Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

4.08.2015 | Targ organiczny i dalsze zmiany w grze

11333

Komentarz

  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 11.08.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Ależ mi atrakcja! Mam propozycję dla ggsu, zabierzcie sobie ten wasz targ i tych naciągaczy obok niego, bo nie płacą więcej niż bym sobie to sama sprzedała, więc jaki to niby ma być dla mnie zysk i po co mam z tej waszej pseudo super oferty korzystać? Kolejna aktualizacja którą sobie można o kant tyłka potłuc. A pisałam, że z zachwytami się wstrzymam, bo do tych rewelacji rodem z ggs jestem nastawiona sceptycznie? Kurcze jak ja bym się chciała czasem co do was pomylić! Naprawdę, piszę to z pełną powagą. Niestety jak do tej pory nie umiecie mnie pozytywnie zaskoczyć, widać brakuje wam i polotu i pomysłów na dobrą aktualizację.

    Z tego co udało mi się rozkminić, działa to tak, że podstawowa cena u sąsiadów jest taka sama jak standardowa ale jeśli sprzedamy towary szybko i nie damy im czekać to dostaje się bonusowe dolary. Mi do tej pory najwięcej udało mi się zyskać +20% do standardowej ceny.
  • edytowano 11.08.2015
    zaryzykowałam u takiego grubasa na targu kupiłam za 70000 dolarów niespodziankę - wiecie co to było? 50 sztuk mniszka! no prawdziwa niespodzianka ! tylko nie w tą stronę co myślałam!
  • Elza79 (PL1)Elza79 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 11.08.2015
    Selmak napisał użytkownik: »
    Z tego co udało mi się rozkminić, działa to tak, że podstawowa cena u sąsiadów jest taka sama jak standardowa ale jeśli sprzedamy towary szybko i nie damy im czekać to dostaje się bonusowe dolary. Mi do tej pory najwięcej udało mi się zyskać +20% do standardowej ceny.

    Dobre jest to, że kupują w dobrej cenie spadź a ciekawe czy zechcą obornik bo zrobił mi się bardzo duży zapas :)
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 11.08.2015
    Ludzie, co się u mnie dzisiaj dzieje? Pojawił się architekt ale zniknęły pszczoły. Coraz fajniejsza ta aktualizacja.

    P.S. Przelogowanie się pomogło.
  • manta323 ()manta323 () Posty: 16
    edytowano 11.08.2015
    nie dawno weszłam na farmę i co się okazało po tej aktualizacji że znikneły mi 2 pszczoły i cofneło mi poziom co można powiedzieć na ten temat bo mi brak słów
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.08.2015
    Mam właśnie klienta na targu.
    Chce zakupić ode mnie 3150 jajek oraz 3104 jaśminu.
    W zamian proponuje mi 264,760 dolarów.
    Podliczyłem sobie wszystko i wychodzi na to, że gdybym sprzedał towar osobno uzyskał bym:
    3150 (jajka) x 20 dolarów ( max badanie w sojuszu ) = 63,000 dolarów
    3104 (jaśmin) x 65 dolarów = 201,760 dolarów
    Razem daje to nam 264,760 dolarów

    Reasumując - tyle samo mam ze sprzedaży samemu co ze sprzedaży dla klienta.
    Pytam - gdzie obiecany zysk z targu ?

    Fakt totalnego wyzerowania się z w/w towarów z magazynu oraz co za tym idzie z braku ewentualnej możliwości ich przekazania na statek, gdzie profity są znacznie większe dyskretnie przemilczę.

    Aktualizacja kolejny bubel jak dla mnie.

    Cóż - kto chce niech korzysta - ja sobie jak na razie odpuszczę.

    A już totalnie denerwuje mnie fakt, że klikając w chmurkę nad klientem od razu sprzedajemy mu żądane produkty - nie ma absolutnie żadnej informacji, menu aby potwierdzić transakcję - słowem należy bardzo uważać bo można przez przypadek wyzerować sobie magazyn.
    Ciekawy jestem ile przez nieuwagę będzie złości u Graczy, którzy właśnie w ten sposób wyzerują sobie magazyny.
  • wax321 (PL1)wax321 (PL1) Posty: 10
    edytowano 11.08.2015
    w temacie błędów szkoda zdrowia na wypowiedź ale targ to porażka - straganu z lupą szukać takie miniaturki aż oczy bolą
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 11.08.2015
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Mam właśnie klienta na targu.
    Chce zakupić ode mnie 3150 jajek oraz 3104 jaśminu.
    W zamian proponuje mi 264,760 dolarów.
    Podliczyłem sobie wszystko i wychodzi na to, że gdybym sprzedał towar osobno uzyskał bym:
    3150 (jajka) x 20 dolarów ( max badanie w sojuszu ) = 63,000 dolarów
    3104 (jaśmin) x 65 dolarów = 201,760 dolarów
    Razem daje to nam 264,760 dolarów

    Reasumując - tyle samo mam ze sprzedaży samemu co ze sprzedaży dla klienta.
    Pytam - gdzie obiecany zysk z targu ?

    Zysk jest jak pisałem wcześniej. Jak szybko przekażesz towary dostajesz bonus do podstawowej kwoty, który widać przy uśmiechniętej buźce nad klientem i wtedy dostajesz dwie "kupki" dolarów tą na kwotę która była w dymku i drugą wynikającą z bonusu. Im szybciej przekażesz towary tym bonus większy. jeśli zbyt długo będziesz zwlekał to faktycznie dostaje się tylko kwotę z dymku i zysku w porównaniu do zwykłej sprzedaży nie ma.
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.08.2015
    Selmak napisał użytkownik: »
    Zysk jest jak pisałem wcześniej. Jak szybko przekażesz towary dostajesz bonus do podstawowej kwoty, który widać przy uśmiechniętej buźce nad klientem i wtedy dostajesz dwie "kupki" dolarów tą na kwotę która była w dymku i drugą wynikającą z bonusu. Im szybciej przekażesz towary tym bonus większy.

    No to ,, wprost cudownie " ktoś sobie to wymyślił.
    Nic od dziś nie będę robił a siedział na grze przez cały czas i wypatrywał ofert na targowisku, aby je szybko przekazać.
    Paranoja ...
  • kimci1 (PL1)kimci1 (PL1) PL1 Posty: 3
    edytowano 11.08.2015
    Ja mam pytanie odnośnie poziomów kontraktów, jakie możemy uzyskać po ich spełnieniu. Czy poziom zwiększy nam się z 0 na 1, kiedy będziemy wypełniać kontrakty bez względu na to, od kogo pochodzą? Tzn. czy jak wypełniam tylko kontrakty od zoo to ich poziom się podnosi, a np. internatu nie? Czy na poziom kontraktów ma wpływ to, że niektóre kontrakty odrzucam? Bo nie bardzo załapałam, o co chodzi :-(
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.08.2015
    Doszłam do wniosku, że już teraz wiem dlaczego w Oficjalnych Ogłoszeniach informacje o tym pseudo wydarzeniu były podane w tak mało przystępny sposób. Otóż gdyby było po prostu i po polsku napisane co to będzie za niewypał, to byśmy nawet nie udawali, że czekamy na aktualizację. A tak? Naobiecywali, naobiecywali i nic z tego nie wyszło. Jestem głęboko rozczarowana tą aktualizacją.
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 11.08.2015
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    No to ,, wprost cudownie " ktoś sobie to wymyślił.
    Nic od dziś nie będę robił a siedział na grze przez cały czas i wypatrywał ofert na targowisku, aby je szybko przekazać.
    Paranoja ...

    Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie siedział i wypatrywał czy ktoś się nie zbliza do farmy :) ale jak już jesteś i widzisz, że ktoś nadchodzi to masz szanse sprzedać to i owo za lepszą cenę o ile zrobisz to od razu :) Sama aktualizacja d*** nie urywa jak to mówią ;) ale zawsze można co jakiś czas pozbyć się nadmiaru towarów za lepszą cenę.
    Dobrym przykładem jest spadź, której normalnie nie da się sprzedać a u mnie cała masa tego jest i w końcu trochę się jej pozbyłem na targu za kilkaset tysięcy $ :)
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.08.2015
    Selmak napisał użytkownik: »
    Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie siedział i wypatrywał czy ktoś się nie zbliza do farmy :) ale jak już jesteś i widzisz, że ktoś nadchodzi to masz szanse sprzedać to i owo za lepszą cenę o ile zrobisz to od razu :) Sama aktualizacja d*** nie urywa jak to mówią ;) ale zawsze można co jakiś czas pozbyć się nadmiaru towarów za lepszą cenę.

    Nie no jasne, że tak. Ale wiesz - dla tych marnych groszy jak dla mnie i przy moim poziomie to naprawdę szkoda zachodu. Rozumiem, że dla Graczy z niskim poziomem może to być jakiś zastrzyk gotówki, ale dla mnie cała ta aktualizacja jak i wszystko co z nią związane to .....<bardzo duża cenzura> :):):)

    Poza tym do czasu wyeliminowania wszystkich błędów związanych z wprowadzeniem targu do gry omijam go szerokim łukiem i całkowicie bez żalu.
    A dolary ? Mi akurat na nich nie zależy więc przeżyję jak nie zdobędę tych ,, ogromnych " ilości ze sprzedaży :)

    Pozdrawiam
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    edytowano 11.08.2015
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Nie no jasne, że tak. Ale wiesz - dla tych marnych groszy jak dla mnie i przy moim poziomie to naprawdę szkoda zachodu. Rozumiem, że dla Graczy z niskim poziomem może to być jakiś zastrzyk gotówki, ale dla mnie cała ta aktualizacja jak i wszystko co z nią związane to .....<bardzo duża cenzura> :):):)

    Poza tym do czasu wyeliminowania wszystkich błędów związanych z wprowadzeniem targu do gry omijam go szerokim łukiem i całkowicie bez żalu.
    A dolary ? Mi akurat na nich nie zależy więc przeżyję jak nie zdobędę tych ,, ogromnych " ilości ze sprzedaży :)

    Pozdrawiam

    Mi również specjalnie na dolarach nie zależy, ale targ staje się coraz ładniejszy w miarę dostarczania produktów i to jest powód że się nim zajmuję:)
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.08.2015
    Tella napisał użytkownik: »
    Mi również specjalnie na dolarach nie zależy, ale targ staje się coraz ładniejszy w miarę dostarczania produktów i to jest powód że się nim zajmuję:)

    Nie przeczę, że masz rację a wygląd obiektów i ich rozwoju na farmie cieszy oko, ale do czasu wyeliminowania błędów odpuszczam - za królika doświadczalnego nie będę robił a sam targ i jego wzrost ? Myślę, że spokojnie to nadrobię.
    Na razie poczytam, popatrzę i będę się uczył na błędach innych, aby samemu ich nie robić :)
  • edytowano 11.08.2015
    Na targu można sprzedawać lub nie,
    Tylko co z tymi którzy wciąż nie mają eventu.
    Ktoś coś wie?
  • beata122beata122 Posty: 1
    edytowano 11.08.2015
    znowu mamy kłopoty z gra, ponieważ nie otrzymałam 250 szuk zlota i nie wyswietlilo zadanie bliżej natury, pozdrawiam:))
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 11.08.2015
    beata122 napisał użytkownik: »
    znowu mamy kłopoty z gra, ponieważ nie otrzymałam 250 szuk zlota i nie wyswietlilo zadanie bliżej natury, pozdrawiam:))

    Nie jesteś jedyna, bo mam to samo jak wiele osób które już się wcześniej wypowiedziały. Brak eventu albo złota, do tego u mnie wyskoczył błąd jak klikałem na sąsiada i od tamtej pory po przelogowaniu już nikt do mnie nie przychodzi:p. Ale jak przeczytali ze ludzie miliony zaczęli prawie za darmo zarabiać to od razu cofnęli wszystkim wiele godzin grania. Cale GGS wiec już nie ma co się tym przejmować i jakiekolwiek emocje ukazywać:).
  • malolmalol (PL1)malolmalol (PL1) Posty: 75
    edytowano 11.08.2015
    Rozwaliło mnie zamówienie żelu aloesowego na imprezę uliczną :D Chyba to był marsz "równości" :D Się musieli posmarować tu i ówdzie :D

    edit.
    Przy okazji, ten targ jest dożywotni, czy czasowy i mi nagle zniknie?
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    edytowano 12.08.2015
    ''Rozwaliło mnie zamówienie żelu aloesowego na imprezę uliczną :D Chyba to był marsz "równości" :D Się musieli posmarować tu i ówdzie :D''

    Fakt jakby nie mogli zamówić ciast które produkujemy.......:cool:
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 12.08.2015
    Zuzana3 napisał użytkownik: »
    Ludzie, co się u mnie dzisiaj dzieje? Pojawił się architekt ale zniknęły pszczoły. Coraz fajniejsza ta aktualizacja.

    P.S. Przelogowanie się pomogło.
    U mnie niestety prze logowanie i czyszczenie ciasteczek nic nie dalo ,nie mam eventu blizej natury,
    a przed aktualizacja miałem bylem w trakcie robienia 3 kroku.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    edytowano 12.08.2015
    250 sztuk złota rekompensaty to jakaś kpina!!! Tyle kosztuje 1 domek na farmie czasowej. Straciliśmy cały dzień, Prace na farmie wstrzymane, przerwa w zawodach i na koniec kosmiczny bubel. Na reklamacje składane w Supporcie nikt nie odpowiada
  • edytowano 12.08.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Nie jesteś jedyna, bo mam to samo jak wiele osób które już się wcześniej wypowiedziały. Brak eventu albo złota, do tego u mnie wyskoczył błąd jak klikałem na sąsiada i od tamtej pory po przelogowaniu już nikt do mnie nie przychodzi:p. Ale jak przeczytali ze ludzie miliony zaczęli prawie za darmo zarabiać to od razu cofnęli wszystkim wiele godzin grania. Cale GGS wiec już nie ma co się tym przejmować i jakiekolwiek emocje ukazywać:).

    To nie jest istotne że nie jest jedyna.
    Ważne jest to że nie ma na ten tema żadnej oficjalnej odpowiedzi.
    Zostaliśmy pozostawieni bez eventu i bez reakcji ze strony GGS
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 12.08.2015
    Czy może ktoś wie jak odprawić sąsiada jeśli nie chce się nic sprzedać?


  • edytowano 12.08.2015
    też bym chciała wiedzieć jak ich odprawic i też nie mam eventu blizej natury coraz gorzej wychodzą te aktualizacje
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 12.08.2015
    Przydała by się specjalna tabliczka obok farmu: nie prowadzę sprzedaży obwoźnej...

    Stoi mi trzech frajerów pod płotem i nie wiem jak ich przegonić. Psa bym wypuścił, ale on za dobrze wychowany.
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 12.08.2015
    makao napisał użytkownik: »
    Czy może ktoś wie jak odprawić sąsiada jeśli nie chce się nic sprzedać?

    Z OO
    Sąsiedzi będą przechodzić obok stoiska i zamawiać produkty.
    Każde żądanie będzie przedstawione jako tekstowa "chmurka" zawierająca zamówienie wraz z odpowiednią ilością.
    Kiedy zbierzesz odpowiednią ilość towaru, by zrealizować zamówienie, pojawi się wykrzyknik, a "chmurka" zaświeci się na zielono.
    Jeśli najedziesz kursorem na "chmurkę", nagrody za wypełnienie zamówienia, zostaną wyświetlone.
    Kliknij na "chmurkę", by odebrać dolary jako nagrodę.
    Jeśli nie chcesz skompletować zamówienia, klienci po chwili odejdą, robiąc miejsce dla kolejnych chętnych.


    Asiu,
    ten człowiek z targu co sprzedaje oferty ze znakiem zapytania to też jest bubel?? Przynajmniej tak jest moim zdaniem. Jak w wyniku błędu zarobiłam 20 baniek to zaraz zostało wszystko cofnięte i oczywiście dolary zabrane. W wyniku tego manewru narobiliście jeszcze więcej błędów, na których ucierpiała większość graczy, dając w zamian jakieś śmieszne 250 sztuk złota, za które nawet pół dekoracji nie można kupić. A co z tym oszustem z brzuszkiem, który proponuje kota w worku wykorzystując ciekawość? Dalej jest. Raz u niego kupiłam ten znak zapytania - chciał 10 tys. - zapłaciłam i dostałam 10 sztuk karmy dla kur, drugi raz - chciał 15 tys - dostałam 10 sztuk karmy dla świń. Przylazł jeszcze raz. Pomyślałam dwie oferty miałam na stratę to może teraz będzie coś ekstra. I co? chciał 150 tys i dostałam 10 sztuk nawozu. To chyba nie jest normalne założenie, tylko też błąd??? Czy teraz zwrócicie mi zainwestowane dolary z taką samą szybkością jak zabraliście te które dostałam poprzednio????
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 12.08.2015
    pogońcie tych "frajerów" z za płotu, nie mam zamiaru nic im sprzedawać, a zaśmiecaja mi obraz gry...
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 12.08.2015
    Wreszcie jeden poszedł w ... - ale za długo to trwa. A w ogóle to ten cały Targ, jak dla mnie, mógłby nie istnieć.
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 12.08.2015
    Kupiłem ofertę - tzw. ,,kot w worku " za 90 tyś. dolarów.
    Otrzymałem 50 sztuk mniszka - normalnie szał ;)

    Ciekawe o której godzinie dzisiaj będzie aktualizacja wnosząca poprawki tego wszystkiego i co za tym idzie czy ewent wystartuje od nowa tym razem u wszystkich czy tylko u tych, u których go jeszcze nie ma?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik