Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Podróż w czasie... Zapraszamy

2»

Komentarz

  • stokrotka1518 (PL1)stokrotka1518 (PL1) Posty: 227
    edytowano 28.10.2013
    Moje wspomnienia ?....jedna "malutka" farma......potem mnóstwo emocji bo pojawił się smakosz i kwiatowa oraz eventy :D. Na samo wspomnienie Asi o aktualizacji radosne oczekiwanie....potem niestety troszkę negatywnych wrażeń i postów na forum ( moich również ) bo coś poszło nie tak.Ale nawet te nasze gorsze emocje świadczą,że chcemy grać i bawić się na farmach bo gdyby nam nie zależało to pozostalibyśmy obojętni :D.


    Z okazji urodzin Zespołowi życzę sukcesów i cierpliwości a grającym cierpliwości i jeszcze wiele niespodzianek :D
    Pozdrawiam cieplutko :D
  • zozolinazozolina Posty: 123
    edytowano 28.10.2013
    Ja również życzę wyrozumiałości dla niektórych graczy, cierpliwości, wielu nowych pomysłów co by nam się gra wiecznie tak podobała, sukcesów zawodowych i finansowych oraz samych słonecznych dni całej załodze, adminom forum, wszystkim graczom, no i naszym pomocnikom farmowym : Stevo'wi, Vicky, Ewie, Benny'emu, Matildzie i Lilly :)
  • just.rich (PL1)just.rich (PL1) Posty: 327
    edytowano 29.10.2013
    we wspomnieniu ujęło mnie "BigFarm auf Facebook" :D

    w ciągu 9 miesięcy obecności w tej grze zauważyłam kolosalne zmiany :) na początku było bardzo skromnie ale z każdym miesiącem przybywało atrakcji (tych zaplanowanych i niezaplanowanych ;))

    Wszystkiego najlepszego dla Zespołu i Graczy :D
  • Duży Edi (PL1)Duży Edi (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 29.10.2013
    Ja gram od niedawna i bardzo ciekawi mnie jak to się stopniowo rozwijało, w jakiej kolejności przybywało to z czym mam już do czynienia :)

    Tydzień zapowiada się bardzo pracowity i niemniej ciekawy... Bo co to za atrakcja powielać to, co wszyscy już znają i mówią co będzie dalej?

    A tu proszę - same nowości i niespodzianki i wszyscy bawią się dobrze i na tym samym poziomie niewiedzy :D BRAWO !!
  • zozolinazozolina Posty: 123
    edytowano 29.10.2013
    Asiu i co z 'moimi' różami? :)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 29.10.2013
    zozolina napisał użytkownik: »
    Asiu i co z 'moimi' różami? :)

    Witaj,

    za przeczucia same w sobie różyczek nie przyznaję, poszłabym z torbami:) (taki mały żarcik) Twoja sugestia jest bliska faktycznego pomysłu twórców Big Farm, ale wciąż nie wiemy, czym kolejna farma nas zaskoczy... Zachęcam do udziału w urodzinowych konkursach na forum, które będą się w tym tygodniu pojawiać. Tam można wygrać różyczki i inne atrakcje.

    Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w grze,
    Asia.
  • basia 17basia 17 Posty: 58
    edytowano 29.10.2013
    Gram sobie od 14.o2. i mimo poczatkowych obaw zwiazanych z GGS - jestem pozytywnie i mile rozczarowana :)
    W ciagu tych kilku m-cy tak wiele się wydarzyło,ze nie tylko moje obawy zniknęły ale też gra stała się dla mnie i wielu moich znajomych (których do niej zaprosiłam) NAJLEPSZA gra w jaka kiedykolwiek grałam.
    Korzystam więc z okazji i na 1 Urodziny składam Najlepsze życzenia całemu zespołowi i mnóstwa jeszcze tak dobrych pomysłów,które sprawia,że nie zechcę z niej zrezygnować.
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 29.10.2013
    Wracając do podróży w czasie...
    najcudowniejszym dniem ktory pamietam to znalezienie stałego sojuszu :) w którym byłam 3 miesiące az do wyrzucenia :)
  • wieśniok7wieśniok7 Posty: 8,839
    edytowano 29.10.2013
    Czemu cię wyżucili ?????????????????????
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 29.10.2013
    oparzyłam udo i nie mogłam codziennie pąłcić 20 tysiecy bo nie byłam w stanie usiedzieć z 12 cm oparzeniem pryz komputerze
  • mi3lonymi3lony Posty: 272
    edytowano 29.10.2013
    Clawdeen 9 napisał użytkownik: »
    oparzyłam udo i nie mogłam codziennie pąłcić 20 tysiecy bo nie byłam w stanie usiedzieć z 12 cm oparzeniem pryz komputerze

    nie no maskara. Takie wypowiedzi nie na temat powinny lecieć do kosza.
  • beata0909 (PL1)beata0909 (PL1) PL1 Posty: 196
    edytowano 30.10.2013
    mi3lony nie zgadzam się z Tobą co do wypowiedzi Clawden,wspomniała o najcudowniejszym dla Niej dniu w Big Farm,bo w tym temacie może i odpowiedziała na pytanie wieśniok7. Także nie powinno znaleźć się w koszu.Problemy nie których graczy trochę ubarwiają forum
  • AndżelaMAndżelaM Posty: 7
    edytowano 01.11.2013
    Dziękuje za tę podróż w czasie. Pozwoliła mi przybliżyć jak zmieniała i rozwijała Big Farm, a gram od niedawna.
    Pozdrawiam i dziękuje jej twórcom.
  • Olaf2005 (PL1)Olaf2005 (PL1) PL1 Posty: 31
    edytowano 12.11.2013
    Witam. Przy okazji czy jest możliwość sprawdzenia kiedy została założona nasza farma bo nie mogę znaleźć? Nie jestem pewny kiedy założyłem.
  • Veronka22 (PL1)Veronka22 (PL1) Posty: 20
    edytowano 12.11.2013
    Witam:)
    na samej górze gdzie wyszukujesz jakies watki tam jest twój profil i tam ci pisze kiedy załozyłes farme
    Olaf20052 napisał użytkownik: »
    Witam. Przy okazji czy jest możliwość sprawdzenia kiedy została założona nasza farma bo nie mogę znaleźć? Nie jestem pewny kiedy założyłem.


    Proszę twoja date założenia farmy 03.03.2013:)
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 13.11.2013
    Veronka22 napisał użytkownik: »
    Proszę twoja date założenia farmy 03.03.2013:)


    Data, o której piszesz to data dołączenia do forum a nie założenia farmy. Z tego co mi wiadomo to data założenia farmy nie jest nigdzie wyświetlana. Najlepiej odnaleźć mail powitalny i będzie wszystko jasne :)
  • Olaf2005 (PL1)Olaf2005 (PL1) PL1 Posty: 31
    edytowano 14.11.2013
    dzięki za podpowiedz tak zrobie
  • Alinax92xUserAlinax92xUser Posty: 1
    edytowano 22.11.2013
    Po pierwsza raz wspomnienia jak ją łatwo to robić trzeba jak robić gra jak fajna :)

    Pozdrawiam
  • Ienna1709 (PL1)Ienna1709 (PL1) Posty: 2
    edytowano 24.11.2013
    To jest myśl, też postaram się sprawdzić ,kiedy założyłam swoją farmę.;)
  • kolcz6662kolcz6662 Posty: 131
    edytowano 04.12.2013
    ach mile wspominam wszystkie usterki
  • maxdrr (PL1)maxdrr (PL1) Posty: 61
    edytowano 25.11.2014
    Największa porażka tej gry to ten bezużyteczny irytujący koń. Ale poza tym wszystko inne super.
  • edytowano 25.11.2014
    koń jaki jest każdy widzi a co do tego wspominania to gram trochę ponad rok i już mi się funduje kolejne wspominki, jak dobrze z pamięcią to co najmniej 3. Mam się domyślać , ze koniec blisko skoro podsumowanie już ?
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 26.11.2014
    Jasiek Mleczarz napisał użytkownik: »
    koń jaki jest każdy widzi a co do tego wspominania to gram trochę ponad rok i już mi się funduje kolejne wspominki, jak dobrze z pamięcią to co najmniej 3. Mam się domyślać , ze koniec blisko skoro podsumowanie już ?

    Witam serdecznie,

    Wątek, w którym bierzecie udział został założony po pierwszym roku istnienia gry, aby powrócić do początków jej istnienia i mieć wgląd w zmiany, które zachodziły w świecie Big Farm. Pomyślę o jego aktualizacji dla Was. Końca farmy na pewno nie należy się spodziewać. Wręcz przeciwnie, już niebawem czekają Was dalsze emocjonujące momenty i wiele zmian.

    Pozdrawiam
  • oania (PL1)oania (PL1) Posty: 11
    edytowano 26.11.2014
    gram od 1stycznia tego roku, początek z przypadku , fajna gra odpoczynek, zawsze pogoda, miło,cicho,przyjemnie- do czasu! budowałam farmę a potem przyszło-rewolucja na smakoszu i po kolejnych aktualizacjach jestem zaganiana tak jak mój chudy koń, widoki przysłonięte stertami g...na bo przecież big farm na nim stoi, gra chodzi coraz wolniej szczególnie jak wyspa nastaje, na pogaduszki coraz mniej czasu. Wychodzi na to , że przez 10 miesięcy gra stała się bardzo absorbująca , coraz mniej relaksacyjna za to tyrki przybywa/tyrka to od tyrania/. KTO JESZCZE MOŻE NIECH ODPOCZYWA ja już za daleko doszłam by odpoczywać , ja na farmie poprostu tyram
  • Lunari78 (PL1)Lunari78 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 27.11.2014
    największa porażka to koń i misje do sojuszu
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 27.11.2014
    Ludzie , czemu wy narzekacie na stajnie? Przecież stajnia nie jest jeszcze w pełni rozbudowana:) , poczekajcie na pełną rozbudowę stajni , a potem ją oceniajcie
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 30.11.2014
    To dlaczego nie jest? chciałbyś jeździć połową samochodu? ciekawe jak?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik