Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

17.03.2015 | Jakość Dekoracji & Architekt Krajobrazu

245

Komentarz

  • magda2063magda2063 Posty: 53
    edytowano 17.03.2015
    Nie ma Pani Ciągle Milczącej Asi i nie ma aktualizacji ...... ale sobie ktoś jaja robi .
    Na NK też jeszcze nie było .
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 17.03.2015
    na niemieckim forum napisali , że aktualizacja przesunięta na godz. 12.00-14.00 , to pewnie u nas podobnie :confused:
  • edytowano 17.03.2015
    Dzieki za informacje :)
  • wera0124wera0124 Posty: 4
    edytowano 17.03.2015
    To forum jest pełne maruderów.... ludzie, skoro nie ma aktualizacji teraz - to wiadomo - że będzie później, bo widocznie im coś nie poszło. Tymi swoimi marudzeniami zajmujecie niepotrzebnie miejsce....
  • zawertyna (PL1)zawertyna (PL1) Posty: 83
    edytowano 17.03.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    na niemieckim forum napisali , że aktualizacja przesunięta na godz. 12.00-14.00 , to pewnie u nas podobnie :confused:


    ha-ha-ha :confused: jaja jak berety , jest już po 12 i cisza , pal licho z aktualizacją ale nowy event już jest :p
    Szacowna Asia też milczy , czyżby urlop na telefon wzięła ? a może ma nas wszystkich graczy w głębokim poważaniu i odpowiada tylko na te zapytania na które ma ochote ??
    I znów potwierdza się reguła , dla nich wszystko a dla nas tylko cierpliwość pozostaje
  • magdasm27 (PL1)magdasm27 (PL1) Posty: 150
    edytowano 17.03.2015
    aktualizacja odbędzie się miedzy 12 a 14 tak podali
  • UlsienUlsien Posty: 3
    edytowano 17.03.2015
    Na NK już jest aktualizacja
  • magda2063magda2063 Posty: 53
    edytowano 17.03.2015
    Ulsien napisał użytkownik: »
    Na NK już jest aktualizacja

    Już po :) .......ale zapewne przyjdzie nam trochę na tego Architekta dekoracji poczekać .
  • Elza79 (PL1)Elza79 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 17.03.2015
    Animacje treningów koni są świetne ,bardzo mnie ubawiły ich wyczyny :)))
  • Martinn571 (PL1)Martinn571 (PL1) Posty: 112
    edytowano 17.03.2015
    jak na razie wrażenia ok, jakość dekoracji ułatwi ich właściwszy dobór. Zadania dzienne też fajne, ciekaw jestem czy ich poziom trudności będzie wzrastał.
  • a222a222 Posty: 72
    edytowano 17.03.2015
    Elza79 napisał użytkownik: »
    Animacje treningów koni są świetne ,bardzo mnie ubawiły ich wyczyny :)))

    GGS jest z nich tak zadowolone, że nawet Ci co mają wyłączone animacje muszą je oglądać ;)
  • angie151 (PL1)angie151 (PL1) Posty: 56
    edytowano 17.03.2015
    Myślałam, że obejdzie się bez błędów... niestety, część dekoracji ze schowka wyparowała...
    Nie mam na pewno lunety z darów dla sierocińca.

    Edit: Mało tego, robiłam na farmie małe przemeblowanie i schowałam drugą lunetę do magazynu... zaglądam - nie ma :) Więc już mam braki co najmniej 2 lunet. Co do reszty, to nie wiem, bo nie pamiętam co miałam w schowku dokładnie.
  • baadermeinhof (PL1)baadermeinhof (PL1) Posty: 161
    edytowano 17.03.2015
    A może by tak GGS nad jakością swoich poprawek popracowała?
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 17.03.2015
    Koniki ładnie biegają :)
    Co do ulepszania ozdób to poczekamy na architekta co z tego wyniknie.
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    edytowano 17.03.2015
    angie151 nie tylko Tobie lunety wyparowaly
    mi tez dwie zaginely

    z tego co widze wszystkim z mojego sojuszu lunety <wykiełkowało> z magazynu
  • nelly 1 (PL1)nelly 1 (PL1) Posty: 28
    edytowano 17.03.2015
    Hi hi, moja za 1$ luneta wyparowała z magazynu. Dobrze że te cenne są na polu:)
    Mają jakość 8. Nie mam nic tak cennego w magazynie.
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 17.03.2015
    Przydałoby się aby wreszcie ktoś odpowiedział na wszystkie pytania zadane w tym wątku, także te sprzed aktualizacji.

    Ja mam uwagę. Konie się ruszają, fajnie. Tylko że ja mam animacje wyłączone aby jak najmniej obciążać komputer. Wiatraki stoją, statek się nie rusza, ludzie na farmach chowają się po kątach, a koń... dalej biega i skacze. Chyba tak nie powinno być.
  • wax321 (PL1)wax321 (PL1) Posty: 10
    edytowano 17.03.2015
    mnie też wcięło 2 lunety
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 17.03.2015
    To są jakieś jaja! Proszę o oddanie mi lunety +45 zadowolenia,którą bezprawnie zabrano mi z magazynu na głównej farmie!. Nikt mi nie dał tej lunety w prezencie,musiałem na nią zapracować!

    Po co w ogóle brać udział w eventach,jeśli po kryjomu zabiera się owoce naszej pracy?


    Czy jest na forum ktoś kompetentny kto może zabrać głos w tej bulwersującej sprawie?
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 17.03.2015
    u mnie zginęły lunety o nominale +90/94 pkt miałem ich 3 w magazynie, została tylko jedna na farmie..... to sa kpiny

    Odnośnie braku lunet w magazynie pisał, ktoś do supportu?
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 17.03.2015
    jurzrma napisał użytkownik: »
    Odnośnie braku lunet w magazynie pisał, ktoś do supportu?

    Napisałem,ale czekaj tatka latka,jak przyjdzie odpowiedź. Moim zdaniem, dodatkowo powinien w tej sprawie interweniować CM,jeśli problem dotyczy większej liczby graczy.
  • stokrotka1518 (PL1)stokrotka1518 (PL1) Posty: 227
    edytowano 17.03.2015
    makao napisał użytkownik: »
    Napisałem,ale czekaj tatka latka,jak przyjdzie odpowiedź. Moim zdaniem, dodatkowo powinien w tej sprawie interweniować CM,jeśli problem dotyczy większej liczby graczy.

    A czy my mamy jakiegoś CM-a ?
    Nie zauważyłam ;/.
    Na angielskim forum tylko dzisiaj było 6 odpowiedzi CM-ów ( mają dwóch ) a u nas totalna cisza od kilku dni .
    Nie oszukujmy się CM Aśka ma nas tam, gdzie plecy swą szlachetną nazwę kończą . Już nie mam złudzeń co do Niej i szczerze powiem,iż liczę na zmianę Community Managera.

    Luneta była i nie ma, ale bardziej mnie wkurza zachowanie osoby odpowiedzialnej za konkretne i kompetentne informacje.
    Pisałam to już chyba i powtórzę . Szanowna Pani CM Joanno należało by pobrać lekcje i nauczyć się kultury. Bo to, co demonstrujesz od długiego już czasu to szczyt i katastrofalny brak dobrego wychowania !!!
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 17.03.2015
    makao napisał użytkownik: »
    Napisałem,ale czekaj tatka latka,jak przyjdzie odpowiedź. Moim zdaniem, dodatkowo powinien w tej sprawie interweniować CM,jeśli problem dotyczy większej liczby graczy.

    ok, dzieki za info.
  • edytowano 17.03.2015
    Nie wiem czy ktoś zauważył że animacja koników trwa nawet po zakończonym treningu :-? i teraz mam zagwozdkę , bo jak się przetrenują to nam padną biedne konisie. Polityka GGS jest taka aby nie krzywdzić zwierzą - to i ja się podpisuję obiema rączkami pod tym hasłem. Zatem APEL - po zakończonym treningu niech konik stoi :-)

    kolejny niedopracowany element :-( szkoda
  • edytowano 17.03.2015
    U mnie także lunety brak fakt ze marnej jakości ...ale brak.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 17.03.2015
    Prosiłabym CM o informację dlaczego graczom na serwerze nk.pl po aktualizacji zabrano 1 dzień z Sezonu Koniowego? :( było przed aktualizacją ~4 dni do końca turnieju, zaraz po aktualizacji zmieniono na ~2 dni?????????? powinno być ~3 dni jak na głównym serwerze!?..
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 17.03.2015
    Pewnie już wiecie co powiem?
    Koniki mnie wreszcie urzekły :D Super się ruszają, brykają i skaczą a nawet przeskakują z nogi na nogę... wprost oczu od nich oderwać nie mogę :)
    Nie przeszkadza mi też zupełnie, że nadal brykają, gdy jeszcze nie zbiorę gwiazdek po treningu.
    Nie rozumiem co Wam się w tym nie podoba, skoro wszystkie inne zagrody na farmach działają w ten sam sposób. Kury nadal biegają w koło kurnika, świnki nadal tarzają się w błocie, a mała krówka nadal przytula się do mamusi, choć dymki nad obiektami hodowlanymi już dawno wskazują, że zbiory są gotowe :)
    Być może przy wyłączonej animacji rzeczywiście nie powinny się ruszać, ale pewnie to wcześniej czy później naprawią.
    Co do CM. Asi nie ma od piątku - sprawdzałam - nie pomyśleliście, że może coś się Jej stało :confused: To dziwne, bo gdyby miała zaplanowane wolne, to chyba musieliby dać kogoś na zastępstwo. Najwyżej szprechałby nam po niemiecku ;)

    A tak przy okazji... Nie widział kto mojego kota??? Cały dzień szukam tego dopolonego powsinogi :p

    P.S. Aha... a mnie luneta nie zginęła... Być może dlatego, że żadnej nigdy nie posiadałam ;) hahaha
  • Kovu007 (PL1)Kovu007 (PL1) Posty: 370
    edytowano 18.03.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Pewnie już wiecie co powiem?
    Koniki mnie wreszcie urzekły biggrin.png Super się ruszają, brykają i skaczą a nawet przeskakują z nogi na nogę... wprost oczu od nich oderwać nie mogę smile.png
    Nie przeszkadza mi też zupełnie, że nadal brykają, gdy jeszcze nie zbiorę gwiazdek po treningu.
    Nie rozumiem co Wam się w tym nie podoba, skoro wszystkie inne zagrody na farmach działają w ten sam sposób. Kury nadal biegają w koło kurnika, świnki nadal tarzają się w błocie, a mała krówka nadal przytula się do mamusi, choć dymki nad obiektami hodowlanymi już dawno wskazują, że zbiory są gotowe smile.png
    Być może przy wyłączonej animacji rzeczywiście nie powinny się ruszać, ale pewnie to wcześniej czy później naprawią.
    Co do CM. Asi nie ma od piątku - sprawdzałam - nie pomyśleliście, że może coś się Jej stało confused.png To dziwne, bo gdyby miała zaplanowane wolne, to chyba musieliby dać kogoś na zastępstwo. Najwyżej szprechałby nam po niemiecku wink.png

    A tak przy okazji... Nie widział kto mojego kota??? Cały dzień szukam tego dopolonego powsinogi tongue.png

    P.S. Aha... a mnie luneta nie zginęła... Być może dlatego, że żadnej nigdy nie posiadałam wink.png hahaha


    Koniki są super, mnie też się spodobały. Teraz wreszcie jest miło na nie popatrzeć :)

    Twój kot nadal się włóczy? A to powsinoga ;)
  • sikirek (PL1)sikirek (PL1) Posty: 20
    edytowano 18.03.2015
    a222 napisał użytkownik: »
    GGS jest z nich tak zadowolone, że nawet Ci co mają wyłączone animacje muszą je oglądać ;)

    no własnie dlaczego musze oglądac bzdurnie latajace kucyki i to jeszcze nie moje bo puszczam ciemnego a lata mi jasny?!!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik