Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

03.12.2013 | Zimno, coraz zimniej... Świąteczny event oraz dalsze atrakcje

110

Komentarz

  • dziuba21dziuba21 Posty: 11
    edytowano 04.12.2013
    Znikają mi zdobyte ozdoby?? co się dzieje
  • YarkowatYarkowat Posty: 85
    edytowano 04.12.2013
    Ja mam dopiero 30 ozdób i nie liczę na cuda ... zostało 27 dni - w tym tempie to do wiosny (może) uzbieram.
    Pytanie ogólne:
    - 10 ozdób za 250 szt. złota ... to jednorazowa oferta czy może każde kolejne 10 sztuk za taką kwotę ??
  • MoniakamykMoniakamyk Posty: 43
    edytowano 04.12.2013
    Yarkowat napisał użytkownik: »
    Ja mam dopiero 30 ozdób i nie liczę na cuda ... zostało 27 dni - w tym tempie to do wiosny (może) uzbieram.
    Pytanie ogólne:
    - 10 ozdób za 250 szt. złota ... to jednorazowa oferta czy może każde kolejne 10 sztuk za taką kwotę ??
    tak zapytam a 30 x 20 to ???
    raczej skończysz przed czasem
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 04.12.2013
    Możecie mi podpowiedzieć z czego leci najwięcej świątecznych dekoracji?
    I o co chodzi z czytelnią którą zapowiadają przy wejściu do gry?
  • filip2010s3filip2010s3 Posty: 296
    edytowano 04.12.2013
    Mam pytanko: czy Wy jak chcecie zobaczyć podgląd, czyt klasyfikację sojuszy to też widzicie tylko 5 sojuszy?
  • aza6aza6 Posty: 36
    edytowano 04.12.2013
    filip2010s3 napisał użytkownik: »
    Mam pytanko: czy Wy jak chcecie zobaczyć podgląd, czyt klasyfikację sojuszy to też widzicie tylko 5 sojuszy?
    Tak,u mnie jest tak samo
  • Tabaza2Tabaza2 Posty: 50
    edytowano 04.12.2013
    Ten problem z rankingiem sojuszy został już zgłoszony w innym wątku i podobno go naprawią:)
  • YarkowatYarkowat Posty: 85
    edytowano 04.12.2013
    "Wylatują" ozdoby z różnych miejsc ... nawet całkiem sporo, ale jak sprawdzam ile przybyło to okazuje się, że przybyło mniej, aniżeli się doliczyłem (np. przed chwilą z kurników wyleciały dwie ozdoby, a "w choince" przybyła TYLKO jedna).
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 05.12.2013
    Ciekawe co będziemy robić w czytelni?
    Oczywiście poza czytaniem
  • GamerSimfetkaGamerSimfetka Posty: 119
    edytowano 05.12.2013
    Hej właśnie ciekawe do czego będzie nam służyła ta czytelnia, już się nie mogę doczekać :)
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 05.12.2013
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Prime Day: Dekoracja
    Pojawi się nowy Prime Day, podczas którego, za wypełnienie zbiornika wody w wyniku zakupu złota, Gracze otrzymają nową dekorację. Wyjątkowe źródełko będzie stanowiło ekskluzywną dekorację, która początkowo będzie dostępna wyłącznie w ramach nowego Prime Day.

    Pojawił się ten Prime Day i naprawdę jestem pod wrażeniem. Dekoracja +84, rozmiar 6x4, czas budowy kilkadziesiąt sekund. Same plusy.
  • edytowano 05.12.2013
    Nusia Kalinka2 napisał użytkownik: »
    Pojawił się ten Prime Day i naprawdę jestem pod wrażeniem. Dekoracja +84, rozmiar 6x4, czas budowy kilkadziesiąt sekund. Same plusy.

    Też jestem pod wrażeniem, super dekoracja! Ale szkoda tylko ze w Prime Day :)
    Mogła by być do zdobycia w eventach, bo ozdoby z +84 zadowolenia są bardzo potrzebne szczególnie na wyższych levelach.
  • MoniakamykMoniakamyk Posty: 43
    edytowano 05.12.2013
    Nie jestem pewna, ale chyba dodało mi ozdób choinkowych jak mnie wylogowało. Może to te które wcześniej zniknęły?
    Czy ktoś też to zauważył?
    Fakt nie doczytałam.
  • siccasicca Posty: 149
    edytowano 05.12.2013
    dodało obiecane 30 ozdób
  • toaj123 (PL1)toaj123 (PL1) PL1 Posty: 30
    edytowano 05.12.2013
    Tak to dodali nam po 30 szt jako rekompensatę
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 05.12.2013
    GamerSimfetka napisał użytkownik: »
    Hej właśnie ciekawe do czego będzie nam służyła ta czytelnia, już się nie mogę doczekać :)

    Już piszą w oficjalnych ogłoszeniach o czytelni, ale nazywają ją księgarnią,
    więc sami niech się zdecydują jak ją nazwać.
    Piszą że będzie tam mozna nabyć poradniki rolnicze np. jak zwiększyć produkcję kapusty na polach?
  • Duży Edi (PL1)Duży Edi (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 05.12.2013
    Owszem - ale za złoto - w zamian za pomocników, których pewnie mało kto wykorzystywał.
    Teraz przełącznik na księgarnię będzie pod ręką.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 11.12.2013
    Tak, u mnie to samo do tego sprzedaży nie ma, nie można z magazynu sprzedać więcej niż 1 sztukę.
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 23.12.2013
    Piszę trochę późno ale mnie coś trafia. Ten event z choinką mogą wykonac praktycznie osoby albo z bardzo dużym levelem albo bardzo małym które wciąz coś zbierają. Gracze środkowi z około 40 lvl tak jak ja nie mogą się wyrobic . Ja mam 210 elementów a zostało tylko 8 dni i już ładowałem 20 elementów za złoto , a siedzę 3 razy dziennie na farmie. według mnie to bardzo niesprawiedliwe
  • filip2010s3filip2010s3 Posty: 296
    edytowano 24.12.2013
    Farmer Kita8000 napisał użytkownik: »
    Piszę trochę późno ale mnie coś trafia. Ten event z choinką mogą wykonac praktycznie osoby albo z bardzo dużym levelem albo bardzo małym które wciąz coś zbierają. Gracze środkowi z około 40 lvl tak jak ja nie mogą się wyrobic . Ja mam 210 elementów a zostało tylko 8 dni i już ładowałem 20 elementów za złoto , a siedzę 3 razy dziennie na farmie. według mnie to bardzo niesprawiedliwe

    3 razy dziennie, ale chyba po 10 minut,:) widziałam Twoją farmę i troszkę się nie dziwię, bo przy jednej oborze i jednym kurniku to rzeczywiście nie ma z czego wylatywać:(
  • YarkowatYarkowat Posty: 85
    edytowano 24.12.2013
    Farmer Kita8000 napisał użytkownik: »
    Piszę trochę późno ale mnie coś trafia. Ten event z choinką mogą wykonac praktycznie osoby albo z bardzo dużym levelem albo bardzo małym które wciąz coś zbierają. Gracze środkowi z około 40 lvl tak jak ja nie mogą się wyrobic . Ja mam 210 elementów a zostało tylko 8 dni i już ładowałem 20 elementów za złoto , a siedzę 3 razy dziennie na farmie. według mnie to bardzo niesprawiedliwe

    Znam kogoś, kto też kupił kilka ozdób za złoto. Jak przed zakupem jakoś wylatywały to po zakupie bardzo skąpo - to tak jakby system oczekiwał, że dalej będziesz kupować.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 26.12.2013
    Witam serdecznie,

    wypadanie elementów ozdobnych jest kwestią przypadku, nie ma związku z tym, czy na farmie występują budynki za złoto, czy też zwykle, za dolary. Częstotliwość wypadania obiektów dekoracyjnych zależy od poziomu Gracza, tak by każdy miał równe szanse na skompletowanie dekoracji świątecznych przed upływem wyznaczonego terminu. Macie jeszcze kilka dni, jeśli się do tego przyłożycie, na pewno się uda.

    Pozdrawiam,
    Asia.
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 27.12.2013
    filip2010s3 napisał użytkownik: »
    3 razy dziennie, ale chyba po 10 minut,:) widziałam Twoją farmę i troszkę się nie dziwię, bo przy jednej oborze i jednym kurniku to rzeczywiście nie ma z czego wylatywać:(

    No tak mam tylko jedną oborę i kurnik , ale stawiam na radość na farmie :)
    Yarkowat napisał użytkownik: »
    Znam kogoś, kto też kupił kilka ozdób za złoto. Jak przed zakupem jakoś wylatywały to po zakupie bardzo skąpo - to tak jakby system oczekiwał, że dalej będziesz kupować.

    W pełni się z tym zgadzam. Zostały 4 dni a mi brakuje 210 elementów. Trudno :/
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 27.12.2013
    Yarkowat napisał użytkownik: »
    Znam kogoś, kto też kupił kilka ozdób za złoto. Jak przed zakupem jakoś wylatywały to po zakupie bardzo skąpo - to tak jakby system oczekiwał, że dalej będziesz kupować.

    Skąd wy bierzecie te dziwne teorie... gdyby to była prawda, że kupowanie ozdób za złoto szkodzi "wypadajkom", to czy ukończyła bym to w mniej niż tydzień? Ja już nawet nie pamiętam, że ten event nadal trwa... Widać brak umiejętności najlepiej tłumaczy kolejna teoria spiskowa...
  • Ewelina9224Ewelina9224 Posty: 185
    edytowano 29.12.2013
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Skąd wy bierzecie te dziwne teorie... gdyby to była prawda, że kupowanie ozdób za złoto szkodzi "wypadajkom", to czy ukończyła bym to w mniej niż tydzień? Ja już nawet nie pamiętam, że ten event nadal trwa... Widać brak umiejętności najlepiej tłumaczy kolejna teoria spiskowa...

    Może i teoria spiskowa, ale podobną tendencję (rzadsze wypadanie przedmiotów) zauważyłam u siebie pół roku temu podczas eventu wielkanocnego, kiedy przez przypadek wykupiłam 10 jajek za złoto. Od czasu zakupu leciały jak przysłowiowa krew z nosa. Przez długi czas myślałam, że to był przypadek, a ponieważ event końcem końców zakończyłam, przestało mnie to interesować. Ale teraz jak widzę, że innym również przydarzają się podobne historie, dochodzę do wniosku, że może być w tych przemyśleniach ziarnko prawdy.
  • ZiobroPlayerZiobroPlayer Posty: 1
    edytowano 29.12.2013
    @Gloriana
    Jakich umiejętności, o czym ty mówisz, przecież ozdoby wylatują przypadkowo. Powiem wszystkim, że ja nie wykupiłam nic za złoto a lecą mi jak krew z nosa. Powinnam się jednak wyrobić. Przy kazdym wejściu na farmę wpada mi ok. 10 ozdób, zatem wchodząc rano i wieczorem powinnam uzbierac brakujące mi 40. Tak był chyba event wyliczony: 500 ozdób w 25 dni, przy regularnym wchodzeniu na farmę 2x dziennie można to uzbierać. Gorzej, gdy kogoś prze parę dni nie było, bo wiadomo, święta, weekendy... nie kazdy wtedy ma dostep do komputera. Ogólnie widze jednak, że ozdoby wylatują raczej z dużych rzeczy, jak pszenica z pól, obory. Z kurników, chlawów czy drobnych roślin to rzadko mi coś wypadło. Nawet z jabłek nie zawsze.
  • witam mam pytanie - zmienilam sojusz po 1 tygodniu adwentowego ewentu a w choinke wzucilam wszystko co trzeba bylo znaczy wykonane w 100% ale w drugim sojuszu moj udzial sie nie liczy wiec jak sie to ma do koncowego prezentu ?
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    A możesz powiedzieć dlaczego spamujesz w temacie sprzed dwóch lat? że też ci się chciało aż tak głęboko kopać.
  • tylko tyle masz do powiedzenia ? co prawda nie zwrocilam uwagi na date ale w mig przypielas swoje 5 groszy  piszac o spamie zamiast odpowiedziec na pytanie - o ile znasz na to odpowiedz ( o spamie tu niema mowy)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    jagodka17 (PL1) powiedział(a):
    witam mam pytanie - zmienilam sojusz po 1 tygodniu adwentowego ewentu a w choinke wzucilam wszystko co trzeba bylo znaczy wykonane w 100% ale w drugim sojuszu moj udzial sie nie liczy wiec jak sie to ma do koncowego prezentu ?
    Dostaniesz nagrode którą wypracuje sojusz w którym w tej chwili jesteś-jeśli pytasz o zamówienie u mikołaja.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik