Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

złoto

kubamika1292kubamika1292 Posty: 1
edytowano 16.03.2014 w Problemy techniczne i błędy
witam kupiłem właśnie złoto w czasie prime time i nie zostało mi dodoane 50 procent prosze o jakąs odpowiedż dlaczego

prosze o jakąś odpowiedz

ja kupiłam a właściwie próbowałam podczas promocji kupić ale nic nie dostałam... Co jest grane...
Post edited by kubamika1292 on

Komentarz

  • KubuśGamer45KubuśGamer45 Posty: 1
    edytowano 01.03.2014
    halo może jakaś osoba za to odpowiedzialna coś tutaj wyjaśni bo jest to nie fer !!!
  • Lawliet_LawsfordLawliet_Lawsford Posty: 518
    edytowano 01.03.2014
    Hej,

    proponuję skontaktować się z supportem w celu odzyskania bonusu.
    Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

    Pozdrawiam,
    L.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 01.03.2014
    ja dziś zakup zrobiłem sms kaskę potrąciło i nic nie dostałem proszę o link gdzie mogę reklamować nie wykonanie usługi
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 02.03.2014
    Niro napisał użytkownik: »
    ja dziś zakup zrobiłem sms kaskę potrąciło i nic nie dostałem proszę o link gdzie mogę reklamować nie wykonanie usługi
    Po przeczytaniu instrukcji na forum wpisałem kodu z sms i złoto pojawiło się na koncie :)
    Pozdrawiam
  • SandrullaSandrulla Posty: 3
    edytowano 02.03.2014
    Z mojego konta znikło 14 tyś sztuk złota... czy i gdzie sie mogę dowiedziec co mam z tym zrobic?
  • Biedronka770Biedronka770 Posty: 3
    edytowano 07.03.2014
    WCZORAJ na emaila dostałem kod na złoto i on nie działa ,dlaczego? nie mogę znaleźć odpowiedzi, jak ktoś wie proszę o info.
  • edytowano 07.03.2014
    Mi zas dzis nie działa próbowałam 5 razy i napewno dobry kod dałam i nic.
  • lilu kwiateklilu kwiatek Posty: 3
    edytowano 07.03.2014
    czy można wykożystac wcześniejsze kody które są akcją wiosenna?
  • pumbelix (PL1)pumbelix (PL1) Posty: 370
    edytowano 07.03.2014
    lilu kwiatek napisał użytkownik: »
    czy można wykożystac wcześniejsze kody które są akcją wiosenna?
    Każdy kod jest aktywny nieco ponad 24 godziny.
  • krystyna948 (PL1)krystyna948 (PL1) PL1 Posty: 6
    edytowano 08.03.2014
    witam nie dostalam nagrod z wydanego zlota
  • Yuna (PL1)Yuna (PL1) Posty: 263
    edytowano 10.03.2014
    Wszelkie takie rzeczy nalezy reklamowac do supportu.
    Ale ja mam pytanie lub propozycje.. zwijcie jak chcecie..
    mianowicie jesli chce cos pominac za zloto to robi to od razu po jednym kliknieciu, a jesli chodzi o zloto (w koncy zloto nabywamy za nasze zlotowki)powinien pojawic sie komunikat z prosba o potwierdzenie zamiaru wydania zlota... tak samo jak komunikat mamy z pytaniem czy na pewno wyburzyc obiekt tak samo powinien pojawic sie komunikat czy na pewno pominac za zloto, lub czy na pewno kupic za zloto itp...
    sumujac powinno byc to zrobione tak aby nie zdazalo nam sie przypadkowo kliknac i stracic zloto, ja nie ukrywam ze okolo 4.000 zlota przypadkow w ten sposob juz stracilem, wiem ze nikt mi tego nie zwroci dlatego uwazam ze taki komunikat z pytaniem o potwierdzenie powinien sie pojawiac :)
  • qqryku (PL1)qqryku (PL1) Posty: 38
    edytowano 10.03.2014
    Yuna napisał użytkownik: »
    Wszelkie takie rzeczy nalezy reklamowac do supportu.
    Ale ja mam pytanie lub propozycje.. zwijcie jak chcecie..
    mianowicie jesli chce cos pominac za zloto to robi to od razu po jednym kliknieciu, a jesli chodzi o zloto (w koncy zloto nabywamy za nasze zlotowki)powinien pojawic sie komunikat z prosba o potwierdzenie zamiaru wydania zlota... tak samo jak komunikat mamy z pytaniem czy na pewno wyburzyc obiekt tak samo powinien pojawic sie komunikat czy na pewno pominac za zloto, lub czy na pewno kupic za zloto itp...
    sumujac powinno byc to zrobione tak aby nie zdazalo nam sie przypadkowo kliknac i stracic zloto, ja nie ukrywam ze okolo 4.000 zlota przypadkow w ten sposob juz stracilem, wiem ze nikt mi tego nie zwroci dlatego uwazam ze taki komunikat z pytaniem o potwierdzenie powinien sie pojawiac :)
    Yuna popieram.Tez uwazam ze powinien pojawic sie komunikat z prosba o potwierdzenie zamiaru wydania zlota.I potwierdzenie powinno byc umieszczone wyzej lub nizej by zapobieglo by to oczywiscie niekontrolowanemu potwierdzeniu.Nawet jezeli nie byloby to za zbytnio wygodne.
  • Yuna (PL1)Yuna (PL1) Posty: 263
    edytowano 10.03.2014
    wiadomo, ze nie bedzie to ani zbyt wygodne ani szybkie, ale bedzie wtedy pewnosc ze nikt przypadkowo nic nie kliknal i nie wydal zlota niechcacy :)
    dobrze wiedziec ze nie tylko ja zauwazylem tu brak takiego komunikatu i nie jestem z tym pomyslem sam :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 10.03.2014
    bardzo wiele osób przed Tobą pisało np. w propozycjach zmian do gry, aby pojawiła się opcja potwierdzenia wydawania złota - co zapobiegłoby przypadkowemu, niezamierzonemu wydatkowaniu złota - np wskutek przyśpieszenia produkcji, czy budowy...

    Ale wiadomo GGS to firma nastawiona na zysk, ciągle kombinują jak tu z nas graczy złoto wydoić, nawet podstępem, dlatego nie sądzę, aby kiedykolwiek dodali tę opcję, mam jednak nadzieję, że nie pozostaną głusi na propozycje graczy i kiedyś nas miło w tej sprawie zaskoczą - oby!
  • Yuna (PL1)Yuna (PL1) Posty: 263
    edytowano 10.03.2014
    No, bardzo mozliwe to forum jest juz niezle rozbudowane i ciezko cale przejzec by dowiedziec sie czy taka opcja juz sie pojawila...
    Ale skoro tak to moze w koncu wezma sie w garsc... zbankrutowac nie zbankrutuja jesli taki komunikat by sie pojawil..
    Ci co beda chcieli wydac zloto to wydadza a Ci co chca oszczedzac nie beda narazeni na przypadkowe jego wydanie...
    mam nadzieje ze w koncu taki komunikat w grze zacznie sie pojawiac :)
  • tralalotektralalotek Posty: 1
    edytowano 13.03.2014
    Znikneło moje złoto :mad:Proszę to sprawdzić
  • DresikkDresikk Posty: 2
    edytowano 14.03.2014
    ja teraz kupilem przez sms 7200 zlota i potem wyslalem drugiego na 1500 zlota i ani tego zlota ani drugiego nie dostalem a kase pobralo z konta dlaczego ?
  • xTrakerxTraker Posty: 1
    edytowano 14.03.2014
    witam zaczolem grac w ta gre jakis czas temu ale po raz pierwszy chcialem doladowoac zloto! mialem proime time 200% no to mowie wysle smska! no i co! i wielka D.... kase z konta zjadlo ale zlota ani widu ani slychu... co z tym fantem??
  • PatiDaniel (PL1)PatiDaniel (PL1) Posty: 2
    edytowano 15.03.2014
    Być może masz zablokowane smsy z numerów specjalnych. Ja też przez przypadek tak kiedyś zrobiłam, ale z tego co pamiętam złoto odzyskałam. Pozdrawiam :)
  • hedone (PL1)hedone (PL1) Posty: 5
    edytowano 16.03.2014
    Właśnie kupiłam złoto przy eksluzywnym prime time +200% za 4,92 i owy procent nie został mi dodany. Dostałam tylko 1500 sztuk, tak jakby bonusu wcale nie bylo. Prosze o wyjasnienie.
  • hedone (PL1)hedone (PL1) Posty: 5
    edytowano 16.03.2014
    Zloto zostało zakupione dla gracza zabka133.
  • Lawliet_LawsfordLawliet_Lawsford Posty: 518
    edytowano 16.03.2014
    Zgłoś to proszę do supportu i upomnij się o ten bonus. Jeżeli faktycznie taka promocja akurat była na Twoim koncie to sądzę, że złoto powinno zostać przypisane. Support nie pracuje w weekendy, ale to nie przeszkadza w wysłaniu ticketa (zgłoszenia)

    Pozdrawiam,
    L.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik