Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Mistrzostwa Sojuszy 7.0

Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
edytowano 10.08.2015 w Sugestie, pochwały i krytyka
Jak dla mnie gra traci przewidywalność. Kiedyś było jasne: mistrzostwa, wyspa, architekt, mistrzostwa, wyspa, architekt, mistrzostwa, wyspa...
Teraz pierwszy raz będą mistrzostwa w trakcie wyspy. Pewnie jeszcze jakiś event dołożą do kolekcji.
Dobrze, że naszego sojuszu już ta rywalizacja nie interesuje. Wystarczy nam tylko pucharek :D
Post edited by Kynio (PL1) on

Komentarz

  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 31.07.2015
    Dokładają i dokładają, bo widać im dochody spadły, ale nie wystarczy graczy zawalić powtarzalnymi i bzdurnymi eventami żeby je podnieść... Mistrzostwa sojuszy? No świetnie, a misje już naprawili? Mnie (przy jednej misji dziennie) ten błąd aż tak nie męczy, ale są tacy co ich robią więcej, pytanie więc do nich... Jaka jest sytuacja z misjami?
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 31.07.2015
    u mnie misje dzialaja w porzadku caly czas ( odpukac )
    nie mam zadnych problemow z nimi ( jak na razie.... :rolleyes: )
  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 01.08.2015
    A dla mnie wczoraj błąd pojawił się 2 razy.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 01.08.2015
    ladna89 napisał użytkownik: »
    A dla mnie wczoraj błąd pojawił się 2 razy.

    Czyli nadal błąd-wielbłąd straszy po farmach. Wniosek? zakładając, że w pierwszych mistrzostwach go nie było (nie umiem powiedzieć czy był), to będzie to już 6 wydanie z wadliwie działającymi misjami. Od 2 edycji błąd hula po misjach, czyli ta będzie już 6. W ciągu tych 5 wydań prosiliśmy setki razy, żeby go naprawić, ale dostaliśmy tylko odpowiedź, że to nie jest priorytet i kiedyś trafi na swoją kolej. Nie przeszkadza to jednak w tym by ggs regularnie raczyło nas mistrzostwami. To wyjątkowo cyniczne zachowanie, pokazujące jak bardzo lekceważący stosunek ma do nas firma. Już 3 mistrzostw nie powinno być gdy błąd nadal jest, a oni organizują 7, za nic mając graczy. To wydarzenie jak żadne inne obrazuje ile gracze znaczą a raczej jak niewiele znaczą i żadne słowa CM o tym jacy to ważni jesteśmy tego nie zmienią, bo nie słowa a czyny, nie SŁOWA a CZYNY świadczą o ich prawdziwym do nas stosunku.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 01.08.2015
    Witam,
    Ja też jestem zdania, że gra traci swoją po części przewidywalność.
    I maszyna Goerge'a i event też będzie - zacznie się jak zwykle od poniedziałku (prawdopodobnie będą to "Hawaje").

    A teraz co do misji:
    Błędy misji od ostatnich mistrzostw zdarzyły mi się dwa razy - wszystkie we wtorek.

    Jeśli chodzi o błędy misji, to możemy je podczas mistrzostw wykorzystać na naszą korzyść (khaki07 wyjaśniła w innym temacie, jak):
    - po prostu, mimo błędów przelogować się i wyszukać nowej misji i zbierać to, co w błędnej i to, co w nowej misji się pojawi do zbioru - dostaniemy za to podwójną ilość punktów reputacji, które nie zawsze dodadzą się od razu po wyświetleniu okna podsumowania misji, czasami po kilku godzinach. :D

    I uwierzcie, to naprawdę działa. :cool:

    Jak są takie cwaniaki w GGSie i nie chce się im naprawić "błędu", to my wykorzystamy go dla siebie.

    Pozdrawiam
    club

    EDIT:
    właśnie pojawił mi się błąd w misji z obornikiem - czyli gramy dalej :D
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 01.08.2015
    U mnie jak na razie błędów nie ma,ale podejrzewam,że jest to spowodowane tym,że po prostu robię ich tylko kilka dziennie.;)
  • Luke23 (PL1)Luke23 (PL1) Posty: 7
    edytowano 02.08.2015
    Cześć , mam 62 level i odkąd kupując kolejne pola na farmie i dość fajnie rozbudowałem , to w misjach walczę z levelami +100 , chyba lekka przesada . Pytam , dla czego tak jest ?
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 02.08.2015
    Luke23 napisał użytkownik: »
    Cześć , mam 62 level i odkąd kupując kolejne pola na farmie i dość fajnie rozbudowałem , to w misjach walczę z levelami +100 , chyba lekka przesada . Pytam , dla czego tak jest ?

    A dlaczego niby miałoby nie być... hę?
    A na poważnie...
    To zależy także od innych czynników, np. od ilości PR oraz od tego ile zabudowań i jakich mają Twoi przeciwnicy. Ktoś może mieć większy poziom niż Twój, ale wcale nie być zbyt aktywny w misjach i mieć mniej rozbudowane niektóre rzeczy, więc trafiacie razem do jednego wora ;)
    Jak skorzystasz z wyszukiwarki to znajdziesz sporo wątków na ten temat.
  • Luke23 (PL1)Luke23 (PL1) Posty: 7
    edytowano 02.08.2015
    Czyli , PR muszę obniżyć do minimum , czyli przestać grać w misjach , trochę to potrwa :confused: i będę grać z levelami mniejszymi , ciekawe czy tak będzie . Po mistrzostwach przestaje grać w misje i zobaczy , czy tak będzie :mad:
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 02.08.2015
    Luke23 napisał użytkownik: »
    Czyli , PR muszę obniżyć do minimum , czyli przestać grać w misjach , trochę to potrwa :confused: i będę grać z levelami mniejszymi , ciekawe czy tak będzie . Po mistrzostwach przestaje grać w misje i zobaczy , czy tak będzie :mad:

    To nie zawsze jest kreślone jedną miarą ;) Ale ja mam jak na swój poziom w grze (144) dość mało PR, bo coś około 2 mln 800 i rzeczywiście często trafiam w misjach na równe sobie lub niższe lvl'e. Czy to się zawsze sprawdza? Tego nie wiem. To zależy także od tego czy ktoś gra w misjach złotem, czy nie. Jeśli grasz i pomimo niskiego lvl'a uzyskujesz dobre lokaty, będziesz dostawał wyższych przeciwników, bo poprzeczka zawsze idzie w górę, a nie na odwrót.
  • Luke23 (PL1)Luke23 (PL1) Posty: 7
    edytowano 02.08.2015
    Dziękuje za wyjaśnienie , ale jak dla mnie , powinno być inaczej , bo nie po to , się kasę traci by ciągle gonić , ale też się relaksować grą .
    Jeszcze raz dziękuje , pozdrawiam Łukasz :rolleyes:
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 02.08.2015
    Cóż w tej grze nic nie jest proste, a jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę... Poganiasz, to poganiaj bardziej... GGS już ma na to patent :D
    Polecam się na przyszłość ;)
    Psotka
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 02.08.2015
    Albo mam zwidy albo misje kończą się około 3 minuty przed czasem...
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 02.08.2015
    Pasigroch napisał użytkownik: »
    Albo mam zwidy albo misje kończą się około 3 minuty przed czasem...

    Tak, ja zauważyłem ostatnio, że mi też jedna się skończyła bardzo szybko, coś koło 2-3 minut po rozpoczęciu.
    Ale po przeczytaniu postu Khaki07 odnośnie "znikania misji", teraz się już tym nie martwię - po prostu szukam nowej misji i zbieram do obu - więcej pkt reputacji dzięki temu otrzymuję :D

    Pozdrawiam
    club
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 03.08.2015
    Ja też tak robię,ale u mnie nie zawsze działa-nie zawsze zaliczy mi punkty ze skróconej misji-przynajmniej nie od razu może jak pisała Khaki punkty są dodawane z opóźnieniem,no nie chce mi się notesika prowadzić,żeby to sprawdzić:Dale kilka razy przy takiej sytuacji dostałam punkty z kilku misji i to jest fajne:D.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 05.08.2015
    Tak sobie myślę, że na czas wakacji tego typu eventy to powinny być zabronione. Połowa ludzi na wyjazdach i baw się w mistrzostwa. Dobrze, że mój sojusz nie przywiązuje wagi do tego jak daleko zajdzie.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 05.08.2015
    Witam,
    u mnie prawie połowa sojuszników na urlopach lub wyjazdach - i rób tu teraz projekty, badania lub co najlepsze - bierz udział w mistrzostwach. :D
    Odpuściliśmy.

    Pozdrawiam
    club
  • UserHalina1778 (PL1)UserHalina1778 (PL1) Posty: 1,443
    edytowano 06.08.2015
    1
    I ja się teraz odezwę :) mi akurat nie przeszkadza wyspa ( bo nie otwieram wyspy dopóki nie skończę całkiem budować głównych farm ) ale powiem że też mnie strasznie denerwuje obecne nie spodziewane odwiedziny architekta , przedtem mniej więcej wiedziałam kiedy może zawitać i byłam w stanie za pomocą nie dużej ilości złota puścić ze trzy budowy , teraz niestety tylko jedną budowę i to nie za małą ilość złota , albo zupełnie bez złota z tym że tylko na niego czekać i nic więcej nie rozwijać. Dla mnie ta zmiana wizyt to jest nie udany pomysł .
    2
    Gram w tą grę półtora roku , jest naprawdę fajna gra ( lub była fajna grą ) , niestety i tu okazuje się że kasa robi swoje .Nie podobają mi si mistrzostwa sojusz-owe , bo nie jest to zdrowa rywalizacja ,
    i nie pokazuje tak naprawdę sojuszy które dzielnie walczą i są aktywnymi sojuszami . W czasie trwania tych zawodów jest często promocja 150 % punktów reputacji i wodorosty , wiec jakie to są zawody ? to jest zwykły wyścig szczurów , i na siłę wyciąganie od graczy kasy , takie jest moje odczucie właśnie związane z tymi zawodami i obecnymi odwiedzinami architekta ,
    Mało chyba zarabiali założyciele tej gry i wymyślają w jaki sposób wyciągnąć jeszcze więcej od graczy , tylko to wszystko jest do czasu ,
    Zamiast zachęcać małe sojusze do walki wy ich zniechęcacie , nie stać sojuszy żeby wykupowały bustery za kasę sojusz-owa bo mają badania przed sobą ,a tym bardziej za złoto . To są zawody dla dużych sojuszy co wszystko mają porobione , w ten sposób zniechęcacie inne sojusze do walki a nawet ośmielę się powiedzieć że zasiewacie ziarnko nienawiści i zazdrości do tych sojuszy , wystarczy tylko popatrzeć jak przedtem wieszali psy na bulince i jego sojuszu a teraz obrywa się marchewkowym jakie są komentarze . Te nagrody z branie udziału w zawodach są wręcz śmieszne , poniżej 10 miejsca nic nie warte ,Na początku te fermy były ładne kolorowe ii dekoracji było dużo warto było nawet za złoto to kopić, a teraz tylko obory i kaczki na farmach żeby mieć pierwsze miejsce a jak braknie to złotem podgonić. Kiedyś stok się pytał Asi dlaczego świnki nie idą do piekarni ona odpowiedział że ta gra jest gra pokojowo nastawiona i świnki nie będą przerabiane , a zawody ( niestety ) mi się nie kojarzą w tej chwili z pokojem ,, nawet w wewnątrz w sojuszach w czasie trwania zawodów robi się niezdrowa atmosfera na czacie albo nikt nic nie pisze , albo jest temat kto ile zdobył i ile złota poszło , to nie jest ta gra co zaczęłam grać .
    to tyle mojej krytyki jeszcze raz tylko powiem obecne wizyty architekta i zawody to duży nie wypał moim zdaniem . Powinniście to zmienić tak żeby faktycznie to była zdrowa i przyjemna zabawa
    3
    Resztę pomysłów , zmian i ciekawostek jest bardzo fajne ,
    tutaj należą wam się brawa, szczególnie za wyspy które się pokazują ( tak jak wcześniej pisałam ja tam nie otwierałam jeszcze , ale zaglądałam na inne farmy ) i nie mogę się doczekać aż będę miał czas ją wybudować
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 06.08.2015
    Nie musiałaś tego zamieszczać w dwóch wątkach w jednym zdecydowanie wystarczy!

    @club my jak zawsze korzystamy z zasady kto ma czas ten robi, a kto nie życie jest ważniejsze niż mistrzostwa na farmie.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.08.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Nie musiałaś tego zamieszczać w dwóch wątkach w jednym zdecydowanie wystarczy!

    @club my jak zawsze korzystamy z zasady kto ma czas ten robi, a kto nie życie jest ważniejsze niż mistrzostwa na farmie.

    Witam,
    no tak samo jest i w moim sojuszu - kto akurat jest, ten robi misje - nie ważne czy wygra czy przegra, "grosz do grosza..." :D
    I ja dzisiaj dołączyłem dopiero 30 minut temu, więc i misji już nie bardzo mi się chce dzisiaj robić - nie tylko z powodu upału, jaki panuje w tej chwili, ale i tego, że i tak tego dużo nie będzie (pierwsza dzisiaj nietrafiona - dostałem kuku, a na polach kwiatki).

    @UserHalina1778 - podzielam twoje zdanie na temat trybu mistrzostw - jest to w zdecydowanej większości wydarzenie dla sojuszy o wysokim poziomie rozbudowania, co zauważyć można było już w drugiej edycji (a dla co poniektórych jest to nie do przełknięcia, :D hehe).
    I jak narazie niech pozostanie jedynym wydarzeniem, w którym prym wieść mogą sojusze z pierwszej dziesiątki rankingu gry.

    Pozdrawiam
    club
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 08.08.2015
    Gratulacje dla wygrywającego po raz trzeci sojuszu Marchewkowo :)

    Gratuluję moim sojusznikom :)
    W poprzednich Mistrzostwach zajęliśmy 12 miejsce, teraz 7. I teraz tak jak poprzednio praktycznie nikt u nas nie skorzystał z Gorącej Oferty. Pokazaliśmy, że da się osiągnąc dobry rezultat nie dając zarobić GGSowi :)

    A sojuszom które zajęły miejsca od 8 do 10 dzięujemy za wyrównaną rywalizację w pierwszej części mistrzostw.


    VII Mistrzostwa zakończone. Wyniki:

    1. Marchewkowo -
    złoto
    2. Sprawiedliwi-
    srebro
    3. Langoliery -
    brąz
    4. ZłoteFarmy
    5. PRZYSTAŃ
    6. FOKI
    7. TheWalkingDead
    8. psie pole new
    9.
    Breaking bad
    10. _RANCZO_

    KLASYFIKACJA GENERALNA:

    1. Marchewkowo - 3 x złoto; 1 x 5 miejsce
    2. Langoliery - 2 x złoto; 2 x srebro;
    2 x brąz; 1 x 4 miejsce
    3. FOKI - 1 x złoto; 1 x srebro; 1 x brąz; 1 x 4 miejsce; 1 x 5 miejsce; 2 x 6 miejsce
    4. TheWalkingDead - 1 x
    złoto; 1 x srebro; 1 x brąz; 1 x 4 miejsce; 1 x 5 miejsce; 1 x 7 miejsce
    5. Sprawiedliwi - 3 x srebro; 3 x brąz; 1 x 4 miejsce

    6. bim brownia - 1 x 4 miejsce; 1 x 5 miejsce; 1 x 7 miejsce; 2 x 8 miejsce
    7. ZłoteFarmy - 1x 4 miejsce; 1 x 9 miejsce
    8.
    CZARNE OWCE - 1 x 4 miejsce; 2 x 6 miejsce; 2 x 7 miejsce;
    9.
    _RANCZO_ - 1 x 5 miejsce; 1 x 6 miejsce; 1 x 7 miejsce; 1 x 8 miejsce; 2 x 10 miejsce
    10.
    TWIERDZA - 1 x 5 miejsce; 1 x 8 miejsce; 2 x 9 miejsce; 1 x 10 miejsce
    11. PRZYSTAŃ - 1 x 5 miejsce; 1 x 10 miejsce
    12. Piernikowo - 1 x 6 miejsce; 1 x 8 miejsce
    13. Breaking bad - 1 x 6 miejsce; 1 x 7 miejsce; 2 x 9 miejsce; 2 x 10 miejsce

    14. spartakus - 1 x 7 miejsce;
    15. Zgodna Ferajna - 1 x 8 miejsce; 1 x 9 miejsce
    16. psie pole - 1 x 8 miejsce
    17. Na Skraju - 1 x 9 miejsce
    18. PRETTYALLIANCE - 1 x 10 miejsce
  • candy90candy90 Posty: 93
    edytowano 10.08.2015
    Dziękuje w imieniu całego mojego sojuszu :) Gratuluje wszystkim świetnych wyników oraz zaangażowania

    Osobiście jak dla mnie , najlepszym dniem tych zmagań był pierwszy dzień , bez wzmocnień i bez chorych ofert kupna gotowego PR... wtedy może więcej sojuszy widziało by swoja szanse na dobry wynik :)
  • sundia (PL1)sundia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 10.08.2015
    candy90 napisał użytkownik: »

    Osobiście jak dla mnie , najlepszym dniem tych zmagań był pierwszy dzień , bez wzmocnień i bez chorych ofert kupna gotowego PR... wtedy może więcej sojuszy widziało by swoja szanse na dobry wynik :)

    ROTFL

    To Ci się udało :p
  • candy90candy90 Posty: 93
    edytowano 10.08.2015
    Taka prawda :) bo tak być powinno ,
    korzystam z oferty 250% to fakt , ale ciekawiej dla wszystkich jakby takiej oferty w ogóle nie było :)
    PR natomiast nie kupiłem nigdy :)
  • sundia (PL1)sundia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 10.08.2015
    Ta oferta istnieje bo są na nią nabywcy.Jakoś udaje się Wam w soju przemóc obrzydzenie do niej jak się pojawia :p Skoro chcecie zobaczyć jak wyglądałyby Mistrzostwa bez niej to jej po prostu nie kupujcie.Po wynikach sojuszy od 3 miejsca w dół widać że jest sporo sojuszy chętnych rozegrać Mistrzostwa bez kupna wzmocnień.Bo póki co Twoje komentarze jaka oferta jest be bo inne sojusze nie mają szansy na dobry wynik trącą bez urazy hipokryzją.
  • candy90candy90 Posty: 93
    edytowano 10.08.2015
    Pamiętasz ofertę kupowania PR ? mimo nabywców zniknęła :):)

    P.s. Jak ktoś z czegoś korzysta to nie znaczy że to lubi np. Komunikacja miejska :)
  • sundia (PL1)sundia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 10.08.2015
    Zycie drogi Candy jest sztuką dokonywania wyboru.Jak się nie lubi komunikacji miejskiej zawsze można wybrać rower,hulajnogę albo pójść pieszo :p Skoro dokonujesz świadomego wyboru kupna nie ma potem co marudzić.No chyba że jak pojawia się oferta to u Was pojawia się kat z toporkiem i każe kupować bo inaczej załatwi Was odmownie.To wtedy zapewniam Cię zrozumiałabym.U mnie w soju nic takiego nie ma miejsca.Tak jak napisałam we wcześniejszym poście skoro jesteście ciekawi jak wyglądałyby Mistrzostwa bez wzmocnień to ich nie kupujcie.Myślę że wszystkie sojusze zgodziłyby się rozegrać takie Mistrzostwa jeśli honorowo wszyscy by się umówili na niekupowanie wzmocnień.Jest tyle innych ofert podczas Mistrzostw z których mogą skorzystać Ci co wydają złoto na misje że brak wzmocnień nie byłby aż tak bolesny :p Trochę dobrej woli z Waszej strony i będziesz miał okazję zobaczyć jak wyglądają Mistrzostwa bez wzmocnień bo gadki nie lubię bo to okropne ale korzystam nie kupuję bo na taką naiwność jestem już za stara :p Pozdrawiam :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik