Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Wyburzanie złotych domków

124»

Komentarz

  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 24.10.2013
    No tak, czego ja się spodziewałem. A może moderatorzy coś wiedzą na ten temat ?
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 25.10.2013
    makao napisał użytkownik: »
    Czyli, nie wie lewica co robi prawica. To dowód na to,że traktuje się graczy jak osobników z którymi nie trzeba się liczyć czyli pętaków. Wielkie dzięki.

    * * * * *

    PS 16:28
    Po napisaniu powyższego komentarza (rano) ponownie się zalogowałem, a tu przykra niespodzianka: ktoś zabrał mi złoto!!!
    Miałem na koncie farmy 2 sztuki,za logowanie dostałem 30,więc w sumie było 32 szt. Po ponownym logowaniu zastałem jedynie 25 szt. Czyżby to za karę za krytyczny komentarz?

    Napisałem do suportu,ale oprócz grzecznościowej formułki potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia na razie cisza.


    Witam
    Powiem tak z tym złotem to Cię trochę poniosło kolego. ;) Czy Ty naprawdę uważasz że ktoś z administracji monitoruje Twoje posty , treść i czas ich zamieszczania, łącząc to w jedną całość? tak by potem w formie pigułki wygenerować w systemie zabór Twojego mienia w postaci kilku sztuk złota??? Makao proszę nie zamieszczaj takich informacji , których nie jesteś do końca samemu pewien. Swoją fantazją mozesz zrobić niezłe spustoszenie w głowach użytkowników na tym forum.;)

    Zginęły Ci złote monety , napisz do wsparcia, powinni wygenerować informację kiedy i jaki sposób kwota została wydana( przynajmniej ja tak zakładam), badź jak to mówisz zaginęła.


    Tak jak wcześniej przekazała Asia OPCJA WYBURZANIA ZOSTANIE PRZYWRÓCONA, jak już będzie to możliwe zostaniecie poinformowani, to jest chyba jasne. Będzie informacja, na pewno nie zostaniecie pominięci. Makao masz na farmie głównej jeden luksusowy domek i na smakoszu również jeden, suma to dwie sztuki, i to w wersji podstawowej. Czy podburzanie graczy gorącym tematem przy marnym bądź delikatnie mówiąc lichym inwentarzem domków wersji premium, na swoim koncie w grze , jest sposobem na zaistnienie na tym forum? żebyś to jeszcze miał naprawdę zapchana farmę domkami premium i faktycznie nie miał miejsca, ale kolego nie masz takiej sytuacji, co oczywiście nie zabrania Ci krytykowania. :)

    Pozdrawiam
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 25.10.2013
    martom2 napisał użytkownik: »
    No tak, czego ja się spodziewałem. A może moderatorzy coś wiedzą na ten temat ?


    Witam Cię.
    Nic więcej poza tym że trzeba czekać i o to bym Cię Bardzo prosił.

    Co zaś tyczy się wypowiedzi osoby z supportu. cytuję: że "być może" ta opcja zostanie przywrócona- przy czym nie chcę niczego obiecywać, że to nastąpi.
    Technik Ci odpowiedział na tyle na ile potrafił , nie wiedział dokładnie kiedy ma to nastąpić, tak bym to rozumował, nie czepiałbym się drobiazgowo jego wypowiedzi. Bardziej skupiałbym się na ogłoszeniach waszego CM Asia07 i tu patrzył bacznie kiedy to nastąpi, bo nastąpi, skoro tak powiedziała.

    Pozdrawiam.
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 25.10.2013
    Mawashi geri napisał użytkownik: »
    Witam Cię.
    Nic więcej poza tym że trzeba czekać i o to bym Cię Bardzo prosił.

    Co zaś tyczy się wypowiedzi osoby z supportu. cytuję: że "być może " ta opcja zostanie przywrócona- przy czym nie chcę niczego obiecywać, że to nastąpi.
    Technik Ci odpowiedział na tyle na ile potrafił , nie wiedział dokładnie kiedy ma to nastąpić, tak bym to rozumował, nie czepiałbym się drobiazgowo jego wypowiedzi. Bardziej skupiałbym się na ogłoszeniach waszego CM Asia07 i tu patrzył bacznie kiedy to nastąpi, bo nastąpi, skoro tak powiedziała.

    Pozdrawiam.

    Witam również.
    Kolego nie zrozumieliśmy "być może ..... " to tylko część tekstu, które przetoczyłem. A wiadomość obejmuje więcej słów na temat domków. Czyli jeśli nie znasz tej wiadomości nie wysuwaj jakiś domysłów. Technik, napisał również, że dopiero zbierają opinie od graczy, co później wyślą dla osób odpowiednich do rozpatrzenia. Jeżeli nie wiedział, kiedy to nastąpi, po ludzku mógł tak napisać. A nie pisać po polsku, że dopiero zbierają o tym informacje i decyzji jeszcze nie podjęto i nie wiadomo czy ta decyzja w ogóle zaistnieje. I swoją drogą, jeżeli CM Asia, ma większą wiedzę od Ciebie w tym wątku- prosiłbym aby się wypowiedziała. Bo jak dla mnie jedno z drugim zaprzecza.
    Pozdrawiam.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 25.10.2013
    martom2 napisał użytkownik: »


    Witam również.
    Kolego nie zrozumieliśmy "być może ..... " to tylko część tekstu, które przetoczyłem. A wiadomość obejmuje więcej słów na temat domków. Czyli jeśli nie znasz tej wiadomości nie wysuwaj jakiś domysłów. Technik, napisał również, że dopiero zbierają opinie od graczy, co później wyślą dla osób odpowiednich do rozpatrzenia. Jeżeli nie wiedział, kiedy to nastąpi, po ludzku mógł tak napisać. A nie pisać po polsku, że dopiero zbierają o tym informacje i decyzji jeszcze nie podjęto i nie wiadomo czy ta decyzja w ogóle zaistnieje. I swoją drogą, jeżeli CM Asia, ma większą wiedzę od Ciebie w tym wątku- prosiłbym aby się wypowiedziała. Bo jak dla mnie jedno z drugim zaprzecza.
    Pozdrawiam.



    Rozumiem , szkoda że nie cytujesz całych wypowiedzi , nie wprowadziłbym się sam w błąd. Skoro wypowiedź cytowana nie była pełna , nie miałem prawa o tym wiedzieć, automatycznie odniosłem się do stanu faktycznego. Spokojnie kolego, robiłem to w dobrej mierze. Myślę ze Asia na pewno się na ten temat wypowie tylko jak zgromadzi dla Was niezbędne informacje.

    Pozdrawiam

  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 25.10.2013
    **********
  • Ewelina9224Ewelina9224 Posty: 185
    edytowano 25.10.2013
    Mawashi geri napisał użytkownik: »


    Rozumiem , szkoda że nie cytujesz całych wypowiedzi , nie wprowadziłbym się sam w błąd. Skoro wypowiedź cytowana nie była pełna , nie miałem prawa o tym wiedzieć, automatycznie odniosłem się do stanu faktycznego. Spokojnie kolego, robiłem to w dobrej mierze. Myślę ze Asia na pewno się na ten temat wypowie tylko jak zgromadzi dla Was niezbędne informacje.

    Pozdrawiam


    Przecież nie można cytować wiadomości, które dostało się od supportu, niedawno jedna użytkowniczka dostała za to ostrzeżenie.
    Co do Twojej wypowiedzi w stosunku do makao, Mawashi geri, też uważam, że trochę przesadziłeś. Moderatorzy powinni trzymać swoje nerwy na wodzy i być zawsze wyważeni w swoich postach :)
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 25.10.2013
    Ewelina9224 napisał użytkownik: »
    Przecież nie można cytować wiadomości, które dostało się od supportu, niedawno jedna użytkowniczka dostała za to ostrzeżenie.
    Co do Twojej wypowiedzi w stosunku do makao, Mawashi geri, też uważam, że trochę przesadziłeś. Moderatorzy powinni trzymać swoje nerwy na wodzy i być zawsze wyważeni w swoich postach :)

    Witam i na tym poprzestańmy. Tak to oceniłem, i za to będę rozliczony. Tak to wygląda z mojej strony, proszę nie komentować Moich wypowiedzi, temat tego wątku brzmi: Wyburzanie złotych domków, zapraszam do dyskusji
    Serdecznie pozdrawiam Cię
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 25.10.2013
    makao napisał użytkownik: »
    Powiem tylko tyle Mawashi geri: jesteś arogancki.


    Dziękuję Ci ślicznie, miło mi bardzo, naprawdę. Dla wyjaśnienia, Proszę Cię , nie pisz że administracja tej gry traktuje Was jak pętaków,bo nikt tak Was nie traktuje,i nikt nie zabiera użytkownikom złota za krytyczne lub wątpliwe wypowiedzi w stronę Twórców tej gry

    Pozdrawiam
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 25.10.2013
    Mawashi geri napisał użytkownik: »


    Rozumiem , szkoda że nie cytujesz całych wypowiedzi , nie wprowadziłbym się sam w błąd. Skoro wypowiedź cytowana nie była pełna , nie miałem prawa o tym wiedzieć, automatycznie odniosłem się do stanu faktycznego. Spokojnie kolego, robiłem to w dobrej mierze. Myślę ze Asia na pewno się na ten temat wypowie tylko jak zgromadzi dla Was niezbędne informacje.

    Pozdrawiam


    Witaj ponownie,
    Słuchaj nie o to chodzi abyśmy skakali do gardeł. Ja tego nie chcę i bardzo Cię szanuję. Tak jak resztę waszej ekipy. Wiem, że męczące jest słuchania ciągłego narzekania - ale sami na to decydowaliście się.
    Bym zacytował całkowity tekst, ale jak już to padło, że niestety nie mogę tego robić. Chyba, że bym to napisał swoim słowami. I tak to zrobiłem, skracając najkrócej jak się da( dlatego wyszło nieporozumienie)
    Rozumiem, że robisz to w dobrej mierze i nawet cieszę się, że ktoś wyszedł do mnie a nie milczy jak grób.
    Mija już miesiąc czasu od rozmów na temat nieszczęsnych domków. I co wiemy ? A no właśnie tyle, co nic. Dwie wiadomości przeczące. A już jakieś konkrety powinny być, bo przecież ta opcja nie jest nowością dla informatyków. Niepewność czasami bywa gorsza od prawdy. A najbardziej denerwujące wiesz co jest ? To, że ja nie wiem w jakim kierunku teraz iść? Czekam na tą przyszłość, a ona ode mnie się oddala. Mam rozwijać główną farmę? Ale co ja zrobię zapasem ludzi i z niższym zadowoleniem. Czy dalej mam czekać na ową przyszłość. i ile mam jeszcze czekać miesiąc, dwa. ... pół roku a może rok... i czarny scenariusz- nigdy nie zostanie wprowadzone.
    Dajcie jakieś wiadomości na ten temat, czy coś zostało postanowione, czy już jest jakiś termin wprowadzenie tego ?
    A cały problem polega na tym, że nie tylko od POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI zależy czy wprowadzą burzenie domków. Bo jak wprowadzą, to już wszędzie na każdym serwerze. I tu o to chodzi.

    Mam nadzieje, że nie poczułeś się urażony moim postem, bo nie było to moim zamiarem. I jeszcze raz dziękuje za odzew.

    Pozdrawiam serdecznie.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 25.10.2013
    martom2 napisał użytkownik: »
    Witaj ponownie,
    Słuchaj nie o to chodzi abyśmy skakali do gardeł. Ja tego nie chcę i bardzo Cię szanuję. Tak jak resztę waszej ekipy. Wiem, że męczące jest słuchania ciągłego narzekania - ale sami na to decydowaliście się.
    Bym zacytował całkowity tekst, ale jak już to padło, że niestety nie mogę tego robić. Chyba, że bym to napisał swoim słowami. I tak to zrobiłem, skracając najkrócej jak się da( dlatego wyszło nieporozumienie)
    Rozumiem, że robisz to w dobrej mierze i nawet cieszę się, że ktoś wyszedł do mnie a nie milczy jak grób.
    Mija już miesiąc czasu od rozmów na temat nieszczęsnych domków. I co wiemy ? A no właśnie tyle, co nic. Dwie wiadomości przeczące. A już jakieś konkrety powinny być, bo przecież ta opcja nie jest nowością dla informatyków. Niepewność czasami bywa gorsza od prawdy. A najbardziej denerwujące wiesz co jest ? To, że ja nie wiem w jakim kierunku teraz iść? Czekam na tą przyszłość, a ona ode mnie się oddala. Mam rozwijać główną farmę? Ale co ja zrobię zapasem ludzi i z niższym zadowoleniem. Czy dalej mam czekać na ową przyszłość. i ile mam jeszcze czekać miesiąc, dwa. ... pół roku a może rok... i czarny scenariusz- nigdy nie zostanie wprowadzone.
    Dajcie jakieś wiadomości na ten temat, czy coś zostało postanowione, czy już jest jakiś termin wprowadzenie tego ?
    A cały problem polega na tym, że nie tylko od POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI zależy czy wprowadzą burzenie domków. Bo jak wprowadzą, to już wszędzie na każdym serwerze. I tu o to chodzi.

    Mam nadzieje, że nie poczułeś się urażony moim postem, bo nie było to moim zamiarem. I jeszcze raz dziękuje za odzew.

    Pozdrawiam serdecznie.

    Dziękuje to było normalne i miłe, Pozdrawiam :)
  • SlavooSlavoo Posty: 123
    edytowano 25.10.2013
    Brak wyburzenia złotych domków to cwany pomysł twórców gry i naciąganie na kolejną kasę.
    Kupiłeś? To teraz musisz kupić więcej (ulepszyć za złoto) albo zostawić tak jak jest. Ale zostawienie tak jak jest to zajmowanie tylko niepotrzebnie miejsca, więc żeby z tego jeszcze jakoś skorzystać trzeba ulepszyć. Proste?
    Heh

    Też niestety się na to naciąłem, a że nie gram za złoto to taki badziew stoi mi na polu i zajmuje 5x5
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 26.10.2013
    Slavoo napisał użytkownik: »
    Brak wyburzenia złotych domków to cwany pomysł twórców gry i naciąganie na kolejną kasę.
    Kupiłeś? To teraz musisz kupić więcej (ulepszyć za złoto) albo zostawić tak jak jest. Ale zostawienie tak jak jest to zajmowanie tylko niepotrzebnie miejsca, więc żeby z tego jeszcze jakoś skorzystać trzeba ulepszyć. Proste?
    Heh

    Też niestety się na to naciąłem, a że nie gram za złoto to taki badziew stoi mi na polu i zajmuje 5x5

    Szczerze mówiąc, to nie wiem czy to takie PROSTE. Już Ci wyjaśniam. Mam wszystkie domki za złoto, jak zacznę ulepszać wszystkie domki ( dodając architekta) - Z Twojej wypowiedzi z tego wnioskuje, że o to chodziło dla Twórców- zwiększam niezadowolenie FARMY. Grając zadowoleniem +300 - nie sprawia mi przyjemności. Ja na ile mogę ulepszyć domki, aby nie stracić zadowolenia - to ulepszę. A na resztę poczekam, aż opcja wyburzenia zostanie przywrócona.. .. (oczywiście jak zostanie)
    Czy dla Twórców gry nie lepiej się opłacało mając tą opcję? Popatrz z tej strony. Gracz ( taki jak ja) mam wszystkie domki za złoto( na farmie głównej), oczywiście musiałem kupić te domki ( to już pierwszy wydatek). Kolejnym etapem muszę je podnieść na poziom 4 ( następny wydatek) i kolejny z architektem( następny wydatek) i usunąć 1albo kilka z luksusowych domków aby zmniejszyć ilość bezużytecznych pracowników przy czym dodając sobie zadowolenie. I teraz, czy będę zwiększał domki na poziom 4 plus dodając architekta, jak nie mam możliwości wyburzenia nie potrzebnego domku ?Raczej NIE. Jedynie mogę ulepszyć 1-2 domki na poziom 4, aby zdobyć pracowników, żeby coś podnieść z architektem ( etc kurnik, obora, chlew....) Reszty domków nie będę ulepszał. bo po co ?
    To gdzie ich zarobek ? Ulepszając tylko 2 domki zamiast 10 ( i z dodatkiem architekta) - przecież jak dla mnie to duża różnica wydatków.

    Oczywiście bazowałem się jedynie na swojej farmie. Każda farma i każdy gracz jest indywidualny i może inaczej przedstawiać tą sytuację.

    Pozdrawiam.
  • neymeth (PL1)neymeth (PL1) Posty: 32
    edytowano 26.10.2013
    Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie.. Przeczytajcie swoje wypowiedzi raz jeszcze i zastanówcie się czy nie przesadzacie z krytyką i teoriami spiskowymi.. Wcale się nie dziwię że BM-owi nerwy puszczają jak to czyta..
    Jak gram i kupuje złoto tak ani razu mi jeszcze nie zniknęła z farmy ani jedna złota moneta.. (przy czym jako abstynentka nie grywam po pijaku i dobrze kontroluję na co i ile złota wydaje... :P )
    Jestem za opcją wyburzania złotych domków, napisałam możliwie proste rozwiązanie i teraz tylko czekam czy twórcy gry zechcą przywrócić opcję czy nie. To czy będę skakać do gardła moderatorom bo jakiś tam technik napisał że nie wie czy w ogóle opcja będzie przywrócona, nie zmieni faktu że tej opcji nadal nie ma. Po co siejecie panikę na forum? Do tego nazywanie samego siebie i reszty graczy "pętakami" w imieniu moderatorów... W ani jednej wypowiedzi moderatorów nie przeczytałam że "wszyscy gracze to pętaki" do tego ani jeden epitet nie leci w stronę graczy z ręki prowadzących forum... wszystkie jakie przeczytałam zostały napisane przez graczy, a co za tym idzie perfidnie wciskacie słowa które nigdy nie padły w usta moderatorów.. Wszyscy wiemy że tam gdzie jest komunikacja tam zdarzają się nieporozumienia, ale moderatorzy wielokrotnie przepraszali i prosili o wyrozumiałość i co? Chyba nie po to żeby wysłuchiwać takich dennych wymówek i oskarżeń w swoją stronę?

    Szacun dla Mawashi geri za bardzo miękką ripostę, obawiam się że ja mimo wszystko odpowiedziałabym tak żeby na ranę soli posypać... :P

    A odnośnie domków, czekam na datę kiedy znowu będzie możliwe ich wyburzanie ^^
  • andrzejwosz2andrzejwosz2 Posty: 70
    edytowano 27.10.2013
    Mawashi geri napisał użytkownik: »

    Dziękuję Ci ślicznie, miło mi bardzo, naprawdę. Dla wyjaśnienia, Proszę Cię , nie pisz że administracja tej gry traktuje Was jak pętaków,bo nikt tak Was nie traktuje,i nikt nie zabiera użytkownikom złota za krytyczne lub wątpliwe wypowiedzi w stronę Twórców tej gry

    Pozdrawiam

    Witam ,czemu jak zwykle nie skróciliście pyskówki między graczami a wami źle to wygląda.
    Sam miałem pyskówki i wiem że to do niczego nie prowadzi i wiem czym to grozi,trzeba było od razu poinformować zapodać linki ,a tak zadaliście się w wymianę zdań i do czego to prowadzi ,mam nadzieje że Asia to przeczyta co piszecie i wdajecie się w pyskówki.
    Pozdrawiam Andrzej.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 27.10.2013
    Witam

    Bardzo dziękuję, wszystkim za ich liczne wypowiedzi.Wymiana swoich poglądów, a co za tym idzie dyskusja, lepsza lub gorsza niewątpliwie jest i będzie wynikiem wymiany zdań (nawet ze strony moderatora).:)

    Temat wątku brzmi: Wyburzanie złotych domków, zapraszam do dalszej dyskusji, która na pewno jest i będzie materiałem poglądowym, we wprowadzaniu dalszych zmian dotyczących samej gry.(w tym wypadku, przywrócenie opcji wyburzania domków wersji premium)

    Bardzo dziękuje za uwagę

    Pozdrawiam
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 28.10.2013
    Witam,

    przyglądając się tej burzliwej dyskusji powtórzę tylko, iż opcja burzenia domków premium zostanie w przyszłości zaimplementowana do gry. Co więcej, zespół rozważa również umożliwienie Graczom burzenia dekoracji premium (również tych eventowych). Na te zmiany musicie jeszcze troszkę poczekać. Domki będzie można burzyć na pewno. Dekoracje są wciąż kwestią dyskusyjną, więc być może będą podlegały burzeniu.

    Mam nadzieje, że to wyjaśnienie uspokoi troszkę nastroje tej burzliwej dyskusji :)

    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do świętowania z okazji pierwszych urodzin farmy w tym tygodniu.

    Asia.
  • SAKUL3SAKUL3 Posty: 17
    edytowano 30.10.2013
    Cytat Zamieszczone przez SAKUL3 Zobacz posta
    Chcielibyśmy sami decydować, czy warto te domki burzyć czy zachować.

    Czy możemy chociaż w przybliżeniu dowiedzieć się o jak daleką przyszłość chodzi?

    Jednocześnie usprawiedliwiając siebie i innych graczy wyrażających "negatywne emocje" informuję, że owe emocje są wynikiem działań twórców gry.
    Nadmieniam również, że im szybciej twórcy BF zdecydują o przywróceniu możliwości burzenia domków premium, tym szybciej opadną emocje związane z obecną sytuacją.

    pozdrawiam w oczekiwaniu na szybkie decyzje

    SAKUL
    Witam,

    kolejne zmiany są wprowadzane przy okazji aktualizacji gry. Gdy możliwość burzenia luksusowych domków będzie miała powrócić do Waszych farm, na pewno Was o tym poinformuję na forum. Wszystko zależy od tego, kiedy twórcy Big Farm zaimplementują te "poprawki" do jednej z aktualizacji. Szczegółów możecie wypatrywać w Oficjalnych Ogłoszeniach.


    Pozdrawiam,
    Asia.



    Już minął ponad miesiąc od czasu rozpoczęcia wątku przez Bulinkę.
    Kiedy w końcu doczekamy się "zaimplementowania" poprawek do gry.
    Implementacja poprawek z uniemożliwieniem burzenia lux domów poszła błyskawicznie.
    W drugą stronę coś chyba nie działa..........
    Czekamy w niecierpliwości.........
    Ogarnijcie się tam po drugiej stronie..........
    Ile można czekać........
    Wprowadzacie kolejne aktualizacje, nowe eventy, psa, poprawki w grze etc., a burzenia lux domów jak nie ma tak nie ma.
    Czy to naprawdę zajmuje tak dużo czasu?...... Zaczynam mieć jasność co do intencji twórców gry.
  • IveIve Posty: 13
    edytowano 30.10.2013
    zgadzam sie z Tobą...zdaje sobie sprawę, ze nie wszystko można ogarnąć od razu, ale skoro nie jesteście w stanie zrobić czegoś ' na bieżąco ' to po co w ogóle o tym pisać ?
    SAKUL3 napisał użytkownik: »
    Cytat Zamieszczone przez SAKUL3 Zobacz posta
    Chcielibyśmy sami decydować, czy warto te domki burzyć czy zachować.

    Czy możemy chociaż w przybliżeniu dowiedzieć się o jak daleką przyszłość chodzi?

    Jednocześnie usprawiedliwiając siebie i innych graczy wyrażających "negatywne emocje" informuję, że owe emocje są wynikiem działań twórców gry.
    Nadmieniam również, że im szybciej twórcy BF zdecydują o przywróceniu możliwości burzenia domków premium, tym szybciej opadną emocje związane z obecną sytuacją.

    pozdrawiam w oczekiwaniu na szybkie decyzje

    SAKUL
    Witam,

    kolejne zmiany są wprowadzane przy okazji aktualizacji gry. Gdy możliwość burzenia luksusowych domków będzie miała powrócić do Waszych farm, na pewno Was o tym poinformuję na forum. Wszystko zależy od tego, kiedy twórcy Big Farm zaimplementują te "poprawki" do jednej z aktualizacji. Szczegółów możecie wypatrywać w Oficjalnych Ogłoszeniach.


    Pozdrawiam,
    Asia.



    Już minął ponad miesiąc od czasu rozpoczęcia wątku przez Bulinkę.
    Kiedy w końcu doczekamy się "zaimplementowania" poprawek do gry.
    Implementacja poprawek z uniemożliwieniem burzenia lux domów poszła błyskawicznie.
    W drugą stronę coś chyba nie działa..........
    Czekamy w niecierpliwości.........
    Ogarnijcie się tam po drugiej stronie..........
    Ile można czekać........
    Wprowadzacie kolejne aktualizacje, nowe eventy, psa, poprawki w grze etc., a burzenia lux domów jak nie ma tak nie ma.
    Czy to naprawdę zajmuje tak dużo czasu?...... Zaczynam mieć jasność co do intencji twórców gry.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik