Strona główna Polish Studia grafiki

Studio sygnatur u MarLeny

MRT_GregMRT_Greg Posty: 115
edytowano 06.05.2014 w Studia grafiki
Studio sygnatur
u
MarLeny
Post edited by MRT_Greg on
«1320

Komentarz

  • eliza727eliza727 Posty: 46
    edytowano 15.04.2013
    oooo...
    czy mogę sygnaturkę w takim stylu jak wy macie tylko w kolorach zielonych? :)
  • MRT_GregMRT_Greg Posty: 115
    edytowano 15.04.2013
    W stylu tak... ale nie identyczna bo to sojuszowa... ;) Dziś już zaraz zmykam lulu ale jutro powinna już być ;)
  • LuziQ4LuziQ4 Posty: 114
    edytowano 16.04.2013
    eliza727, taki gniot może być?

    famrt1s.png


    BTW.
    Nasuwa mi się jedno słowo: Corel?
  • MRT_GregMRT_Greg Posty: 115
    edytowano 16.04.2013
    To nadal jest w stylu sojuszu. A Eli wie, że dostanie co insze ale równie ładne, prawda ;)..:*

    Owszem LuziQ4 - corel - jednak umiejętność przerabiania obrazków nie zastąpi twórczego myślenia ;). Wczesnym popołudniem powinna być sygna ode mnie... ;)

    Cofam słowa... właśnie przejrzałem "My creativity" ;)
  • amichalowski_amichalowski_ Posty: 102
    edytowano 16.04.2013
    Cześć. Poproszę sygnaturkę: sojusz Wybrzeże, barwy: czerwony, biały, niebieski, w stylu zamieszczonego poniżej Juhas68, czyli druga od dołu (w pierwszym poście). Z góry wielkie dzięki.
  • MRT_GregMRT_Greg Posty: 115
    edytowano 16.04.2013
    eliza727 napisał użytkownik: »
    oooo...
    czy mogę sygnaturkę w takim stylu jak wy macie tylko w kolorach zielonych? :)

    Elizo... mam nadzieję, że udało mi się, odbiegając nieco od naszego sojuszowego układu, utrzymać styl. ;)
    elibfs.png
    elibfa.png

    Pozdrówko
    MRT
  • eliza727eliza727 Posty: 46
    edytowano 16.04.2013
    dziękuje ślicznie :o
    tak wiosennie się zrobiło :D


    tylko czy ją widać?
  • LuziQ4LuziQ4 Posty: 114
    edytowano 16.04.2013
    MRT_Greg napisał użytkownik: »
    To nadal jest w stylu sojuszu. A Eli wie, że dostanie co insze ale równie ładne, prawda ;)..:*

    Owszem LuziQ4 - corel - jednak umiejętność przerabiania obrazków nie zastąpi twórczego myślenia ;). Wczesnym popołudniem powinna być sygna ode mnie... ;)

    Cofam słowa... właśnie przejrzałem "My creativity" ;)

    Dla mnie Corel jest troszkę hmm... syntetyczny. Mimo wszystko jeśli chodzi o grafikę to w PS'ie czy też GIMP'ie pracuje mi się o niebo lepiej. Ponadto większość czasu spędzam na linuchu, tak więc jestem nieco skazany na GIMP'a ;)
  • MRT_GregMRT_Greg Posty: 115
    edytowano 16.04.2013
    Ja w Corelu robię sygnaturki i inne grafiki od około 2 lat z przerwami, choć zacząłem dużo wcześniej (na studiach) i tak się do niego przyzwyczaiłem, że jakoś nie myślę o PS`ie. Czasem jak mi coś strzeli do łba to korzystam z programów architektonicznych (z racji zawodu) do tworzenia form 3D. A jak już w ogóle mi palma odbije to robię je ruchome...:p ... ale to niezwykle rzadko :D
    amichalowski_ napisał użytkownik: »
    Cześć. Poproszę sygnaturkę: sojusz Wybrzeże, barwy: czerwony, biały, niebieski, w stylu zamieszczonego poniżej Juhas68, czyli druga od dołu (w pierwszym poście). Z góry wielkie dzięki.
    Mam nadzieję, że udało mi się spełnić oczekiwania. W razie czego wszystko można poprawić ;)

    swsh.png

    Pozdrawiam
    MRT
  • amichalowski_amichalowski_ Posty: 102
    edytowano 17.04.2013
    Dziękuję ;)
  • MarLena.832MarLena.832 Posty: 1,460
    edytowano 17.04.2013
    Oooooo moja też sie tu znalazła :D:D:D:D:D
    A tak w ogóle to dzień dobry :p



    PORADNIK JAK WSTAWIĆ SYGNATURE:
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?38378-Sygnatura&p=408461&viewfull=1#post408461
  • MRT_GregMRT_Greg Posty: 115
    edytowano 17.04.2013
    Nie mogło zabraknąć tu bobaska...:D

    Qrczak... miałem wczoraj gotową sygnę wybrzeża, gdy doczytałem i zrozumiałem, że chodzi o sygnę poniżej juhasa. A miałem gotową podobną do juhasa... no i se posiedziałem dłużej...:(... no ale nie widzę, by się nie spodobała.


    Tutaj najwyraźniej jeszcze nie wybrzydzają...:p
  • MarLena.832MarLena.832 Posty: 1,460
    edytowano 17.04.2013
    Poczekaj aż sie tu pół FF zleci :D:D:D
    Sie nie opędzisz :p
  • MRT_GregMRT_Greg Posty: 115
    edytowano 22.04.2013
    Jak widać - spokój :D

    Pieskie zamówienie
    rotwc.png

    Oraz zamówienie 007
    farmerzy007.png

    Pozdrawiam
    MRT
  • asia03asia03 Posty: 408
    edytowano 23.04.2013
    Dziękuję za avka bardzo mi się podoba:)
  • amichalowski_amichalowski_ Posty: 102
    edytowano 24.04.2013
    MRT_Greg napisał użytkownik: »


    Qrczak... miałem wczoraj gotową sygnę wybrzeża, gdy doczytałem i zrozumiałem, że chodzi o sygnę poniżej juhasa. A miałem gotową podobną do juhasa... no i se posiedziałem dłużej...:(... no ale nie widzę, by się nie spodobała.


    ;) to pochwal się nią (jeśli jeszcze ją masz) bardzo proszę
  • MRT_GregMRT_Greg Posty: 115
    edytowano 28.04.2013
    amichalowski_ napisał użytkownik: »
    (...)

    ;) to pochwal się nią (jeśli jeszcze ją masz) bardzo proszę

    swams.png
    Jest sojuszowa - imienna - co nie znaczy, że nie można zmienić na bezimienną lub dodać inne nicki, zmienić kolory... no tylko kształt sporo czasu zajmuje, więc tu bym się w zmiany nie pchał... ;)
  • amichalowski_amichalowski_ Posty: 102
    edytowano 08.05.2013
    Hm, bardzo ciekawa, ale jednak nie w moim stylu. Dzięki i pozdrawiam.
  • XxVeNxXXxVeNxX Posty: 54
    edytowano 11.05.2013
    A ja bym poprosił o ile to możliwe parę rzeczy:

    Rangi:

    Moderator Big Farm Team Speak 3: Może to być źdźbło pszenicy chyba że sam coś zaproponujesz oryginalnego

    Założyciel sojuszu: Słomiany kapelusz

    Członek sojuszu: Widły

    Gracz Big Farm: Jabłko

    Wymiar mają mieć 16x16 lub mniejsze

    Kanały:

    Moderacja: Kraty lub klatka

    Pogaduszki: Dymek do rozmów (np taki jak na komixxy.pl)

    Szukam sojuszu/Szukam sojuszników: Brak pomysłu, możesz wykazać się pomysłowością :)

    Oraz ostatnia ikonka a mianowicie dwie litery razem "BF"- B czerwone, F zielone w takim stylu jak napis na górze forum

    Przypominam wszystko w rozdzielczości 16x16 lub mniejszej

    A teraz pora na avatarek :) Pasowałaby mi maska Vendetty, z rozbryzgiem krwi a pod spodem straszny napisz "VeN" :D
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 16.05.2013
    Witam,

    to i ja spróbuję złożyć zamówienie. Nie wiem, czy to możliwe, jednak zależałoby mi na sygnaturze w barwach GGS (coś z odcieniem niebieskiego), zawierającej w sobie elementy naszych gier. Chciałabym połączyć Big Farm, Empire i powiedzmy Gangstera (grafika bardzo łatwa do znalezienia w obrazach Google). Sygnatura powinna zawierać napis: Community Manager i mimo swojego złożonego charakteru być wyraźna i w miarę prosta w odbiorze. Fajnie byłoby, gdyby na wzór Twojej sygnatury tylko w innych barwach, udało się nałożyć wybrane postaci z naszych gier. Do tego dopasować awatar w tym stylu (awatar mógłby być bardziej prosty, bez zbędnych dodatków). Jeśli przyjmiesz moje zamówienie, a pojawią się dalsze pytania, zapraszam do przesłania wiadomości prywatnej. Za gotowy projekt chętnie odwdzięczę się w postaci drobnego bonusu do gry. Zdaję sobie sprawę, że stworzenie takiej sygnatury kosztuje sporo czasu.

    Pozdrawiam,
    Asia.
  • MRT_GregMRT_Greg Posty: 115
    edytowano 10.06.2013
    Projekt został przesłany jakiś czas temu. Do dziś nie otrzymałem żadnej informacji czy został zaakceptowany czy nie. W zasadzie to wiadomości prywatne są przez Panią ignorowane, więc nie czuję się zobowiązany do kontynuacji prac nad zamówieniem. Wklejam tutaj zamówienie tylko gwoli ścisłości.

    asiabf.png
    asiabfa.png

    Pozdrawiam
    MRT
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 11.06.2013
    Witam,

    odpisałam na Twoją wiadomość, nie wiem, czemu miałaby nie dotrzeć. Dziękuję za projekt, jednak nie do końca odpowiadał złożonemu zamówieniu. Zależało mi na czymś nieco prostszym, bardziej eleganckim tak też napisałam w odpowiedzi zwrotnej, trudno, nie wyszło. Mimo wszystko dziękuję i pozdrawiam

    Asia.
  • MRT_GregMRT_Greg Posty: 115
    edytowano 14.06.2013
    Witam

    Chyba nie mam odpowiednich uprawnień, by odczytać wiadomość od tutejszego CM. Nie będę cytować wszystkich moich wiadomości, które wysłałem. Zamówienie zostało złożone 16.05. Jedyną odpowiedź jaką dostałem pojawiła się rankiem 21.05. Po południu tego samego dnia wysłałem odpowiedź wraz z realizacją zamówienia i pytanie o drugi z tematów (notabene wydaje mi się wystarczająco zasobny) i ... od tego czasu cisza. Moje zapytania z 26 i 29 05. pozostały bez odpowiedzi. Teraz po 3 tygodniach piszesz, że odpowiedziałaś na moje pytania. Nie będę tu przytaczał bo to nie ma sensu a wiadomości prywatne niech takimi zostaną. Tylko nie rozśmieszaj mnie, proszę, że wspomniałaś choć słowem o rozbieżności w zamówieniu a realizacji...

    Teraz rozumiem o czym piszą tutejsi bywalcy tegoż forum, że nie ma moderatorów a pokazują się tylko wtedy gdy im pasuje. W takim układzie wracam do konkurencji, która zdecydowanie żyje w porównaniu do tutejszego marazmu.

    Proszę o zamknięcie wątku...


    ...chyba, że to też jest za trudne...
  • PapkinkaPapkinka Posty: 2
    edytowano 15.07.2013
    Dzień Dobry :)

    Kogo moje oczy tu widzą :o :d

    Pozdrawiam serdecznie :)
  • Lisuuu2Lisuuu2 Posty: 367
    edytowano 25.07.2013
    Witam.
    Nie wiem czy ten wątek dalej jest aktualny, ale chciałabym złożyć zamówienie. Nie mam jakiś większych wymagań, liczę bardziej na twórczość artysty :P
    Chciałabym żeby na mojej sygnaturce znalazła się nazwa mojego sojuszu, lub napis "sojusz Oberglogau" i moj nick : Lisuuu.
    Chyba jak większości osobą bardzo podoba mi się styl Waszych sygnaturek, ale wiadomo to wasza sygnaturka sojuszowa :) Mam nadzieję że nie mam zbyt dużych wymagań :P
  • MRT_GregMRT_Greg Posty: 115
    edytowano 31.07.2013
    Zgodnie z zamówieniem i po sugestiach - wersja ostateczna ;)

    Pozdrawiam ;)
    MRT
  • Lisuuu2Lisuuu2 Posty: 367
    edytowano 31.07.2013
    Dziękuje Ci bardzo :D
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 31.07.2013
    witam

    to ja też cos zamowię

    chciałabym coś z monster high z z rózowym napisem sojusz jaroszy teoretycznie chciałabym żeby była na nim clawdeen wolf
  • MarLena.832MarLena.832 Posty: 1,460
    edytowano 31.07.2013
    MRT_Greg napisał użytkownik: »
    Zgodnie z zamówieniem i po sugestiach - wersja ostateczna ;)

    Pozdrawiam ;)
    MRT

    Ale superaśna :):):)
  • zapiekankaxdzapiekankaxd Posty: 84
    edytowano 01.08.2013
    Clawdeen 9 napisał użytkownik: »
    witam

    to ja też cos zamowię

    chciałabym coś z monster high z z rózowym napisem sojusz jaroszy teoretycznie chciałabym żeby była na nim clawdeen wolf

    Chciałabyś jedno, ale teoretycznie chcesz drugie. Sama sobie zaprzeczasz...
Ta dyskusja została zamknięta.