Strona główna Polish Tawerna

Poważne o życiu rozmowy, czyli o anatomii Maryny słów kilka ;-)

1347379

Komentarz

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 09.01.2014
    Witajcie z późnego rańca :)

    Widzę, że jeszcze nikt kawki i herbatki nie zaparzył, więc dziś moja kolej :) Do tego mam pyszne bułeczki z brzoskwiniami na ciepło :) Się Panie i Panowie częstują :D

    IMG_405101.jpg

    Zostawiam też coś na rozweselenie dzisiejszego dnia ;)

    <stach> no słuchaj, wchodzi gość spóźniony 15 min na wykład, słuchawki zdjęte z szyi, żuje sobie gumę, no więc wykładowczyni do niego tak:"No dzień dobry, pan to się chyba przywita z koszem"
    <stach> on na nią patrzy z takim zdziwieniem i niezrozumieniem
    <stach> więc wykładowczyni sugeruje mu jeszcze raz wyrzucenie gumy "no niech się pan przywita z koszem"
    <stach> Na co biedny student kuca przy koszu i lekko speszonym głosem mówi "cześć, Łukasz jestem"

    Ufol ;) Ha ha ha
  • Tamit (PL1)Tamit (PL1) Posty: 182
    edytowano 09.01.2014
    Witaj Psotnico:)
    Na śniadanko jeszcze za wcześnie, a ci, co oferowali wiadro kawy - mieli na myśli raczej naparstek:P
    Mnie również przypomniał się dowcip o studentach

    Studenci się wybrali na egzamin. Czekaja pod drzwiami sali, nudzilo im się wiec zaczeli się bawic indeksami. Tak jak to się kiedys gralo monetami w podstawowce - czyj indeks zatrzyma się blizej sciany. Tylko ze jednemu to nie wyszlo zbyt dobrze, bo zamiast w sciane trafil indeksem pod drzwi, i do sali w ktorej siedzial egzaminator. Przerazil się okrutnie, ale za chwile indeks wylecial z powrotem. Otwiera, patrzy, a tu ocena z egzaminu: 4.0 Ucieszyl się, no wiec koledzy postanowili wrzucac dalej. Kolejny dostal 3.5, nastepny 3.0. W tym momencie zaczeli się zastanawiac... Kolejna ocena wydawala się dosyc jednoznaczna (2.5 nie wchodzilo w gre). Wreszcie jeden postanowil zaryzykowac. Wrzuca indeks... Czeka... Nagle otwieraja się drzwi, staje w nich egzaminator:
    - piatka za odwage!
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 09.01.2014
    Tamit napisał użytkownik: »
    Witaj Psotnico:)
    Na śniadanko jeszcze za wcześnie, a ci, co oferowali wiadro kawy - mieli na myśli raczej naparstek:P

    Ja dowcipami nie będę sypać, bo dla mnie za wcześnie jeszcze i na śniadanie i na żarciki ;)
    Ale melduję, że wiadro jest, całkiem porządne, właśnie kończę drugi litr kawusi popijać i mogę udostępnić kawałek miejsca przy korytku dla spragnionych dusz :p
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 09.01.2014
    Witajcie kobietki (panów ani widu ani słychu ) kawka pyszna , a bułeczki od Psotnej wyśmienite :D
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 09.01.2014
    To teraz ja... wprawdzie już po południu, ale też się czymś z Wami podzielę :) to jeden z moich ulubionych ^^

    Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpią się, męczą, ciągną... Jest! Weszły! Spoceni siedzą na podłodze, dziecko mówi:
    -Ale założyliśmy buciki odwrotnie...
    Pani patrzy, faktycznie. To je ściągają, mordują się, sapią. Uuuf, zeszły. Wciągają je znowu, sapią, ciągną, nie chcą wejść... Uuuf. weszły. Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:
    -Ale to nie moje buciki...
    Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy, odczekała i znów szarpie się z butami... Zeszły.
    Na to dziecko:
    - To buciki mojego brata i mama kazała mi je nosić...
    Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała aż przestaną się trząść, przełknęła ślinę i znów pomaga wciągać buty. Tarmoszą się, wciągają, silą się... Weszły.
    -No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie są twoje rękawiczki?
    -Mam schowane w bucikach...
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 09.01.2014
    Gloriana popłakałam się ze śmiechu ;) Ha ha ha No leżę i rechotam, jak żaba rechotka :p
    Świetne, zabieram do swojej kolekcji :D
  • Tamit (PL1)Tamit (PL1) Posty: 182
    edytowano 09.01.2014
    Nusia Kalinka2 napisał użytkownik: »
    Ale melduję, że wiadro jest, całkiem porządne, właśnie kończę drugi litr kawusi popijać i mogę udostępnić kawałek miejsca przy korytku dla spragnionych dusz :p

    Azaliż miejsca przy korytku nie są w dzisiejszych czasach wyłącznie reglamentowane -"po znajomości i rodzinie"?

    Co do bułeczek ...hm słodkich...rumianych...zapewne pysznych ....muszę z żalem powiedzieć stanowcze i zdecydowane NIE. Mój rozbisurmaniony żołądek gotów domagać się pożywienia co godzinę... a święta już minęły - więc czas na dietę :P Trochę ruchu by się przydało
    209_grubas.jpg

    Gloriana mam nadzieję ,że szaliczek nosisz w kurteczce.... matko nie mów ,ze upychasz w bucikach:)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 09.01.2014
    Tamit napisał użytkownik: »
    Trochę ruchu by się przydało

    Byle nie paluszkami po klawiaturze, bo od tego to chyba niewiele się schudnie :P
    Tamit napisał użytkownik: »
    Gloriana mam nadzieję ,że szaliczek nosisz w kurteczce.... matko nie mów ,ze upychasz w bucikach:)

    Szaliczek to w tym roku dość drażliwy temat... Mikołaj mi pożałował...
  • Tamit (PL1)Tamit (PL1) Posty: 182
    edytowano 09.01.2014
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Byle nie paluszkami po klawiaturze, bo od tego to chyba niewiele się schudnie :P

    Tiaaa wszyscy wiedzą,że najbardziej się chudnie po spałaszowaniu kilograma krewetek. A ruchu trochę miałam- byłam dzielna i odwiedziłam spożywczy... zapomniałam kawy...jednak nie mam odwagi iść ponownie.... a nuż nadmiar ruchu zaszkodzi:)
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Szaliczek to w tym roku dość drażliwy temat... Mikołaj mi pożałował...
    Hhahahaha Mikołaj był ponownie w sklepie po 4 zł, ale szaliczków ani widu...
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 09.01.2014
    Tamit napisał użytkownik: »
    Tiaaa wszyscy wiedzą,że najbardziej się chudnie po spałaszowaniu kilograma krewetek.

    Kolejny kilogram (który to już nie liczę) właśnie się rozmraża... jakieś zimne piwko by się do tego przydało :P
  • Tamit (PL1)Tamit (PL1) Posty: 182
    edytowano 09.01.2014
    Na mnie w tym względzie nie licz. Piwko pijam zazwyczaj latem, ma w sobie jakąś moc łagodzącą skutki upałów. Z braku krewetek zaś postanowiłam odżywiać się śledzikami - i to i to owoce morza w końcu:)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 09.01.2014
    Ano śledziki dobre... za to jakiś kawożłop zechlał caluśką kawę z ekspresu... stan kapsułek = 0... trzeba będzie pozostać przy rozpuszczalnej...

    i coś do śmiechu...

    Ojciec pyta małego synka, czy zna opowieść o ptaszkach i pszczółkach.
    - Nie chcę nic wiedzieć! - wybuchnął chłopiec uderzając w płacz.
    Zmieszany ojciec pyta go, co się stało.
    - Och, tatusiu - szlochał chłopiec - kiedy miałem sześć lat, okazało się, że nie ma świętego Mikołaja, kiedy miałem siedem, że nie ma króliczka wielkanocnego, w wieku ośmiu lat dowiedziałem się, że nie ma dobrej wróżki, a w wieku dziesięciu - że to nie bocian przynosi dzieci. I jeśli teraz mi powiesz, że dorośli się nie p***rzą, to nie będę już miał w co wierzyć!
  • Tamit (PL1)Tamit (PL1) Posty: 182
    edytowano 09.01.2014
    W pewnej rodzinie urodziły się trojaczki.
    Do domu przyszło wielu znajomych aby zobaczyć ten cud natury. Wszyscy oglądali uśmiechali się jak to przy takiej okazji.
    Tylko jeden z gości, kynolog, oglądał noworodki szczególnie dokładnie, przyglądał się im z wielką uwagą. Po dobrej chwili skończył oglądać, zdjął okulary i pewnym głosem pokazując jedno z dzieci rzekł do szczęśliwego ojca:
    - Ja bym zostawił tego.
    0_0_0_487219340_middle.jpg
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 10.01.2014
    hejka ,zaczynam dzień dzbankiem kawy :D Dziś wielki dzień dla jednego z naszych modków ,pewnie jest już niezmiernie zdenerwowany ,ale trzymam za niego kciuki i życze szczęścia :D
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 10.01.2014
    Jak myślicie, zwieje?

    Oczywiście żartuję, oni uciekają dopiero po ślubie :P
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 10.01.2014
    Witam się z Wami dziewczynki filozoficzną myślą, przeczytaną dziś w gazecie: "ile to trzeba stron odwiedzić... zanim się znajdzie wyjście z internetu" ;)
    barbaraGamer2 napisał użytkownik: »
    Dziś wielki dzień dla jednego z naszych modków(...) trzymam za niego kciuki i życze szczęścia :D

    Wprawdzie nie wiem o co kaman, ale na wszelki wypadek z pół godzinki kciuka potrzymam ;-)
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 10.01.2014
    Lolaaa62 napisał użytkownik: »
    Wprawdzie nie wiem o co kaman, ale na wszelki wypadek z pół godzinki kciuka potrzymam ;-)

    Witam i śpieszę donieść aby królowa w niewiedzy nie pozostała:

    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?33516-Hej-%29&p=457332&viewfull=1#post457332

    o to kaman ;)
  • JolaS60JolaS60 Posty: 3,676
    edytowano 10.01.2014
    Nusia Kalinka2 napisał użytkownik: »
    Witam i śpieszę donieść aby królowa w niewiedzy nie pozostała:

    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?33516-Hej-%29&p=457332&viewfull=1#post457332

    o to kaman ;)

    17.00 nastanie godzina i nastąpi zaobrączkowanie... :p:D
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 10.01.2014
    Nusia Kalinka2 napisał użytkownik: »
    Witam i śpieszę donieść aby królowa w niewiedzy nie pozostała:

    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?33516-Hej-%29&p=457332&viewfull=1#post457332

    o to kaman ;)

    OMG!
    Ale jakże to tak? Nie mam się w co ubrać, fryzura z gatunku lepiej nie patrzeć, a już broń boże nie komentować... i na imprezę mam iść? ;)
  • JolaS60JolaS60 Posty: 3,676
    edytowano 10.01.2014
    Lolaaa62 napisał użytkownik: »
    OMG!
    Ale jakże to tak? Nie mam się w co ubrać, fryzura z gatunku lepiej nie patrzeć, a już broń boże nie komentować... i na imprezę mam iść? ;)

    Do 17.00 zdążysz spokojnie: szybka wizyta u fryzjera, a drodze powrotnej zawadzisz o jakiś boutiki
    i po sprawie :p:D
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 10.01.2014
    JolaS60 napisał użytkownik: »
    Do 17.00 zdążysz spokojnie: szybka wizyta u fryzjera, a drodze powrotnej zawadzisz o jakiś boutiki
    i po sprawie :p:D

    Dziewczyno... w ciągu 4,5h mam zdążyć zrobić się na bóstwo (wszak na ślub Modka nie wypada inaczej) kupić sobie kieckę... pasujące do niej buty oraz torebkę i jeszcze stawić się pod właściwy adres, podczas gdy GPS'a w samochodzie brak? Czyś Ty oszalała? ;)
  • JolaS60JolaS60 Posty: 3,676
    edytowano 10.01.2014
    Lolaaa62 napisał użytkownik: »
    Dziewczyno... w ciągu 4,5h mam zdążyć zrobić się na bóstwo (wszak na ślub Modka nie wypada inaczej) kupić sobie kieckę... pasujące do niej buty oraz torebkę i jeszcze stawić się pod właściwy adres, podczas gdy GPS'a w samochodzie brak? Czyś Ty oszalała? ;)

    Oj tam, oj tam od razu oszalała pomarzyć nie wolno... :p
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 10.01.2014
    Lolaaa62 napisał użytkownik: »
    Dziewczyno... w ciągu 4,5h mam zdążyć zrobić się na bóstwo (wszak na ślub Modka nie wypada inaczej) kupić sobie kieckę... pasujące do niej buty oraz torebkę i jeszcze stawić się pod właściwy adres, podczas gdy GPS'a w samochodzie brak? Czyś Ty oszalała? ;)

    Ja polecam znów magiczną recepturę "boskiego wyglądu poprzez zaniedbanie" Hahahaha!
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 10.01.2014
    JolaS60 napisał użytkownik: »
    Oj tam, oj tam od razu oszalała pomarzyć nie wolno... :p

    Wolno... wolno... a nawet szybko ;)
    Nusia Kalinka2 napisał użytkownik: »
    Ja polecam znów magiczną recepturę "boskiego wyglądu poprzez zaniedbanie" Hahahaha!

    Hahaha
    Tylko wiesz... zupełnie nie wiem czemu, w moim przypadku, ta tajemna receptura ma skutek taki, że po przypadkowym spotkaniu mnie na ulicy dzieci uciekają z krzykiem, a co wrażliwsi dorośli wymagają sesji terapeutycznej ;)
    Nie jestem pewna, czy Law marzy akurat o takich wspomnieniach z tej doniosłej chwili swego życia ;)
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 10.01.2014
    Lolaaa62 napisał użytkownik: »
    Hahaha
    Tylko wiesz... zupełnie nie wiem czemu, w moim przypadku, ta tajemna receptura ma skutek taki, że po przypadkowym spotkaniu mnie na ulicy dzieci uciekają z krzykiem, a co wrażliwsi dorośli wymagają sesji terapeutycznej ;)
    Nie jestem pewna, czy Law marzy akurat o takich wspomnieniach z tej doniosłej chwili swego życia ;)

    No to moja terapia dla królowej zdecydowanie się nie nadaje :p;) A na cudzą imprezkę wpadać i tyle zamieszania wokół siebie wywoływać to już wręcz nie wypada! Hahaha
  • Anioł StróżAnioł Stróż Posty: 182
    edytowano 10.01.2014
    Dziewczyny!

    Pokażę wam ostatni krzyk mody w niebie ;)

    Wersja do zoo:
    fryzury_13.jpg

    Wersja na wielkanoc:
    920022_200902141823035.jpg

    Wersja na Safari:
    fryzury_07.jpg

    no i ostatnia wersja to wersja na farmę ;)
    era+dziwnych+fryzur+c.d.jpg

    Przy tej ostatniej pragnę nadmienić iż wspaniale nadaje się na codzienny obchód ;P
  • JolaS60JolaS60 Posty: 3,676
    edytowano 10.01.2014
    Nusia Kalinka2 napisał użytkownik: »
    No to moja terapia dla królowej zdecydowanie się nie nadaje :p;) A na cudzą imprezkę wpadać i tyle zamieszania wokół siebie wywoływać to już wręcz nie wypada! Hahaha

    Jaką cudzą Nusia, toż to my prawie jak rodzina... :p
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 10.01.2014
    JolaS60 napisał użytkownik: »
    Jaką cudzą Nusia, toż to my prawie jak rodzina... :p

    Jakoś wątpię by Panna Młoda też Was uważała za rodzinę... :p Hahaha
    Zwłaszcza jak wpadniecie rozchichotanym stadem w tych fryzurkach od Janiołka!

    PS. Ze względu na gabaryty rezerwuję żyrafę (bo to żyrafa jest???)
  • JolaS60JolaS60 Posty: 3,676
    edytowano 10.01.2014
    Nusia Kalinka2 napisał użytkownik: »
    Jakoś wątpię by Panna Młoda też Was uważała za rodzinę... :p Hahaha
    Zwłaszcza jak wpadniecie rozchichotanym stadem w tych fryzurkach od Janiołka!

    PS. Ze względu na gabaryty rezerwuję żyrafę (bo to żyrafa jest???)

    Króliczek jest mój :p
  • brbi (PL1)brbi (PL1) Posty: 2,224
    edytowano 10.01.2014
    No cóż żeby nie wygladać banalnie wybieram słonia ale czy wiatr nie zniszczy mi trąby?Ciekawe czy w tej fryzurce da się całować , jednak trąba trzyma na dystans , Już nas widzę w tych fryzurkach na ślubie Law:)) Ponieważ nie wiem jak realnie wygladacie musi mi pozostać wizja rozweselająca mnie czyli moja ze słoniątkiem na głowie

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik