    może z tą dekoracją jest jak z humusem: daje się, nie ma a przy zbiorze nie ma i jest w następnych cyfrach, może wiesz gdzie szukać dekoracji która była w piwnicy a po aktualizacji jest nie wiadomo gdzie,
    Wesołych Świąt Ci życzę
    tenshi_sawako
  • MarLena.832MarLena.832 Posty: 1,460
    edytowano 16.04.2014
    Miałam tylko 2 wolnych pracowników, wszystko ulepszone już na maxa. Więc usunęłam 3 dekoracje, dostawiłam domek, wybudowałam jedno pole. Do pola przydzieliłam 10 wolnych pracowników, wszystkie zadania zaliczone na raz. Problem z głowy. Teraz usuwam pole i domek by na powrót postawić dekoracje :)
  • magdared (PL1)magdared (PL1) Posty: 27
    edytowano 16.04.2014
    Wielorybus2 napisał użytkownik: »
    Wystarczy JEDEN kurnik - mi pomoglo.


    nie wszyscy mają wplnych pracowników....
  • olusia3kolusia3k Posty: 11
    edytowano 16.04.2014
    Cześć, mam pytanie do Asi07 - po dzisiejszej aktualizacji pojawiło się sporo nowych zadań związanych z rozbudową farmy, po otwarciu okna zadania np. "Więcej drzew" widzę że mam zaliczone ulepszenie sadu do poziomu 6, ale nijak nie mogę przydzielić tam pracowników, dlatego że sad na tym poziomie od dawna już działa, analogicznie to wygląda z innymi zadaniami typu ulepsz - jaką mam szansę na zgarnięcie punktów za wykonanie zadania jeśli mam już wszystkie sady ulepszone do poziomu 6? analogicznie dotyczy to pozostałych obiektów produkcyjnych na farmie. Pozdrawiam.
  • misiewiczmisiewicz Posty: 8
    edytowano 16.04.2014
    Asia przykro mi ale to rozwiazanie nie jest dobre bo wychodziloby na to ze musze zbudowac i zburzyc wszystko takze mlyn krowy pola sady... raz ze to troche droga impreza jak na Wasza aktualizacje i dwa nie mam miejsca na taka zabawe prosze o pomoc w rozwiazaniu prblemu z przydzieleniem pracownikow ktorzy juz zostali przydzieleni przeciez w momencie ulepszania
    ania
  • Kałamaga (PL1)Kałamaga (PL1) Posty: 9
    edytowano 16.04.2014
    Co nagle to po diable, takie mamy przysłowie. Rozbudowane wcześniej budynki gospodarcze nie pozwalają na otrzymanie punktów doświadczenia, bo nie ma zatwierdzonego przydziału pracownika. Nie znika też polecenie o rozbudowie do wyższego poziomu. Życzę owocnych poprawek
  • MarLena.832MarLena.832 Posty: 1,460
    edytowano 16.04.2014
    olusia3k napisał użytkownik: »
    Cześć, mam pytanie do Asi07 - po dzisiejszej aktualizacji pojawiło się sporo nowych zadań związanych z rozbudową farmy, po otwarciu okna zadania np. "Więcej drzew" widzę że mam zaliczone ulepszenie sadu do poziomu 6, ale nijak nie mogę przydzielić tam pracowników, dlatego że sad na tym poziomie od dawna już działa, analogicznie to wygląda z innymi zadaniami typu ulepsz - jaką mam szansę na zgarnięcie punktów za wykonanie zadania jeśli mam już wszystkie sady ulepszone do poziomu 6? analogicznie dotyczy to pozostałych obiektów produkcyjnych na farmie. Pozdrawiam.
    misiewicz napisał użytkownik: »
    Asia przykro mi ale to rozwiazanie nie jest dobre bo wychodziloby na to ze musze zbudowac i zburzyc wszystko takze mlyn krowy pola sady... raz ze to troche droga impreza jak na Wasza aktualizacje i dwa nie mam miejsca na taka zabawe prosze o pomoc w rozwiazaniu prblemu z przydzieleniem pracownikow ktorzy juz zostali przydzieleni przeciez w momencie ulepszania
    ania

    Wystarczy poczytać wcześniejsze posty innych graczy którzy se z tym poradzili.

    Przykładowo mój:

    MarLena.832 napisał użytkownik: »
    Miałam tylko 2 wolnych pracowników, wszystko ulepszone już na maxa. Więc usunęłam 3 dekoracje, dostawiłam domek, wybudowałam jedno pole. Do pola przydzieliłam 10 wolnych pracowników, wszystkie zadania zaliczone na raz. Problem z głowy. Teraz usuwam pole i domek by na powrót postawić dekoracje :)
  • sofija-p (PL1)sofija-p (PL1) Posty: 134
    edytowano 16.04.2014
    Na mojej farmie prawdziwy misz-masz. Zadania na pasku, a dokładnie ulepszenia już wykonane, nie dają się zaliczyć z powodu braku możliwości przydzielenia pracowników... Normalnie wielkanocne jaja.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 16.04.2014
    Witam,

    w sprawie zadań nie musicie burzyć i budować każdego typu obiektu. Naprawdę wystarczy postawić i zburzyć jeden kurnik po uprzednim przydzieleniu do niego pracownika. Jeśli ktoś z Was nie chce tego robić lub z jakichkolwiek przyczyn nie może, niestety należy poczekać do następnej aktualizacji, podczas której zadania mają zostać zaliczone.

    Odnośnie humusu oraz listy odświeżania projektu problemy mają głębsze podłoże niż początkowo przypuszczano, dlatego w dniu dzisiejszym niestety nie mogły zostać naprawione, choć zespół ma je na uwadze i postara się o ich możliwe szybkie wyeliminowanie z gry. Humus, mimo błędnych wskazań, powinien działać poprawnie, co kilkakrotnie wyjaśniałam już na naszym forum. Jeśli jednak macie wątpliwości, zawsze możecie podjąć kontakt z naszym zespołem wsparcia technicznego, który zbada sytuację na Waszym koncie gry. Jeśli zdecydujecie się na kontakt z supportem, bardzo Was proszę o cierpliwość, gdyż w obliczu wielu zgłoszeń, czas odpowiedzi będzie najprawdopodobniej dłuższy niż zazwyczaj.

    Asia.
  • BrązowyBrązowy Posty: 21
    edytowano 16.04.2014
    Ja mam pytanie. Ile zadań dostaliście? Ja na 50poziomie dostałem tylko 3 zadania(z czego 1 wykonane). Koleżanka z sojuszu dostała 7 a ma 55poziom.
  • martusiatusiamartusiatusia Posty: 9
    edytowano 16.04.2014
    niestety nie mam ich w magazynie, próbowałam zalogować się ponownie i nie przywróciło ich...
  • Kiniusia242Kiniusia242 Posty: 1
    edytowano 16.04.2014
    naprawde to działa polecam tym niecierpliwym:) schowałam dekoracje postawiłam kurnik i domek zadanie zaliczone zburzyłam i dekoracje wróciły i jest ok:)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 16.04.2014
    Brązowy napisał użytkownik: »
    Ja mam pytanie. Ile zadań dostaliście? Ja na 50poziomie dostałem tylko 3 zadania(z czego 1 wykonane). Koleżanka z sojuszu dostała 7 a ma 55poziom.

    Zadania niekoniecznie są związane z poziomem a z aktualnym stanem rozbudowy farmy i stopniem rozbudowy obiektów, które się na farmie znajdują. Ich ilość może być zatem różna u różnych Graczy.

    Pozdrawiam,
    Asia.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik