Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Oferty Big Farm

neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
edytowano 31.03.2015 w Pytania ogólne Big Farm
Czy "oferta miesiąca" u Omara kiedyś sie zmieni? Bo obecna jest średnio atrakcyjna... Miesiąc dawno minął od jej pierwszego ukazania się, a dalej jest to samo i trochę zaprzecza to swojej nazwie...
Post edited by neferetka (PL1) on

Komentarz

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 23.03.2015
    Ponawiam pytanie...
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 24.03.2015
    neferetka napisał użytkownik: »
    Czy "oferta miesiąca" u Omara kiedyś sie zmieni? Bo obecna jest średnio atrakcyjna... Miesiąc dawno minął od jej pierwszego ukazania się, a dalej jest to samo i trochę zaprzecza to swojej nazwie...

    Witam serdecznie,

    notuję problem i przedstawię tę sugestię na najbliższym spotkaniu z Twórcami Big Farm.

    Dziękuję za Twój wpis i pozdrawiam
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 24.03.2015
    Dziękuję za odpowiedź i również pozdrawiam :)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 31.03.2015
    Dziękuję bardzo! Oferta miesiaca dalej beznadziejna, ale przynajmniej inna :) super!
  • Zgadzam się z tym
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    Zobaczyłam śliczności u Omara <3
    piękne i tanie <3

    Taką cudną dekorką to nawet mnie przekonaliście do wydania złota ...a na farmie wygląda dosłownie bosko <3 W końcu u Omara pojawiło się coś, co faktycznie szkoda nie kupić.... oby więcej takich ofert :)
    ładna , owszem jest. Ale zadowolenie nie powala :) Cóż , jestem przede wszystkim za funkcją, a dopiero potem za wyglądem... miałem tylko jeden wyjątek, na kota machajacego łapką, ale to zboczenie kociarza :)) dlatego czekma z niecierpliwością, na tego kota na farmie,  jak to bedzie zrobione, to oczywiście inny temat :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 03.08.2017
    Także się skusiłam na tą fontannę, choć niechętnie wydaję złoto na coś, co mi nie przynosi zysku :)
    ale no kocham wszystko co się rusza <3 Więc jak animowana ozdoba w takiej cenie, to nie mogłam sobie nie zafundować, tym bardziej, że bardzo ładna i trafiła w me gusta :)
    Szkoda tylko, że taka malutka, dopiero w wieży dekoracji dojrzałam że tam są ryby, bo po postawieniu na farmie widziałam na fontannie owieczki haha
    Więc prośba na przyszłość, aby nie robić takich malutkich ozdób :smiley:
    I fajnie , że zaczęli zaznaczać które to są ozdoby animowane, bez tej informacji na pewno bym nie kupiła, bo zadowolenie za tą cenę bardzo kiepskie.. ale za animację dopłacę extra :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik