Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Pochwała Oferty Prime :D

Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
edytowano 02.04.2015 w Sugestie, pochwały i krytyka
Niewierze, że to pisze :D
Chciałbym pochwalić zespół gry za nową Gorącą Ofertę, która zastąpiła dotychczasową.
Co prawda daje ona potężnego kopa, ale aby go wykorzystać trzeba siedzieć i klepać misje.
Co oznacza powrót w pewnym stopniu ducha fairplay.
Myślę, że to mądre rozwiązanie w myśl zasady "Wilk(GGS) syty i owca (gracze) cała" :D


jajko-big-farm.jpg
Post edited by Kynio (PL1) on

Komentarz

  • a222a222 Posty: 72
    edytowano 01.04.2015
    Mimo, że jesteśmy z jednego sojusz to ośmielę się nie zgodzić z Tobą. Owszem krok jest w dobrym kierunku, ale wartości są strasznie dobrane.


    250% bonusu jest czymś co pozwala w 5 osób zdobyć wszystkie nagrody do Pucharu włącznie! 250% to bonus indywidualny, a do tego dochodzi bonus za bustery sojuszowe. Załóżmy, że wykupienie wszystkich bonusów przyniesie nam 50% (jest to mniej niż suma wszystkich, ale myślę, że wartość jest zbliżona do prawdziwej). Po przemnożeniu mamy bonus rzędu 375% - jedna osoba zbiera tyle PR co prawie 5, nieźle co? Załóżmy, że jedna osoba jest w stanie ugrać 1,5 miliona PR (wartość jak najbardziej realna, skoro sam w poprzednich mistrzostwach potrafiłem uzyskać 2x więcej bez użycia złota). Taka osoba tak naprawdę dorzuca ponad 7mln PR do sojuszu. Do głównej nagrody wystarczy 32 miliony PR. Jak wiemy koszt busterów sojuszowych jest uzależniony od wielkości sojuszu, więc 5 osobowy sojusz ma relatywnie małe koszty takich busterów.


    Krótko mówiąc sugeruję kupić działowi balansu gry kalkulatory, albo przynajmniej wysłać na szkolenie z Excela, bo wartość bustera w ofercie jest co najmniej o rząd wielkości za duża. Skoro wszystkie bustery sojuszowe mają wartości maksymalnie 20% to i buster indywidualny powinien być w tych okolicach, a nie 10-krotnie większy.


    Osobiście czuję się urażony, że jestem traktowany jak I]tu powinno paść słówko, które cenzura by wycięła[/I, który nie potrafi liczyć, a na dodatek wmawia mi się, że oferta jest lepsza. Tak naprawdę pokazuje ona, że dział balansu gry nie istnieje, a jeśli istnieje to traktuje wszystkich jakby mieli taki sam poziom IQ jak jego członkowie.


    Z tego co słyszę to wydaje się, że na razie to nie działa, ale jestem strasznie ciekawy rankingu tygodniowego jeśli ta oferta zostanie "naprawiona", bo wyniki najlepszych graczy będą naprawdę oderwane od rzeczywistości. Dopóty tego rodzaju oferty istnieją w grze, dopóki mistrzostwa nie mają nic wspólnego ze zdrowym współzawodnictwem.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 01.04.2015
    Ok, uznaję argumenty, ale to i tak krok w dobrym kierunku. No może "kroczek" :D
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 02.04.2015
    Widzę, ze pochwała była przedwczesna bo i samą ofertę dotknęły aktualizacyjne błędy.
    Miejmy nadzieje, że obecne prace naprawią te problemy.
  • Yania (PL1)Yania (PL1) Posty: 27
    edytowano 02.04.2015
    Kynio napisał użytkownik: »
    Niewierze, że to pisze :D
    Chciałbym pochwalić zespół gry za nową Gorącą Ofertę, która zastąpiła dotychczasową.
    Co prawda daje ona potężnego kopa, ale aby go wykorzystać trzeba siedzieć i klepać misje.
    Co oznacza powrót w pewnym stopniu ducha fairplay.
    Myślę, że to mądre rozwiązanie w myśl zasady "Wilk(GGS) syty i owca (gracze) cała" :D


    jajko-big-farm.jpg

    Mam pisankę :)
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 02.04.2015
    Yania2 napisał użytkownik: »
    Mam pisankę :)

    Gratuluję! :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik