Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Event Smak Hawajów

Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
edytowano 19.05.2015 w Problemy techniczne i błędy
Dzisiaj rozpoczął się event smak hawajów. Event zawsze trwał tydzień a dzisiaj pokazuje, że trwa 5 dni. Czy event został skrócony czy jest to błąd wyświetlania?
Post edited by Piotr7511 (PL1) on

Komentarz

  • Lunari78 (PL1)Lunari78 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 13.05.2015
    mi też pokazuje pięć dni:confused:
  • WeraUser7 (PL1)WeraUser7 (PL1) Posty: 37
    edytowano 13.05.2015
    Przyłączam się do pytania bo mi też pokazuje 5 dni a zawsze było 6 dni ...dodam że przelogowałam się itp..:confused:
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 13.05.2015
    Piotr7511 napisał użytkownik: »
    Dzisiaj rozpoczął się event smak hawajów. Event zawsze trwał tydzień a dzisiaj pokazuje, że trwa 5 dni. Czy event został skrócony czy jest to błąd wyświetlania?

    Witam,

    wydarzenie potrwa od dziś, tj. 13.05.2015 (godzina 11:00) do poniedziałku 18.05.2015 (godzina 23:59). Zostało nieco skrócone względem zwykłego czasu trwania, jednak nie tak drastycznie.

    Eventy tematyczne tak naprawdę mogą trwać pomiędzy 5 - 7 dni. Zespół BF zrobił taki terminarz w związku z następnym wydarzeniem, które szykuje dla Was już niebawem. Więcej niestety nie mogę zdradzić.

    Pozdrawiam
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 13.05.2015
    Wg licznika zostało ponad 5 dni, a dokładnie w tej chwili 127 h i około 18 minut, co oznacza, że kiedy event się zaczął było na niego w sumie 132 godziny czyli 5 i pół dnia (5 dni i 12 godzin).
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 13.05.2015
    fantomasz napisał użytkownik: »
    Wg licznika zostało ponad 5 dni, a dokładnie w tej chwili 127 h i około 18 minut, co oznacza, że kiedy event się zaczął było na niego w sumie 132 godziny czyli 5 i pół dnia (5 dni i 12 godzin).

    Gra zaokrągla wyświetlany czas w niefortunny sposób. Wszystko, co jest poniżej 6 dni będzie wyświetlane jako "około pięciu" ...

    Pozdrawiam
  • wiesieczka (PL1)wiesieczka (PL1) PL1 Posty: 22
    edytowano 14.05.2015
    Jeśli chodzi o event to ja też mam mały problem, mianowicie nie wylatują mi kokosy, wczoraj wszystko było ok, a dzisiaj po nocy z niczego ani z sadów ani z żadnych obiektów produkcyjnych nie wypadł nawet jeden malutki kokosik.
    Ps. właśnie wróciłam do gry po 3 godzinach nieobecności i ... mam zebrane nagle 2100 orzechów kokosowych na wymagane 1040(4 poziom)
    a chcą odemnie 10 200 czy ktoś może mi powiedziec o co chodzi??
    Jestem zdezorientowana.
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    edytowano 14.05.2015
    u mnie na razie wszystko dziala oke, miaLam wczoraj problem ze zbiorami, nie chciały się zebrać, ale po wyczyszczeniu historii jest oke
  • wiesieczka (PL1)wiesieczka (PL1) PL1 Posty: 22
    edytowano 14.05.2015
    ufff wszystko wróciło do normy :) pora nadrabiać i szybciutko zbierać mleczko:)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 14.05.2015
    wiesieczka napisał użytkownik: »
    Jeśli chodzi o event to ja też mam mały problem, mianowicie nie wylatują mi kokosy, wczoraj wszystko było ok, a dzisiaj po nocy z niczego ani z sadów ani z żadnych obiektów produkcyjnych nie wypadł nawet jeden malutki kokosik.
    Ps. właśnie wróciłam do gry po 3 godzinach nieobecności i ... mam zebrane nagle 2100 orzechów kokosowych na wymagane 1040(4 poziom)
    a chcą odemnie 10 200 czy ktoś może mi powiedziec o co chodzi??
    Jestem zdezorientowana.

    Cieszę się, że wszystko wróciło do normy :) Jeśli w przyszłości coś podobnego się przytrafi, to wyczyść ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki. Zazwyczaj to pomaga, choć czasem trzeba te czynności powtórzyć. Pozdrawiam i życzę mniej takich przypadków w przyszłości.
  • wiesieczka (PL1)wiesieczka (PL1) PL1 Posty: 22
    edytowano 14.05.2015
    Ciasteczka wyczyściłam i wszystko inne tez, w końcu się zezłościłam i poszłam na spacer po powrocie wszystko wróciło do normy, ale dziękuję za radę:)
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 18.05.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam,

    wydarzenie potrwa od dziś, tj. 13.05.2015 (godzina 11:00) do poniedziałku 18.05.2015 (godzina 23:59). Zostało nieco skrócone względem zwykłego czasu trwania, jednak nie tak drastycznie.

    Eventy tematyczne tak naprawdę mogą trwać pomiędzy 5 - 7 dni. Zespół BF zrobił taki terminarz w związku z następnym wydarzeniem, które szykuje dla Was już niebawem. Więcej niestety nie mogę zdradzić.

    Pozdrawiam

    Nieee , no Wy chyba kpiny z ludzi urządzacie :mad: Najpierw ogłaszacie że czas eventu został skrócony, teraz znowu wydłużacie .... 46 godzin 21 minut zostało w tej chwili. Zostało jeszcze 2 dni a ja kilka godzin za dużo z niedzieli straciłam żeby zmieścić się w czasie
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 18.05.2015
    Wyprawa na Hawaje | Czas wydarzenia
    Drodzy Gracze,

    wydarzenie towarzyszące wyprawie na Hawaje tym razem zostało nieco skrócone w stosunku do wcześniejszych edycji eventu. W związku z zamieszaniem spowodowanym tą sytuacją, jak również z powodu negatywnego feedbacku, jaki od Was otrzymaliśmy, podjęto decyzję o przedłużeniu wydarzenia o dalsze 35 godzin. Dzięki zmianie, wydarzenie będzie miało taką długość, do jakiej byliście przyzwyczajeni.

    Dziękujemy za Wasze opinie i pozdrawiamy,
    Wasz BF Team.

    Musztarda po obiedzie :)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 18.05.2015
    Super... Głównie dla tych co event olali w zwiazku ze skróceniem czasu :))) Brawo!
  • werta1 (PL1)werta1 (PL1) Posty: 4
    edytowano 18.05.2015
    u mnie pisze cały czas że został 1 dzień
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 19.05.2015
    Dla tych graczy co robią w tej chwili eventy jedynie dla przerobienia dekoracji na zębatki, to tak naprawdę nie ma znaczenia. Wielu graczy już od kilku dni ma go skończonego i nie kłopocze się tym ile trwał. Architekt krajobrazu zmienił stosunek wielu z nas do tych cyklicznych wydarzeń.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik