Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Co się stało z CM Asią?

fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
edytowano 26.03.2015 w Pytania ogólne Big Farm
Nie ma naszej CM od tygodnia już. Pozostajemy bez odpowiedzi na wiele pytań, na które tylko ona moglaby nam odpowiedziec. A ponadto nie wspominała o planowanej nieobecności. I w dodatku nie ma zastępstwa.

Dlatego mam pytanie: Co się stało z Asią?
Post edited by fantomasz (PL1) on
«1

Komentarz

  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 19.03.2015
    Cóż... stało się to czego się obawiałam od momentu gdy Filip ogłosił, że odchodzi... zostaliśmy pozostawieni sami sobie. Czas powrócić do tego co było za czasów sprzed Filipa, czyli do wiecznej nieobecności CMa i braku jakichkolwiek informacji w sprawach wielu... Pamiętacie to jeszcze? ja pamiętam, a jeśli Wy nie, to sobie szybko przypomnicie.
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 19.03.2015
    Gram od ponad roku i tak długiej nieobecnosci (a nie braku odpowiedzi przy obecnosci CM) nie pamiętam.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 19.03.2015
    A widzisz, a ja pamiętam, więc nie jestem ani trochę zaskoczona...
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 19.03.2015
    W zasadzie można napisać do supportu czy CM jeszcze do Nas wróci ...

    Ale myślę, że to jednak coś niezaplanowanego, typu choroba np. :(
    Więc chyba trzeba uzbroić się w odrobinę cierpliwości..
    Dla niecierpliwych pozostaje śledzenie for zagranicznych :)
  • magda2063magda2063 Posty: 53
    edytowano 19.03.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Cóż... stało się to czego się obawiałam od momentu gdy Filip ogłosił, że odchodzi... zostaliśmy pozostawieni sami sobie. Czas powrócić do tego co było za czasów sprzed Filipa, czyli do wiecznej nieobecności CMa i braku jakichkolwiek informacji w sprawach wielu... Pamiętacie to jeszcze? ja pamiętam, a jeśli Wy nie, to sobie szybko przypomnicie.

    No niestety ja także pamiętam ..........w sumie to może się każdemu przydarzyć COŚ ( sprawy osobiste,choroba etc. ) ...no ale czy nie można poinformować ?
    Jakieś krótkie info do Moderatora i po problemie.
    Ale jak się tak niepoważnie traktuje ludzi i obowiązki to żeby potem pretensji nie było, jacy to my niewdzięczni jesteśmy ,jak empatii pozbawieni .


    Dla mnie to bardzo dziwne ,że jednego CMa mamy i nikogo na zastępstwo w razie nagłych sytuacji.
  • kacper.j (PL1)kacper.j (PL1) Posty: 111
    edytowano 19.03.2015
    ankieta skończyła się i powrót do normalności :)
    takem czuł
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 20.03.2015
    fantomasz napisał użytkownik: »
    martom2 na pewno dostaniesz odpowiedź pisząc w wątku nie na temat. To zawsze działa...

    Kurczę, zakręciłem się z rana ;-) Właśnie teraz szukam podpowiedzi w odpowiednim wątku i co widzę <zonk> nie ma mego wpisu... Chwila namysłu i sprawdzam swoje wpisy i okazało się, że grzebałem z samego rana na forum i zamiast w odpowiednim wątku napisałem tutaj... ;-)


    Ps: Już wiem.... Słuchałem Marylki i miałem otworzone dwie strony forum... zamiast w odpowiednim wątku wpis tutaj się znalazł :P :-)


    A tak w temacie CM Asiu wracaj do nas ;-)
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 20.03.2015
    martom2 napisał użytkownik: »
    Kurczę, zakręciłem się z rana ;-) Właśnie teraz szukam podpowiedzi w odpowiednim wątku i co widzę <zonk> nie ma mego wpisu... Chwila namysłu i sprawdzam swoje wpisy i okazało się, że grzebałem z samego rana na forum i zamiast w odpowiednim wątku napisałem tutaj... ;-)


    Ps: Już wiem.... Słuchałem Marylki i miałem otworzone dwie strony forum... zamiast w odpowiednim wątku wpis tutaj się znalazł :P :-)

    Tak się kończy pisanie czegokolwiek o 5 rano.
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 20.03.2015
    fantomasz napisał użytkownik: »
    Tak się kończy pisanie czegokolwiek o 5 rano.

    Nie bądź aż taki zgryźliwy :P Napisałem do BM o przeniesienie wpisu ...
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 20.03.2015
    martom2 napisał użytkownik: »
    Kurczę, zakręciłem się z rana ;-) Właśnie teraz szukam podpowiedzi w odpowiednim wątku i co widzę <zonk> nie ma mego wpisu... Chwila namysłu i sprawdzam swoje wpisy i okazało się, że grzebałem z samego rana na forum i zamiast w odpowiednim wątku napisałem tutaj... ;-)


    Ps: Już wiem.... Słuchałem Marylki i miałem otworzone dwie strony forum... zamiast w odpowiednim wątku wpis tutaj się znalazł :P :-)


    A tak w temacie CM Asiu wracaj do nas ;-)

    HAHAHAHA
    Cześć Maniek :) Dawno Cię nie czytałam :) Ale dobrze wiedzieć, że jesteś jak zawsze w formie i potrafisz się nietuzinkowo zapisać w życiu forum :)
    Dzięki za poprawę humorku :D

    Oj tam, oj tam chłopcy... dajcie sobie po razie i od razu Wam ulży ;)
    Oczywiście żartuję, żeby nie było i jestem pewna, że fantomasz też żartował...
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 20.03.2015
    Oj trzeba przyznać, że jedyna słuszna czynność o 5 rano, to obracanie się na drugi bok w cieplutkim łóżeczku :D

    Zauważyliście, że tak właściwie to nam wszystkich wywiało? No sami przyznajcie? Aśki nie ma... Demona jakoś też mniej aktywna... gdyby nie Yattmur to można by pomyśleć, że zostaliśmy całkiem bez opieki :( Czuję się porzucona :(

    1380444931_eg9jgw_600.jpg
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 20.03.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Oj trzeba przyznać, że jedyna słuszna czynność o 5 rano, to obracanie się na drugi bok w cieplutkim łóżeczku :D

    Zauważyliście, że tak właściwie to nam wszystkich wywiało? No sami przyznajcie? Aśki nie ma... Demona jakoś też mniej aktywna... gdyby nie Yattmur to można by pomyśleć, że zostaliśmy całkiem bez opieki :( Czuję się porzucona :(

    Wybory tuż, tuż.. może jakoś pikietę czy demonstrację urządzają :-)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 20.03.2015
    Gloriana nie smutaj :)
    przytulanie1.jpg

    Ps. a tak btw to pierwszy Dzień Wiosny się zbliża :D Może Asia i Demona już zaczęły świętowanie i poszły sobie na wagary :p
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 20.03.2015
    przytulanie1.jpg


    HAHAHAHA
    Zaczarowana to się dopiero nazywa synchronizacja i dobry gust :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 20.03.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »


    HAHAHAHA
    Zaczarowana to się dopiero nazywa synchronizacja i dobry gust :D

    hahaha :D przytulanka nigdy za wiele :)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 20.03.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    hahaha :D przytulanka nigdy za wiele :)

    To prawda... pomimo, że dla każdego może oznaczać coś innego... ;)
    39662_oh-tygrysie-oh-jedzenie.jpg

    P.S. Teraz to już tutaj offtopujemy na całego :D Ale tak to jest, jak kota nie ma, to myszy harcują :p
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 20.03.2015
    martom2 napisał użytkownik: »
    Nie bądź aż taki zgryźliwy :P Napisałem do BM o przeniesienie wpisu ...

    Nie miałem zamiaru byc zgryźliwy. Ja też czasem cos palne ok 4-5 rano, wiem jak to jest.

    A offtop to sie zrobił. Może wreszcie przywoła to Asie i wroci zeby nas uciszyć.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 20.03.2015
    Tyyyyyyyyyyyle przytulanek...

    Droopy_by_Autiwa.png

    A jak wszyscy na wagarach, to może my tez jutro pójdziemy na wagary?
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 20.03.2015
    fantomasz napisał użytkownik: »
    A offtop to sie zrobił. Może wreszcie przywoła to Asie i wroci zeby nas uciszyć.

    Ale dlaczemu :confused::confused::confused:

    Przecież miło nam tutaj jest i fajnie i bardzo przyjemnie... Nie ma powodu, żeby nas uciszać...
    Jak zwał, tak zwał, ale słowo "uciszać" kojarzy mi się z zamknięciem komuś oczu na amen :p
    hahahaha
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 20.03.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Ale dlaczemu :confused::confused::confused:

    Przecież miło nam tutaj jest i fajnie i bardzo przyjemnie... Nie ma powodu, żeby nas uciszać...
    Jak zwał, tak zwał, ale słowo "uciszać" kojarzy mi się z zamknięciem komuś oczu na amen :p
    hahahaha

    Będę miał więc oczy szeroko zamknięte i cicho sza!
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 20.03.2015
    No a jak my nie lubimy być cicho? Nie wiesz jak to jest... girl just wanna have fun...

    A że kota (CM, moderatorów) nie ma... to wysyłamy spamowy list gończy ^^
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 20.03.2015
    Witajcie :)

    Jeden kot jest, myszy nie harcujcie! :)
    Napisałem dzisiaj wiadomość do angielskiego CM z pytaniem o naszą Asię. Jak tylko czegoś się dowiem, to Was poinformuję.

    Pozdrawiam myszki :)
    Yattmur
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 21.03.2015
    Witajcie :)

    Uwaga myszki, bo drugi kot (a może kocica brzmi lepiej) obejmuje wartę ;)
    Mam nadzieję, że już niebawem wyjaśni się jakie ważne sprawy na tak długo pozbawiły nas obecności Asi.
    Asiu wracaj do nas!

    Pozdrawiam ciepło,
    Demona
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 24.03.2015
    Przyuważyłem własnie, ze Asia wrociła na forum!
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 24.03.2015
    Zgadza się, też widziałam... tyle, że co z tego jak wiele z problemów straciło na aktualności, a odpowiedź w pożądanym czasie nie nadeszła.
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 24.03.2015
    Od jakiegos czasu mam wrazenie, ze forum upada troszke... cicho tu jest i malo informacji dostajemy.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 24.03.2015
    Nie Ty jeden masz takie odczucie, jakaś recesja albo co?
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 24.03.2015
    Ogolnie po tylu latach w internecie mam obserwacje, że dla for, czy ogolnie spolecznosci gromadzacych sie w necie 2-3 lata to jest max, potem sie robi cicho, nowi maja trudnosc ze zintegrowaniem sie, towarzystwo starsze wchodzi na inne tory zyciowe i odpuszcza bywanie na forum. I tak wszystko cichnie, cichnie i zamiera, co jakis czas ktos ze starszych zajrzy ale to nie to samo. Mysle ze i gra tez moze miec podobny problem, bo nowi gracze jak wchodza juz na wejsciu sa zdemotywowani tym, ze juz jest tyle graczy dlugoletnich ktorzy maja super wyniki (ja sam na poczatku tak sie czulem, ale wytrzymalem i po roku doscigam powoli tych lepszych), a starsi gracze sa tez zdemotywowani tym, ze inni uzywaja duzo zlota, tymi ciaglymi zmianami w grze, ktore czasem wprowadzaja bledy lub okazuja sie niewypalem. Niby te atrakcje sa wprowadzane zeby wlasnie nas zaciekawic i w grze zatrzymac, ale na dluzsza mete powoduja ze gra, ktora powinna (moim zdaniem) byc zabawa zmienia sie w ciezka harowke i niektorych to mocno zniecheca. W zyciu jest tak, ze jak masz biznes (np. farme) to z czasem on sie powinien rozwinac tak, ze juz prawie nic nie musisz robic. Tak byloby z Big Farm, gdyby nie te urozmaicajace dodatki od Statku po Stadnine, ktore powoduja, ze trzeba wciaz siedziec i grac zeby sie nimi pobawic. Gdyby sobie je odpuscic i bawic sie tylko 3ma podstawowymi farmami plus co najwyzej misje, eventy i maszyny, to by to byla czysta przyjemnosc nie wymagajaca wiele uwagi kazdego dnia. Pozostale elementy robia z tego po prostu wyscig szczurow. Na szczecie mozna wybrac, jak chce sie w te gre grac.

    To tyle mojej dygresji.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 24.03.2015
    fantomasz napisał użytkownik: »
    Przyuważyłem własnie, ze Asia wrociła na forum!
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Zgadza się, też widziałam... tyle, że co z tego jak wiele z problemów straciło na aktualności, a odpowiedź w pożądanym czasie nie nadeszła.

    Witam serdecznie,

    w życiu zdarzają się sytuacje, których przewidzieć nie można. Do takich należy choćby choroba. Przykro mi, że nie zostaliście na czas poinformowani o zmianach, i że nagle zniknęłam na ponad tydzień z forum, ale obecnie wiele osób choruje i zespół (nie tylko CM, ale i Support) jest niestety "zdziesiątkowany" z powodu choroby, która nie wybiera, kogo oszczędzić, a kogo nie. Mam nadzieję, że niebawem pojawi się nowy polski CM i zastąpi mnie w sytuacjach, które tego zastępstwa wymagają.

    Na dzień dzisiejszy trzeba zrobić najlepsze z tego, co jest, a poza mną - w Załodze Forum - są świetni Moderatorzy, którzy w miarę możliwości starają się Was wspierać w trudnych momentach.

    Pozdrawiam i jestem do dyspozycji.
Ta dyskusja została zamknięta.