Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

31.03.2014 | Reorganizacja Farmy Smakosza!

14250

Komentarz

  • zeve (PL1)zeve (PL1) Posty: 83
    edytowano 05.04.2014
    a odnośnie wieży ciśnień (która jak widzę nie jest głupim pomysłem, a złoto leży bo używam go sporadycznie) - czy ktoś mógłby mnie uświadomić, jak wyglądają opłaty za kolejne stopnie rozbudowy?
  • aneta198711aneta198711 Posty: 3
    edytowano 05.04.2014
    WITAM.
    Ja takze nie moge zebrac przetworzonych produktow w piekarni :(
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 05.04.2014
    aneta198711 napisał użytkownik: »
    WITAM.
    Ja takze nie moge zebrac przetworzonych produktow w piekarni :(

    sprzedaj nadmiar zbiorów z piekarni :)
  • Albo1 (PL1)Albo1 (PL1) Posty: 10
    edytowano 05.04.2014
    eurogate2 napisał użytkownik: »
    ulepszanie piekarni zmniejsza tylko ilość produktów niezbędnych do wyprodukowania wyrobu. Ale nieznacznie , w stosunku do kosztów jakie trzeba zainwestować w ulepszenie. Także ulepszając piekarnię zmniejsza ci się ilość produktów -osobiście wolałabym wzrost cen, albo zmniejszenie czasu produkcji.

    zwiększa się liczba pracowników co za tym idzie zwiększa się poziom niezadowolenia przez to koszty utrzymania idą w górę na całej farmie smakosza
  • kubusbkubusb Posty: 70
    edytowano 05.04.2014
    Witam .
    To ja z innej beczki ,zazdroszczę tym wszystkim co wykupili pola na smakoszu wszystkie zazdroszczę tym wszystkim co zrobili zadania na głównej farmie a zyskają na smakoszu pd krzyczycie i narzekacie a co my mamy zrobić ci co mają niższy poziom ja teraz nawet nie mam gdzie zarobić ,nadrabiałem na smakoszu teraz staram się na kwiatowej coś robić by tam kupić pole muszę sporo się napracować .ci wszyscy co mają wyższy poziom zyskali a my szaraczki straciliśmy i zostaliśmy zrobieni w balona ,więc nie narzekajcie to nam dowalono kolosalne ceny do pól, dla was 2mil to nic a ja muszę zbierać prawie tydzień więc w kogo to uderzyło .
    szkoda że GGS uderzyło w tych co mają niski poziom i tak nas potraktowano.
    Pozdrawiam Kubuś
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 05.04.2014
    kubusb napisał użytkownik: »
    Witam .
    To ja z innej beczki ,zazdroszczę tym wszystkim co wykupili pola na smakoszu wszystkie zazdroszczę tym wszystkim co zrobili zadania na głównej farmie a zyskają na smakoszu pd krzyczycie i narzekacie a co my mamy zrobić ci co mają niższy poziom ja teraz nawet nie mam gdzie zarobić ,nadrabiałem na smakoszu teraz staram się na kwiatowej coś robić by tam kupić pole muszę sporo się napracować .ci wszyscy co mają wyższy poziom zyskali a my szaraczki straciliśmy i zostaliśmy zrobieni w balona ,więc nie narzekajcie to nam dowalono kolosalne ceny do pól, dla was 2mil to nic a ja muszę zbierać prawie tydzień więc w kogo to uderzyło .
    szkoda że GGS uderzyło w tych co mają niski poziom i tak nas potraktowano.
    Pozdrawiam Kubuś

    Odniosę się szanowny Kubusiu do zdania , że musisz zbierać tydzień - to gra strategiczna , rozłożona w czasie - czyli pisząc prostym językiem polega na dłubaniu grosz do grosza . Musisz Sam zdecydować na co przeznaczysz zarobione dolary - czasem bardziej opłaca się podnieść jakiś obiekt produkcyjny niż kupić kawałek ziemi . Gra nastawiona jest na cierpliwość - nie od razu Rzym zbudowano . Poza tym zapominasz o pewnej istotnej kwestii a mianowicie Ci Gracze z wysokimi lvl też kiedyś zaczynali od zera . To czy mieli łatwiej czy gorzej pominę ale też zaczynali od zera analizując co im się bardziej opłaca i dobierając odpowiednią strategię i taktykę. Kubusiu odnoszę wrażenie , że chcesz za dużo na raz . Pomalutku się rozwiniesz - zobaczysz . Pamiętaj tylko , że trzeba być wytrwałym . Nic na siłę i nie od razu. Pomalutku , konsekwentnie idź do celu. Ta gra nie jest typem gry , którą się przechodzi w kilka godzin. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci wytrwania , sukcesów w Grze i duuuuużo więcej cierpliwości :)
  • kubusbkubusb Posty: 70
    edytowano 05.04.2014
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Odniosę się szanowny Kubusiu do zdania , że musisz zbierać tydzień - to gra strategiczna , rozłożona w czasie - czyli pisząc prostym językiem polega na dłubaniu grosz do grosza . Musisz Sam zdecydować na co przeznaczysz zarobione dolary - czasem bardziej opłaca się podnieść jakiś obiekt produkcyjny niż kupić kawałek ziemi . Gra nastawiona jest na cierpliwość - nie od razu Rzym zbudowano . Poza tym zapominasz o pewnej istotnej kwestii a mianowicie Ci Gracze z wysokimi lvl też kiedyś zaczynali od zera . To czy mieli łatwiej czy gorzej pominę ale też zaczynali od zera analizując co im się bardziej opłaca i dobierając odpowiednią strategię i taktykę. Kubusiu odnoszę wrażenie , że chcesz za dużo na raz . Pomalutku się rozwiniesz - zobaczysz . Pamiętaj tylko , że trzeba być wytrwałym . Nic na siłę i nie od razu. Pomalutku , konsekwentnie idź do celu. Ta gra nie jest typem gry , którą się przechodzi w kilka godzin. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci wytrwania , sukcesów w Grze i duuuuużo więcej cierpliwości :)

    Witam z całym szacunkiem ,nie chodziło mi oto tylko ze najbardziej krzyczą ci co mają wysoki poziom i zyskali jakby nie liczyć zadania pd przekazali na smakosza, czyli zaliczą i zyskają pd a ci mali muszą ciułać ,ty wiesz jak ja się cieszyłem jak pole kupiłem za prawie 3 mil to było wyzwanie udało się kupiłem następne .a to był sarkazm do tych co już mają pola wykupione a zyskali i tak płaczą .
    Co do wytrwania jestem cierpliwy i jak kupie następne pole będę szczęśliwy że się udało .
    Pozdrawiam Kubuś
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 06.04.2014
    mateusz09002 napisał użytkownik: »
    Wszystko się zmienia jak nie ma się wieży ciśnień na 5 poziomie tak jak Ty.

    Zgadza się! choć jak słusznie zauważyłeś dużo zależy też od ilości czasu spędzonego na klikaniu - dla mnie kozy to porażka - nie dość że musisz co pół godziny klikać mniszek, to jeszcze z nawozem wychodzisz gorzej niż na osłach, choć przyznaje, przelicznik na mleko jest najlepszy ze wszystkich trzech obiektów hodowlanych.

    Gdybym nie miał wieży na 5 poziomie zrobiłbym tak:
    1. jakby mieć wieżę choćby na 3 poziomie żeby się nie pakować w ostatnie dwa drogie poziomy to możemy utrzymać na tej zasadzie co opisałem 5 osłów i 8 sadów migdałowych - tu zysk wychodzi 245k $ na 3.5h i tu już można wdrażać dodatkową taktykę nocną: idąc spać siać roszponkę, stawiać mielenie roszponki z zeszłej nocy i nastawiać kaczusie, rano nastawiać znowu kaczusie, a cały dzień normalnie siać jęczmień, stawiać osły i migdały. Z jajek zawsze coś wpadnie dodatkowo a przez noc zawsze coś urośnie :) (karmy starczy na 5 zagród dla kaczek)
    2. bez wieży ciśnień karmy powinno wystarczyć na 4 osły i 5 sadów migdałowych czyli zysk w granicach 150k $ na 3.5h, tu zasadnym jest również postawienie 3-4 kaczych zagród 2 razy dziennie dla extra zysku

    Oczywiście jeśli masz czas klikać co pół godziny można walczyć na kozy ale ja tego czasu nie mam :)

    Pozdrawiam kombinatorów - nie dajmy się programistom!
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 06.04.2014
    wioleta.161Play napisał użytkownik: »
    racja brachu zdajmy przywrucenia starego smakosza kto za ŁAPKA W GÓRĘ

    dajcie z tym spokój - wiadomym jest że nie przywrócą i żadne ankiety tu nie pomogą

    trzeba wbić zęby w ścianę i za ojczyznę :D
  • bobi73bobi73 Posty: 12
    edytowano 06.04.2014
    kubusb napisał użytkownik: »
    Witam .
    To ja z innej beczki ,zazdroszczę tym wszystkim co wykupili pola na smakoszu wszystkie zazdroszczę tym wszystkim co zrobili zadania na głównej farmie a zyskają na smakoszu pd krzyczycie i narzekacie a co my mamy zrobić ci co mają niższy poziom ja teraz nawet nie mam gdzie zarobić ,nadrabiałem na smakoszu teraz staram się na kwiatowej coś robić by tam kupić pole muszę sporo się napracować .ci wszyscy co mają wyższy poziom zyskali a my szaraczki straciliśmy i zostaliśmy zrobieni w balona ,więc nie narzekajcie to nam dowalono kolosalne ceny do pól, dla was 2mil to nic a ja muszę zbierać prawie tydzień więc w kogo to uderzyło .
    szkoda że GGS uderzyło w tych co mają niski poziom i tak nas potraktowano.
    Pozdrawiam Kubuś


    No to teraz niech ktoś zorientowany powie jak się to ma do tego co pisała CM Aśka.
    Ostatnio niby ciągle wprowadza się aktualizacje które niby mają wyrównywać szanse " młodzszym" graczo z niższymi poziomami.Jak widać to co Ona pisze to wierutna bzdura i totalna nieprawda !!!
    Wciska się nam,że zmniejszenie zadowolenia,rozwalenie smakosza to dla naszych korzyści . Jakich ??? się pytam !
    Wcześniej też zmniejszyli produkcję jajek a teraz w przepisach piekarni potrzebne są ich ogromne ilości...gdzie sens ? gdzie logika ? .
    Chęć zysku i wymuszenia kupowania złota popychana jest hipokryzją . Cały zespół GGS pracuje tylko nad tym by zepsuć dobry produkt (grę ) .To oczywiste,że ten system padnie bo jak długo można za osła robić !!!
  • Pyzka23 (PL1)Pyzka23 (PL1) PL1 Posty: 44
    edytowano 06.04.2014
    bobi73 napisał użytkownik: »
    No to teraz niech ktoś zorientowany powie jak się to ma do tego co pisała CM Aśka.
    Ostatnio niby ciągle wprowadza się aktualizacje które niby mają wyrównywać szanse " młodzszym" graczo z niższymi poziomami.Jak widać to co Ona pisze to wierutna bzdura i totalna nieprawda !!!
    Wciska się nam,że zmniejszenie zadowolenia,rozwalenie smakosza to dla naszych korzyści . Jakich ??? się pytam !
    Wcześniej też zmniejszyli produkcję jajek a teraz w przepisach piekarni potrzebne są ich ogromne ilości...gdzie sens ? gdzie logika ? .
    Chęć zysku i wymuszenia kupowania złota popychana jest hipokryzją . Cały zespół GGS pracuje tylko nad tym by zepsuć dobry produkt (grę ) .To oczywiste,że ten system padnie bo jak długo można za osła robić !!!

    a prawda taka, że Aśka pisze to co podaje jej góra, posty z ogłoszeń to też przeważnie tłumaczenie tego co jest na zagranicznym serwerze więc nie miej pretensji do niej tylko do tych na gorze :)
  • Andrzej6901 (PL1)Andrzej6901 (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 06.04.2014
    oczywiście , że przynosi , ale jakie . bez przenoszenia rzeczy do piekarni , sprzedajesz je i zarabiasz o kilka tysiecy mniej . co to jest kilka tysie , gdzie wszystko trzeba liczyć w milionach . Kiedy Ci sie zwróci np. rozbudowa piekarni , sadów , pól itd . Policz ile wydasz a ile dostaniesz z piekarni . Poprzednia była bardziej opłacalna .
  • GosiabdGosiabd Posty: 1
    edytowano 06.04.2014
    nie czytałam wszystkich postów bo nie mam na to czasu. Stwierdzam tylko jedno. Gracze zostali oszukani! Ja czuję się oszukana! Mieliśmy uzyskać rekompensatę za wszystkie wyburzone obiekty i stracone towary. Po próbie odbudowania farmy na poziomie jaki był przed aktualizacją stwierdzam, że nie starcza mi nawet na połowę. Poza tym śmieszne jest to jak "zarabia się" na farmie smakosza. Aby cokolwiek wyprodukować potrzeba po pół magazynu każdego towaru, a zarobek z wyprodukowanego produktu to 300? Twórcy się ośmieszają w ten sposób! Ilość potrzebnych produktów do wyprodukowania czegokolwiek na farmie smakosza jest niewspółmierna z zarobkiem a przy okazji przynosi straty na głównej farmie, bo zamiast sprzedawać i zarabiać, trzeba przekazywać na farmę smakosza i tracić. Ktoś, kto wymyślił taką aktualizację nie potrafi liczyć. Chcę odzyskać swoją kasę i farmę smakosza w poprzedniej wersji! nie zgadzam się na pseudo ulepszenia. Miało być ciekawiej, a nie gorzej, trudniej, ze stratami i bez żadnej przyjemności tylko z frustracją. Zapowiadane aktualizacje, które podobno mają to zmienić, też nie wróżą zmian na lepsze, bo przy obecnych starach na poziomie 70%, zmniejszą się do 30% ale dalej będą stratami. Apeluję by zanim zostaną wprowadzone aktualizacje ktoś kto potrafi liczyć, dobrze to przemyślał. Od tej chwili nawet nie wchodzę na farmę smakosza i wiem, że tak robią pozostali członkowie mojego sojuszu. Mam tylko nadzieję, że nikt nie "poprawi" farmy kwiatowej, bo wtedy gra nie będzie miała sensu.
  • PinioGamer (PL1)PinioGamer (PL1) Posty: 11
    edytowano 06.04.2014
    Możliwe że sie spóżniłem ale z piekarni można zebrać jak sie sprzeda co sie wyprodukowało
  • bobi73bobi73 Posty: 12
    edytowano 06.04.2014
    Andrzej6901 napisał użytkownik: »
    oczywiście , że przynosi , ale jakie . bez przenoszenia rzeczy do piekarni , sprzedajesz je i zarabiasz o kilka tysiecy mniej . co to jest kilka tysie , gdzie wszystko trzeba liczyć w milionach . Kiedy Ci sie zwróci np. rozbudowa piekarni , sadów , pól itd . Policz ile wydasz a ile dostaniesz z piekarni . Poprzednia była bardziej opłacalna .

    Poprzednia była bardziej opłacalna to wiemy wszyscy ...teraz wsadzili tu jakiś chwyt ...to znaczy wcześniej od razu sprzedawało się dany produkt ,teraz wszystko jest magazynowane i w sumie jak sprzedajemy wydaje się ,że zarabiamy kokosy ale ile czasu trzeba ten magazyn zapełniać .....beznadzieja

    A i jeszcze niby motywacja względem posiadania dekoracji ....na chwilę obecną mamy do zbierania jajka-pisanki ale ze względu na to ,że te 40 punktów zadowolenia da mi może + 8 radochy dla pracownikow to mam ich głęboko w tyle.....
    Cudowny balans gry hahaha dobre sobie ...... czy eventy nie podlegają balansowi ,czy dekoracje nie powinny mieć wyższego zadowolenia ? Co to za motywacja ?. Wszystko tu działa wspak .
    Zniechęcenie nas to prawdziwy motyw twórców gry.
  • SlavfkoSlavfko Posty: 6
    edytowano 06.04.2014
    Czy to jakiś matoł liczył? Dlaczego ta chora piekarnia zarabia mej niż jak bym sprzedał wszystko oddzielnie? . Dlaczego nikt nie raczył otworzyć swojej gęby i powiedzieć wcześniej ze nas wydymacie podnosząc np ceny pól.
    Podobno mieliście zwrócić wszelkie koszty to się pytam dlaczego nie mam już pieniędzy, a zostało mi jeszcze 55 pracowników, od tej GLUPIEJ aktualizacji pakuje kasę tylko w smakosza, a wszystko jest czerwone.


    Wecie co mam ciekawy pomysł, dodajcie jeszcze z 10 okienek z rożnymi kretyńskimi promocjami które trzeba zamykać po zalogowaniu, może jest jeszcze jakiś ..... który zapłaci realna gotówka za ta KIUPE
  • eurogate ()eurogate () Posty: 280
    edytowano 06.04.2014
    grono niezadowolonych ciągle rośnie. Nic dziwnego. Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami. Tylko najgorsze jest to, że to manifestowanie naszego niezadowolenia nic nie zmieni. Nikt w ogóle nie bierze pod uwagę naszego niezadowolenia. A szkoda bo to była na prawdę fajna gra. Jedna z nielicznych, która zainteresowała mnie na dłużej. Zniechęciła nieprzemyślanymi i niewłaściwymi zmianami.
  • olowek (PL1)olowek (PL1) Posty: 18
    edytowano 06.04.2014
    Każdy tu traci czas na pisanie jakby coś to miało zmienić. Oni Nas maja gdzieś. Forum zostało stworzone na inne potrzeby a nie żeby o coś walczyć. Wg.mnie nawet moderatorzy mają ograniczony kontakt z osobami z centrali.
    Moderatorzy pilnują porządku na forum i piszą co im karzą. Na tym koniec.
    Przecież ta gra ma już 100tys osób w Polsce, aczkolwiek nie wiem czy Polska nie jest podzielona na kilka serwerów. A ilość graczy w innych krajach to zagadka. Powiedzmy sobie szczerze, 10 krajów to już milion osób. Pewnie też ceny są większe za złoto.
    Nawet jeżeli ucieknie 30% ludzi to nowi co przyjdą będą grać tak długo zanim się poznają na praktykach twórców gry. Szkoda czasu na pisanie nic to nie da.
    Albo trzeba klikać na swoich farmach albo nie logować się do gry.
    Usuwać konta nie ma sensu ponieważ jak im ucieknie wielu graczy to będzie "aktualizacja" poprawiająca zarobek. Pewnie mają w zespole jakąś myślącą osobę to powie im co trzeba zrobić dla graczy żeby chciało się im grać.

    Moderator wiecie co może: Napisze do twórców że wiele osób ma pretensje o smakosza a oni odpiszą że na innych forach też. Czy coś to załatwi? NIC
  • x9xx0x2x9xx0x2 Posty: 11
    edytowano 06.04.2014
    eurogate2 napisał użytkownik: »
    grono niezadowolonych ciągle rośnie. Nic dziwnego. Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami. Tylko najgorsze jest to, że to manifestowanie naszego niezadowolenia nic nie zmieni. Nikt w ogóle nie bierze pod uwagę naszego niezadowolenia. A szkoda bo to była na prawdę fajna gra. Jedna z nielicznych, która zainteresowała mnie na dłużej. Zniechęciła nieprzemyślanymi i niewłaściwymi zmianami.

    A no rośnie i rosnąć będzie ;/.
    Dla mnie również fakt,że nikt się nie interesuje opiniami graczy jest już poniżej krytyki. Dostaliśmy informację,że Cm nie ma czasu ...no przepraszam !!! Wyobraźmy sobie sytuację -idziemy do sklepu czy innego lokum gdzie podstawą jest obsłużenie klienta /petenta/ pacjenta i słyszymy " nie mam czasu " . Jak się człowiek decydue na pracę z ludźmi to obowiązkiem jego jest być dla ludzi ...bez względu na nastrój,pogodę czy inne widzimisię .
    Ta aktualizacja jak i poprzednia to niewypał i wymaga obecności ( oczywiście w godzinach pracy ) i reagowania na posty .Odpowiedzi na pytania ,tłumaczenia a przedewszystkim informowania nas o kolejnych zamiarach a także przekazywania zespołowi naszego zdania czyt. niezadowolenia. No i niemniej istotna rola CM to próba wynegocjowania zasad które będą dawały satysfakcję obu stronom.
  • eurogate ()eurogate () Posty: 280
    edytowano 06.04.2014
    zastanawia mnie sens wprowadzenie przesuwania do piekarni produktów....co dało to twórcom gry, że wymyślili coś takiego niefajnego
  • Yuna (PL1)Yuna (PL1) Posty: 263
    edytowano 06.04.2014
    zgadzam sie z wiekszoscia.. farma smakosza jest <cenzura> piekarnia nie przyniesie nam zyskow... migdaly rowniez kiepsko... nie jak poprzednio... tez wolalem starego smakosza od tego nieporozumienia :P
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 06.04.2014
    eurogate2 napisał użytkownik: »
    zastanawia mnie sens wprowadzenie przesuwania do piekarni produktów....co dało to twórcom gry, że wymyślili coś takiego niefajnego

    akurat ja ten sens przesuwania produktów z magazynu do o piekarni dostrzegam - wynika on z ogromnej ilości produktów z których musimy wyprodukować dany wypiek .
    Bo np. piekarnię można mieć od 31 poziomu- na tym poziomie gracz może mieć max 1000 pojemności magazynowej / jeżeli ulepszy na max 2 magazyny i główne gospodarstwo / a żeby wyprodukować szarlotkę - musi mieć 1170 jabłek, ciasto ze śmietaną - 1440 mleka - nie jest więc takiej ilości w stanie zgromadzić sobie w magazynie ;/
    ilości produktów do wypieków są wygórowane jak na możliwości początkujących graczy - ale zamiast je obniżyć- twórcy wpadli na "genialny pomysł" z tym przenoszeniem produktów - i tu był błąd i przyczyna niskiej zyskowności z produkcji z piekarni.
  • Yuna (PL1)Yuna (PL1) Posty: 263
    edytowano 06.04.2014
    Zaczarowana ma racje jest w tym sens faktycznie... ale faktem jest rowniez to iz zarobek z wypiekow jest nieoplacalny...
  • Ewunia67 (PL1)Ewunia67 (PL1) Posty: 104
    edytowano 06.04.2014
    eurogate2 napisał użytkownik: »
    zastanawia mnie sens wprowadzenie przesuwania do piekarni produktów....co dało to twórcom gry, że wymyślili coś takiego niefajnego
    Jak dla mnie to bezsens,zamiast tego bezsensownego przenoszenia mogliby spokojnie dać na Smakosza jeden lub 2 magazyny,w miejsce niepotrzebnego silosu i kompostownika i już byłoby gdzie składować produkty zebrane na Smakoszu,a potrzebne do piekarni:rolleyes:A to co potrzebne z farmy głównej np..jabłka czy wiśnie,pobierałby automatycznie tak jak przed zmianami mleko czy jajka.No ale to byłoby za łatwe i za wygodne,trzeba nam życie utrudnić.Zniechęcili mnie już skutecznie do gry,ale klikam bo jestem w sojuszu,gdybym grała sama,to pewnie już dawno przestałabym grać:p
  • Yuna (PL1)Yuna (PL1) Posty: 263
    edytowano 06.04.2014
    Ewuniu... z jednej strony bezsens bo tak twierdzisz nie tylko Ty ja to rozumiem, jednak sadze ze kolejne magazyny na smakoszu (na produkty tylko z tej farmy) to niepotrzebne marnowanie miejsca, lepiej chyba jak wszystko jest walone do tych dwoch magazynow na glownej farmie... a do piekarni sami bedziemi przenosic potrzebne produkty... owszem moim zdaniem rowniez powinna byc w piekarni opcja sprzedania wrzuconych produktow, no ale nie jest zle...
    Podtrzymuje opinie zaczarowanej :)
  • podgorsky2podgorsky2 Posty: 303
    edytowano 06.04.2014
    Ewunia67 napisał użytkownik: »
    Jak dla mnie to bezsens,zamiast tego bezsensownego przenoszenia mogliby spokojnie dać na Smakosza jeden lub 2 magazyny,w miejsce niepotrzebnego silosu i kompostownika i już byłoby gdzie składować produkty zebrane na Smakoszu,a potrzebne do piekarni:rolleyes:A to co potrzebne z farmy głównej np..jabłka czy wiśnie,pobierałby automatycznie tak jak przed zmianami mleko czy jajka.No ale to byłoby za łatwe i za wygodne,trzeba nam życie utrudnić.Zniechęcili mnie już skutecznie do gry,ale klikam bo jestem w sojuszu,gdybym grała sama,to pewnie już dawno przestałabym grać:p

    Silos i kompostownik nie są wcale niepotrzebne. Już teraz muszę się wspomagać silosem ze smakosza. A o kompostowniku nie wspomnę, pracuję pełną parą. Wreszcie zaczyna ubywać liści.
    Jedynie piekarnia pozostawia wiele do życzenia chociaż jak dodać dochody z jajek, osiołków czy migdałów to nie jest chyba tak źle.
  • kubamichta (PL1)kubamichta (PL1) Posty: 106
    edytowano 06.04.2014
    a taka to byla fajna gra zamiast sie ludzie odstresować po ciężkim dniu to wkurzają sie ze robi sie z nich idiotów tak nie można chyba że chcecie stracić grajacych?? Nie wiem kto to wymyśla ale juz sie wypalił !!!!!!!!!!!!!! jestem wściekła
  • Ewunia67 (PL1)Ewunia67 (PL1) Posty: 104
    edytowano 06.04.2014
    Yuna napisał użytkownik: »
    Ewuniu... z jednej strony bezsens bo tak twierdzisz nie tylko Ty ja to rozumiem, jednak sadze ze kolejne magazyny na smakoszu (na produkty tylko z tej farmy) to niepotrzebne marnowanie miejsca, lepiej chyba jak wszystko jest walone do tych dwoch magazynow na glownej farmie... a do piekarni sami bedziemi przenosic potrzebne produkty... owszem moim zdaniem rowniez powinna byc w piekarni opcja sprzedania wrzuconych produktow, no ale nie jest zle...
    Podtrzymuje opinie zaczarowanej :)
    No ok,może i te dodatkowe magazyny faktycznie niepotrzebnie zabierałyby miejsce,ale czemu zamiast "przenosić" towary zebrane na Smakoszu do piekarni (chodzi mi o "ręczne" przenoszenie) nie są one podczas zbiorów zapisywane w piekarni automatycznie,tak jak to było w restauracji:rolleyes:

    podgorsky2 napisał użytkownik: »
    Silos i kompostownik nie są wcale niepotrzebne. Już teraz muszę się wspomagać silosem ze smakosza. A o kompostowniku nie wspomnę, pracuję pełną parą. Wreszcie zaczyna ubywać liści.
    Jedynie piekarnia pozostawia wiele do życzenia chociaż jak dodać dochody z jajek, osiołków czy migdałów to nie jest chyba tak źle.
    Może też tak stwierdzę,jak będę miała nadmiar liści,wtedy faktycznie może dodatkowy drugi kompostownik się przyda,ale na tę chwilę liści mam na styk i spokojnie ten z głównej je przerabia:rolleyes:podobnie z nawozem,chociaż obornika mam spory zapas,to nawóz nie mieści mi się już w magazynach i muszę robić przerwy w produkcji w jednym silosie,więc po co mi jeszcze jeden??Na dzień dzisiejszy wolałabym już magazyn na Smakoszu,albo jak wyżej pisałam automatyczne zapisywanie produktów w piekarni :rolleyes:;)
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 06.04.2014
    Dla mnie ręczne przenoszenie towarów do magazynu w piekarni na smakoszu ma sens. Dlaczego ? Już tłumaczę - gdyby z automatu cała produkcja np. wiśni trafiała do magazynu w piekarni to by zwyczajnie zabrakło mi ich do produkcji np. perfum na farmie kwiatowej. A tak ode mnie zależy ile chcę ich przenieść do magazynu w piekarni. Można wszystko , nadwyżkę lub ręcznie wpisać ilość towaru jaki chcemy przenieść do w/w magazynu. Ja tu widzę sens i logikę. Brakuje mi jedynie możliwości sprzedania samych produktów z piekarni lub możliwości ich powrotnego przeniesienia z magazynu piekarni do magazynu na farmie głównej . Dlatego za nim coś tam przeniosę muszę się dokładnie zastanowić nad ilością przenoszonego towaru. Pozdrawiam i miłej Niedzieli życzę :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik