Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Trudności ze znalezieniem członków do sojuszu

XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
edytowano 15.04.2014 w Pytania ogólne Big Farm
Zauważyłam to od bardzo dawna że jeśli przedstawię swój sojusz: http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?25575-Zapraszam-do-sojuszu-Zbiorowo%C5%9B%C4%87 to po paru minutach zaraz ktoś następny przedstawia, to normalne. A w dziele poszukiwanie sojuszu mało kto dodaje nowy temat że poszukuję sojuszu. Bardzo dziwne bo jest więcej graczy niż sojuszów. Powinno być więcej tematów w dziele poszukiwanie sojuszu. Dla mnie to by było korzystne. Od kilku dni szukam graczy i żadnych rezultatów.
Post edited by XxasieczekxX (PL1) on

Komentarz

  • KasiaCmokoKasiaCmoko Posty: 46
    edytowano 10.09.2013
    Dokladnie Mamy Tak Samo a jesli sie znajdzie to siedzi online i nic nie odpisuje a tylko korzysci czerpie.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 10.09.2013
    O właśnie, trzy dni mija nic nie odpowiada, wtedy wyrzucam, bo jaka to korzyść dla całego sojuszu, ten cichy siedzi i żeruje sobie:(
  • solejukowasolejukowa Posty: 66
    edytowano 12.09.2013
    mam ten sam problem 5 osob a tylko jedna aktywna... dopiero zaczynam z sojuszem, pierwsze zadania ---niby latwe bo kukurydza czy jablka a jednak sadze 80 %, reszte inna osoba, to nie tak powinno wyglądać. Z drugiej strony nie mam serca wyrzucać kogoś no ale jak oni siedzą i nic nie robią i MILCZĄ. tak... cisza jest najgorsza
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 16.09.2013
    Witam

    To nie jest odpowiedni dział dla takiego tematu. Przenoszę go w odpowiednie miejsce. Proszę następnym razem umieszczać wątki w odpowiednich dla nich działach.

    Pozdrawiam Lisuuu
  • dzik10dzik10 Posty: 13
    edytowano 01.02.2014
    czytajac twoja wypowiedz to wcale sie nie dziwie ze nie masz zainteresowania innych graczy
  • pimboli73 (PL1)pimboli73 (PL1) Posty: 7
    edytowano 02.02.2014
    Witam,wiec może nadchodzi pora na zmiany?w moim sojuszu tez nic się nie dzieje jakby poumierali.pozdrawiam
  • siccasicca Posty: 149
    edytowano 02.02.2014
    Sojuszów jest ok 23 tys, a osób z lev 10 lub wyżej jakiejś 82 tys...
    Gracze mogą do woli przebierać w sojuszach natomiast sojusze mają problemy z wybraniem kogoś.
    Część graczy chętnie rozmawia na czacie... część po prostu wpłaca i pomaga w projektach.
    Niestety jest też grupa pasożytów którzy przyjmują się do sojuszu, bo takie mają zadanie. I moja ulubiona grupa siedzą korzystają z bonusów podczas projektów zbierają coś innego wpłacą albo i nie, ale zwykle nie. Logują się od święta.
    Szkoda że nie ma podglądu historii sojuszowej gracza, by zapytać poprzedni sojusz co to za kwiatek.
    Oraz ograniczenia pt. Przystąpić możesz od 10lev założyć możesz od 20-30.
    Ograniczyłoby tworzenie tysiąca sojuszy 1-2 osobowych na 10 lev. Oraz socjalizowało graczy.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 02.02.2014
    Ogólnie na dzień dzisiejszy to jest dużo sojuszy w których nic się nie dzieje, powinni jakiś sort zrobić. U Nas się poprawiło. Mniej wpadam na takich ludzi którzy wchodzą do sojuszu i zero odezwu i aktywności.
  • Mojsalukasz107GMojsalukasz107G Posty: 1
    edytowano 02.02.2014
    mógł bym być u ciebie w sojuszu czy nie proszę o odpowieć
  • SZYBKACOBRA (PL1)SZYBKACOBRA (PL1) Posty: 215
    edytowano 03.02.2014
    Witajcie,


    znalezieniem dobrego , aktywnego farmera wchodzącego codziennie na grę jest ciężko . Jak się taki znajdzie to nie u mnie pisać na czacie , obsługiwać się niektórymi elementami w grze . Gdy wysyłam wiadomość o jakimś badaniu czy projekcie to nikt nie sieje , albo nikt nie bierze udziału . Często początkowi gracze mają takie problemy . Po co sojusznik , który nic nie pomoże ? No to go wywalam , bo czasem czekam ileś tam czasu aż on to zrobi i nie ma efektów . Z wyjaśnieniami tak samo . Daje jakieś porady , a wychodzi na to , że albo nie czyta , albo nie dochodzą wiadomości ode mnie . Kiedyś wiem , że mnie jedna osoba ignorowała , ale co tu zrobić skoro ktoś ignorował danego gracza ? Nie mam pojęcia , myślę i nic to nie daje.

    Wysyłam dziennie wiele zgłoszeń i do tych co mam pewność ze są aktywni . Jednak jedna osoba na dwudziestu graczy odpowiada i odpowiedź jest zawsze negatywna . Chcesz , żeby ktoś fajny doszedł do sojuszu ?

    Najlepszym sposobem pewnie jest komunikacja . Chociaż , żeby ten ktoś udzielał się na forum to powinien taki gracz coś tam umieć . Sojuszów jest wiele , a graczy wiele więcej . Jednak nie każdy chce dojść do sojuszu . Niektórzy po prostu chcą ulepszyć farmy, a inni nawet nie ogarniają gry. Są ludzie nieaktywni i tego szczerze się nie da przewidzieć czy ktoś fajny do sojuszu dojdzie jak go nie poznasz . A może niektórzy chcą walczyć sami , albo w pojedynkę ? Nie mają czasu na grę , by być codziennie aktywnym . Niestety nie wiadomo , ale można poznać często po farmie kto gra , a kto nie .

    Pozdrawiam,
    Patryk
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 05.02.2014
    Wiem o czym piszesz, miałam podobne sytuacje, ale wiadomo zdarzać się będą, bo jak piszesz nie każdy wie o co chodzi dokładnie z sojuszem.
    Tylko ja jak kogoś przyjmuję i nikt nie odpowiada na wiadomości, to ja po 3 dniach dopiero wywalam osobę. No bo po co taki który będzie sobie siedział.
  • Vanessa.xDVanessa.xD Posty: 146
    edytowano 05.02.2014
    XxasieczekxX napisał użytkownik: »
    (...)Od kilku dni szukam graczy i żadnych rezultatów.
    U nas jest tak samo... ale nie od kilku dni! Nasz sojusz jest bardzo aktywny... Może jedną mamy osobę leniwą, u nas ciągle się coś dzieje w projektach i na chacie... Mamy 31 poziom sojuszu (to chyba nie bardzo nisko) i 7 poziom badań... Zrobiliśmy nie dawno rekrutację i mamy dwa wolne miejsca :) Ciągle o tym wspominam w tematach o naszym sojuszu (i nikt się nie zgłasza) a już z miesiąc mamy ten temat... Razem z paroma osobami wysyłamy codziennie zaproszenia (strasznie dużo) do osób które nie są w sojuszach i z tej nieskończoności odpowiada jedna osoba -,- Ja już nie wiem czy tak dużo osób lubi grać w pojedynkę, w ogóle nie gra czy wiadomości nadal nie dochodzą... Już jesteśmy troszeczkę zmęczone wysyłaniem zaproszeń :( Może ktoś się zainteresował nami to macie linki do tematów o naszym sojuszu :
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41284-Sojusz-Marzena-wszystko-all-inclusive!&highlight=Marzena+sojusz
    i tu:
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41312-Sojusz-Marzena-nowo%C5%9Bci-z-hotelu-)&highlight=Marzena+sojusz
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 05.02.2014
    Akurat też Nasz sojusz w którym jestem szefową ma 31 poziom a badań 13 bo rekrutacje była i mamy 23 osób. Bo z znalezieniem ludzi godnych do sojuszu trzeba mieć czasami szczęście. Tyle u mnie że ja sama zajmuję się z znalezieniem ludzi.
  • RadkaPlayerRadkaPlayer Posty: 17
    edytowano 08.04.2014
    dzień dobry:) gram od czterech dni i mam ledwo 18 lvl, napiszcie mi proszę czy opłaca się wchodzić do jakiegokolwiek sojuszu...Nie znam tej gry, na tym forum też się nie umiem poruszać, zaraz pewnie się okaże że pisze nie w tym wątku co trzeba...;)
  • zozolinazozolina Posty: 123
    edytowano 08.04.2014
    RadkaPlayer napisał użytkownik: »
    dzień dobry:) gram od czterech dni i mam ledwo 18 lvl, napiszcie mi proszę czy opłaca się wchodzić do jakiegokolwiek sojuszu...Nie znam tej gry, na tym forum też się nie umiem poruszać, zaraz pewnie się okaże że pisze nie w tym wątku co trzeba...;)

    Opłaca się ale niestety do jakiegoś bardziej rozwiniętego sojuszu się nie dostaniesz bo przeważnie do takich potrzebują ludzi z wysokim lvlem :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 08.04.2014
    Opłaca się być w sojuszu, bo więcej zarabiasz, jeśli jakiś sojusz ma porobione badania. Zostaw wiadomość w dziale poszukuje sojuszu to dostaniesz oferty.
  • RadkaPlayerRadkaPlayer Posty: 17
    edytowano 09.04.2014
    no to zadam kolejne pytanie, szukać samemu sojuszu w ofertach, czy dać się "porwać" jakiemuś sojuszowi? Bo nie ukrywam, że są sojusze na które mnie nie stać jako początkującego gracza, złotem też mi się nie uśmiecha sypać na prawo i lewo, bo go po prostu nie mam w nadmiarze. Z tego co czytałam są sojusze z różnymi wymaganiami, mniej lub bardziej nastawione na wpłaty od członków...Więc może lepiej samemu szukać dla siebie miejsca? Poradźcie coś:)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 09.04.2014
    Po prostu w dziale poszukiwanie sojuszu napisz że masz mały poziom, że złotem nie będziesz sypał i że w propozycjach chcesz widzieć wymagania sojuszu, wtedy będziesz sobie czytał i jaki Ci pasuje.
  • RadkaPlayerRadkaPlayer Posty: 17
    edytowano 09.04.2014
    Masz rację, to dobry pomysł. Jakoś od tej strony na to nie popatrzyłam. Im więcej czytam ogłoszeń sojuszowych, tym większy mętlik mam w głowie;)

    Ps. Jestem dziewczyną, Radka mam na imię:D
  • renifer321 (PL1)renifer321 (PL1) Posty: 232
    edytowano 13.04.2014
    witam


    Jestem szefem sojuszu :dobra farm

    To prawda ze wielu sojuszników się ślizga i żeruje na sojuszu
    nie robiąc dosłownie nic .
    Oczywiście po tygodniu takich członków wykopuję wpierw informując za co .
    Mam członków co wskoczyli od poczęstunku założenia sojuszu
    i wiedzą doskonale jak ten sojusz działa wspierają innych nowych informacjami co należy zrobić -kierownicy

    Oczywiście są problemy jak zawsze w prowadzeniu sojuszu taj jak firmę się prowadzi
    nie wiesz kogo tak naprawdę przyjmiesz do siebie .
    Nie przeczę że złoto zdobyte jest ciężko wydać na sojusz jeśli istnieje możliwość rozbudowy za nie czy kupienie
    ozdób itp.

    Ale dzięki wpłatą na konto sojuszu - sojusz się rozwija i członkowie z tego mają korzyści
    nie wspominając o badaniach czy projektach

    NO ALE TAK ZWANI ŚLIZGACZE TEGO NIE ROZUMIEJĄ !!!
    INO TYLKO ŻEROWAĆ NA INNYCH :-)

    Jest na forum pewna propozycja dla szefów sojuszu dość ciekawa
    warto przeczytać

    pozdrawiam szefów i życzę powodzenia
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 13.04.2014
    Trochę w moim sojuszu się zmieniło, koło tyg. jak widzę że się nie sprawuję ostrzeżenie wysyłam lub pytam, a jak nie to usuwam. O co chodzi z tą propozycją dla szefów sojuszu?
  • anga_manga_m Posty: 5
    edytowano 15.04.2014
    renifer3212 napisał użytkownik: »



    Jest na forum pewna propozycja dla szefów sojuszu dość ciekawa
    warto przeczytać

    ?? też jestem ciekawa ..
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 15.04.2014
    anga_m napisał użytkownik: »
    ?? też jestem ciekawa ..



    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?47228-Sojusz-sojus%C3%93w&p=548144#post548144 to chyba o ten pomysł chodzi....

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik