Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Nowa opcja prime day to żart?:)

justiii (PL1)justiii (PL1) Posty: 321
edytowano 10.11.2013 w Sugestie, pochwały i krytyka
Słuchajcie u Was główna nagroda za napełnienie zbiornika wynosi 2 000 gówienek?:) czy zapomnieli dopisac zera?:D
Post edited by justiii (PL1) on
justiii @ pl 1

................................................................................................................
sojusz G W I A Z D K I zaprasza :)
.................................................................................................................

Komentarz

• Kwiat58User (PL1)Kwiat58User (PL1) PL1 Posty: 1
    edytowano 10.11.2013
    Witam . Napełniłam zbiornik złotem. Nagrodą było 25 licencji na wydobycie bryłek złota , ktorych licencji nie otrzymałam. Czyli..? znowu kant ... nabijanie nas w butelkę...:(:(:(
    Kwiat58User @ pl 1
  • SystemSystem Posty: 106,797
    edytowano 10.11.2013
    Kwiat58User2 napisał użytkownik: »
    Witam . Napełniłam zbiornik złotem. Nagrodą było 25 licencji na wydobycie bryłek złota , ktorych licencji nie otrzymałam. Czyli..? znowu kant ... nabijanie nas w butelkę...:(:(:(

Witam. I tu się z Tobą nie zgodzę, trzeba czasami zaglądać do oficjalnych ogłoszeń CM Asia07. W dniu 5.11.2013 było takie ogłoszenie w którym była mowa o nowym Prime Day

Zapraszam do lektury:
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?37478-5.11.2013-Burzenie-burzenie-i-jeszcze-raz...-burzenie

A na przyszłość, radzę sprawdzić dokładnie jaki jest obecnie prime day , by wiedzieć w co się inwestuje złoto. Mam także nadzieję ze nie usłyszę już więcej bezpodstawnych zwrotów o nabijania graczy w butelkę lub,jakiś kantów ze strony Twórców gry.

Pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik