Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

31.03.2015 | Wydarzenie wiosenne i inne drobne zmiany

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Drodzy Gracze,

zapraszam do Oficjalnych Ogłoszeń, gdzie czekają na Was najnowsze informacje w sprawie najbliższej aktualizacji gry.

Pozdrawiam
Post edited by Asia07 on
«1312

Komentarz

  • a222a222 Posty: 72
    edytowano 30.03.2015
    Asiu,

    Jak będzie wyglądać nowa forma oferty PR? Warto by było wiedzieć coś tak istotnego przed rozpoczęciem Mistrzostw.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 30.03.2015
    NOOOOOO nareszcie, czekałam, czekałam i się doczekałam. To w tym roku zbieramy zarówno słodycze jak i jajka, już się cieszę na ten event. Tylko żeby wszystko poszło sprawnie i nic nie znikło...
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 30.03.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    NOOOOOO nareszcie, czekałam, czekałam i się doczekałam. To w tym roku zbieramy zarówno słodycze jak i jajka, już się cieszę na ten event. Tylko żeby wszystko poszło sprawnie i nic nie znikło...

    Jedyne co może znikać to nasza kasa i złoto wydawane na te wielkanocne dekoracje,
    których to jeszcze nikt poza CM nie widział na oczy.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 30.03.2015
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Jedyne co może znikać to nasza kasa i złoto wydawane na te wielkanocne dekoracje,
    których to jeszcze nikt poza CM nie widział na oczy.

    O nie... kochany, tu może wiele innych rzeczy zniknąć, ale tfu tfu, co by nie zapeszyć... ;D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 30.03.2015
    "Zbierzcie 10 jajek każdego dnia, by zapewnić sobie odblokowanie dodatkowej nowej dekoracji, jak również uzyskać inne, mniejsze nagrody."

    Czy ten zapis oznacza, iż jak ktoś nie będzie logował się każdego dnia i nie znajdzie w danym dniu 10 jajek , bo np. wyjeżdża na Święta - to nie otrzyma nagrody?
  • Monika.SMonika.S Posty: 44
    edytowano 30.03.2015
    Jak dla mnie super może uda się zrobić jaja i słodycze dekoracji nigdy za wiele:)
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 30.03.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    "Zbierzcie 10 jajek każdego dnia, by zapewnić sobie odblokowanie dodatkowej nowej dekoracji, jak również uzyskać inne, mniejsze nagrody."

    Czy ten zapis oznacza, iż jak ktoś nie będzie logował się każdego dnia i nie znajdzie w danym dniu 10 jajek , bo np. wyjeżdża na Święta - to nie otrzyma nagrody?

    Chyba tak należy to rozumieć, że trzeba przez 10 dni się logować do gry by te jajka otrzymać.
    A jeśli ktoś wyjedzie to straci takową możliwość :(
    Dla mnie to niesprawiedliwe by karać za wyjazdy świąteczne i zmuszać do codziennego logowania do gry :(
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 30.03.2015
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Chyba tak należy to rozumieć, że trzeba przez 10 dni się logować do gry by te jajka otrzymać.
    A jeśli ktoś wyjedzie to straci takową możliwość :(
    Dla mnie to niesprawiedliwe by karać za wyjazdy świąteczne i zmuszać do codziennego logowania do gry :(

    Może bedzie tak jak w zawodach konnych>> każdy dzień przybliża do nagrody głównej a po drodze są pośrednie...tak mi się zdaje

    Ktoś wie ile dni bedzie to trwało?
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 30.03.2015
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Chyba tak należy to rozumieć, że trzeba przez 10 dni się logować do gry by te jajka otrzymać.
    A jeśli ktoś wyjedzie to straci takową możliwość :(
    Dla mnie to niesprawiedliwe by karać za wyjazdy świąteczne i zmuszać do codziennego logowania do gry :(

    Nigdzie nie napisano ze event potrwa 10 dni. Może potrwa tylko do niedzieli? W końcu to wielkanocna tematyka (taki zwyczaj szukania jajek w wielkanoc lub poniedziałek po wielkanocy, nie pamietam dokladnie, obowiazuje np. w Niemczech).
  • Monika.SMonika.S Posty: 44
    edytowano 31.03.2015
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Dla mnie to niesprawiedliwe by karać za wyjazdy świąteczne i zmuszać do codziennego logowania do gry :(
    Jakie karanie nie chcesz to nie robisz i finito to co lepiej żeby nie było nic:(
    I nikt nikogo nie zmusza do niczego

    P.S Powinni zrobić Event Wielkanocny po Wielkanocy Oczywiście to żart:)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 31.03.2015
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Dla mnie to niesprawiedliwe by karać za wyjazdy świąteczne i zmuszać do codziennego logowania do gry :(


    Czy ty się choć czasem zastanawiasz co piszesz? Będzie event wielkanocny i zamiast się cieszyć, to marudzisz... to NIE jest KARANIE tych, których nie będzie, to NAGRADZANIE tych co będą... Czy szklanka zawsze musi być w połowie pusta? a może choć raz warto by było dostrzec, że jest w połowie pełna? Spróbuj, nie umrzesz od tego. Ja w każdym razie się cieszę na ten event i mam nadzieję, że uda mi się odszukać wszystkie jajeczka... Czy będę mieć wyrzuty sumienia, bo ktoś nie zrobi eventu ze względu na wyjazd? Ani ciut ciut, ci co wyjadą będą mieli inne atrakcje. Gdybym była tobą, to bym napisała, że to niesprawiedliwe, że ktoś wyjeżdża, skoro ja w tym roku muszę zostać w domu. Na szczęście nie jestem, więc za to napiszę, by wszyscy których z nami nie będzie świetnie się bawili i nie przejmowali tym, że czegoś nie zrobią, a cieszyli, czy to spotkaniem z rodziną czy wyjazdem tak w ogóle.
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 31.03.2015
    Aktualizacja jest planowana na wtorek, 31 marca 2015 pomiędzy godziną 8:30 - 11:30.

    Czy może już była? Właśnie się zalogowałem i nie wiem, czy już mogę szukać jajek.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 31.03.2015
    fantomasz napisał użytkownik: »
    Czy może już była? Właśnie się zalogowałem i nie wiem, czy już mogę szukać jajek.


    Raczej nie, bo mnie nie wywaliło z gry, a jestem od rana. Chyba, że to nowa metoda "na partyzanta".
  • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    edytowano 31.03.2015
    niebyło zadnej aktualizacji...
  • AnaRAnaR Posty: 5
    edytowano 31.03.2015
    czy na jakimś serwerze była już aktualizacja??
  • małgosia04062małgosia04062 Posty: 11
    edytowano 31.03.2015
    Co z tą aktualizacją? Może jakaś informacja i wyjaśnienie graczom? Może my mamy inny kalendzarz ;)
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 31.03.2015
    Asia wyprzedzila cie o minute.
    Witam,

    przepraszamy za opóźnienie w aktualizacji. Prace powinny rozpocząć się w okolicach wczesnopopołudniowych, około godziny 13:00.

    Pozdrawiam
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 31.03.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam,

    przepraszamy za opóźnienie w aktualizacji. Prace powinny rozpocząć się w okolicach wczesnopopołudniowych, około godziny 13:00.

    Pozdrawiam


    No to czekamy z niecierpliwością :) Miejmy nadzieję, że jednak wszystko się uda.


    P.S. hahaha a Ty mnie też o minutę :D
  • witam9witam9 Posty: 1
    edytowano 31.03.2015
    Tak,że panowie wyciagamy o 13:00 worki i zbieramy to czego nam brakuje
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 31.03.2015
    Raczej o 18:00 bo o 13:00 dopiero zaczną aktuaizację
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 31.03.2015
    Asiu czy możesz mi wytłumaczyć, dlaczego po raz kolejny wraz z rozpoczęciem mistrzostw wprowadzacie aktualizacje ? przecież wiadomo :p że wystąpią błędy [zawsze są, choć za każdym razem obiecujecie naprawę i podobno naprawiacie]
    Takie Wasze postępowanie utrudnia grę !!! Czy naprawdę wybranie innego terminu było takim wielkim problemem?
    Przez wiele dni nie działo się zupełnie NIC...a teraz szał [nie powiem czego :p]
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 31.03.2015
    Na Naszej Klasie właśnie trwa aktualizacja więc pewnie zaraz i na głównym serwerze się zacznie :)
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 31.03.2015
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Na Naszej Klasie właśnie trwa aktualizacja więc pewnie zaraz i na głównym serwerze się zacznie :)

    Czekamy. Rzeczywiście już niedługo zaczna sie Mistrzostwa, mam nadzieję, że aktualizacja się nie pokryje z godziną rozpoczęcia.
  • luckybartuśluckybartuś Posty: 2
    edytowano 31.03.2015
    ok :confused: a nie
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 31.03.2015
    Jejku jak Wy uwielbiacie marudzić... już się czytać tego odechciewa.
    Tak, przez wiele dni nie działo się zupełnie nic... to oczywiście wedle niektórych nadal ma się nic nie dziać.
    Za to w innym wątku jęczenie, że nic się nie dzieje i dlaczego taka cisza :confused:
    Powtórzę to, co powtarzałam już wiele razy "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził..."
    Przecież dopiero co chcieliście ogłosić strajk narodowy, że w ogóle mistrzostwa się mają odbyć, do tego - co za zgroza - jeszcze śmieli je wprowadzić w Święta Wielkanocne.
    A teraz ? Nie daj Jeżu, żeby się mistrzostwa czasami zaczęły razem z aktualizacją, bo jedna lub dwie misje przelecą nam koło nosa. No fakt - to rzeczywiście tragedia !!!
    Zawsze czas wprowadzenia aktualizacji będzie dla kogoś nieodpowiedni, zawsze ktoś coś będzie miał przeciw... dlatego chyba jedynym rozwiązaniem jest - absolutny brak jakichkolwiek aktualizacji - tak GGS, właśnie tak zróbcie... i zajmijcie się innymi grami, a na farmach niech chwasty porosną :p


    I mam pytanie, czy odpowiedni inny termin wprowadzenia tej aktualizacji, to jest może dla Was po świętach, a tym samym po zakończeniu mistrzostw? Nie bardzo wiem, jak to się ma do zbierania jajek po Świętach, ale może ja się nie znam... ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 31.03.2015
    na nk była aktualizacja..
    ale pytanie, zegar do startu Mistrzostw Sojuszu wskazuje jeszcze ok pół godziny, a już stoi namiot z mistrzostwami obok farmy?
    o co tu chodzi? Mistrzostwa zaczęły się przed czasem? można już aktywować bustery?

    PS. JUŻ nieważne... pkt z misji zalicza, więc zaczęło się szybciej...
    a na odp CM to i tak nie mam co liczyć eh :/
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 31.03.2015
    Jejku jak Ty Psotna uwielbiasz gwiazdorzyć :p... już się czytać tego odechciewa.
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 31.03.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Jejku jak Wy uwielbiacie marudzić... już się czytać tego odechciewa.
    Tak, przez wiele dni nie działo się zupełnie nic... to oczywiście wedle niektórych nadal ma się nic nie dziać.
    Za to w innym wątku jęczenie, że nic się nie dzieje i dlaczego taka cisza :confused:
    Powtórzę to, co powtarzałam już wiele razy "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził..."
    Przecież dopiero co chcieliście ogłosić strajk narodowy, że w ogóle mistrzostwa się mają odbyć, do tego - co za zgroza - jeszcze śmieli je wprowadzić w Święta Wielkanocne.
    A teraz ? Nie daj Jeżu, żeby się mistrzostwa czasami zaczęły razem z aktualizacją, bo jedna lub dwie misje przelecą nam koło nosa. No fakt - to rzeczywiście tragedia !!!
    Zawsze czas wprowadzenia aktualizacji będzie dla kogoś nieodpowiedni, zawsze ktoś coś będzie miał przeciw... dlatego chyba jedynym rozwiązaniem jest - absolutny brak jakichkolwiek aktualizacji - tak GGS, właśnie tak zróbcie... i zajmijcie się innymi grami, a na farmach niech chwasty porosną :p


    I mam pytanie, czy odpowiedni inny termin wprowadzenia tej aktualizacji, to jest może dla Was po świętach, a tym samym po zakończeniu mistrzostw? Nie bardzo wiem, jak to się ma do zbierania jajek po Świętach, ale może ja się nie znam... ;)

    Yhyyy, ja też tak czasem mam w te dni....obrywa kazdy kto sie nawinie:cool:
  • AnaRAnaR Posty: 5
    edytowano 31.03.2015
    zapomnieli o nas??

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik