Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

31.03.2014 | Reorganizacja Farmy Smakosza!

14450

Komentarz

  • Ewunia67 (PL1)Ewunia67 (PL1) Posty: 104
    edytowano 06.04.2014
    martom2 napisał użytkownik: »
    Na pytanie skończenia bonusu- moim zdaniem po prostu w momencie zakończenia bonusu system automatycznie doda 50 % czasu do tego co nam zostało- czyli jeżeli, zostalo nam 2 h do zakończenia podnoszeniu poziomu koziarni etc., to autoamtycznie będziemy mieli 4h.
    A ja myślę,że jeśli już aktywujemy jakieś rozszerzenie podczas skróconego czasu budowy i w trakcie rozszerzania bonus się skończy,to pozostały czas budowy załóżmy 2 godz...nie powinien ulec zmianie,dopiero uruchomienie nowego rozszerzenia powinno mieć juz normalny czas.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 06.04.2014
    martom2 napisał użytkownik: »
    Wydaje mi się, że to są informacje przed aktualizacją wprowadzenia Boba. Na pytanie skończenia bonusu- moim zdaniem po prostu w momencie zakończenia bonusu system automatycznie doda 50 % czasu do tego co nam zostało- czyli jeżeli, zostalo nam 2 h do zakończenia podnoszeniu poziomu koziarni etc., to autoamtycznie będziemy mieli 4h.
    mam nadzieję, że jednak jak ktoś puści jeszcze w trakcie skróconego czasu - to już do końca będzie się budowało wg tego czasu :]
    specjalnie sobie budzik ustawiłam, aby nie zapomnieć i wejść na farmę chwile przed zakończeniem skróconego czasu i puścić najdłuższą rozbudowę :):):)
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 06.04.2014
    Oby tak było, aczkolwiek to tak jak z bonusem za 1Pd( z eventu wypadku). Kończy się i nie ma- nie wazne, że produkcja np jajek zaczęła się w trakcie bonusu.


    Proszę się również tym nie sugerować- to wyłącznie moje zdanie i mogę się mylić.
  • Ewunia67 (PL1)Ewunia67 (PL1) Posty: 104
    edytowano 06.04.2014
    martom2 napisał użytkownik: »
    Oby tak było, aczkolwiek to tak jak z bonusem za 1Pd( z eventu wypadku). Kończy się i nie ma- nie wazne, że produkcja np jajek zaczęła się w trakcie bonusu.


    Proszę się również tym nie sugerować- to wyłącznie moje zdanie i mogę się mylić.
    Każdy ma swoje zdanie i każdemu może się zdarzyć pomyłka ;)
    Co do bonusu 1 PD z zagród,to dostajemy ten bonus podczas zbioru,dlatego też nieważne że np... nakarmiliśmy kury podczas trwania bonusu,liczy się zbiór ;)
    A jak będzie z bonusem skróconego czasu wkrótce się przekonamy,niestety już dużo czasu nam nie zostało:(
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 06.04.2014
    Ewunia67 napisał użytkownik: »
    Każdy ma swoje zdanie i każdemu może się zdarzyć pomyłka ;)
    Co do bonusu 1 PD z zagród,to dostajemy ten bonus podczas zbioru,dlatego też nieważne że np... nakarmiliśmy kury podczas trwania bonusu,liczy się zbiór ;)
    A jak będzie z bonusem skróconego czasu wkrótce się przekonamy,niestety już dużo czasu nam nie zostało:(

    Faktycznie już prawie końcówka czasu. Jeszcze mi sie uda coś na wieczór i rano dać do ulepszenia, a później powoli i bez pośpiechu resztę xD A po bonusie najpierw wprowadzę buldożer na smakosza i pozegnam Piekarnię xD :D

  • SlavfkoSlavfko Posty: 6
    edytowano 06.04.2014
    Zadaje jeszcze jedno pytania do jakiego celu ma służyć ta piekarnia, ma pomoc w rozwoju farmy czy jak?. Świadomie oszukujecie graczy ?
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 06.04.2014
    Slavfko napisał użytkownik: »
    Zadaje jeszcze jedno pytania do jakiego celu ma służyć ta piekarnia, ma pomoc w rozwoju farmy czy jak?. Świadomie oszukujecie graczy ?

    Piekarnia służy do wypieku wyrobów ze zmagazynowanych w niej towarów. To czy w niej produkujesz czy sprzedajesz towar czyli produkty potrzebne do wypieku osobno zależy tylko od Ciebie. Możesz mi wyjaśnić na czym polega oszukiwanie w piekarni bo może już stary jestem i nie bardzo rozumiem ?
  • TosiaM2008TosiaM2008 Posty: 29
    edytowano 06.04.2014
    Nie wiem czy ktoś już to wrzucał - tak będzie wyglądał zarobek po poprawce :(
    Nie uwzględniam tu czasu, który ma tak na prawdę ogromne znaczenie

    Moim zdaniem nadal Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo kiepsko przy tym co na smakoszu było wcześniej ... No cóż jak to mówią każde grabie grabią do siebie

    piekarnia.jpg
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 06.04.2014
    TosiaM2008 napisał użytkownik: »
    Nie wiem czy ktoś już to wrzucał - tak będzie wyglądał zarobek po poprawce :(
    Nie uwzględniam tu czasu, który ma tak na prawdę ogromne znaczenie

    Moim zdaniem nadal Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo kiepsko przy tym co na smakoszu było wcześniej ... No cóż jak to mówią każde grabie grabią do siebie

    piekarnia.jpg

    Chochlik się wkradł, ciasto owocowe- na poziomie 5 więcej się zarabia niż na poziomie 6 xD :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 06.04.2014
    TosiaM2008 napisał użytkownik: »
    Nie wiem czy ktoś już to wrzucał - tak będzie wyglądał zarobek po poprawce :(
    Nie uwzględniam tu czasu, który ma tak na prawdę ogromne znaczenie

    Moim zdaniem nadal Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo kiepsko przy tym co na smakoszu było wcześniej ... No cóż jak to mówią każde grabie grabią do siebie

    piekarnia.jpg

    Czy aby w cieście owocowym na 6 poziomie piekarni nie zakradł się błąd :confused:

    P.S. Martom ale mamy synchronizację :p Hahaha
  • SlavfkoSlavfko Posty: 6
    edytowano 06.04.2014
    YOGI782 czy Ty dziek tej piekarni zarabiasz dolary i wychodzisz na plus ?
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 06.04.2014
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Czy aby w cieście owocowym na 6 poziomie piekarni nie zakradł się błąd :confused:

    P.S. Martom ale mamy synchronizację :p Hahaha

    Cóż Kasiu, dostrzegamy jednocześnie to samo i już nie pierwszy raz xD :-)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 06.04.2014
    TosiaM2008 napisał użytkownik: »
    Nie wiem czy ktoś już to wrzucał - tak będzie wyglądał zarobek po poprawce :(
    Nie uwzględniam tu czasu, który ma tak na prawdę ogromne znaczenie

    Moim zdaniem nadal Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo kiepsko przy tym co na smakoszu było wcześniej ... No cóż jak to mówią każde grabie grabią do siebie

    piekarnia.jpg

    hej a jakie ceny przyjęłaś do tych obliczeń - czy podstawowe - czy uwzględniające wszystkie możliwe badania zrobione przez sojusz? :) nie chce mi się za bardzo przeliczać i dlatego chętnie bym skorzystała z takiej tabelki :D
  • edytowano 06.04.2014
    Ja uważam, że jeżeli poszło trochę lamentów do góry, to może przedłuża czas modernizacji 50 %- towej o jakieś kilka godzin, a może dni. Bo ja jeszcze mogłabym coś ulepszyć w skróconym czasie.
  • eurogate ()eurogate () Posty: 280
    edytowano 06.04.2014
    o ja z tej tabelki nie mogę skorzystać, bo piekarnię mam na 3cim poziomie ;) i szczerze odechciało mi sie ją ulepszać, bo i po co?
    Wcześniej na smakoszu dążyło się do tego, żeby rozbudować restaurację, bo był większy zarobek na wyrobach. Teraz nie widzę sensu.
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 06.04.2014
    Slavfko napisał użytkownik: »
    YOGI782 czy Ty dziek tej piekarni zarabiasz dolary i wychodzisz na plus ?

    Dolary zarabiam i owszem a czy zyskuję czy tracę nie zaprzątam tym sobie głowy - dobrze się bawię i przyjemnie spędzam czas w towarzystwie przesympatycznych ludzi z mojego sojuszu. W realnym życiu mam aż nadto problemów więc tu się nad pewnymi rzeczami nie zastanawiam i gram. Gdybym się jeszcze tu przejmował takimi rzeczami to już chyba bym oszalał i zwariował. Ja się tu bawię i nie mam zamiaru stresować zarobkami z piekarni . Piekę - sprzedaję , czasem sprzedaję same składniki - różnie . Bawię się przednio i tyle i podchodzę do tego z dystansem . Pozdrawiam
  • mirabelmirabel Posty: 5
    edytowano 06.04.2014
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Dolary zarabiam i owszem a czy zyskuję czy tracę nie zaprzątam tym sobie głowy - dobrze się bawię i przyjemnie spędzam czas w towarzystwie przesympatycznych ludzi z mojego sojuszu. W realnym życiu mam aż nadto problemów więc tu się nad pewnymi rzeczami nie zastanawiam i gram. Gdybym się jeszcze tu przejmował takimi rzeczami to już chyba bym oszalał i zwariował. Ja się tu bawię i nie mam zamiaru stresować zarobkami z piekarni . Piekę - sprzedaję , czasem sprzedaję same składniki - różnie . Bawię się przednio i tyle i podchodzę do tego z dystansem . Pozdrawiam

    I to jest zdrowe podejście do gry...
  • TosiaM2008TosiaM2008 Posty: 29
    edytowano 06.04.2014
    tak zakradł się błąd na 5 poziomie zarobek za ciasto to 25850 dolarów

    Liczę od obecnego stanu w moim sojuszu
    produkcja ciasto owocowe - 400 jednostek
    szarlotka - 250 jednostek
    migdałowe babeczki - 190 jednostek
    jabłkowe przekładańce - 175 jednostek

    badania zwiększające ilość produktów uzyskiwanych mam wszystkie zrobione

    do tego co podałem można se dodać
    4% dla przekładańca i będzie zysk max
    6% dla migdałowych babeczek
    5% dla szarlotki
    5% dla ciasta ze śmietaną

    tak czy siak nadal będzie kiszka
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 06.04.2014
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Dolary zarabiam i owszem a czy zyskuję czy tracę nie zaprzątam tym sobie głowy - dobrze się bawię i przyjemnie spędzam czas w towarzystwie przesympatycznych ludzi z mojego sojuszu. W realnym życiu mam aż nadto problemów więc tu się nad pewnymi rzeczami nie zastanawiam i gram. Gdybym się jeszcze tu przejmował takimi rzeczami to już chyba bym oszalał i zwariował. Ja się tu bawię i nie mam zamiaru stresować zarobkami z piekarni . Piekę - sprzedaję , czasem sprzedaję same składniki - różnie . Bawię się przednio i tyle i podchodzę do tego z dystansem . Pozdrawiam

    Zazdroszczę entuzjazmu... i dystansu do gry oraz umiejętności zabawy, ale... to gra strategiczna, ma bawić, ale i też dzięki dobrej strategii mamy się pomagać rozwijać farmom, które prowadzimy. Wiem, że to nie realne życie, ale jeśli będę tylko sadzić, zbierać, piec i sprzedawać i nie zawracać sobie głowy czy zarobię czy stracę - to moja farma w pewnym momencie stanie w miejscu i przestanie się rozwijać, oby nie cofać w rozwoju ;)
    Czy dalej mi będzie wtedy do śmiechu? Chyba nie bardzo.
    Bo mnie bawi właśnie to, że zarabiamy, zdobywamy nowe poziomy w grze i tak właściwie czuję się jakbym prowadziła trzy firmy i była ich szefem, a skoro firmy były by nierentowne i przynosiły straty, to obawiam się, że kiedyś komornik mógłby zapukać do moich drzwi :p
    Więc ja tam sobie wolę liczyć i przeliczać czy coś mi się opłaci czy nie i unikać ponoszenia strat... tak, wtedy to jest zabawa :):)
    Pozdrawiam
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 06.04.2014
    TosiaM2008 napisał użytkownik: »
    tak zakradł się błąd na 5 poziomie zarobek za ciasto to 25850 dolarów

    Liczę od obecnego stanu w moim sojuszu
    produkcja ciasto owocowe - 400 jednostek
    szarlotka - 250 jednostek
    migdałowe babeczki - 190 jednostek
    jabłkowe przekładańce - 175 jednostek

    badania zwiększające ilość produktów uzyskiwanych mam wszystkie zrobione

    do tego co podałem można se dodać
    4% dla przekładańca i będzie zysk max
    6% dla migdałowych babeczek
    5% dla szarlotki
    5% dla ciasta ze śmietaną

    tak czy siak nadal będzie kiszka


    Już o tym pisałem wcześniej, ale się powtórzę: bez badań ilości w piekarni są takie same. Czyli de facto badania nic nie dają na ten moment... Sprawdziłem to wychodząc na chwilę z sojuszu.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 06.04.2014
    Selmak napisał użytkownik: »
    Już o tym pisałem wcześniej, ale się powtórzę: bez badań ilości w piekarni są takie same. Czyli de facto badania nic nie dają na ten moment... Sprawdziłem to wychodząc na chwilę z sojuszu.

    To może ja coś dodam tutaj od siebie. Czytałam Twój wcześniejszy post i jednak porobione badania sojuszowe zmieniają ilość gotowych wypieków, które że tak to ujmę "wypluwa" z siebie piekarnia.
    U nas np. ciasto owocowe ze śmietaną pomimo oznaczenia w menu piekarni, że mogę wyprodukować go 400 szt, to gdy go produkowałam wyskakiwało z piekarni 460 szt. Czyli reasumując produkuję i sprzedaję go więcej i powinnam więcej zarobić (nie wnikam tutaj akurat teraz w tematykę ewentualnej opłacalności produkcji w piekarni). Zgodne jest to z wykonanymi przez mój sojusz badaniami zwiększającymi o 15% produkcję ciasta owocowego w piekarni ;)
    Tylko mała uwaga! Te badania nie są nigdzie jasno, czytelnie i dokładnie opisane w menu piekarni, tak jak to było w starej restauracji. Powiem więcej, nie są wcale zaznaczone - co jest ewidentnym błędem, dodatkowo wprowadzającym graczy w błąd, ale wynik końcowy produkcji jest zgodny z przeprowadzonymi badaniami.
    Zwracałam już wcześniej uwagę na ten błąd w opisie badań moderatorom, powiedziano mi, że uwaga została przekazana wyżej :)

    Sorka, nie wiem czy wystarczająco czytelnie to opisałam, ale mam nadzieję, że tak :)
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 06.04.2014
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    To może ja coś dodam tutaj od siebie. Czytałam Twój wcześniejszy post i jednak porobione badania sojuszowe zmieniają ilość gotowych wypieków, które że tak to ujmę "wypluwa" z siebie piekarnia.
    U nas np. ciasto owocowe ze śmietaną pomimo oznaczenia w menu piekarni, że mogę wyprodukować go 400 szt, to gdy go produkowałam wyskakiwało z piekarni 460 szt. Czyli reasumując produkuję i sprzedaję go więcej i powinnam więcej zarobić (nie wnikam tutaj akurat teraz w tematykę ewentualnej opłacalności produkcji w piekarni). Zgodne jest to z wykonanymi przez mój sojusz badaniami zwiększającymi o 15% produkcję ciasta owocowego w piekarni ;)
    Tylko mała uwaga! Te badania nie są nigdzie jasno, czytelnie i dokładnie opisane w menu piekarni, tak jak to było w starej restauracji. Powiem więcej, nie są wcale zaznaczone - co jest ewidentnym błędem, dodatkowo wprowadzającym graczy w błąd, ale wynik końcowy produkcji jest zgodny z przeprowadzonymi badaniami.
    Zwracałam już wcześniej uwagę na ten błąd w opisie badań moderatorom, powiedziano mi, że uwaga została przekazana wyżej :)

    Sorka, nie wiem czy wystarczająco czytelnie to opisałam, ale mam nadzieję, że tak :)

    Ja póki co piekarni nie używam więc bazowałem na tym co jest napisane w okienku produkcji a tam liczby są nie zmienione. Dzięki za info.
  • Anioł StróżAnioł Stróż Posty: 182
    edytowano 06.04.2014
    Witam.

    Kochani moi, minął weekend.
    Pragnę z całego serca bardzo serdecznie podziękować Wam za odzew na mój skromny moderacyjny apel.
    Pytania, które zostały do mnie przez Was nadesłane skrzętnie spisałem oraz z samego rana przedstawię naszym CM. Pamiętajcie, że jesteśmy tutaj dla was i po to by wam pomóc zatem nie krępujcie się zadawać nam pytań. Odpowiedzi na pytania postaram się wrzucić jak tylko sam uzyskam informacje.

    Na dobranoc każdego z Was otulam skrzydełkami.
    BM Anioł Stróż.
  • SlavfkoSlavfko Posty: 6
    edytowano 06.04.2014
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Dolary zarabiam i owszem a czy zyskuję czy tracę nie zaprzątam tym sobie głowy - dobrze się bawię i przyjemnie spędzam czas w towarzystwie przesympatycznych ludzi z mojego sojuszu. W realnym życiu mam aż nadto problemów więc tu się nad pewnymi rzeczami nie zastanawiam i gram. Gdybym się jeszcze tu przejmował takimi rzeczami to już chyba bym oszalał i zwariował. Ja się tu bawię i nie mam zamiaru stresować zarobkami z piekarni . Piekę - sprzedaję , czasem sprzedaję same składniki - różnie . Bawię się przednio i tyle i podchodzę do tego z dystansem . Pozdrawiam

    No to ja Cie nie rozumem bo co to za zabawa jak np. mozolnie budujesz domek z kart przykładasz do tego uwagę i kosztuje Cie to wiele pracy aż tu nagle ktoś przychodzi i uśmiechem na ustach z wleką satysfakcja depcze Twoja prace a Ty zaczynasz od nowa...
    Anioł Stróż napisał użytkownik: »
    Witam.

    Kochani moi, minął weekend.
    Pragnę z całego serca bardzo serdecznie podziękować Wam za odzew na mój skromny moderacyjny apel.
    Pytania, które zostały do mnie przez Was nadesłane skrzętnie spisałem oraz z samego rana przedstawię naszym CM. Pamiętajcie, że jesteśmy tutaj dla was i po to by wam pomóc zatem nie krępujcie się zadawać nam pytań. Odpowiedzi na pytania postaram się wrzucić jak tylko sam uzyskam informacje.

    Na dobranoc każdego z Was otulam skrzydełkami.
    BM Anioł Stróż.


    Tu nie są potrzebne odpowiedzi na pytania tylko czyny, aby w końcu coś zrobili dla nas, a nie tylko myśleli jak utrudniać zabawę.
  • Maja128Maja128 Posty: 33
    edytowano 07.04.2014
    A ja mam pytanie odnośnie młyna na smakoszu, bo to że piekarnia to nie wypał- to już wszyscy wiedza, ale mam pytanie?: co za głupi wymyślił czas produkcji karmy dla osłów? Chyba osioł! pod tym względem młyn jest niewydajny!
    ponad 20h trwa produkcja 160 jednostek:(

    Karma dla kaczek raczej jest proporcjonalna do ilości czasu, ale osły to przegięcie:(
    czy da się coś z tym zrobić?
  • zeve (PL1)zeve (PL1) Posty: 83
    edytowano 07.04.2014
    Maja128 napisał użytkownik: »
    A ja mam pytanie odnośnie młyna na smakoszu, bo to że piekarnia to nie wypał- to już wszyscy wiedza, ale mam pytanie?: co za głupi wymyślił czas produkcji karmy dla osłów? Chyba osioł! pod tym względem młyn jest niewydajny!
    ponad 20h trwa produkcja 160 jednostek:(
    wg mnie zrobili to niekonsekwentnie. na farmie głównej najdłużej rośnie pszenica, i najdłużej produkuje się karma dla krów, co jest logiczne. a na smakoszu jakoś dziwnie, najdłużej rośnie roszponka (potrzebna dla kaczek), a najwięcej czasu zajmuje wyprodukowanie karmy dla osłów... no i odnośnie tej ostatniej bardzo nieznacznie zmienia się czas produkcji przy ulepszeniach młyna. w każdym razie na pewno trzeba mieć więcej niż jeden ogród żeby cokolwiek wyprodukować ;]
  • Maja128Maja128 Posty: 33
    edytowano 07.04.2014
    zeve napisał użytkownik: »
    wg mnie zrobili to niekonsekwentnie. na farmie głównej najdłużej rośnie pszenica, i najdłużej produkuje się karma dla krów, co jest logiczne. a na smakoszu jakoś dziwnie, najdłużej rośnie roszponka (potrzebna dla kaczek), a najwięcej czasu zajmuje wyprodukowanie karmy dla osłów... no i odnośnie tej ostatniej bardzo nieznacznie zmienia się czas produkcji przy ulepszeniach młyna. w każdym razie na pewno trzeba mieć więcej niż jeden ogród żeby cokolwiek wyprodukować ;]


    Masz rację, bo jeśli chcieli zrobić replikę farmy głównej, to ktoś kto skończył choćby podstawówkę i umie liczyć wpadłby na to jak wahają się tu proporcje, osły pełnią taką samą funkcję jak świnie i czas produkcji chociażby 1 jednostki karmy powinien się mieścić jakoś ok 20 min maksymalnie skoro robią się one 3 i pół godziny, a owy jęcz. ( bo ciężko było napisać jęczmień:p) na polu powinien nie dłużej niż godzinkę się robić.
    Co do kóz i kaczek się nie czepiam, ale osły to przegięcie:(
  • _Renia_2_Renia_2 Posty: 57
    edytowano 07.04.2014
    Maja128 napisał użytkownik: »

    Masz rację, bo jeśli chcieli zrobić replikę farmy głównej, to ktoś kto skończył choćby podstawówkę i umie liczyć wpadłby na to jak wahają się tu proporcje, osły pełnią taką samą funkcję jak świnie i czas produkcji chociażby 1 jednostki karmy powinien się mieścić jakoś ok 20 min maksymalnie skoro robią się one 3 i pół godziny, a owy jęcz. ( bo ciężko było napisać jęczmień:p) na polu powinien nie dłużej niż godzinkę się robić.
    Co do kóz i kaczek się nie czepiam, ale osły to przegięcie:(
    W pełni się zgadzam i dorzucę jeszcze cenę osła(10$), tyle godzin trzeba na niego poświęcić, na produkcję jecz. na produkcję karmy i na chów osła i tylko 10$. Pożytek z nie go to tylko obornik czyli g....o
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 07.04.2014
    Maja128 napisał użytkownik: »
    A ja mam pytanie odnośnie młyna na smakoszu, bo to że piekarnia to nie wypał- to już wszyscy wiedza, ale mam pytanie?: co za głupi wymyślił czas produkcji karmy dla osłów? Chyba osioł! pod tym względem młyn jest niewydajny!
    ponad 20h trwa produkcja 160 jednostek:(

    Karma dla kaczek raczej jest proporcjonalna do ilości czasu, ale osły to przegięcie:(
    czy da się coś z tym zrobić?

    Witam serdecznie w poniedziałkowy poranek :)

    dziękuję za zwrócenie uwagi na ten istotny punkt produkcji. Zapytałam o ten aspekt, by wyeliminować potencjalne niedopatrzenie i występujący błąd, jednak sytuacja okazuje się być zamierzona. Zwróćcie proszę uwagę, że osiołki produkują znacznie więcej obornika, niż świnki, do których zostały przyrównane. Z tego tytułu karma dla nich produkuje się znacznie dłużej. Nie jest to błąd, a zamierzenie twórców gry. Wasze opinie są zawsze mile widziane i dziękuję za nie w imieniu zespołu. Dzięki takim sugestiom, czy podejrzeniom błędu możemy raz jeszcze spojrzeć na wydajność farmy po zmianach. Sytuacja jest na bieżąco monitorowana. Na dzień dzisiejszy produkcja pozostanie bez zmian, jednak w przyszłości tych wykluczyć nie można, gdyż gra się wciąż rozwija. Zespół obserwuje bieg wydarzeń i bierze pod uwagę sugestie całej społeczności Big Farm.

    Pozdrawiam,
    Asia.
  • eurogate ()eurogate () Posty: 280
    edytowano 07.04.2014
    Ostatnie 28 min bonusowego czasu na ulepszanie...bilans jest taki że wydałam 44mln a i tak nie jestem zadowolona z poziomu rozwinięcia mojej farmy. Mam 23 bezrobotnych pracowników na smakoszu a przed reorganizacją miałam ich 9ciu. Nie idzie realnie zarabiać, bo na koncie słabiutko kasy przybywa,a w zasadzie kasy ubywa błyskawicznie bo więcej wydać trzeba niż zarobić można :)
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam serdecznie w poniedziałkowy poranek :)

    dziękuję za zwrócenie uwagi na ten istotny punkt produkcji. Zapytałam o ten aspekt, by wyeliminować potencjalne niedopatrzenie i występujący błąd, jednak sytuacja okazuje się być zamierzona. Zwróćcie proszę uwagę, że osiołki produkują znacznie więcej obornika, niż świnki, do których zostały przyrównane. Z tego tytułu karma dla nich produkuje się znacznie dłużej. Nie jest to błąd, a zamierzenie twórców gry. Wasze opinie są zawsze mile widziane i dziękuję za nie w imieniu zespołu. Dzięki takim sugestiom, czy podejrzeniom błędu możemy raz jeszcze spojrzeć na wydajność farmy po zmianach. Sytuacja jest na bieżąco monitorowana. Na dzień dzisiejszy produkcja pozostanie bez zmian, jednak w przyszłości tych wykluczyć nie można, gdyż gra się wciąż rozwija. Zespół obserwuje bieg wydarzeń i bierze pod uwagę sugestie całej społeczności Big Farm.

    Pozdrawiam,
    Asia.

    to nie można obniżyć ilości obornika przy produkcji osłów?
    Cena sprzedaży osła jest też powalająca

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik