Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

4.08.2015 | Targ organiczny i dalsze zmiany w grze

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Kochani...

wiem, że te wiadomości przychodzą późno, ale mam nadzieję, że nie za późno, by Was nimi zainteresować :)

Kolejna duża aktualizacja czeka w świecie Big Farm. Już jutro niemałe zmiany. Przekonajcie się sami, jakie nowości przygotował dla Was Zespół gry. Szczegóły TUTAJ.

Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru.
Post edited by Asia07 on
«1333

Komentarz

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 03.08.2015
    Witam,
    czyli targ będzie podobny do Maszyny George'a? I czy będzie ten targ na stałe?
    Jeśli tak, to ciekawie się zapowiada. :D

    Natomiast, jeśli idzie o poprawkę "błędu wyświetlania misji", to rozumiem że nadal nie otrzymał on priorytetu wyższego, niż dotychczas i nie zostanie naprawiony w jutrzejszej, ani w następnej aktualizacji?
    To już ciekawe nie jest.

    Pozdrawiam
    club

    P.S.
    I dlaczego zespół GGS włączył event Azja, skoro wg dotychczasowego harmonogramu miał być event "Hawaje"?
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 03.08.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Poprawki błędów
    Ekwipunek – powiadomienia dotyczące nowych dekoracji były często błędnie wyświetlane.
    Lista powinna się wydłużyć... mamy taką nadzieję.

    Wykrzykniki są uciążliwe i denerwujące, ale... nie tak jak wieki już czekający na naprawę błąd w wyświetlaniu misji, co z nim? Myślę, że to jest info na które czekają gracze i co to za lista co ma się wydłużyć? czyżby lista błędów do naprawy? to my poprosimy o misje :P

    A aktualizacja? to się dopiero zobaczy, nie raz już zapowiadało się ciekawie a wyszło jak zwykle, wstrzymam się więc z entuzjazmem, bo mogę się rozczarować.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 03.08.2015
    Mi opisowo się nowe wydarzenie wydaje ciekawe i fajne;),no miejmy nadzieje,że wraz nową aktualizacją nie przybędzie więcej błędów.Ech szkoda że to jutro bo ja remont będę kończyć :(.
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 03.08.2015
    Ahha, a ja znam już takich klientów chętnych na moje towary z innej gry i źle mi się kojarzą ;) marnie płacą a ile przy tym marudzą:confused:
    Znając też -co nie co- ogromny szacunek GGS dla ciężkiej pracy farmerów.....swój urlop od farmy jeszcze troszeczkę przedłużę:p
  • edytowano 26.02.2016
    Zapowiada się ciekawa aktualizacja.


    Post edited by Demona on
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 04.08.2015
    kris258 napisał użytkownik: »
    Witam po przerwie:)

    Czy ciekawe to będzie to zobaczymy... Moja żona gra w jedną grę, również typu farma i tam przychodzą tzw. klieńci. Wszystko jest podobne. Klikasz na ludka, pokazuje się chmurka, w niej lista produktów i ich ilości. Różnica jest taka, że czas jest nieograniczony, a produkty musisz mieć wszystkie potrzebne na raz, bo na raz wszytkie dajesz, a nie po jednym. Tam jest taka zagwozdka, że nie każde zamówienie opłaca się spełnić:rolleyes: Nagrody to miejscowe farmodolary czy coś tam w tym stylu. Ale trzeba sprawdzać na kalkulatorze czy sie to opłaca(porónywać z cenami produktów z targu gdzie są ceny wystawiane przez graczy).

    Czekamy na aktualizację!:)

    Hmmm... Kris, Dziubal ;) A rozumiem, że w tamtej grze "Klieńci" to jakiś szczególny gatunek Klientów niż w naszej... hę?

    Co do aktualizacji, poczekamy, zobaczymy, wypróbujemy... A jakby co, zawsze mogę puścić na targ FOCHA ;) w końcu mam już wprawę :p hihihi
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 04.08.2015
    Tak na dobrą sprawę, wiele nam to ogłoszenie nie wyjaśnia. Dowiemy się w praniu co i jak będzie wyglądało. Niby dużo opisane i prawdopodobnie miało być wszystko klarowne, ale gdy przeczytałam to po raz pierwszy stwierdziłam, że wcale tak nie jest, bo trochę to wszystko tak zamotane i poplątane i jakby nie do końca po polsku. Mam wrażenie, że dosłowność tłumaczenia zaciera niektóre znaczenia i jasność językowego przekazu. No w każdym razie coś tam wiemy, że ma być, ale czy do końca rozumiem co to ma być, tego już pewna nie jestem. Wiem w każdym razie jakie aktualizacja budzi we mnie skojarzenia i czy są one pozytywne tego też nie jestem pewna.
  • mina2013mina2013 Posty: 152
    edytowano 04.08.2015
    Misje, event, wyspa, targowisko, o konikach też nie należy zapominać, wyścig szczurów :)

    Czasami dobrze odpuścić tym którzy czują się przesyceni. Mimo wszystko życzę miłej zabawy :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 04.08.2015
    Dobrze, że aktualizacja została przesunięta :) najlepiej jakby po Mistrzostwach Sojuszy ją dopiero uruchomili.. także uważam, że za dużo tych różnych eventów naraz w grze nie jest za fajną sprawą...
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 04.08.2015
    Witam serdecznie,

    przepraszam Was, że ponownie tak "z doskoku", ale przeglądając dyskusję mimo wszystko chciałabym odnieść się do Waszych pytań w związku z aktualizacją.

    Nie mogę zdradzić, jak dokładnie będzie wyglądać targ i czy będzie konstrukcyjnie podobny do znanych Wam rozwiązań zastosowanych w grze, ale na pewno obiekt będzie stałym elementem gry, nie wydarzeniem. Na stałe wpisze się w krajobraz farmy.

    W sprawie "zmiany kolejności" wydarzeń tematycznych... Według planów Zespołu BF miało ruszyć wydarzenie związane z kempingiem, ale zmieniono kolejność z powodu prac nad zmianą dekoracji. Wydarzenia tematyczne nie muszą występować w stałym porządku również w przyszłości.

    Odnośnie błędu związanego z misją, o który pytacie... Na liście do poprawek jest kilka usterek związanych z realizacją misji. Postępy prac wyglądają różnie w przypadku różnych zgłoszeń, ale główny problem w przypadku takich błędów stanowi odtworzenie problemu. Znalezienie przyczyny błędu to klucz do rozwiązania usterki. W przypadku misji sprawa jest o tyle skomplikowana, że błąd nie występuje za każdym razem przy wykonywaniu szeregu czynności. Skutkiem tego... szukamy dalej.

    Pisząc o liście usterek mogącej ulec wydłużeniu mamy nadzieję dopisać do przedstawionych problemów dalsze, wyeliminowane podczas aktualizacji.

    Pozdrawiam i zachęcam do zadawania dalszych pytań w związku z aktualizacją. Termin został przesunięty, więc mamy czas na ewentualne dopytanie w wątpliwych kwestiach. Obiecuję tu do Was zaglądać i czytać Wasze komentarze, choć po trzytygodniowej przerwie wciąż trudno mi wyjść na prostą z zaległościami.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 04.08.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Nie mogę zdradzić, jak dokładnie będzie wyglądać targ i czy będzie konstrukcyjnie podobny do znanych Wam rozwiązań zastosowanych w grze, ale na pewno obiekt będzie stałym elementem gry, nie wydarzeniem. Na stałe wpisze się w krajobraz farmy.

    No i to jest już konkret. Przynajmniej teraz wiadomo, że to jednak nie jest powtórka z maszyny George'a. A skoro będzie to coś stałego, to tak czy siak trzeba się będzie do tego jakoś przyzwyczaić. Jeśli element będzie ciekawy, to z pewnością znajdzie zainteresowanych graczy.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 04.08.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam serdecznie,
    ...Odnośnie błędu związanego z misją, o który pytacie... Na liście do poprawek jest kilka usterek związanych z realizacją misji. Postępy prac wyglądają różnie w przypadku różnych zgłoszeń, ale główny problem w przypadku takich błędów stanowi odtworzenie problemu. Znalezienie przyczyny błędu to klucz do rozwiązania usterki. W przypadku misji sprawa jest o tyle skomplikowana, że błąd nie występuje za każdym razem przy wykonywaniu szeregu czynności. Skutkiem tego... szukamy dalej.
    Witam,
    i o właśnie takie wyjaśnienie mi chodziło - że problem nie występuje w każdej misji, tylko w co niektórej i dlatego jest trudny do wyłapania w logach na serwerze.
    Czy tak nie mógł support odpisywać na wiadomości o błędzie? A nie, że problem jest znany i jego priorytet jest za niski na naprawę i może w przyszłości go naprawimy...

    A może lepiej będzie poinstruować na forum, jak gracze mają zgłaszać błąd z misją (podawać mniej/więcej dokładny czas wystąpienia "błędu wyświetlania misji" (czyli jej zniknięcia lub szybkiego zakończenia), czego dotyczyła misja, itp.?
    Wtedy może szybciej zespół GGS wyłapie, gdzie i kiedy występuje ten błąd (i co jest jego przyczyną).

    Pozdrawiam
    club
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 05.08.2015
    Ktoś coś wie, jak idzie praca nad aktualizacją? Będzie dzisiaj?
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    edytowano 05.08.2015
    Nikt nic nie wie, "czeski film", trudno cokolwiek zaplanować przy takich niewiadomych
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 05.08.2015
    Zaczyna mnie to wkurzać. Kiedyś, jak zaczynałam aktualizacje były raz w tygodniu, góra raz na dwa, nikt nic nie przekładał, nie było zamieszania, a teraz mam wrażenie, że nas zwyczajnie olewają. Po choinkę podawać dokładną datę, jak i tak nic z tego :(?
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    edytowano 05.08.2015
    Owszem. Zresztą obawiam się, ze to będzie taki sam niewypał jak farma cukrowa, wcale tego nie chcę. Tylko tymi nieprzemyślanymi komunikatami o aktualizacji, której nie ma, wprowadzili zamęt w grze. Trudno cokolwiek zaczynać, nie wiesz czy nie przerwą misji w połowie. Jeden wielki bałagan
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 05.08.2015
    Ja uwielbiam nowe elementy w grze i bardzo czekam na ten nowy targ, dlatego tak mnie wkurza to przesuwanie. Farma cukrowa jest czasowa, targ będzie na stałe, jak statek.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 05.08.2015
    kallina92 napisał użytkownik: »
    Zaczyna mnie to wkurzać. Kiedyś, jak zaczynałam aktualizacje były raz w tygodniu, góra raz na dwa, nikt nic nie przekładał, nie było zamieszania, a teraz mam wrażenie, że nas zwyczajnie olewają. Po choinkę podawać dokładną datę, jak i tak nic z tego :(?

    Nie wiem kiedy zaczynałaś grać, ale przekładane aktualizacje zdarzały się od zawsze. Co więcej zamieszanie z aktualizacjami również, więc coś mi się wydaje, że idealizujesz własne wspomnienia. Jest wyraźnie napisane, że się do czwartku wyrobią. No chyba, że pojawi się kolejne ogłoszenie, oby nie :P
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 05.08.2015
    Gram od dwóch lat i na początku nie było żadnych opóźnień, błędów. A, jeśli, to rzadko. A teraz od kilku miesięcy to jakiś koszmar.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 05.08.2015
    kallina92 napisał użytkownik: »
    Gram od dwóch lat i na początku nie było żadnych opóźnień, błędów. A, jeśli, to rzadko. A teraz od kilku miesięcy to jakiś koszmar.

    Witam,
    z drugiej ręki wiem, że błędy były, a i owszem, ale nie były tak widoczne i wkurzające, bo nie było wprowadzanych tyle wydarzeń co teraz - przypomnij sobie, co ile były wprowadzane jakieś nowe wydarzenia, a jak jest teraz?
    Znacząca różnica, prawda?

    Pozdrawiam
    club
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 05.08.2015
    Aktualizacje były bardzo często i nie było opóźnień i błędów. Grałam, to wiem, jak było, ciągle coś się działo, a teraz coś nowego jest wprowadzone raz na miesiąc, albo i rzadziej, a opóźnienia i błędy są na porządku dziennym. Przykre, bo uwielbiam Big Farm, a a mam wrażenie, że Ekipie już na nas nie zależy.
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 05.08.2015
    kallina92 napisał użytkownik: »
    Aktualizacje były bardzo często i nie było opóźnień i błędów. Grałam, to wiem, jak było, ciągle coś się działo, a teraz coś nowego jest wprowadzone raz na miesiąc, albo i rzadziej, a opóźnienia i błędy są na porządku dziennym. Przykre, bo uwielbiam Big Farm, a a mam wrażenie, że Ekipie już na nas nie zależy.

    Gdy ja zaczynałam grę rzeczywiście nic się nie psuło , bo i co miało się psuć, skoro była tylko jedna farma a na tej farmie tylko pola i kurniki:)
    Aktualizacje były może i często ale raczej dlatego ze było jeszcze mnóstwo rzeczy do wprowadzenia, a nie dlatego że zespół GGS tak bardzo się starał:)
    obecne aktualizacje są tylko powtórką z rozrywki a ich przesyt raczej zniechęca niż zachęca..niczego rewolucyjnego nie należy się tutaj już spodziewać. No chyba że lotu na księżyc:p
    A błedy zawsze były i będą, z tym że im więcej elementów tym więcej błedów i trudniej jest stwierdzić gdzie tkwi jego sedno....
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 05.08.2015
    A ja tam wolę, żeby przesunęli, nawet na następny tydzień, ale zrobili już sprawdzone, bez błędów :)
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 06.08.2015
    Wolne żarty :@ Aktualizacja odwołana, nie wiadomo, kiedy będzie. Zero szacunku.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 06.08.2015
    kallina92 napisał użytkownik: »
    Wolne żarty :@ Aktualizacja odwołana, nie wiadomo, kiedy będzie. Zero szacunku.

    To tylko gra wiec nie ma się czym przejmować. Za jakiś czas na pewno ona nastąpi, ale lepiej żeby to przełożyli skoro maja z czymś problem, albo nie jest nowe wydarzenie w pełni skończone niż wciskali kolejnego w połowie gotowego bubla :p.
  • kandela (PL1)kandela (PL1) Posty: 11
    edytowano 06.08.2015
    dla mnie to żenujące, zanim coś ogłoszą niech to sprawdzą tysiąc razy a nie rzucają nowościami ktorych nie potrafią zrealizować; następnym razem radzę dać ogłoszenie o nowościach jak będą już wprowadzone a nie wprowadzać mętlik

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik