Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

5.11.2013 | Burzenie, burzenie i jeszcze raz... burzenie

2

Komentarz

  • _dobrochna_ (PL1)_dobrochna_ (PL1) Posty: 25
    edytowano 05.11.2013
    Detako napisał użytkownik: »
    Nikt nie wspomniał o tym, że drogowskaz zmieni położenie. Teraz, gdy przyzwyczaiłam się do korzystania z niego, nagle znalazł się poza zasięgiem mojej myszki (bynajmniej bez przesuwania ekranu). Po zalogowaniu się o dziwo pokrywa się ze wskaźnikami u góry. Bez sensu. A może tylko u mnie tak to widać (wina przeglądarki)?
    Drogowskazy są przesunięte zdecydowanie za daleko, trzeba przesuwać mapę , co w przypadku mniejszych farm jest bardzo niewygodne. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest przechodzenie na Smakosza i Kwiatową z rozwinięcia paska z nazwą własnej farmy. Drogowskazy są zbędne.
  • joasiast (PL1)joasiast (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 05.11.2013
    Czy mnie się wydaje czy wcześniej domki "nie dymiły"? Bo jakoś dopiero po aktualizacji to zauważyłam. Fajnie to wygląda.
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 05.11.2013
    Dobrze że są odgłosy gdy zasiewy są gotowe do zebrania
    Szczekanie i wycie psa też brzmi swojsko
  • Zabawa (PL1)Zabawa (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 05.11.2013
    Mi też przeszkadza położenie drogowskazu. Ciągle trzeba przemieszczać plansze :(
    Przeszkadzają również duże plansze przy zbiorach.
  • buntowniczka123buntowniczka123 Posty: 3
    edytowano 05.11.2013
    a moj pies dziwnie wyje ;/au i koniec juz moja lara prawdziwa lepiej wyje;p no i tez mam to samo co wy z tym nieznikajacym komunikatem;/
  • Kurt85Kurt85 Posty: 1
    edytowano 05.11.2013
    Witam

    To ja się dorzucę do serii problemów, bo nawet nie mam jak tego zgłosić inaczej. Po aktualizacji zabrano mi dostęp do konta! Podczas logowania na grę wyświetla mi się informacja o nieprawidłowej nazwie. Podanie maila celem wygenerowania hasła też niczym nie skutkuje. Jak widać dostęp do forum mam, ale na grę już nie.
    Co aktualizacja, to problemów coraz więcej, ale to już przesada...

    Dodatkowo kiedy chcę to zgłosić do supportu, system twierdzi, że mam zablokowany email...
  • Basia7773Basia7773 Posty: 70
    edytowano 05.11.2013
    Nie wiem czy była ta aktualizacja? -- bo ja nadal nie słyszę nic poza muzyczką - nasz pupil nie szczeka ? i nie ma żadnych efektów dźwiękowych w grze ? - dlaczego ?.Pozdrawiam Basia7773
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 05.11.2013
    **********
  • edytowano 05.11.2013
    _dobrochna_ napisał użytkownik: »
    Drogowskazy są przesunięte zdecydowanie za daleko, trzeba przesuwać mapę , co w przypadku mniejszych farm jest bardzo niewygodne. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest przechodzenie na Smakosza i Kwiatową z rozwinięcia paska z nazwą własnej farmy. Drogowskazy są zbędne.

    ja nie uzywam drogowskazow bo to moim zdaniem bez sensu ich szukac zawsze przechodze przez to menu http://scr.hu/0j53/3wdsz
  • edytowano 05.11.2013
    CO TO KOLEJN ATERAZ AKTUALIZACJA JAKAS? byla o 9 a teraz znów o co chodzi?
  • MoniakamykMoniakamyk Posty: 43
    edytowano 05.11.2013
    joasiast napisał użytkownik: »
    Czy mnie się wydaje czy wcześniej domki "nie dymiły"? Bo jakoś dopiero po aktualizacji to zauważyłam. Fajnie to wygląda.
    Wszystkim chyba dymią w końcu okres grzewczy się zaczął. :)
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 05.11.2013
    przenieście go tam gdzie był poprzednio bo na laptopie on nie jest widoczny i jest zbędny
    _dobrochna_ napisał użytkownik: »
    Drogowskazy są przesunięte zdecydowanie za daleko, trzeba przesuwać mapę , co w przypadku mniejszych farm jest bardzo niewygodne. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest przechodzenie na Smakosza i Kwiatową z rozwinięcia paska z nazwą własnej farmy. Drogowskazy są zbędne.
  • DemestrisDemestris Posty: 18
    edytowano 05.11.2013
    Obecne ustawienie drogowskazów to jakaś masakra; przed aktualizacją było niewygodnie, gdy ktoś miał rozbudowane farmy, ale teraz poruszanie się między farmami jest koszmarne i denerwujące, bo ciągle trzeba przesuwać ekran.
  • MoniakamykMoniakamyk Posty: 43
    edytowano 05.11.2013
    Demestris napisał użytkownik: »
    Obecne ustawienie drogowskazów to jakaś masakra; przed aktualizacją było niewygodnie, gdy ktoś miał rozbudowane farmy, ale teraz poruszanie się między farmami jest koszmarne i denerwujące, bo ciągle trzeba przesuwać ekran.
    Ja nigdy nie używałam tych drogowskazów, nie możesz używać tych przycisków z plonami do zbiorów? Te przyciski są poręczniejsze.
  • uwaganaogon (PL1)uwaganaogon (PL1) Posty: 20
    edytowano 05.11.2013
    a ja mam pytanie z innej beczki :) czy ktoś kto bral udział na najlepsze zyczenia urodzinowe dostał już obiecane rozyczki ? :-)
  • FULLMAXFULLMAX Posty: 34
    edytowano 05.11.2013
    Ale pojechali :( ,w Inwentarzu jest nowy przycisk " USUŃ " a nie można było dać " SPRZEDAJ " dużo dolarków by się odzyskało :), a tak usuwamy za darmo i tracimy wcześniej wydane dolary na dekoracje :(( , lepiej na farmie je wyburzyć i stracić trochę czasu ale coś odzyskamy :))
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 05.11.2013
    uwaganaogon napisał użytkownik: »
    a ja mam pytanie z innej beczki :) czy ktoś kto bral udział na najlepsze zyczenia urodzinowe dostał już obiecane rozyczki ? :-)
    jeszcze nie dali..
  • Fernach2Fernach2 Posty: 29
    edytowano 05.11.2013
    Aktualizacja aktualizacją a błąd z budą nadal istnieje.
    Przykład z ostatniej chwili.

    errorCode_ALREADY_FED

    Support-Info:
    Command: PBPetPetFeedResponse
    ErrorCode: 5
    Timestamp: 1383658229
    Zone: 5
    PID:212630

    Tyle w temacie. :)
  • czarli (PL1)czarli (PL1) PL1 Posty: 193
    edytowano 05.11.2013
    FULLMAX napisał użytkownik: »
    Ale pojechali :( ,w Inwentarzu jest nowy przycisk " USUŃ " a nie można było dać " SPRZEDAJ " dużo dolarków by się odzyskało :), a tak usuwamy za darmo i tracimy wcześniej wydane dolary :(( , lepiej na farmie je wyburzyć i stracić trochę czasu ale coś odzyskamy :))



    ucieszyłam się że w końcu można po usuwać z magazynu jednak zaraz się zawiodłam właśnie dlatego że zamiast ''sprzedaj'' jest ''usuń'' a wiadomo że te dekoracje troszkę kosztują dolców mam nadzieję że wkrótce to może zmienią:)
  • filip2010s3filip2010s3 Posty: 296
    edytowano 05.11.2013
    FULLMAX napisał użytkownik: »
    Ale pojechali :( ,w Inwentarzu jest nowy przycisk " USUŃ " a nie można było dać " SPRZEDAJ " dużo dolarków by się odzyskało :), a tak usuwamy za darmo i tracimy wcześniej wydane dolary :(( , lepiej na farmie je wyburzyć i stracić trochę czasu ale coś odzyskamy :))

    Kasę za ozdoby oczywiście można odzyskać. Jak postawisz na farmie ozdobę i ja zburzysz:)
    przecież nikt nie wspominał o sprzedaży, tylko o opcji usuń:)
  • FULLMAXFULLMAX Posty: 34
    edytowano 05.11.2013
    filip2010s3 napisał użytkownik: »
    Kasę za ozdoby oczywiście można odzyskać. Jak postawisz na farmie ozdobę i ja zburzysz:)
    przecież nikt nie wspominał o sprzedaży, tylko o opcji usuń:)

    Czytaj ze zrozumieniem a nie nabijaj sobie postów :( , przeciesz przycisk SPRZEDAJ byłby korzystniejszy dla wielu graczy :) a usuń to strata kasy , jak się gra złotem to co tam jakieś tanie dekoracje w iwentarzu :( , ale dla początkujących to odzysk ciężko zarobionych dolarów :)
    Każdy powinien mieć możliwość wyboru albo sprzedać ( bez wyburzania było by szybciej ) albo usunąć za darmo :) a jestem pewien że 90% farmerów/ek by sprzedała :) i nie traciła czasu na wyburzanie

    Proponuje umieścić przyciski :
    Umieść - Sprzedaj - Usuń
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 05.11.2013
    Przecież gracz ma wybór. Może odzyskać $ wyburzając na farmie. Przycisk "usuń" w inwentarzu jak najbardziej jest korzystniejszy dla wielu graczy. Dlaczego ? A dlatego, że możemy "Usunąć" dekorację w trakcie np. podnoszenia poziomu jakiegoś obiektu etc.
  • aaamorekkaaamorekk Posty: 88
    edytowano 05.11.2013
    Moja sugestia jest taka żeby przy wydawaniu złota wyskakiwało okienko czy na pewno chcesz to zrobić, bo już dużo razy było tak, że chciałam coś nacisnąć a obok coś się budowało albo produkowało i naciskało mi się żeby skończyć szybciej za złoto i w ten sposób bardzo dużo złota straciłam. Może przy najbliższej aktualizacji pomyśleli byście o tym?
  • PaulaEmisPaulaEmis Posty: 3
    edytowano 05.11.2013
    martom2 napisał użytkownik: »
    Przecież gracz ma wybór. Może odzyskać $ wyburzając na farmie. Przycisk "usuń" w inwentarzu jak najbardziej jest korzystniejszy dla wielu graczy. Dlaczego ? A dlatego, że możemy "Usunąć" dekorację w trakcie np. podnoszenia poziomu jakiegoś obiektu etc.
    FULLMAX ma rację :)

    A dlaczego nie napisałeś że usunąć go - za darmo :) można by go sprzedać w czasie podnoszenia poziomu jakiegoś obiektu :) i było by parę dolarów :) etc.
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 05.11.2013
    PaulaEmis napisał użytkownik: »
    FULLMAX ma rację :)

    A dlaczego nie napisałeś że usunąć go - za darmo :) można by go sprzedać w czasie podnoszenia poziomu jakiegoś obiektu :) i było by parę dolarów :) etc.

    A dlaczego parę dolarów...nie lepiej było by dostać równowartość dekoracji plus jakiś dodatek za wyburzenie np. 50 % wartości.
  • PaulaEmisPaulaEmis Posty: 3
    edytowano 05.11.2013
    Teraz to się zgadzam z Tobą, ale wcześniejszej wypowiedzi wynika co innego :)
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 05.11.2013
    PaulaEmis napisał użytkownik: »
    Teraz to się zgadzam z Tobą, ale wcześniejszej wypowiedzi wynika co innego :)

    To była ironia. Na tym rzecz polega, że mamy do wyboru. Stracić albo zyskać. Postąpisz jak będziesz uważać- przecież nikt nie zmusza Cię do usuwania dekoracji z inwentarza.
  • Aniabania19802Aniabania19802 Posty: 37
    edytowano 05.11.2013
    aaamorekk napisał użytkownik: »
    Moja sugestia jest taka żeby przy wydawaniu złota wyskakiwało okienko czy na pewno chcesz to zrobić, bo już dużo razy było tak, że chciałam coś nacisnąć a obok coś się budowało albo produkowało i naciskało mi się żeby skończyć szybciej za złoto i w ten sposób bardzo dużo złota straciłam. Może przy najbliższej aktualizacji pomyśleli byście o tym?

    Święta racja, mam to samo. To by bardzo ułatwiło Nasze farmerskie życie
  • Aniabania19802Aniabania19802 Posty: 37
    edytowano 05.11.2013
    czarli napisał użytkownik: »
    ucieszyłam się że w końcu można po usuwać z magazynu jednak zaraz się zawiodłam właśnie dlatego że zamiast ''sprzedaj'' jest ''usuń'' a wiadomo że te dekoracje troszkę kosztują dolców mam nadzieję że wkrótce to może zmienią:)

    Asia wyraźnie napisała w zapowiedzi aktualki:
    Burzenie istniejącego obiektu za pośrednictwem okrężnego menu zawsze będzie skutkowało przypisaniem na konto Gracza farmerskich dolarów, nigdy jednak złota.
    Wyburzenie z poziomu inwentarza nie przyniesie Wam dolarów, ani złota. W zamian jednak zaoszczędzicie czas na dokonanie tego ruchu w grze. Wybór należy do Was.

    Czytajcie uważnie
  • FULLMAXFULLMAX Posty: 34
    edytowano 05.11.2013
    Aniabania19802 napisał użytkownik: »
    Asia wyraźnie napisała w zapowiedzi aktualki:
    Burzenie istniejącego obiektu za pośrednictwem okrężnego menu zawsze będzie skutkowało przypisaniem na konto Gracza farmerskich dolarów, nigdy jednak złota.
    Wyburzenie z poziomu inwentarza nie przyniesie Wam dolarów, ani złota. W zamian jednak zaoszczędzicie czas na dokonanie tego ruchu w grze. Wybór należy do Was.

    Czytajcie uważnie

    Ale dlaczego nie można sprzedać bez wyburzania :( i też zyskać czas i dolary :)
    Czytaj ze zrozumieniem :) etc.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik