Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

17.03.2015 | Jakość Dekoracji & Architekt Krajobrazu

135

Komentarz

  • mamuska72mamuska72 Posty: 5
    edytowano 18.03.2015
    Nie wiem gdzie, to zapytam tu... a te zadania dzienne co CODZIENNIE będą takie same? Bo wczoraj i dziś jak na razie to samo mam.... :(
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 18.03.2015
    Ja mam to samo czyli te same zadania co wczoraj, to nie wiadomo jak to będzie, ale pewnie nic się nie zmieni bo co innego może być skoro pomysłów brak A w temacie nie mam pojęcia o co chodzi z tymi dekoracjami wyburzyłam jedną dekorację i żadne narzędzie mi nie wpadło do inwentarza
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 18.03.2015
    Nie mogę ulepszyć dekoracji, mam tylko info o ich poziomie(tylko po co mi to?) :(
  • sikirek (PL1)sikirek (PL1) Posty: 20
    edytowano 18.03.2015
    Przyjdzie architekt krajobrazu to ulepszysz zniszczysz wszystko przecież wyjaśnione w oficjalnych ogłoszeniach
    mamuska72 napisał użytkownik: »
    Nie wiem gdzie, to zapytam tu... a te zadania dzienne co CODZIENNIE będą takie same? Bo wczoraj i dziś jak na razie to samo mam.... :(

    Dostępne zadania dzienne to:

    - Uzyskaj punkty reputacji
    - Aktywuj maszynę na farmie

    PISZE W OFICJALNYCH OGŁOSZENIACH
    czytajcie ze zrozmieniem:))
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 18.03.2015
    Moim zdaniem codzienne zadania są nudne. Poza tym wymuszają udział w misjach,które również są nudne jak przysłowiowe flaki z olejem.

    Dodanie atrakcji w postaci konia brykającego przez 4 godziny nie wpłynęło na logiczne ustawienie wyścigów koni. Po co coś dodawać zamiast zlikwidować coś bezsensownego.
  • FarmIrekFarmIrek Posty: 1
    edytowano 18.03.2015
    Witam,
    Po wczorajszej aktualizacji zmiany stetyczne są miłe i wizualnie sympatyczne lecz nie obyło się bez popsucia kilku rzeczy.
    1. Baner wyświetlany nad obiektem rozbudowywanym lub budowanym został podniesiony ponad ten obiekt o ok 2 pola co powoduje duże utrudnienie w obsłudze obiektów zasłanianych.
    2. Chmurki tablicy ogłoszeń przestały się pokazywać całkowicie.

    Pozdrawiam
    FarmIrek
  • Arrin (PL1)Arrin (PL1) Posty: 30
    edytowano 18.03.2015
    Witam :)

    Trochę szkoda, że mamy tylko te dwa dzienne zadania. Wygląda to trochę tak, jakby ta opcja była w fazie testów, albo ktoś miał lenia w wymyślaniu nowych. Mam nadzieje, że z czasem dodadzą inne, bo klepanie takich samych jest nudne. Co prawda nie jest trudno zdobyć 300 PR, ale przy obecnym systemie nawet nie mam ochoty brać udziału w misjach, zwyczajnie nie są opłacalne.
    Animacja koników wygląda świetnie, fajnie brykają i skaczą. Nie przeszkadza mi specjalnie, że biegają nawet po zakończonym treningu czy mają taki sam kolor. I tak wygląd to lepiej niż kiedy po prostu sobie stały.
    Podświetlenie dekoracji miło mnie zaskoczyło, takie...klimatyczne. Nie będę ukrywać, że jestem ciekawa jak to wszystko wyjdzie po wprowadzeniu ulepszeń.

    Co do dymków mnie juz przed aktualizacja czasem się nie wyświetlały ani na tablicy ani na tej ciężarówce. Teraz zniknęły całkiem, ale jak dla mnie to mogą to samo zrobić z pozostałymi :D
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 18.03.2015
    sikirek napisał użytkownik: »
    Dostępne zadania dzienne to:

    - Uzyskaj punkty reputacji
    - Aktywuj maszynę na farmie

    PISZE W OFICJALNYCH OGŁOSZENIACH
    czytajcie ze zrozmieniem:))

    Tyle że wczoraj były te same zadania dzienne:(
    Dziś powinny być inne a nie te z wczoraj:(
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 18.03.2015
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Tyle że wczoraj były te same zadania dzienne:(
    Dziś powinny być inne a nie te z wczoraj:(

    Yarosław Słońce... odsyłam Cię jednak do OO. Tak jak przytoczył sikirek dostępne jak na razie są tylko dwa rodzaje zadań:
    Dostępne zadania dzienne to:

    - Uzyskaj punkty reputacji
    - Aktywuj maszynę na farmie
  • stokrotka1518 (PL1)stokrotka1518 (PL1) Posty: 227
    edytowano 18.03.2015
    Jak na razie Architekta Krajobrazu nie ma więc trudno opiniować to, co dopiero się zdarzy.
    To,że konie skaczą i biegają jakoś mnie mało interesuje, bo ogólnie konie to póki co "nieudany produkt".
    Najbardziej podoba mi się kolorowa łuna pojawiająca się podczas poruszania kursorem nad dekoracjami :).
    Niczym Zorza polarna którą co niektórym szczęśliwcom udało się wczoraj zobaczyć nad Polską :)

    I mam pytanie czy ktoś może nam powiedzieć kiedy Pani Architekt do nas zawita ?...No ja bardzo niecierpliwa jestem .......co poradzę :P :D
  • mamuska72mamuska72 Posty: 5
    edytowano 18.03.2015
    sikirek napisał użytkownik: »
    Dostępne zadania dzienne to:

    - Uzyskaj punkty reputacji
    - Aktywuj maszynę na farmie

    PISZE W OFICJALNYCH OGŁOSZENIACH
    czytajcie ze zrozmieniem:))

    JEST NAPISANE jeśli już...
    piszcie bez błędów :D

    Wiadomo kiedy ten "dekorator" przybędzie czy to tak samo jak z "architektem"?
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 18.03.2015
    FarmIrek napisał użytkownik: »

    1. Baner wyświetlany nad obiektem rozbudowywanym lub budowanym został podniesiony ponad ten obiekt o ok 2 pola co powoduje duże utrudnienie w obsłudze obiektów zasłanianych.

    Pozdrawiam
    FarmIrek

    Potwierdzam, na czas rozbudowy ulepszany budynek musiałam przenieść w inne miejsce, ponieważ uniemożliwiał zbiory z obiektów postawionych obok:mad:
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 18.03.2015
    Na farmerskim fejsie jest głosowanie nad imieniem dla inżynierki krajobrazu: Greta Greensmith albo Lucile Blacksmithe. Przyznam, że mało wyszukane. Jak łatwo się domyśleć, pani inżynier przyjedzie na farmy dopiero po głosowaniu.
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 18.03.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Yarosław Słońce... odsyłam Cię jednak do OO. Tak jak przytoczył sikirek dostępne jak na razie są tylko dwa rodzaje zadań:

    To ja pitole takie zadania :(
    Co to za nowości w postaci tych samych codziennych zadań?
    Gdyby tak zadania się zmieniały każdego dnia co inna sprawa,
    a tak nie warto się za nie zabierać :(

    Swoją drogą mam propozycję nowych zadań codziennych np;

    - zbierz 200 szt. pszenicy
    - zbierz 100 szt. kapusty
    - zbierz 800 szt. polnych kwiatów
    -zbierz 1.500 szt. mniszka
    -zbierz 2.000 szt. kukurydzy
    oraz inne podobne do tych podanych powyżej...
    Pasigroch napisał użytkownik: »
    Na farmerskim fejsie jest głosowanie nad imieniem dla inżynierki krajobrazu: Greta Greensmith albo Lucile Blacksmithe. Przyznam, że mało wyszukane. Jak łatwo się domyśleć, pani inżynier przyjedzie na farmy dopiero po głosowaniu.

    Ale durne imiona jej wymyślili, przecież mamy naszą Magdę Ogórek :D
  • Monika.SMonika.S Posty: 44
    edytowano 18.03.2015
    Moim zdaniem super aktualizacja takiej jeszcze nie było:)pod względem dekoracji dzięki GGS oby więcej takich było:)
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 18.03.2015
    Monika.S napisał użytkownik: »
    Moim zdaniem super aktualizacja takiej jeszcze nie było:)pod względem dekoracji dzięki GGS oby więcej takich było:)

    Daj spokój Monia, chcesz codziennie wykonywać te same zadania dnia?
    Bo ja nie mam ochoty na "Dzień Świstaka" ;)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 18.03.2015
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Daj spokój Monia, chcesz codziennie wykonywać te same zadania dnia?
    Bo ja nie mam ochoty na "Dzień Świstaka" ;)

    Przecież i tak wykonujemy codziennie te same zadania, a nawet kilka razy dziennie, dwa więcej nie robią specjalnej różnicy...
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 18.03.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Przecież i tak wykonujemy codziennie te same zadania, a nawet kilka razy dziennie, dwa więcej nie robią specjalnej różnicy...

    Może i tak, ale nie powtarzają się one codziennie, nawet w eventach i wyspach są przerwy,
    a tu ciągle to samo mam robić?
    Nie zamierzam moja droga Gloriano
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 18.03.2015
    oj tam... i tak się zapuszcza codziennie jakąś maszyne i zbiera 300punktów reputacji w sumie to bez znaczenia
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 18.03.2015
    Karolineczka7 napisał użytkownik: »
    oj tam... i tak się zapuszcza codziennie jakąś maszyne i zbiera 300punktów reputacji w sumie to bez znaczenia

    To prawda jednak jednostajność nuży
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 19.03.2015
    Przecież nie ma obowiązku robić tych zadań :)
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 19.03.2015
    Kynio napisał użytkownik: »
    Przecież nie ma obowiązku robić tych zadań :)

    Słuszna uwaga,ale nasuwa się pytanie:czy codziennie pojawiające się 2 zadania do wykonania z czasem nie blokują na amen listy zadań?
  • Lunari78 (PL1)Lunari78 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 19.03.2015
    no są fajne ;)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 19.03.2015
    makao napisał użytkownik: »
    Słuszna uwaga,ale nasuwa się pytanie:czy codziennie pojawiające się 2 zadania do wykonania z czasem nie blokują na amen listy zadań?

    Nie, bo jak ich nie zrobisz to wiszą :P przynajmniej na razie ^^ Nie wiem co będzie po XX dniach...
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 19.03.2015
    Odnośnie tych zadań dziennych to mi osobiście nie przeszkadzają , fajnie że za niewielki wysiłek trochę PD można dostać :)
    Ale ciekawiej by było, aby te zadania były zróżnicowane i z każdym kolejnym dniem były lepsze nagrody - zawsze to motywacja dla graczy, aby wykonywać zadania codziennie.
    Jak się ominie jakieś zadanie, to niestety trzeba je zacząć wykonywać od początku - idąc wzorem innych gier :)
    Myślę, że w przyszłości doczekamy się nowych zadań dziennych :cool: ;)
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 19.03.2015
    Idąc tropem zaczarowanej28 mogli dać np. zadania tygodniowe składające się z 6 zadań dziennych,
    i 1 zadania premiowanego w 7 dniu każdego tygodnia.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik