Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Oddzielne wiadomości dla kierowników sojuszu i dla członków

Marela2Marela2 Posty: 7
edytowano 16.08.2013 w Sugestie, pochwały i krytyka
Hejka :-). Pomysł naszedł mnie dlatego, że czasem kierowników sojuszu trzeba się coś doradzić czy coś, co miałoby dotyczyć innych członków, a niekoniecznie wiadomość grupowa powinna być dla wszystkich dostępna. Chodzi o to, że fajnie by było gdyby można było wysyłać zarówno wiadomości grupowe do wszystkich jak i oddzielne do kierowników. Co o tym myślicie?
Post edited by Marela2 on

Komentarz

  • osaikomi (PL1)osaikomi (PL1) Posty: 101
    edytowano 01.08.2013
    Marela2 napisał użytkownik: »
    Hejka :-). Pomysł naszedł mnie dlatego, że czasem kierowników sojuszu trzeba się coś doradzić czy coś, co miałoby dotyczyć innych członków, a niekoniecznie wiadomość grupowa powinna być dla wszystkich dostępna. Chodzi o to, że fajnie by było gdyby można było wysyłać zarówno wiadomości grupowe do wszystkich jak i oddzielne do kierowników. Co o tym myślicie?

    Podejrzewam ze pomysł nie przejdzie, to tak jak już od dawna proszą o to by było widać jak i kto się udziela podczas robienia projektu sojuszu, ale......... pomysł napewno dobry pozdrawiam Piotr
  • Marela2Marela2 Posty: 7
    edytowano 01.08.2013
    Tak, czy inaczej zawsze warto spróbować ;-) Lepiej zarzucić pomysłem, niż potem żałować, że się tego nie zrobiło ;-)
  • Marela2Marela2 Posty: 7
    edytowano 01.08.2013
    Zawsze innym rozwiązaniem mógłby być chociażby czat ogólny i oddzielny dla kierowników. Hehe. Może i przesadzam, ale wygodniej by było jeśli chodzi o sprawy że tak to powiem sojuszowe ;-)
  • osaikomi (PL1)osaikomi (PL1) Posty: 101
    edytowano 01.08.2013
    zgadzam sie z Tobą pozdrawiam
  • zmywacz2zmywacz2 Posty: 195
    edytowano 01.08.2013
    taa, powinna byc opcja "wyślij do wielu" z możliwością wyboru - to bardzo by sie przydało
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 01.08.2013
    zmywacz2 napisał użytkownik: »
    taa, powinna byc opcja "wyślij do wielu" z możliwością wyboru - to bardzo by sie przydało

    tak

    czyli masz liste sojusznikow i klikasz komu wysłać a komu nie
  • osaikomi (PL1)osaikomi (PL1) Posty: 101
    edytowano 01.08.2013
    Clawdeen 9 napisał użytkownik: »
    tak

    czyli masz liste sojusznikow i klikasz komu wysłać a komu nie

    dokładnie właśnie tak
  • osaikomi (PL1)osaikomi (PL1) Posty: 101
    edytowano 01.08.2013
    Clawdeen 9 napisał użytkownik: »
    tak

    czyli masz liste sojusznikow i klikasz komu wysłać a komu nie

    dokładnie właśnie tak
  • Marela2Marela2 Posty: 7
    edytowano 02.08.2013
    tak. Też jestem za ;-)
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 02.08.2013
    no to teraz czekamy na opinie adminów
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    edytowano 02.08.2013
    Owszem pomysł bardzo dobry i jako szef sojuszu powiem że przydałby mi się.Aczkolwiek wolałabym wersje zmywacza2 powinna byc opcja "wyślij do wielu" z możliwością wyboru do kogo ma iść wiadomość,z tego względu iż czasem jest tak że chce się pominąć np jakiegoś sojusznika w informacji (żeby reszta zwróciła uwagę,na coś co ja zauważyłam) - a mając kilkanaście osób w sojuszu trzeba wtedy klikać do kazdego z osobna, co jest męczące.
  • szysza13605 (PL1)szysza13605 (PL1) Posty: 46
    edytowano 08.08.2013
    Zgadzam się z wami takie cos tez by mi sie przydało jestem kierownikiem a tez nie chce zeby kazdy członek sijuszu wiedział o wszystkim:)

    Pozdrawiam Szysza13605
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 08.08.2013
    szysza13605 napisał użytkownik: »
    Zgadzam się z wami takie cos tez by mi sie przydało jestem kierownikiem a tez nie chce zeby kazdy członek sijuszu wiedział o wszystkim:)

    Pozdrawiam Szysza13605

    chodziło ci chyba o niektórzy żeby wiedzieli
  • 7742ps (PL1)7742ps (PL1) Posty: 305
    edytowano 08.08.2013
    Clawdeen 9 napisał użytkownik: »
    chodziło ci chyba o niektórzy żeby wiedzieli

    Co to za różnica ,ważne że każdy wie o co biega.
    Dobry pomysł. Wysyłając masówkę można zaznaczyć kto z sojuszu ma ją dostać a kto nie .Wtedy eliminujemy osoby do których tej wiadomości wysłać nie chcemy.
  • AdamMts (PL1)AdamMts (PL1) Posty: 345
    edytowano 08.08.2013
    zmywacz2 napisał użytkownik: »
    taa, powinna byc opcja "wyślij do wielu" z możliwością wyboru - to bardzo by sie przydało

    Zgadzam się według mnie to byłoby to o wiele lepsze.
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 09.08.2013
    A.matysUser napisał użytkownik: »
    Zgadzam się według mnie to byłoby to o wiele lepsze.

    no na pewno bo niektórzy zcasem wyjeżdzaa i nie chca mieć sto wiadomości nieodebranych
  • marqmarq Posty: 2
    edytowano 15.08.2013
    coś mi tu nie pasuje. sojusz to porozumienie o wspólnym działaniu mającym doprowadzić do osiągnięcia wspolnego celu. jeśli szefowi nie odpowiada któryś z członków, zawsze może go usunąć. a takie działanie za plecami "sojusznika" nie licuje z pojęciem współpracy. zresztą zawsze można wysłać prywatną wiadomość. nie dajmy się zwariować, to przecież ma być zabawa, podstępne, tajemne knowania nie powinny mieć miejsca. ale cóż może wiedzieć zwykły sojusznik, panie i panowie kierownicy?
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 15.08.2013
    marq napisał użytkownik: »
    coś mi tu nie pasuje. sojusz to porozumienie o wspólnym działaniu mającym doprowadzić do osiągnięcia wspolnego celu. jeśli szefowi nie odpowiada któryś z członków, zawsze może go usunąć. a takie działanie za plecami "sojusznika" nie licuje z pojęciem współpracy. zresztą zawsze można wysłać prywatną wiadomość. nie dajmy się zwariować, to przecież ma być zabawa, podstępne, tajemne knowania nie powinny mieć miejsca. ale cóż może wiedzieć zwykły sojusznik, panie i panowie kierownicy?

    w sumie masz trochę racji ale kierownicy mają wazne tematy i nie chcą żeby wiedzieli o nich zwykli gracze
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    edytowano 15.08.2013
    marq napisał użytkownik: »
    coś mi tu nie pasuje. sojusz to porozumienie o wspólnym działaniu mającym doprowadzić do osiągnięcia wspolnego celu. jeśli szefowi nie odpowiada któryś z członków, zawsze może go usunąć. a takie działanie za plecami "sojusznika" nie licuje z pojęciem współpracy. zresztą zawsze można wysłać prywatną wiadomość. nie dajmy się zwariować, to przecież ma być zabawa, podstępne, tajemne knowania nie powinny mieć miejsca. ale cóż może wiedzieć zwykły sojusznik, panie i panowie kierownicy?

    Owszem zgodze się, masz 100 % racji ale czasem są sytuacje że wymagają zwrócenia uwagi również i innych czy mają podobne odczucia i co radzą zrobić, nie kazdy szef chce decydować o wszystkim sam lub ewentualnie chce się komuś zrobić miłą niespodziankę i kogoś zaskoczyć ? To że się czasem pisze pomijając kogoś wcale nie musi oznaczać nagonki na tą osobę, :) Pisząc wyżej o zauważeniu pewnych nieprawidłowości chodziło mi o to że ktoś jest smutny , a stara sie to ukryć pisze z innymi na czacie ale juz nie tak samo, i co zrobić by taką osobę rozweselić jako grupa masz większe szanse na to niż robiąc to w pojedynkę :) Każde ogniwo sojuszu jest ważne...
    Troszkę wiary w ludzi pozytywnie myślących i starających się rozwikłać problemy na plus dla wszystkich :)
  • WinnerKAZIKWinnerKAZIK Posty: 69
    edytowano 16.08.2013
    Popieram ten pomysł, ułatwiłoby to sprawne komunikowanie się z wybranymi ludźmi sojuszu i oszczędność czasu szefów a co za tym idzie również sprawne zarządzanie. Pozdrawiam
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 16.08.2013
    Wyślij do wielu było by najkorzystniejsze.
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 16.08.2013
    XxasieczekxX napisał użytkownik: »
    Wyślij do wielu było by najkorzystniejsze.

    tak ale wtedy sojsuz nie musiał by byc gadatliwy i musiałby utrzyywac tajemnicę powiedzcie jakbyście sie czuli jakby ktos o was gadał a wy o tym byście nie wiedzieli? fajnie by bylo? myslę że nie!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik