Strona główna Polish Studia grafiki

Sygnaturki "U Mony"

12869

Komentarz

  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994

    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    wow :) Super! Zaraz się przebieram :)
    A jak tak pięknie prosisz o zawracanie głowy, to mam cosik z czego bardzo chcę mieć sygnaturkę ;)

    http://orig04.deviantart.net/58a5/f/2014/233/8/4/feathers_by_shiny_shadows_art-d7w2kx7.jpg

    Plisss :)

    Coś takiego wyszło:




    Jak coś poprawić, pisz śmiało. ;)

  • WOW!

    Są idealne, biegnę się przebrać :)
    Dziękuję ślicznie <3
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    WOW!

    Są idealne, biegnę się przebrać :)
    Dziękuję ślicznie <3
    ...a ja polecam się na przyszłość. ;)
  • xyzx (PL1)xyzx (PL1) Posty: 371
    Witaj Mona!
    Mogłabym Cię prosić o nowa sygnaturkę i avka? Jakbyś mogła to coś związane z tematyką kobieta-wampirzyca.
    Dziękuję i pozdrawiam.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Aaaaaa Psotka ten art jest boski bosko boski... Mona... Ty wiesz co, prawda? A Psocia się nie obrazi, bo tam nie gra, a poza tym mnie loffcia i koffcia i w ogóle ;)
  • Hahahaha
    No poważnie teraz padłam ;)
    Czyżbyś chciała pożyczyć moją ukochaną, wyszperaną graficzkę... hę? ;)
    Jak do innej gry, to bierz, na zdrówko!
    Nie wiem jak Ty mi się odwdzięczysz, bo to na czacie to był czysty szantaż ;) hihihi

    P.S. Mnie również bardzo się podoba <3
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 27.04.2016
    xyzx (PL1) powiedział(a):
    Witaj Mona!
    Mogłabym Cię prosić o nowa sygnaturkę i avka? Jakbyś mogła to coś związane z tematyką kobieta-wampirzyca.
    Dziękuję i pozdrawiam.
    Trzy wampirzyce przyniosłam, na zmianę lub do wyboru. ;)






    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Aaaaaa Psotka ten art jest boski bosko boski... Mona... Ty wiesz co, prawda? A Psocia się nie obrazi, bo tam nie gra, a poza tym mnie loffcia i koffcia i w ogóle ;)
    Widzę, że pozwolenie Psotki jest, zatem wkrótce coś na priv podeślę, skoro pod inne forum. ;)

    P.S.
    Pozostając w klimacie wampirycznym jeszcze dla Gloriany przyniosłam. ;)
    Z tych grafik Twoich jeszcze jedna wampirzyca została, ale mam dosyć na dziś wampirków. ;)


  • xyzx (PL1)xyzx (PL1) Posty: 371
    edytowano 27.04.2016
    Bardzo dziękuję Mona:)
    Najbardziej mi się pierwsza podoba, druga zbyt krwawa;)
    Przebiorę się jutro bo dzisiaj nie mam czasu. 
    A dałoby radę avka do tej pierwszej?
    Pozdrawiam serdecznie.



    ps nie wytrzymałam i juz dzisiaj się przebrałam :)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    xyzx (PL1) powiedział(a):
    Bardzo dziękuję Mona:)
    Najbardziej mi się pierwsza podoba, druga zbyt krwawa;)
    Przebiorę się jutro bo dzisiaj nie mam czasu. 
    A dałoby radę avka do tej pierwszej?
    Pozdrawiam serdecznie.


    ps nie wytrzymałam i juz dzisiaj się przebrałam :)
    Proszę :)


  • xyzx (PL1)xyzx (PL1) Posty: 371
    edytowano 28.04.2016
    Mona dziękuję bardzo :)

    Teraz nieprędko zmienię bo bardzo mi się podoba :D
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Kris, jasne, że zrobię, ale po długim weekendzie. Na razie zamknięta pracownia, przerwa, wolne. ;)
    Pozdrawiam i miłego weekendu życzę.:D
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Mnie to nie szkodzi :D. Będę pierwszy w kolejce :)

    P.S
    Favierro zrobił mi niespodziankę razy 2 podobno i jak Ty zrobisz to ja już sam nie będę mógł się zdecydować co wybrac :joy:
    Witam prawie po-weekendowo ;)

    No i piękne sygny Ci wydziergał Fav, więc zrozumiem jak moja poczeka na swoją kolej. :)
    Zrobiłam tryptyk, a jak mnie "najdzie" to spróbuję kiedyś podłubać z tą drugą graficzką, którą przyniosłeś, a na razie widzę, że masz co nosić. ;)

    Zostawiam zatem "garniturek" ode mnie, mam nadzieję, że "skroiłam go na miarę" i miłej nocki życzę. :)
    http://istorage.pl/images2/img-14623071572088965969.png
  • ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    Zostawiam zatem "garniturek" ode mnie, mam nadzieję, że "skroiłam go na miarę" i miłej nocki życzę. :)
    http://istorage.pl/images2/img-14623071572088965969.png
    Monuś znowu śliczności przynosisz :)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    (...)
    Monuś znowu śliczności przynosisz :)
    Dziękuję Psociu. ;)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    (...)
    Skroiłaś go na miarę? (...)
    No i niech się dobrze nosi. ;)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994





    Witam.

    Długo nic nie pisałam widząc jak kopiuje się moje pomysły na sygnaturki, ale przychodzi zawsze taki moment, że szala przeważa.

    Tajemniczą osobę próbującą robić sygnaturki o nicku "FB", domyślam się, że to Farm Boy, prosiłabym o zaprzestanie "podrabiania" moich sygnaturek, czerpanie pomysłów na stworzenie sygny ode mnie, bo to jest po prostu śmieszne i tandetne. Kopia i tak jak widać powyżej  wychodzi zawsze gorzej.  

    Nie jest to pierwsza sygnatura, którą naśladujesz w tak perfidny sposób, przepraszam próbujesz naśladować, bo jakościowo porównałabym to do chińskiej podróbki oryginału.

    Zatem "FB" , życzę trochę więcej własnej kreatywności przy tworzeniu forumowych graficzek i wypracowania własnego "stylu".

    Każdy ma prawo robić sygnaturki na tym forum, ale nie kopiować jak leci od kogoś innego, proszę wykaż trochę po prostu własnej inwencji.

    Wszystkie osoby mające swoje pracownie w tym dziale posiadają własny , indywidualny styl i każda z tych osób daje zamawiającemu  SWÓJ pomysł na sygnę, w przeciwieństwie do ciebie.

    Teraz rozumiem dlaczego nie otworzyłeś własnej pracowni, po prostu nie masz pomysłu na SWOJE sygny.


    Uprzedzam, że na żadne komentarze odnośnie tego postu nie będę reagować.

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Spodziewałam się, że w końcu nie wytrzymasz i nerwy Ci puszczą. Jestem z Tobą całym sercem.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ze sie pozwole wtracic,ja poprosilam o zrobienie tryptyka,no naprawde nie wiedzialam,że nie wolno i,że masz wylacznośc na robienie tego typu sygnaturek.Kwestia czy Ci sie wykonanie podoba czy nie to juz odrebna kwestia i indywidualna sprawa gustu noszacego a ocenianie i komentowanie czyjegos gustu jest nie na miejscu,mi osobiscie ta sygnaturka sie podoba,Tobie nie musi bo to nie Ty ja nosisz tylko ja.Po drugie,nie ma to jak wyczucie i odrobina taktu po co napisac swoje obiekcje czy  zastrzenia na priw do Kogos jak można zrobic dym na całe forum ;) .Wystarczyłoby,żebys choc do mnie na priw napisala,że sobie nie zyczysz zebym zamawiała gdzie indziej sygnaturke podobna do tej ktore sama robisz i nie byloby tematu,szanujac zasady panujace wsrod wykonawcow sygaturek, nie robilabym Ci na zlośc i o taka bym nie prosiła.Żeby nie zaogniac napietej atmosfery,sciagne tą sygnaturke chocTwoj sposób zwracania uwagi daleki jest od jakiejkolwiek ludzkiej serdeczności i zyczliwości.Zwracac uwage tez trzeba umiec a wieksza odrobina asertywności z pewnościa nie zaszkodzi ;)

    Ps powaznie nie wiedziałam,że zamawiajac u Kogos innego podobna sygnaturke do Twojej moge ciebie zirytowac i to aż tak,poniekad to moja wina bo to ja poprosiłam o taka wiec sciagam ja i temat uważam za zamkniety.Bede miała na uwadze to żeby w przyszłości nie zamawiac sygnaturek takich jakie sama robisz.


  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Zamówionko przynoszę :)

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Dziękuję ;) Bardzo fajnie to wyszło ;) Lubię te Twoje wycinanki ;)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):





    Witam.

    Długo nic nie pisałam widząc jak kopiuje się moje pomysły na sygnaturki, ale przychodzi zawsze taki moment, że szala przeważa.

    Tajemniczą osobę próbującą robić sygnaturki o nicku "FB", domyślam się, że to Farm Boy, prosiłabym o zaprzestanie "podrabiania" moich sygnaturek, czerpanie pomysłów na stworzenie sygny ode mnie, bo to jest po prostu śmieszne i tandetne. Kopia i tak jak widać powyżej  wychodzi zawsze gorzej.  

    Nie jest to pierwsza sygnatura, którą naśladujesz w tak perfidny sposób, przepraszam próbujesz naśladować, bo jakościowo porównałabym to do chińskiej podróbki oryginału.

    Zatem "FB" , życzę trochę więcej własnej kreatywności przy tworzeniu forumowych graficzek i wypracowania własnego "stylu".

    Każdy ma prawo robić sygnaturki na tym forum, ale nie kopiować jak leci od kogoś innego, proszę wykaż trochę po prostu własnej inwencji.

    Wszystkie osoby mające swoje pracownie w tym dziale posiadają własny , indywidualny styl i każda z tych osób daje zamawiającemu  SWÓJ pomysł na sygnę, w przeciwieństwie do ciebie.

    Teraz rozumiem dlaczego nie otworzyłeś własnej pracowni, po prostu nie masz pomysłu na SWOJE sygny.


    Uprzedzam, że na żadne komentarze odnośnie tego postu nie będę reagować.

    Droga Mono napiszę tak inni krawcy z tego forum już od dawna mają takie pomysły jak ty to kilka przykładów z 2013 roku ja będzie trzeba dodam chętnie jeszcze więcej.
    I to chyba nie był twój pomysł tylko MarLeny ,która już zamknęła swoją pracownię więc następnym razem nie obrażaj innych jak samo ribisz podobne grafiki jak konkurencja.

    Pozdrawiam Magda 



    jadziaspngWiesWomenpng

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Pomijam fakt, że przedstawione w poście wyżej trzy grafiki nie przypominają sygnaturek robionych przez Monę i nijak też nie bronią ewidentnego plagiatu, który jak widać wyprowadził Monę z równowagi. Nikt nie lubi gdy jego prace są podrabiane, widać kolejny plagiat przelał falę goryczy. Możecie się nie zgadzać z jej wzburzeniem, to już Wasza sprawa, ale nie dało się nie zauważyć, że jej prace są plagiatowane. Jeśli ktoś nie zajmujący się grafiką mógł to zauważyć, to co dopiero ktoś o większej wrażliwości?

    Mona napisała tylko jak się czuje i miała do tego prawo, a wasz hejt jest dla mnie niezrozumiały. Każdy z was czułby to samo gdyby go ktoś inny perfidnie kopiował. Ja wiem jak przykro było Monie i tak jak pisałam wyżej, jestem z Nią. Napisanie tego posta wyżej dużo ją kosztowało i patrząc na wasze reakcje na tym się nie skończy.

    Pamiętaj Mona, że są ludzie którzy cenią Twój indywidualny styl. Nie ma sensu rozkręcać kłótni która nikomu nie służy. Ze swej strony życzę powodzenia wszystkim naszym forumowym krawcom i tym nieforumowym też.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Pomijam fakt, że przedstawione w poście wyżej trzy grafiki nie przypominają sygnaturek robionych przez Monę i nijak też nie bronią ewidentnego plagiatu, który jak widać wyprowadził Monę z równowagi. Nikt nie lubi gdy jego prace są podrabiane, widać kolejny plagiat przelał falę goryczy. Możecie się nie zgadzać z jej wzburzeniem, to już Wasza sprawa, ale nie dało się nie zauważyć, że jej prace są plagiatowane. Jeśli ktoś nie zajmujący się grafiką mógł to zauważyć, to co dopiero ktoś o większej wrażliwości?

    Mona napisała tylko jak się czuje i miała do tego prawo, a wasz hejt jest dla mnie niezrozumiały. Każdy z was czułby to samo gdyby go ktoś inny perfidnie kopiował. Ja wiem jak przykro było Monie i tak jak pisałam wyżej, jestem z Nią. Napisanie tego posta wyżej dużo ją kosztowało i patrząc na wasze reakcje na tym się nie skończy.

    Pamiętaj Mona, że są ludzie którzy cenią Twój indywidualny styl. Nie ma sensu rozkręcać kłótni która nikomu nie służy. Ze swej strony życzę powodzenia wszystkim naszym forumowym krawcom i tym nieforumowym też.
    Gloroano

     Tu chodzi o Tryptyk a nie o grafikę i sposób łączenia elementów, nikt jej nie kopiuje więc nie wiem o co chodzi.Miałam czas to przejrzałam wszystkie pracownie i grafiki są do siebie podobne ale jednak różne tak samo jak w tym wypadku .

     To jest moja opinia  Magda 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Magdo vel Piotr Mazurek mój nick brzmi i wygląda Gloriana nie Gloroana... Nie zamierzam z tobą polemizować, bo to tylko produkowanie zbędnego off topu. To, że czegoś nie widzisz to nie znaczy, że tego nie widzą inni. Ty będziesz Monę hejtować i atakować, a ja będę jej bronić. Na tym polega przyjaźń.

    Monuś niedługo wykorzystam sygnaturkę, którą dostałam pod stołem, to powiem jak została odebrana.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tryptyki z reguły sa do siebie podobne ale i ten od FB i od Mony sie roznia ja zadnego plagiatu jak to Gloriano nazwałas tu nie widze, tak przyczepic sie tez mozna do każdej standardowej synaturki bo wszystkie sa w ksztalcie prostokata a jednak sie od siebie roznia prawda?a niezrozumiały dla mnie jest tekst typu :

    Tajemniczą osobę próbującą robić sygnaturki o nicku "FB", domyślam się, że to Farm Boy, prosiłabym o zaprzestanie "podrabiania" moich sygnaturek, czerpanie pomysłów na stworzenie sygny ode mnie, bo to jest po prostu śmieszne i tandetne. Kopia i tak jak widać powyżej  wychodzi zawsze gorzej.  

    Nie jest to pierwsza sygnatura, którą naśladujesz w tak perfidny sposób, przepraszam próbujesz naśladować, bo jakościowo porównałabym to do chińskiej podróbki oryginału.

    Uwazasz Gloriano,że rzucanie tego typu kasliwych uwag w kierunku innego gracza jest na miejscu?pytanie retoryczne.Oburzenie to jedno ale jak podchodzi pod obrazanie drugiego czlowieka to juz lekka przesada,delikatnie ujmujac

    Jak widac tryptyki na forum były duzo wczesniej,wiec nie jest,to żaden skradziony pomysl czy projekt jak sie dobrze poszuka to zapewne znajda sie i podobne do tych wykonywanych teraz.








  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 15.05.2016
    Uwaga, ogłaszam co następuje.

    Pozwolę się wypowiedzieć w tym temacie jako "specjalista" :D, gdyż sam mam studio sygnatur na tym forum.
    Muszę przyznać, że rozgryczenie Mony jest jak najbardziej udokumentowane, gdyż sygnatury robione przez FB są bardzo podobne do tych oryginalnych.

    Kochani, nie sztuką jest zżynać od kogoś pomysły i przerabiać je pod siebie i niestety psuć tym wszystkim efekt.
    Jeśli ktoś tworzy sygnaturki, to powinien wyrobić sobie jakiś pewien styl, swój własny, oryginalny, a nie taki, który ktoś już sobie obrał.
    Mona robi przepiękne tryptyki i uważam, że nikt ani nic nie jest w stanie im dorównać. Jeśli chodzi o tajemniczą osobę o nicku FB to dlaczego w takim razie nie założy legalnie swojego studia grafiki, tylko podkrada pomysły innym i wykorzystuje - dość kiepsko je przy tym przerabiając?
    Nie chciałbym nikogo obrazić, ani nie uważam, że wszystkie grafiki robione przez FB są słabe i brzydkie, natomiast niestety nie da się ukryć, że są bardzo wzorowane na tych od Mony.

    W naszym dziale pracowni mamy dużo miejsca, więc zapraszamy do współpracy. Dla każdego znajdzie się miejsce i na pewno ktoś kto robi sygnatury, jest kreatywny i da radę wymyśleć swój sposób na ich oryginalność.

    Zatem przyłączam się do prośby o niekopiowanie sygnatur i pomysłów Mony.
    Pozdrawiam, Fav
Ta dyskusja została zamknięta.