Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany na forum

1612

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 07.09.2015
    parnas (PL 1) powiedział(a):
    1. Loguję się na nowym forum, przechodzę do Grupy i zostaję wylogowany, więc loguję się ponownie i tak wkoło Macieju... Nie da się tam wejść? Jako niezalogowany mogę je tylko pooglądać, nie mogę się dopisać ani założyć swojej grupy. :(
    2. Nie można oglądać postów w ułożonych tak, by ostatnie były u góry?
    3. Czemu tak bardzo okrojono możliwości edycji postów?
    hmmm ciężko w tej chwili coś doradzić, przyznam, że nie zastanawiałam się nad tymi grupami... ale jak w nie wchodzę, to mnie nie wywala. Nie wchodź może na nie...
    kris258 () powiedział(a):
    Po pierwsze: Gratuluję Gloriana, że udało Ci się znaleźć multi cytat :smile:

    A jeśli chodzi o te buźki w avatarach, to są.. fatalne :#

    Już wolałbym mieć jakieś białe pole bez niczego niż beznadziejne buźki jakie mają inni gracze,,,

    P.S
    Mogłabyś zdradzić jak odkryłaś multi cytat :relaxed: 
    Dziękuję za gratulacje, choć nie zrobiłam niczego nadzwyczajnego, tylko to co zawsze... pomyślałam co chcę osiągnąć, a potem chcąc zacytować dwa posty... kliknęłam w cytat przy każdym i voila! stało się to, co przypuszczałam, że się stanie... Oba posty wylądowały w jednym okienku i mogłam spokojnie dopisać swoje uwagi pod każdym z nich. To bardzo proste i jakże przydatne.

    Co do buziek to, de gustibus non est disputandum... lub jak to mawia mój tato... "jeden woli córkę, drugi matkę, a trzeci lubi jak mu nogi śmierdzą" ;)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 07.09.2015
    Witam, 

    Grupy z założenia mają być miejscem, gdzie wszyscy Big Farmerzy mogą zakładać coś na kształt swoich prywatnych grup dyskusyjnych, do których inni nie będą mieć dostępu. Owszem, widać, że powstała grupa, ale - o ile nie jest to grupa publiczna - trzeba mieć zaproszenie, by do niej dołączyć. Spróbujcie utworzyć jakąś grupę, może dla Waszego sojuszu? Zobaczcie, jak działa ta funkcja i dajcie znać, co o niej myślicie. 

    Pozdrawiam
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.09.2015
    A czym się różni zwykle zalogowanie od zalogowania przez Communicator ?  Bo nie widzę żadnej różnicy?.

    Także mnie co chwilę wylogowuje - wystarczy jak przeskakuje między kategoriami, opcji zapamiętywania hasła nie zamierzam zaznaczać, gdyż jestem na firmowym kompie !  :/

    Ps. Kiedy wrócą moderatorzy?!!
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 07.09.2015
    parnas (PL 1) powiedział(a):
    1. Loguję się na nowym forum, przechodzę do Grupy i zostaję wylogowany, więc loguję się ponownie i tak wkoło Macieju... Nie da się tam wejść? Jako niezalogowany mogę je tylko pooglądać, nie mogę się dopisać ani założyć swojej grupy. :(
    2. Nie można oglądać postów w ułożonych tak, by ostatnie były u góry?
    3. Czemu tak bardzo okrojono możliwości edycji postów?
    Również chciałbym aby taka opcja wróciła, a jeśli jest to w którym miejscu: Wolałbym czytać od razu to co nowe niż za każdym razem przeskakiwać na ostatnia stronę i w dodatku zjeżdżać w dol :).

    Asia07
    powiedział(a):
    Witam, 

    Grupy z założenia mają być miejscem, gdzie wszyscy Big Farmerzy mogą zakładać coś na kształt swoich prywatnych grup dyskusyjnych, do których inni nie będą mieć dostępu. Owszem, widać, że powstała grupa, ale - o ile nie jest to grupa publiczna - trzeba mieć zaproszenie, by do niej dołączyć. spróbujcie utworzyć jakąś grupę, może dla Waszego sojuszu? Zobaczcie, jak działa ta funkcja i dajcie znać, co o niej myślicie. 

    Pozdrawiam
     Forum jest już skończone, czy nadal można liczyć na poprawę wielu czynników?
    Nie wiem Asiu jak bardzo jesteś zajęta, ale doczekam się odpowiedzi, na pytanie które Ci napisałem tydzień temu na priv?
    Czy wiadomo coś na temat filmików? Kiedy będą wprowadzone dla wszystkich i która opcja będzie dostępna( skrzynka czy samodzielny wybór nagrody)? 

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    zaczarowana28 (PL 1) powiedział(a):
    (...)
    Ps. Kiedy wrócą moderatorzy?!!
    Witajcie Moi Drodzy :)

    Jestem już tutaj razem z Wami, udało mi się zalogować i w najbliższym czasie postaram się porobić trochę porządków na nowym forum. Musicie jednak uzbroić się w cierpliwość, jeśli będziecie oczekiwać ode mnie jakiejś pomocy, albowiem nowe forum także dla mnie jest jeszcze placem nauki. Muszę poznać nowe funkcje, opcje, a wtedy pewnie i Wam będę w stanie pomagać.
    W każdym razie, pierwsze koty za płoty, więc niech harcujące myszy mają się na baczności ;)

    Pozdrawiam Was serdecznie,
    Demona
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Demona powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL 1) powiedział(a):
    (...)
    Ps. Kiedy wrócą moderatorzy?!!
    Witajcie Moi Drodzy :)

    Jestem już tutaj razem z Wami, udało mi się zalogować i w najbliższym czasie postaram się porobić trochę porządków na nowym forum. Musicie jednak uzbroić się w cierpliwość, jeśli będziecie oczekiwać ode mnie jakiejś pomocy, albowiem nowe forum także dla mnie jest jeszcze placem nauki. Muszę poznać nowe funkcje, opcje, a wtedy pewnie i Wam będę w stanie pomagać.
    W każdym razie, pierwsze koty za płoty, więc niech harcujące myszy mają się na baczności ;)

    Pozdrawiam Was serdecznie,
    Demona
    DEMONA jak babcię kochałam, gdy żyła! nie masz pojęcia jak się cieszę, że jesteście! Powrót moderatorów to pierwszy jasny punkt na mapie nowego forum... no nie... drugi, bo odkrycie multicytatu było wcześniej... albo i trzeci, bo najpierw "oswoiłam" sygnaturki.
  • kiedy bedzie dzialalo MINI KOMPEDIUM DO GRY ?
    "Seite nicht gefunden
    Die gewünschte Seite konnte nicht gefunden werden."  - nic z tego nie rozumiem  :s
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/68116/mini-kompendium-do-gry/p1
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    xPiotorux (INT 1) powiedział(a):
    Nie wiem Asiu jak bardzo jesteś zajęta, ale doczekam się odpowiedzi, na pytanie które Ci napisałem tydzień temu na priv?
    Czy wiadomo coś na temat filmików? Kiedy będą wprowadzone dla wszystkich i która opcja będzie dostępna( skrzynka czy samodzielny wybór nagrody)? 

    Witam, 
    o filmikach pisałam dziś na naszym forum, są przeznaczone dla wąskiej grupy docelowej, bo to NOWOŚĆ, której nigdy przedtem nie próbowaliśmy. Jeśli wszystko będzie przebiegać zgodnie z założeniami oraz bez zastrzeżeń, funkcja zostanie stopniowo rozszerzana o dalszych Graczy.

    xPiotorux (INT 1) powiedział(a):
     Forum jest już skończone, czy nadal można liczyć na poprawę wielu czynników?
    Nie wiem Asiu jak bardzo jesteś zajęta, ale doczekam się odpowiedzi, na pytanie które Ci napisałem tydzień temu na priv?
    Czy wiadomo coś na temat filmików? Kiedy będą wprowadzone dla wszystkich i która opcja będzie dostępna( skrzynka czy samodzielny wybór nagrody)? 


     Forum jeszcze nie jest 100% ukończone. Można spodziewać się zmian i optymalizacji, w pierwszej kolejności poprawek błędów, które występują przy używaniu niektórych funkcji. 

    madzia_toffikha () powiedział(a):
    kiedy bedzie dzialalo MINI KOMPEDIUM DO GRY ?
    "Seite nicht gefunden
    Die gewünschte Seite konnte nicht gefunden werden."  - nic z tego nie rozumiem  :s
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/68116/mini-kompendium-do-gry/p1
    Komunikat oznacza, że strona nie mogła zostać odnaleziona. Niestety wszystkie linki przekierowujące w ramach poprzedniego forum, ze względu na zmianę platformy, z której korzystamy, są odczytywane jako błędne. Trzeba odnaleźć informacje na obecnym forum i poprawić linki, by ponownie funkcjonowały. 

    Asia
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    ja proponuje w pierwszej kolejności zmienic kolor-bo od tego to oczy bola;i jeszcze w dodatku ten jezyk nie miecki to w końcu Polskie forum czy Niemieckie?,A po za tym tak na marginesie sto razy bardziej podobało mi sie poprzednie forum-począwszy od wizualnego wygladu a skończywszy na funkcjonalności.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043


    Smacznego Kdo!  :D
    Jakieś takie esperanto mam na tym forum - pomieszane chyba kilka języków  :o i często przenosi mnie na forum niemieckie  :p Powoli się przyzwyczajam do tego forum, ale jak dla mnie mocno przekombinowane jest, jednak w prostocie siła.
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    Witajcie ponownie :) Brakowało mi Was.
    Też muszę się dopiero odnaleźć na tym nowym Forum, ale mam nadzieję, że wszystko zmierza ku dobremu. Trochę trzeba tu posprzątać i zająć się niektórymi nicponiami :)

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.09.2015
    Mam zapytanko - ktoś wie czemu służy opcja - w prawym bocznym pasku "?Bez odpowiedzi" ?
    Pojawiają mi się tam jakieś wpisy obcojęzyczne, ostatni  byl po czesku o jakiś grzybach  :o o Co tu chodzi?  :|


    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 07.09.2015
    Powiem tak... wcięło wszystkie przyklejone wątki z działu "Rozrywka". Mój muzyczny też... Jeśli się okaże, że to nie zamierzone działanie GGS, tylko wszystko wpadło w otchłań niebytu... Kończę z forum na dobre :( Tyle mojej pracy i zaangażowania na nic... I tyle wpisów innych Graczy... Mam dość, mam doła, mam chandrę, mam focha na GGS i obrażam się na forum... A przynajmniej na razie... :(

    P.S. A jakby kto pytał... To nie, okresu akurat nie mam... :p
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Troche posprzatac to mało powiedziane to forum mnie wnerwia i tyle.Ja bym se ta bużke która mi sie  z jakimś horrorem kojarzy zmieniła ale akurat,do czegos takiego jak zaczarowana sie nie dokopopałam-mi przy opcji zmień wyskakuje puste okienko.Co do jezyków obcych to chyba twórcy bardzo dbają o nasz rozwój w końcu uczymy sie całe życie po co Polski jezyk na Polskim forum.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Żebym ja tylko focha miała to by było dobrze.........co ja bym z tym tutaj zrobiła to lepiej nie pisze.
  • sylwiazelazna () powiedział(a):
    Żebym ja tylko focha miała to by było dobrze.........co ja bym z tym tutaj zrobiła to lepiej nie pisze.
    Sylwia posty można, a nawet trzeba edytować. Ta opcja akurat działa ;)
  • To koszmarne przewijanie do góry z ostatniego posta mnie wykończy   >:)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Psotna Farmerka () powiedział(a):
    Powiem tak... wcięło wszystkie przyklejone wątki z działu "Rozrywka". Mój muzyczny też... Jeśli się okaże, że to nie zamierzone działanie GGS, tylko wszystko wpadło w otchłań niebytu... Kończę z forum na dobre :( Tyle mojej pracy i zaangażowania na nic... I tyle wpisów innych Graczy... Mam dość, mam doła, mam chandrę, mam focha na GGS i obrażam się na forum... A przynajmniej na razie... :(

    P.S. A jakby kto pytał... To nie, okresu akurat nie mam... :p
    Kochanie, spokojnie, trzymajmy kciuki, bo to nie jest możliwe, żeby najlepsze watki znikły z forum. Bądź więc tak jak ja dobrej myśli.
  • Psotna Farmerka () powiedział(a):
    Powiem tak... wcięło wszystkie przyklejone wątki z działu "Rozrywka". Mój muzyczny też... Jeśli się okaże, że to nie zamierzone działanie GGS, tylko wszystko wpadło w otchłań niebytu... Kończę z forum na dobre :( Tyle mojej pracy i zaangażowania na nic... I tyle wpisów innych Graczy... Mam dość, mam doła, mam chandrę, mam focha na GGS i obrażam się na forum... A przynajmniej na razie... :(

    P.S. A jakby kto pytał... To nie, okresu akurat nie mam... :p
    mini kompedium do gry tez wcielo....tez sie ktos narobil, jak za przeproszeniem dziki wol , i co..na darmo wszystko...
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    No i zniknęły studia sygnaturek i 365 opowiadań Yattmura :(  :'(
  • zaczarowana28 () powiedział(a):
    No i zniknęły studia sygnaturek i 365 opowiadań Yattmura :(  :'(
    wczoraj czy przed wczoraj jeszcze byly  :|

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Znikły tematy, które były przypięte, ale to jeszcze nie oznacza, że coś się z nimi złego stało. Poczekajmy do jutra zanim zaczniemy się denerwować... Ja jestem na środkach uspokajających pistacja marcepan (tak, tak mowa o lodach).
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Gloriana () powiedział(a):
    Znikły tematy, które były przypięte, ale to jeszcze nie oznacza, że coś się z nimi złego stało. Poczekajmy do jutra zanim zaczniemy się denerwować... Ja jestem na środkach uspokajających pistacja marcepan (tak, tak mowa o lodach).
    Maryna nie była przypięta i też wcięło... eh ta niemiecka precyzja  :s  
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
     Tylko gdzie to- edytuj post?Ja chyba podziekowanie wyśle że przy wchodzeniu na forum nie pisze MADE IN CHINA.
  • sylwiazelazna () powiedział(a):
     Tylko gdzie to- edytuj post?Ja chyba podziekowanie wyśle że przy wchodzeniu na forum nie pisze MADE IN CHINA.
    Obok czasu masz to kółeczko -to jest edytuj.
  • Witam.
    Też miałem kilka tematów które jeszcze wczoraj były.Miałem to wszystko zaznaczone w "MOJE ULUBIONE".
    Dzisiaj już nic nie ma,oprócz reklamy sojuszu.......co tutaj się ostatnio wyrabia.
    Komu przeszkadzało stare forum ?było duuużo lepsze i bardziej przejrzyste niż to obecne.
    Aż już się nie chce na nie wchodzić :#
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    ok dziekuje za pomoc
  • Kinga ()Kinga () Posty: 40
    Co za nieczytelne paskudztwo!!! Szkoda czasu tu więcej zaglądać.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik