Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Sugestia

dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
edytowano 12.07.2015 w Sugestie, pochwały i krytyka
Zmieńcie wydawanie prime bo zaczyna być nużące.
Post edited by dana44 (PL1) on

Komentarz

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.07.2015
    A to ci dopiero heca - czyżby nie przydały się specjalne nasiona i wodorosty (wszak mistrzostwa za pasem)?
    Jesteś chyba pierwsza z graczy, która narzeka na edycje premium prezentowane graczom. :D
    Co prawda, mogliby dać co jakiś czas coś innego, jako nagrodę za wydawanie złota, ale widać uznali, że mistrzostwa za pasem, to się graczom przyda. :D

    Pozdrawiam
    club
  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    edytowano 12.07.2015
    Chyba nie pierwsza, ale pierwsza, która o tym pisze. Można przecież zmienić towary do uzyskania, albo wydłużyć czas trwania, a nie co 12 godzin wstawiać to samo. Niech czas trwania wydawania prime wydłużą do 48 godzin i OK. Przydają się wodorosty i nasiona premium, ale kasę wolę wydać na przyjemniejsze rzeczy a nie na złoto w grze. Specjalne nasionka sobie wyprodukuję, a Mistrzostwa mnie nie kręcą bo wiadomo, że bez złotka i tak nie mam szans. Wiem nikt mi nie każe kupować złota, jednakże kwoty do wydawania to już porażka, dlatego nie kupuję. Obrazek torebki zasłania mi jednak troszeczkę widok na farmę. Sorry, wyrażam tylko sugestię a nie narzekam. Pozdrawiam
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 12.07.2015
    Chyba im się to Wydawanie Prime zacięło jak zdarta płyta.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.07.2015
    Ale dlaczego zasłania?
    Aaa... chyba, że grasz przez inny serwer, niż GGS (małe okienko), to może dlatego.

    Co do wydawania kasy na złoto (i samego rozporządzania złotem), to zdania są podzielone - jedni uważają to za zbyteczne, inni właśnie cieszą się na "Wydawanie Prime" (i "Prime Time'y"), jeszcze inni kupują złoto bez promocji.

    Pozdrawiam
    club
  • witam mam pytanie  czy  naprawdę muszę klikać na każde pole na każdą kaczkę  na wszystko  czy trudna jest do wprowadzenia  opcja  zasiej na polach,  zbierz jajka ,zbierz mleko, jest to już nudne  jak ktoś klika  trzy lata

    naprawdę  nie ma tam  mądrzejszych ludzi którzy by dodali opcję zasiej , zbierz  czekam na odpowiedź

    Andrzeji10

  • Andrzeji10 (PL1) powiedział(a):

    witam mam pytanie  czy  naprawdę muszę klikać na każde pole na każdą kaczkę  na wszystko  czy trudna jest do wprowadzenia  opcja  zasiej na polach,  zbierz jajka ,zbierz mleko, jest to już nudne  jak ktoś klika  trzy lata

    naprawdę  nie ma tam  mądrzejszych ludzi którzy by dodali opcję zasiej , zbierz  czekam na odpowiedź

    Andrzeji10


    Wydaje mi się, że nie wprowadzą takiej opcji. Biorąc pod uwagę, że jako gracze bierzemy udział w misjach, taki zbiór wszystkiego na raz ułatwił by to w większym lub mniejszym stopniu. W końcu miejsce w misji zależne jest też od tego jak szybko zbierzesz plony i zasiejesz nowe. Jedno z drugim by się kłóciło, więc wprowadzenie takiej opcji jest raczej mało prawdopodobne.
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    a jak można uzyskać nasiona złotniczka? Fajnie by było chociaż raz je wygrać, nie kupować.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.02.2016
    Nasiona złotniczka możesz jedynie zdobyć podczas trwania Prime Time z nim związanego.

    Nie wspomniałem, że za złoto, bo to oczywiste.
    Post edited by club (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik