Strona główna Polish Studia grafiki

Sygnaturki "U Mony"

269

Komentarz

  • monika1961monika1961 Posty: 11
    edytowano 12.05.2015
    przez "ą" zdajemy sie na Ciebie
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 12.05.2015
    monika1961 napisał użytkownik: »
    przez "ą" zdajemy sie na Ciebie
    OK.:D Dziś powinna być.;)

    edycja:

    Moja propozycja:) Wiszące ogrody kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami Semiramidy, coś na podobę wyobrażenia ich umieściłam na zdjęciu, potem ogród i nazwa;) :
    Wisz-ogr1_wwwqxhp.png

    http://s2.ifotos.pl/img/Wisz-ogr1_wwwqxhp.png
  • monika1961monika1961 Posty: 11
    edytowano 13.05.2015
    Dziekuje slicznie
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 13.05.2015
    monika1961 napisał użytkownik: »
    Dziekuje slicznie
    Proszę bardzo i zapraszam ponownie.;)
  • smerfetka53 (PL1)smerfetka53 (PL1) Posty: 50
    edytowano 13.05.2015
    Witam.

    Pisze z gorącą sprawą dla sojuszu smerfetka53 poprosiła bym sygnature i awatar.
    Bardzo bym prosiła o kilka propozycji.

    Będę wdzięczna.

    Z góry dziękuje
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 13.05.2015
    smerfetka53 napisał użytkownik: »
    Witam.

    Pisze z gorącą sprawą dla sojuszu smerfetka53 poprosiła bym sygnature i awatar.
    Bardzo bym prosiła o kilka propozycji.

    Będę wdzięczna.

    Z góry dziękuje
    Czasami jedną sygnaturkę robi się kilkadziesiąt minut lub dłużej.:) Prosiłabym zatem o jakieś konkrety, tzn. kolorystyka, co ma być w sygnie, kwiaty czy zwierzęta, jeśli tak to jakie? No i dokładna nazwa jaka ma być wpisana w sygnę, duża czy mała litera wszystko jest istotne. Ogólnie tematyka, wówczas łatwiej cokolwiek zrobić, by przypadło do gustu zamawiającego..:)

    P.S.
    Avków na razie nie robię, bo nie wchodzą na forum.:( Sygnaturki oczywiście robię, to tak dla jasności.:D

    Pozdrawiam:D
  • edytowano 13.05.2015
    Oj jakie śiczne i kolorowe te twoje sygnaturki a może i dla Jaśka Mleczarza co ma na imię Krystyna i lubi kwiatki też coś wymyślisz ? Będę bardzo wdzięczna :)
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 13.05.2015
    Jasiek Mleczarz napisał użytkownik: »
    Oj jakie śiczne i kolorowe te twoje sygnaturki a może i dla Jaśka Mleczarza co ma na imię Krystyna i lubi kwiatki też coś wymyślisz ? Będę bardzo wdzięczna :)
    Jasiek vel Krystyna, czy odwrotnie...:p Kwiatki mają być, oczywiście, tylko jakie najlepiej? Napis w sygnie imię czy Jasiek Mleczarz napisać?

    *******************
    Sygny jutro będę robić, dziś proszę o szczegóły dot. zamówień.:)
  • smerfetka53 (PL1)smerfetka53 (PL1) Posty: 50
    edytowano 13.05.2015
    Powiem tak wolałabym zwierzęta mogą być psy, jak by się udało w tle wstawić smerfetkę
    Wpis nazwa '''sojuszu smerfetka53''
    Kolorystyke zostawiam do nadania dla ciebie

    Moga być i różne zwierzeta;
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 14.05.2015
    smerfetka53 napisał użytkownik: »
    Powiem tak wolałabym zwierzęta mogą być psy, jak by się udało w tle wstawić smerfetkę
    Wpis nazwa '''sojuszu smerfetka53''
    Kolorystyke zostawiam do nadania dla ciebie

    Moga być i różne zwierzeta;

    Proszę dwie, na zmianę lub do wyboru:):
    Smer1png_wwsxexr.png
    http://s10.ifotos.pl/img/Smer1png_wwsxexr.png

    Smerfetka_wwsxexx.png
    http://s2.ifotos.pl/img/Smerfetka_wwsxexx.png
  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 14.05.2015
    Ale ta nasza nowa krawcowa pracowita :)
    Miło popatrzeć na te radosne kolorowe prace :)
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 14.05.2015
    ladna89 napisał użytkownik: »
    Ale ta nasza nowa krawcowa pracowita :)
    Miło popatrzeć na te radosne kolorowe prace :)
    Dziękuję:*;)
    Może też i dla Ciebie coś się znajdzie tylko napisz mniej więcej, jakbyś chciała sukienkę co ma na niej być.;)


    Dla Krystyny na razie taką przyniosłam, ale mam jeszcze jedną koncepcję, to w wolnej chwili może podłubię i jeszcze doniosę, wiec proszę zaglądnąć może wieczorkiem będzie.;)


    Jasiek1pn_wwsxaan.png

    http://s5.ifotos.pl/img/Jasiek1pn_wwsxaan.png

    **************

    Nie mogę wysłać wiadomości priv już, nie wiem dlaczego coś mam napisane, że za dużo wiadomości wysłałam, więc dla Piotra wstawiam tu:)
    Myślałam, że posłałam kilka dni temu, ale chyba nie poszło, bo nie mam w wysłanych.:(

    Proszę, zatem zgodnie z życzeniami, a wyszło coś takiego:):

    pio-ostpn_wwsxqhe.png

    http://s10.ifotos.pl/img/pio-ostpn_wwsxqhe.png
  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 14.05.2015
    ~~Mona~~ napisał użytkownik: »
    Może też i dla Ciebie coś się znajdzie tylko napisz mniej więcej, jakbyś chciała sukienkę co ma na niej być.;)

    To w takim razie jeśli mogę prosić, to nieśmiało proszę o sygnaturkę z napisem 'Adoptując jednego zwierzaka, nie zmienisz całego świata, ale zmienisz cały świat dla tego zwierzaka.'

    Da radę? :)
    Nie musisz się spieszyć. Moja jedyna sugestia jest taka, aby sygnaturka łapa za serce ;)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 14.05.2015
    ~~Mona~~ napisał użytkownik: »
    Nie mogę wysłać wiadomości priv już, nie wiem dlaczego coś mam napisane, że za dużo wiadomości wysłałam, więc dla Piotra wstawiam tu:)
    Myślałam, że posłałam kilka dni temu, ale chyba nie poszło, bo nie mam w wysłanych.:(

    Nie martw się, widocznie masz za dużo wysłanych, albo odebranych, sprawdź i usuń nadmiar. Wtedy znowu będziesz mogla swobodnie korzystać ze skrzynki i wysyłać tudzież odbierać wiadomości.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 14.05.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Nie martw się, widocznie masz za dużo wysłanych, albo odebranych, sprawdź i usuń nadmiar. Wtedy znowu będziesz mogla swobodnie korzystać ze skrzynki i wysyłać tudzież odbierać wiadomości.

    Witajcie,

    chciałam tylko zauważyć, że czasami taki problem występuje również po przeciwnej stronie. Czyli Gracz posiada pełną skrzynkę i póki nie zwolni w niej trochę miejsca, wysłanie do niego korespondencji jest niemożliwe, o czym zostajemy poinformowani stosownym komunikatem.

    A propos sygnaturek. Ślicznie Ci to wychodzi Mona, fajnie, że znajdujesz czas aby ubarwiać forumowe profile naszych Graczy :)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • smerfetka53 (PL1)smerfetka53 (PL1) Posty: 50
    edytowano 14.05.2015
    Bardzo dziękuje moje sygnaturki są fajne bardzo mi się podobają.

    dziękuje.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 14.05.2015
    Demona napisał użytkownik: »
    Witajcie,

    chciałam tylko zauważyć, że czasami taki problem występuje również po przeciwnej stronie. Czyli Gracz posiada pełną skrzynkę i póki nie zwolni w niej trochę miejsca, wysłanie do niego korespondencji jest niemożliwe, o czym zostajemy poinformowani stosownym komunikatem.

    A propos sygnaturek. Ślicznie Ci to wychodzi Mona, fajnie, że znajdujesz czas aby ubarwiać forumowe profile naszych Graczy :)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

    Jest tak jak napisałaś. Nie zauważyłem, ze mam już full i dlatego Mona nie mogłaś mi nic wysłać :) A co do sygnaturki, bardzo dziękuje, bo jest superaśna :D Chodź widzę, ze zamalowałaś jedno kółko , które powinno być czarne, ale to już nie istotne :p Jeszcze raz dziękuje i zabieram się za czyszczenie skrzynki :D
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 14.05.2015
    Dla Krystyny jeszcze taka, z bzem na teraz:):

    Jasiek2pp_wwsnnwn.png
    http://s2.ifotos.pl/img/Jasiek2pp_wwsnnwn.png
    ladna89 napisał użytkownik: »
    To w takim razie jeśli mogę prosić, to nieśmiało proszę o sygnaturkę z napisem 'Adoptując jednego zwierzaka, nie zmienisz całego świata, ale zmienisz cały świat dla tego zwierzaka.'

    Da radę? :)
    Nie musisz się spieszyć. Moja jedyna sugestia jest taka, aby sygnaturka łapa za serce ;)
    Oczywiście, że da radę, będę myśleć.;)
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Nie martw się, widocznie masz za dużo wysłanych, albo odebranych, sprawdź i usuń nadmiar. Wtedy znowu będziesz mogla swobodnie korzystać ze skrzynki i wysyłać tudzież odbierać wiadomości.
    Dziękuję za pomoc, muszę pousuwać właśnie, bo się tego nazbierało trochę.;)
    Demona napisał użytkownik: »
    Witajcie,

    chciałam tylko zauważyć, że czasami taki problem występuje również po przeciwnej stronie. Czyli Gracz posiada pełną skrzynkę i póki nie zwolni w niej trochę miejsca, wysłanie do niego korespondencji jest niemożliwe, o czym zostajemy poinformowani stosownym komunikatem.

    A propos sygnaturek. Ślicznie Ci to wychodzi Mona, fajnie, że znajdujesz czas aby ubarwiać forumowe profile naszych Graczy :)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
    Dzięki za info i życzenia.:) Chyba słałam, a komunikatu nie widziałam, gapa ze mnie.:p
    smerfetka53 napisał użytkownik: »
    Bardzo dziękuje moje sygnaturki są fajne bardzo mi się podobają.

    dziękuje.
    Proszę bardzo, miłego noszenia i zapraszam po nowe, jak te się znudzą, ubierzemy Smerfetkę w inne "ciuszki".;)
    xPiotorux napisał użytkownik: »

    Jest tak jak napisałaś. Nie zauważyłem, ze mam już full i dlatego Mona nie mogłaś mi nic wysłać :) A co do sygnaturki, bardzo dziękuje, bo jest superaśna :D Chodź widzę, ze zamalowałaś jedno kółko , które powinno być czarne, ale to już nie istotne :p Jeszcze raz dziękuje i zabieram się za czyszczenie skrzynki :D
    qrczę, faktycznie, zamalowałam kropkę, ale już poprawiam.;) Sorki;)

    piotrpng_wwsnnae.png
    http://s10.ifotos.pl/img/piotrpng_wwsnnae.png
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 14.05.2015
    ladna89 napisał użytkownik: »
    To w takim razie jeśli mogę prosić, to nieśmiało proszę o sygnaturkę z napisem 'Adoptując jednego zwierzaka, nie zmienisz całego świata, ale zmienisz cały świat dla tego zwierzaka.'

    Da radę? :)
    Nie musisz się spieszyć. Moja jedyna sugestia jest taka, aby sygnaturka łapa za serce ;)

    Mam nadzieję, że "złapie za serce", starałam się i prawie płakałam szukając grafik, naprawdę wiele smutnych zwierzaków się naoglądałam.:(
    Oto co wyszło, tęcza w tle jako znak nadziei dla tych bezdomnych zwierzaczków i te nieszczęśliwe umieściłam i te, które śpią spokojne...

    lad-piesk_wwsewha.png


    http://s5.ifotos.pl/img/lad-piesk_wwsewha.png
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 14.05.2015
    Łapie za serce Mona i to nawet bardzo... Śliczna sygnaturka :)
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 14.05.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Łapie za serce Mona i to nawet bardzo... Śliczna sygnaturka :)
    Dzięki Psotko;):*

    ...a ja ciągle gapię się w Twoją sygnę...;) ...no nie wiem czemu...:p
    Kto ją robił? Jeśli można wiedzieć?:)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 14.05.2015
    ~~Mona~~ napisał użytkownik: »
    Dzięki Psotko;):*

    ...a ja ciągle gapię się w Twoją sygnę...;) ...no nie wiem czemu...:p
    Kto ją robił? Jeśli można wiedzieć?:)

    Hahaha

    Taki ktoś, kogo wszyscy znamy i kogo często odwiedzamy... :p hihihi
    Wiesz już kto to taki?
    INTERNET ;)


    Ale dzięki, rozumiem, że wpadła Ci w oko równie mocno jak mnie ;)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 14.05.2015
    Co wam kobitki po tych główkach chodzi :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 14.05.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Co wam kobitki po tych główkach chodzi :D

    Oczywiście, że tylko niewinne głupotki i tego zamierzam się trzymać :p
    Mona sorka za ten mały offtop w Twoim wątku ;)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 14.05.2015
    Ja już sobie wyobrażam te wasze niewinne głupotki. ^.^ Mona jest mila krawcową, to nie powinna mieć tego za złe. :D
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 14.05.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Hahaha

    Taki ktoś, kogo wszyscy znamy i kogo często odwiedzamy... :p hihihi
    Wiesz już kto to taki?
    INTERNET ;)


    Ale dzięki, rozumiem, że wpadła Ci w oko równie mocno jak mnie ;)
    No tak, dość mocno mi wpadła i wyleźć nie chce...th_girl_haha.gif
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Co wam kobitki po tych główkach chodzi :D
    Mnie osobiście nic, tak bym sobie tylko kokatajla zrobiła w takim szejkerze.wink.gif
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Oczywiście, że tylko niewinne głupotki i tego zamierzam się trzymać :p
    Mona sorka za ten mały offtop w Twoim wątku ;)
    Nie szkodzi;) Tu nie ma reguł, jak na innym forum, z którym miałam do czynienia, że nie wolno było nic pisać w wątku sygnaturkowym, oprócz zamówień i podziękowań.;)
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Ja już sobie wyobrażam te wasze niewinne głupotki. ^.^ Mona jest mila krawcową, to nie powinna mieć tego za złe. :D
    Oczywiście, że nie mam off lubię, sama nieraz go uprawiam hahaha:P
  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 15.05.2015
    ~~Mona~~ napisał użytkownik: »
    Mam nadzieję, że "złapie za serce", starałam się i prawie płakałam szukając grafik, naprawdę wiele smutnych zwierzaków się naoglądałam.:(
    Oto co wyszło, tęcza w tle jako znak nadziei dla tych bezdomnych zwierzaczków i te nieszczęśliwe umieściłam i te, które śpią spokojne...

    Super! Bardzo mi się podoba, jest tak jak chciałam. Dziękuję bardzo i kłaniam się w pas.

    Zwierzaczków niestety wiele jest smutnych, dlatego ważne jest rozwijanie świadomości ludzi, że mogą im pomóc i zmienić ich świat. Jeśli nie mogą adoptować, to niech chociaż pójdą do schroniska, wezmą psa na spacer, pogłaszczą kota. To jest niewielki gest dla człowieka, ale wiele znaczący dla biednego, opuszczonego, smutnego zwierzaka. Wiele z nich straciło zaufanie do ludzi, bo zostały zawiedzione przez swojego pana, którego tak bardzo kochały. W takiej sytuacji potrzebni są ci dobrzy ludzie, którzy na nowo pozwolą zaufać dla takiego zwierzaka, pokażą mu, że nie każdy człowiek to bydle.

    Idę się przebierać ;)
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 15.05.2015
    ladna89 napisał użytkownik: »
    Super! Bardzo mi się podoba, jest tak jak chciałam. Dziękuję bardzo i kłaniam się w pas.

    Zwierzaczków niestety wiele jest smutnych, dlatego ważne jest rozwijanie świadomości ludzi, że mogą im pomóc i zmienić ich świat. Jeśli nie mogą adoptować, to niech chociaż pójdą do schroniska, wezmą psa na spacer, pogłaszczą kota. To jest niewielki gest dla człowieka, ale wiele znaczący dla biednego, opuszczonego, smutnego zwierzaka. Wiele z nich straciło zaufanie do ludzi, bo zostały zawiedzione przez swojego pana, którego tak bardzo kochały. W takiej sytuacji potrzebni są ci dobrzy ludzie, którzy na nowo pozwolą zaufać dla takiego zwierzaka, pokażą mu, że nie każdy człowiek to bydle.

    Idę się przebierać ;)
    Masz rację.:)
    Proszę bardzo i cieszę się, że pomogłam szerzyć ideę.:)
  • edytowano 17.05.2015
    Bardzo dziękuję za pięknego Jaśka i chyba pierwsza wersja mi się bardziej podoba :) sama nie wiem teraz muszę pomyśleć .
    Jeszcze raz bardzo dziękuję
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 17.05.2015
    Jasiek Mleczarz napisał użytkownik: »
    Bardzo dziękuję za pięknego Jaśka i chyba pierwsza wersja mi się bardziej podoba :) sama nie wiem teraz muszę pomyśleć .
    Jeszcze raz bardzo dziękuję
    niestety nie umiem tego ustawić tak by było widoczne, może ktoś mi napisze na priv jak to zrobić

    Dzień dobry :)

    Proszę, tutaj znajdziesz instrukcję jak zmienić/wstawić sygnaturkę:
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?56493-Sygnatury-Kovu007&p=693465&viewfull=1#post693465

    Pozdrawiam,
    Yattmur
Ta dyskusja została zamknięta.