Strona główna Polish Tawerna

Poważne o życiu rozmowy, czyli o anatomii Maryny słów kilka ;-)

1333379

Komentarz

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    djorgan napisał użytkownik: »
    a nic... Ulepszyłem dzisiaj:
    Młyn na max
    jeden normalny dom na 4 poziom
    jeden dom luksusowy na max
    4 obory na max
    3 kurniki na max
    ogrodzenie na max no to jak ogrodzenie to i bramę...
    kupiłem dwa wiatraki by byc na -100%
    i żeby sojusz nie płakał, że sołtys myśli tylko o sobie dodałęm przedmioty kolekcji do Adeptów...

    to jaka za to pokuta...

    O matko i córko ;)
    Nie wierzę, że za jedną lub dwoma wizytami architekta dałeś radę zrobić to wszystko ;)
    Kłamczuchu Ty, wstydź się a feee ;)
    Idę do Ciebie z wizytą i jak się okaże, że fantazjujesz...
    To będzie z Tobą krucho... powiadam Ci krucho... ;)
    Dostaniesz moją ulubioną karę... czyli chłosta mokrym szczypiorkiem po gołym tyłku...
    Żeby nie było, że jestem taka znowu straszna, to masz do wyboru face to face czy publicznie ;)
    Pasi???

    Wow... jeden pod drugim... sorka niechcący... Law możesz coś z tym zrobić??


    moderator: Gdyby się łączyły w jakąś całość to owszem, a tak to nie ma potrzeby.
    Djorgazn, gdzie mój jogurt? xD


    Jejku Law coś Ty mu za nick wymyślił... niedługo z tego wyjdzie djOrgazm :p
    hahahah


    hahaha :)
  • djorgandjorgan Posty: 261
    edytowano 01.12.2013
    Panie moderatorze już idę do lodówki i spiewająco wręczam panu jogurt:)

    Zabierz mnie do kuchni
    Zabierz mnie do wanny
    Jestem pełen ziaren
    Jestem naturalny
    Ja do raju smaków otworzę Ci furtę
    Jestem naturalnym Jogurtem!


    :D


    Ps: Psocia kiedyś mój proboszcz pierwszy pomylił się i na ogłoszeniach powiedział dziękujemy panu Orgazmiście za pomoc w przygotowywaniu grobu Pańskiego...

    Młodzież płakała i były to wielkie łzy radości zresztą hm cały kościół wtedy rżał :D:D

    Co do pokuty ja wiem, że ze mnie jest narcyz patentowany ale... i wielbię siebie :D wsród publiczności czuję się jak ryba w wodzie ale może publikę w tej kwestii sobie odpuścimy :D
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 01.12.2013
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Jejku Law coś Ty mu za nick wymyślił... niedługo z tego wyjdzie djOrgazm :p
    hahahah
    Hahah to samo pomyślałam ;)
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 01.12.2013
    Bertus napisał użytkownik: »
    Hahah to samo pomyślałam ;)

    ja również ,ładnie dziać tu się zaczyna wieczorkiem:D
  • Lawliet_LawsfordLawliet_Lawsford Posty: 518
    edytowano 01.12.2013
    djorgan napisał użytkownik: »
    Zabierz mnie do kuchni
    Zabierz mnie do wanny
    Jestem pełen ziaren
    Jestem naturalny
    Ja do raju smaków otworzę Ci furtę
    Jestem naturalnym Jogurtem!


    :

    Panie djorgan (oj korci..) ja się zawstydzam hehe xD
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    djorgan napisał użytkownik: »
    Panie moderatorze już idę do lodówki i spiewająco wręczam panu jogurt:)

    Zabierz mnie do kuchni
    Zabierz mnie do wanny
    Jestem pełen ziaren
    Jestem naturalny
    Ja do raju smaków otworzę Ci furtę
    Jestem naturalnym Jogurtem!


    :D


    Ps: Psocia kiedyś mój proboszcz pierwszy pomylił się i na ogłoszeniach powiedział dziękujemy panu Orgazmiście za pomoc w przygotowywaniu grobu Pańskiego...

    Młodzież płakała i były to wielkie łzy radości zresztą hm cały kościół wtedy rżał :D:D

    No padnę tu zaraz z Wami... haahaha
    Oda do jogurtu... wprost pyszna ;)
    A Twój szefuńcio to powinien dostać Nobla z przemówień... tak bym go uszczęśliwiła za całokształt... ogólnie mówiąc ;)
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 01.12.2013
    Bardzo jestem ciekawa co też naszego modka korci ,a może kręci :D Psotna mnie wyprzedziła, a ja piłam do Lawa:D
  • djorgandjorgan Posty: 261
    edytowano 01.12.2013

    W wykonaniu pana Karolaka ;) ps uwielbiam ten serial :)
    Psocia że się tak erotycznie wyrażę ustosunkuj się do mojej odpowiedzi co do pokuty :D
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 01.12.2013
    A ja się objadam słodyczami, dokładniej to czekoladowymi wafelkami :p Chyba w ciąży jestem hahaha normalnie tyle nie jadam słodkiego :) A przez ten głupi paluch, to nawet trenować nie mogę, moje kimono leży i się kurzy :eek:
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    djorgan napisał użytkownik: »
    Co do pokuty ja wiem, że ze mnie jest narcyz patentowany ale... i wielbię siebie :D wsród publiczności czuję się jak ryba w wodzie ale może publikę w tej kwestii sobie odpuścimy :D

    Piotruś... no cóż ja bym mogła odpowiedzieć innego, jak tylko to, że liczyłam właśnie na taką Twoją reakcję.... ;):p
    W końcu jak się zrobi podczas wymierzania tej pokuty naprawdę gorąco... to może lepiej nie mieć wtedy świadków, tudzież konkurencji... i spokojnie będzie się można skupić na sobie... to znaczy, na karze... tak, tak... na wymierzaniu kary... :p
    Raz ja Tobie, a Ty mi to oddasz w czułościach... ewentualnie jak się upaćkam tym smakowitym jogurtem... to przyjdziesz mi z pomocą z językiem ;):p
    hahahaha

    No dobra... chyba trochę się zagalopowałam, ale co mi tam, oboje jesteśmy dorośli ;)
  • djorgandjorgan Posty: 261
    edytowano 01.12.2013
    hm z tego co pamietam miałem przybywać z ręcznikiem :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    djorgan napisał użytkownik: »
    hm z tego co pamietam miałem przybywać z ręcznikiem :D

    Jejku chyba za karę, przez te rozczochrane pomysły mnie z netu wyrzuciło... wrrrr

    Zaś Ty Piotruś... skoro wolisz wersję z ręcznikiem, choć wiem, że moja wersja robiła większą furorę i do tego jest już po 22:00 więc kontrola rodzicielska nam się nie włączy... to hmmm... muszę chyba zrewidować swoje poglądy na temat wymierzania kary akurat Tobie... bo nie współpracujesz ;):p

    Czy może jest tutaj jeszcze ktoś, kto również chciałby mi wyszeptać swoje grzechy na uszko i potrzebuje rozgrzeszenia wraz z pokutą... hę?
    hahaha
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 01.12.2013
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Czy może jest tutaj jeszcze ktoś, kto również chciałby mi wyszeptać swoje grzechy na uszko i potrzebuje rozgrzeszenia wraz z pokutą... hę?
    hahaha
    Jeśli o mnie chodzi, to ja się nie spowiadam :p Może kiedyś okazjonalnie, jak byłam dzieciakiem, już nie pamiętam. Mam inne rozrywki niż klęczenie ;)
  • djorgandjorgan Posty: 261
    edytowano 01.12.2013
    Bertus napisał użytkownik: »
    Jeśli o mnie chodzi, to ja się nie spowiadam :p Może kiedyś okazjonalnie, jak byłam dzieciakiem, już nie pamiętam. Mam inne rozrywki niż klęczenie ;)

    klęczenie na grochu :P?

    przepraszam zaczynam łapać fazę :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    Bertus napisał użytkownik: »
    Jeśli o mnie chodzi, to ja się nie spowiadam :p Może kiedyś okazjonalnie, jak byłam dzieciakiem, już nie pamiętam. Mam inne rozrywki niż klęczenie ;)

    Jessuuu Asia... jakie klęczenie, jakie inne rozrywki mogą być lepsze niż pokuta u mnie??
    Ja nie jestem zwykłą spowiedniczką... raczej hmmm... zresztą nie ważne... ;)
    I tak chętnych brak :p
    hahaha
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 01.12.2013
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Jessuuu Asia... jakie klęczenie, jakie inne rozrywki mogą być lepsze niż pokuta u mnie??
    Ja nie jestem zwykłą spowiedniczką... raczej hmmm... zresztą nie ważne... ;)
    I tak chętnych brak :p
    hahaha
    Rozumiem. Powiem szczerze, że mnie teraz zaintrygowałaś :D Może coś więcej na ten temat? :p Jeśli sprawisz, że polubię spowiedź, to jesteś Bogini ;)

    Ej, tylko nie klęczenie na grochu hahah :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    Bertus napisał użytkownik: »
    Rozumiem. Powiem szczerze, że mnie teraz zaintrygowałaś :D Może coś więcej na ten temat? :p Jeśli sprawisz, że polubię spowiedź, to jesteś Bogini ;)

    Ej, tylko nie klęczenie na grochu hahah :D

    Oj Asia, Asia... bez urazy, ale wolę spowiadać chłopaków :p
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 01.12.2013
    Hahah w takim razie uciekam spać :p Słodkich snów Wam życzę i do juterka :)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    Ja również oddalę się już niebawem w objęcia Morfeusza... więc słodkich snów Wam życzę i DOBRANOCKA ;)
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 02.12.2013
    Dzień dobry ,przybyłam z kawą i herbatą ,są chętni? W każdym razie jak wstaną śpiochy , to przyjdą na gotowiznę ,pa umykam do obowiązków :D
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 02.12.2013
    Dzień dobry :) Dziękować za kawkę. Dziś chyba cały dzbanek wypiję :D Udam, że też mam jakieś obowiązki i zajmę się chwastami na polach :p
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 02.12.2013
    Chyba się jeszcze dziś nie witałam, także dobry wieczór wszystkim, którzy tu jeszcze dziś zbłądzą ;-)

    Pietrucha... miło, że się jednak odnalazłeś, bo już się zaczęłam obawiać, że Cię poziom tutejszych konwersacji lekko przytłoczył ;)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 02.12.2013
    Hejka;)
    A kuku! Tutaj się schowałaś?? Lolcia z powrotem na farmę marsz! Jajca mi zbierać, a nie zamiast kury karmić i mruczanki im śpiewać żeby lepiej niosły, Ty się tutaj jakimiś konwersacjami zajmujesz;)
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 02.12.2013
    Hmm dziś już pisałam dzień dobry, to teraz powinnam napisać dobry wieczór :)
    Szybko ten dzień zleciał i takie tam różne inne ;)
    I słoneczko u mnie było :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 02.12.2013
    Cześć Asiu;)
    U mnie też było słoneczko i było przyjemnie, ale mam nadzieję, że dziś humorek już bardziej Ci dopisuje... a przede wszystkim, że już masz tematy do pisania;)
    Napisz nam co robisz w tym kimonie kiedy się nie kurzy???
    Powaga, bo ja nie w temacie jestem :p
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 02.12.2013
    Witaj Psotko :)
    Humorek zawsze mam dobry. W każdym razie staram się, żeby zawsze taki był :)
    A co mogę robić w kimonie? :p Latam w powietrzu, wiruję pod sufitem czasem zamiatam nim podłogę ;) A tak serio, w chwili obecnej jestem na etapie bloków i przejść :)
    Jak nie w temacie, to informuję, że trenuję karate.
    A może powinnam napisać, że trenowałam? Małą przerwę w tym mam.
    Hmm i tak jakoś rozmowa się urwała :p
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 02.12.2013
    WOW... szacun ;) To jest coś... Ja ostatnio miałam taki krótki kurs samoobrony... i no cóż... było ciekawie, ale jakiego ja miałam sensei Przemka... o jessuuu... Co tam ten kurs, on był z tego kursu najfajniejszy... ;)
    A jaka klata... wow;)
    Wiesz co jeszcze było super? Po jednym z zajęć spotkałam go u mnie w Biedronce... hahaha Oboje mieliśmy niezłego banana gdy na siebie wpadliśmy... ;)
    Poza tym te zajęcia to czasami były naprawdę fajne, szczególnie gdy ma się taki talent jak ja i trzeba było mi po kilka razy pokazywać i powtarzać to i tamto, a najlepiej po kilka razy wszystko... ;) Hahahaha
    Najfajniej jednak wspominam jak żeśmy na sobie leżeli... to znaczy... nie tak dosłownie, ale właściwie to można tak powiedzieć, ale Ty to Asiu przecież rozumiesz, niektóre pozycje tego wymagały... to znaczy rzuty, czy tam... dobra... to ja już może lepiej się zamknę... :p
    hahahaha
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 02.12.2013
    Hahaha w Biedronce co za niespodzianka :D Doskonale Cię rozumiem i wiem o co chodzi ale ja jeszcze tego etapu nie przerabiałam, rok tylko trenuję i skupiamy się na samych blokach i przejściach, no wykopy też są ale to przy rozgrzewce ;) Pamiętam swoją pierwszą 15 minutową rozgrzewkę :D Miałam taki kryzys, ledwo to przetrzymałam a myśl o jeszcze prawie 2 godzinnym treningu nie napawał mnie zbytnią radością :) Ale wracając do Twojego tematu heh bo nie o ćwiczeniach pisałaś tylko o instruktorze ;) Mnie trenował jakiś pomarszczony, podstarzały grzyb, więc raczej skupiałam się na ćwiczeniach :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 02.12.2013
    O jejku... to Ci współczuję z tym starym grzybem... ale za to się więcej nauczysz;)
    Bo wiesz... ja to bardziej byłam zajęta robieniem maślanych oczek i trzepotaniem rzęsami, niż samą samoobroną ;)
    Zresztą to chyba nawet jest zrozumiałe... w końcu blondynka ze mnie ;) hahahaha
    Ale nie, nie... zajęcia też były super... no powaga... a jak on liczył po japońsku... hmmmm.... poezja ;):p
    hahaha

    Lolcia nie podglądaj... bo ja tu tylko tak z doskoku jestem ;)
    hahaha
  • Lolaaa6 (PL1)Lolaaa6 (PL1) Posty: 1,638
    edytowano 02.12.2013
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Hejka;)
    A kuku! Tutaj się schowałaś?? Lolcia z powrotem na farmę marsz!

    Jesooo... czuję się terroryzowana... Myślałam, że wianki pleciesz ;)
    A w ogóle to foch...
    polazłaś na ten kurs tarzać się z jakimś boskim Przemkiem beze mnie... aaaaale z Ciebie koleżanka ;)

    Berti... Ty to masz straszne rozrywki...
    albo tasakiem miota.... albo ludźmi po kątach zamiata ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik