Strona główna Polish Tawerna

Poważne o życiu rozmowy, czyli o anatomii Maryny słów kilka ;-)

1348379

Komentarz

  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 10.01.2014
    No cóż... mnie się podobał lew (niezamieszczony przez siłę wyższą).
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 10.01.2014
    A czy na taką fryzurkę ktoś reflektuje? ;)

    z10085616X,Dziwne-fryzury---Widelec-pl.jpg
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 10.01.2014
    Ja nie!! Nasz modek juz pewnie nie jeden taniec zaliczył z małżonką . Ciekawe czy jak wroci to nam poopowiada jak było
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 10.01.2014
    hejka Basiu ,pięknie Go poprosimy i może się czymś z nami podzieli :D Niekoniecznie tortem ,ale wrażeniami :D
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 10.01.2014
    A ja bym wolała tort...
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 10.01.2014
    ha ha ,do poniedziałku mógłby nieciekawie smakować :D
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 10.01.2014
    no może...

    to ja coś innego zaproponuję do kawy... bo ja o tej porze nadal pijam kawę...
    images?q=tbn:ANd9GcQ4hGpsbFlLDDG3916K94sv7yEdbWtJ7yXT6CrY6plhljLNSqAj
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 10.01.2014
    Właśnie niedawno zjadłam 2 pączki i teraz narzekam ,że oponka mi rosnie ,hi hi hi :D od poniedziałku rzucam słodycze .... ale że kawe pijasz Gloriano o tej porze to Cie podziwiam ,ja bym chyba po wypiciu kawy teraz ,nie zasnęła do rana
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 10.01.2014
    A no widzisz, a ja wypiję i idę spać :D

    Rzucasz słodycze? Kurcze ja bym nie dała rady, więc sobie tego nie obiecuję i tak nie dotrzymam :P
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 10.01.2014
    W każdym razie spróbuje ,może mi się uda ,ponieważ ostatnio za dużo ich ostatnio wciągam :D
  • Tamit (PL1)Tamit (PL1) Posty: 182
    edytowano 10.01.2014
    Czy wszyscy muszą się żenić kiedy ja pracuję? Fryzura nie problem....zawsze można artystyczny nieład....
    31811596.jpg%26adtype%3D0
    Ale co ja mam na siebie włożyććććććććć ....no i makijaż - w pewnym wieku co najmniej 6h....jak tak dalej pójdzie nie zdążę na poprawiny
    brbi napisał użytkownik: »
    Ja nie!! Nasz modek juz pewnie nie jeden taniec zaliczył z małżonką . Ciekawe czy jak wroci to nam poopowiada jak było
    Miejmy nadziję ,że z detalami:P
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.01.2014
    Tamit napisał użytkownik: »
    Miejmy nadziję ,że z detalami:P

    A Tobie to tylko detale w głowie... co chcesz wiedzieć? ile razy podeptał świeżo poślubioną? A jak akurat, pech chciał, choć dla Niej akurat dobrze, umie tańczyć?
    Tamit napisał użytkownik: »
    Czy wszyscy muszą się żenić kiedy ja pracuję?

    Oj tam, oj tam... specjalnie tego nie zrobił ;)
  • Tamit (PL1)Tamit (PL1) Posty: 182
    edytowano 11.01.2014
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Oj tam, oj tam... specjalnie tego nie zrobił ;)
    W dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym. Świat opanowali kosmici, w lodówce stacjonuje wieśniok, a to co uważasz za święte prawo - życie weryfikuje jako nic nie znaczącą pierdołę
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.01.2014
    Tamit napisał użytkownik: »
    a to co uważasz za święte prawo - życie weryfikuje jako nic nie znaczącą pierdołę

    Ale lapka nie oddam... albo oddam na gwarancję... przecież ja zwariuję...
  • Tamit (PL1)Tamit (PL1) Posty: 182
    edytowano 11.01.2014
    give your laptop or not to give - that is the question
    Tłumaczenie: Nigdy nie oddawaj lapka, jeśli nie chcesz zwariować
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.01.2014
    Dobra, ja kończę pić moją kawkę i idę spać, do jutra :)
  • Tamit (PL1)Tamit (PL1) Posty: 182
    edytowano 11.01.2014
    Oczywiście warto nadmienić, ze kawa oprócz tego iż zawiera dużo magnezu, ma też właściwości nasenne...
    Kolorowych snów, pozdrów trolle
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 11.01.2014

    Witajcie popołudniową porą ;)

    Tamit napisał użytkownik: »
    Oczywiście warto nadmienić, ze kawa oprócz tego iż zawiera dużo magnezu, ma też właściwości nasenne...
    Właśnie żłopię sobie drugą kawkę i tak czytając powyższe zaczęłam się zastanawiać czy to aby ironia była, czy ja zawsze w innym przekonaniu żyłam, bo jakoś mi się to nijak nie zgadza ;) Więc poszperałam chwileczkę i znalazłam coś takiego http://www.we-dwoje.pl/kawa;a;magnez,artykul,18805.html hmmm... Powiadam Wam kawa i inne używki to zło wcielone, przejęłam się tym artykułem, tym bardziej, że zaczynam odnotowywać u siebie większość niepożądanych objawów :( O masz ! (...) Niedobór magnezu może powodować: nadmierne pobudzenie, nerwowość, niepokój psycho-ruchowy, gadatliwość, suchość w ustach, bóle głowy, bezsenność (tego nie zauważyłam, zawsze śpię jak niedźwiedzica, która zapada w sen zimowy ;)), zaburzenia koncentracji, koszmary senne i w końcu skurcze mięśni, niekontrolowane „skakanie” powieki, zaburzenia pracy serca, problemy z układem pokarmowym (nudności). Niedobór magnezu, może też spotęgować objawy depresji i wpłynąć negatywnie na nasz nastrój (...)
    A jak to tylko rozpuszczalna? To lepiej czy gorzej? Powiadam Wam, podobno gorzej, :( poległam i stwierdziłam, że więcej w tym temacie nie szperam, bo mnie też jest gorzej jak to czytam ;)
    Tamit napisał użytkownik: »
    W dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym. Świat opanowali kosmici, w lodówce stacjonuje wieśniok, a to co uważasz za święte prawo - życie weryfikuje jako nic nie znaczącą pierdołę

    L: haha

    Tamit uwielbiam Twoje filozoficzne podejście do życia ;) Przy czym o ile z obecnością kosmitów mogę się pogodzić, co niektórzy tutaj wiedzą o co chodzi :) O tyle ze stacjonowaniem Wieśnioka w lodówce nie bardzo ;) Za to nic nie znaczące pierdoły zawsze mnie intrygowały, dlatego jestem na nie otwarta ;)

    Ma ktoś coś słodkiego do kawy? Tak się pobudziłam, że idę sobie zrobić trzecią ;) ale coś do niej by się jeszcze przydało... Basia? Nie dysponujesz dziś może kawałkiem szarlotki? Ostatnio była zabójczo smakowita :p
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.01.2014
    A na pohybel!

    images?q=tbn:ANd9GcSjKAT6dpd6KyJ-COCSbd3tm2eENeccVsAi35cklZhaov-rEms7

    i coś do tego...

    P1013042.JPG
    ktoś tu zamawiał szarlotkę ;)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 11.01.2014
    WOW :)
    Gloriana życie mi ratujesz:) Uwielbiam szarlotkę, a ta wygląda tak smakowicie, że aż mi ślinka cieknie :p
    No normalnie uśliniłam sobie teraz klawiaturę... mniam :D:p
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.01.2014
    No właśnie ja najbardziej lubię taką z bitą śmietaną ^^ W końcu jak grzeszyć, to grzeszyć ;)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 11.01.2014
    Powiem tak... od ponad trzech godzin intensywnie poluję na ostatnią pszczołę... wrrr
    Nerw mnie zbiera coraz większy, przygłaskał go trochę tylko fakt, że Gloriana mnie taką super szarlotką uraczyła...
    Ale... ale to cholerka jasna było dobre prawie dwie godziny temu :mad:
    Dopadły mnie teraz myśli zgoła mordercze i chyba ciut, ciut... tak może właściwie tyci, tyci podobne do tego co przydarzyło się pewnej muszce, która se chciała polatać ;)
    Jeśli moje polowanie się przedłuży jeszcze o jakiś kwadrans, chyba będę zdolna zastawić na nią podobną pułapkę ;) I wtedy zobaczymy kto jest górą ;) W końcu pszczoła nie siada :p Ha ha ha

    http://www.youtube.com/watch?v=fd6PQA_W6M8

    Niech ktoś chociaż powie, że też jeszcze wszystkich nie złapał, bo się pochlastam ;)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.01.2014
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »

    Niech ktoś chociaż powie, że też jeszcze wszystkich nie złapał, bo się pochlastam ;)

    Niech zgadnę... gumką myszką?
    gumka44.jpg
    No ja Cię nie podpuszczam...

    Odkąd odkryłam metodę "na słonecznik" łapię pszczółki już pierwszego dnia...
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 11.01.2014
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Niech zgadnę... gumką myszką? No ja Cię nie podpuszczam...
    Odkąd odkryłam metodę "na słonecznik" łapię pszczółki już pierwszego dnia...

    Ha ha ha

    Taaa.... gumką myszką ;) Przewidywalna już jestem jak widać ;)
    A metoda na słonecznik? Hmmm... pewnie zaiste jest skuteczna, problem tylko zawsze tkwi w szczegółach... najpierw trza go mieć ;)

    Za to jak ją dorwę, to już nie będzie jej tak do śmiechu... bo to zupełnie jak w życiu ;) Jak się podoba, udaje i jest super... to wszyscy podziwiają i biją brawo, ale jak się komuś noga powinie, to nic nie powiedzą, nic... tylko cicho siedzą i się śmieją pod nosem ;) Cóż samo życie, a LIFE IS BRUTAL :p
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.01.2014
    Mnie też się kończą, ale może do następnego łapania pszczółek coś tam sobie wpadnie :D za to róże się odkładają, ale przyjdzie czas to się i one przydadzą :D

    no ale Psotko żeby nie było, zrelaksuj się...
    foto_dff427c129293ca87e94788f1e8d278_org.jpg
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 11.01.2014
    HA!!!
    Mam tę franc*, znaczy cholerkę jasną ;) Ufff ma szczęście, bo już moje nerwy były na wyczerpaniu :p

    A kąpiel z bąbelkami, hmmm... cudeńko ;)
    Znajdzie się może jaki chętny co by umył mi plecki? :p
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.01.2014
    Mycia plecków Ci nie zagwarantuję, ale gratulacje pszczółki.

    tort-pszczolka.jpg
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 11.01.2014
    Ja Cię nie mogę... ale supcio ;)
    Chętnie bym je spałaszowała i z wielkim namaszczeniem dokładnie pogryzła każdy kawałek :p
    hahaha
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.01.2014
    Tak w ramach sadystycznej zemsty... tak chyba każdy z nas tak czasem ma :D
  • Tamit (PL1)Tamit (PL1) Posty: 182
    edytowano 11.01.2014
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Ja Cię nie mogę... ale supcio ;)
    Chętnie bym je spałaszowała i z wielkim namaszczeniem dokładnie pogryzła każdy kawałek :p
    hahaha
    Może w pomysłach do gry zamieść event pt: Ile pszczółek przeleci k przez ognisko :XDDD
    No to se polatają :))

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik