Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Co w zamian za stracony przez nas czas?

2»

Komentarz

  • AmeliaPAmeliaP Posty: 369
    edytowano 12.12.2014
    Bo chyba Gloriana nie miala dostępu do gry 2 dni
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 12.12.2014
    Jacek Rolnik2 napisał użytkownik: »
    Jakie dwa dni? Faktycznie przydałby Ci się zegarek. Ja niestety nie noszę zegarka, ale nie wydaje mi się, żebym zgubił gdzieś tyle czasu.

    Po liczbie postów łatwo wyciągnąć wniosek, że niewiele wiesz o tym co się dzieje na forum... a po komentarzu można wyciągnąć kolejny, że z czytaniem ze zrozumieniem u ciebie na bakier. Wyraźnie napisałam, że nie chodzi mi o wczorajszą awarię, ale o przedwczorajszego buga... a niby dlatego cofali grę do przedwczoraj? pewnie według ciebie ot tak dla zgrywy... no cóż... wyobraź sobie, że unoszę oczy ku niebu i z westchnieniem szepczę "widzisz a nie grzmisz"... albo wiesz co, lepiej nie, bo jeszcze zagrzmi :P
  • bijubigett (PL1)bijubigett (PL1) Posty: 1
    edytowano 12.12.2014
    Powinniśmy się cieszyć z tej awarii, BF darowało nam kilka godzin normalnego życia. A Ci co zaglądali co 5 min na stronę, czy już działa, to szkoda mi ich. Zero zainteresowań poza grą - to smutne. A jeszcze smutniejsze są nerwy i chore roszczenia, bo starciła tyle czasu, bo nie mogła grać.
  • AmeliaPAmeliaP Posty: 369
    edytowano 13.12.2014
    Witajcie:) Kochani to tylko gra:) Moze lepiej napiszcie co takiego robicie w weekend w realnym świecie ,jak przygotowania do Świąt:) Pozdrawiam 3majcie sie ciepło:D
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 13.12.2014
    AmeliaP napisał użytkownik: »
    Witajcie:) Kochani to tylko gra:) Moze lepiej napiszcie co takiego robicie w weekend w realnym świecie ,jak przygotowania do Świąt:) Pozdrawiam 3majcie sie ciepło:D

    A dlaczego mielibyśmy pisać bzdury nie na temat? Jesteśmy w dziale "sugestie, pochwały i krytyka", a twój post jest niestety off topem. Jak chcesz pogadać o świętach to sobie załóż temat w odpowiednim dziale.

    Tym wszystkim co tak nas tu "umoralniają", z okazji zbliżających się świąt życzę, by następnym razem bug dotknął właśnie was... i żebyście tak jak my zetknęli się z opieszałością i lekceważeniem ze strony GGS... Być może wtedy zrozumiecie.
  • robalekrobalek Posty: 8
    edytowano 13.12.2014
    Jasne, że to jest tylko gra, a każdy z nas ma swoje życie. Jednak część swojego czasu, w miarę możliwości, poświęcamy na Big Farm. I robimy to w takim czasie i w takiej ilości jaka każdemu z nas odpowiada, a innym ludziom/graczom nic do tego.
    Skoro zaistniała taka sytuacja, że nie mieliśmy dostępu do gry i nie mogliśmy z niej korzystać w godzinach, w których mieliśmy na to czas i ochotę, rekompensata jak najbardziej się wszystkim graczom należy. Takie jest moje zdanie.
    A na chwilę obecną nie widziałam ze strony GGS żadnych wyjaśnień, ani odpowiedzi na powyższe posty, baa... nawet słowa przepraszam.
    Ludzie, szanujmy się na wzajem...
  • Turpiel (PL1)Turpiel (PL1) Posty: 54
    edytowano 13.12.2014
    robalek napisał użytkownik: »
    Jasne, że to jest tylko gra, a każdy z nas ma swoje życie. Jednak część swojego czasu, w miarę możliwości, poświęcamy na Big Farm. I robimy to w takim czasie i w takiej ilości jaka każdemu z nas odpowiada, a innym ludziom/graczom nic do tego.
    Skoro zaistniała taka sytuacja, że nie mieliśmy dostępu do gry i nie mogliśmy z niej korzystać w godzinach, w których mieliśmy na to czas i ochotę, rekompensata jak najbardziej się wszystkim graczom należy. Takie jest moje zdanie.
    A na chwilę obecną nie widziałam ze strony GGS żadnych wyjaśnień, ani odpowiedzi na powyższe posty, baa... nawet słowa przepraszam.
    warto przeglądać oficjalne głoszenia zanim się coś napisze; wczoraj padły przeprosiny ze strony zespołu BF tutaj:
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?62674-Wa%C5%BCne-og%C5%82oszenie-Zespo%C5%82u-Big-Farm

    szczerze wątpię, aby była jakakolwiek rekompensata....
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 13.12.2014
    Turpiel napisał użytkownik: »
    warto przeglądać oficjalne głoszenia zanim się coś napisze; wczoraj padły przeprosiny ze strony zespołu BF tutaj:
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?62674-Wa%C5%BCne-og%C5%82oszenie-Zespo%C5%82u-Big-Farm

    szczerze wątpię, aby była jakakolwiek rekompensata....

    Witam,

    tak dla uzupełnienia powiem, że przeprosiny padły również dużo wcześniej niż wczoraj:
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?62564-Wa%C5%BCne-Cofni%C4%99cie-post%C4%99pu-na-wyspie-oraz-brak-ozd%C3%B3b-choinowych
    Pozdrawiam serdecznie,

    Demona
  • AmeliaPAmeliaP Posty: 369
    edytowano 13.12.2014
    Gloriana napisał użytkownik: »
    A dlaczego mielibyśmy pisać bzdury nie na temat? Jesteśmy w dziale "sugestie, pochwały i krytyka", a twój post jest niestety off topem. Jak chcesz pogadać o świętach to sobie załóż temat w odpowiednim dziale.

    Tym wszystkim co tak nas tu "umoralniają", z okazji zbliżających się świąt życzę, by następnym razem bug dotknął właśnie was... i żebyście tak jak my zetknęli się z opieszałością i lekceważeniem ze strony GGS... Być może wtedy zrozumiecie.

    Nikogo nie chciałam umoralniać i dziekuje Gloriana za bardzo miłe życzenia świateczne.Nic dodac nic ująć.
  • blanka_1 (PL1)blanka_1 (PL1) Posty: 11
    edytowano 13.12.2014
    Demona napisał użytkownik: »
    Witam,

    tak dla uzupełnienia powiem, że przeprosiny padły również dużo wcześniej niż wczoraj:
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?62564-Wa%C5%BCne-Cofni%C4%99cie-post%C4%99pu-na-wyspie-oraz-brak-ozd%C3%B3b-choinowych
    Pozdrawiam serdecznie,


    Demona

    chciałbym napisać coś mądrego ale zdecydowałem się umieścić komentarz niskiego lotu, dostosowując jego poziom merytoryczny, do wartości treści komentowanej :) ... zacytuję Glorianę , mogę? mogę ? wiem , że mogę :) " Boże, widzisz i nie grzmisz "


    Bardzo dawno nie komentowałem wydarzeń związanych ze światem gry, zresztą konta na forum już nie posiadam i uważam to za jedno z najlepszych wydarzeń jakie mnie spotkało.
    Dlaczego więc promieniuję hipokryzją i po kasacji konta wciskam się tu ze swoją twórczością pisaną?
    Pamiętam jak pacyfikowałem niezadowolonych graczy z grupą innych trzeźwo stąpających po ziemi, pamiętam jak zacząłem żałować, że strącałem pokrzywdzonych graczy w nicość argumentów nie do przebicia, w końcu pamiętam jak sam zacząłem doświadczać pacyfikacji za swoje zgoła odmienne spostrzeżenia dotyczące przebiegu gry.

    Dziś twórcy gry i cała administracja już nawet przestali udawać, że jesteśmy tylko marnymi obiektami, zasilającymi ich swoją zasobnością materialną. Serwuje się nam w zamian przeterminowaną paszę, wytworzoną z kurczęci podmywanych płynem do mycia naczyń, oczywiście wszystko w cenie szynki szwardzwaldzkiej...
    ... rozchorował się Pan? ojj, bardzo przepraszamy :) Następny proszę ! Proszę pana proszę nie zakłócać spokoju zarzutami wyssanymi z palca, nasze produkty są najwyższej jakości... Ochrona proszę usunąć tego Pana i nie wpuszczać ponownie za szerzenie niepokoju wśród innych klientów :)


    Gloriana, miło widzieć stare "twarze" wyrwane z matrixa i popieram na placu normalności :)

    63yem1.png
  • SZYBKACOBRASZYBKACOBRA Posty: 238
    edytowano 15.12.2014
    Jutro będzie wyłączenie serwerów właśnie z tego powodu, by móc przekazać nam drobną formę wynagrodzenia. Więcej tu.
  • Renia sRenia s Posty: 40
    edytowano 15.12.2014
    Co to znaczy

    "Zostanie ona dopisana wszystkim Graczom, których dotknął problem niemożliwości zalogowania się do gry w ubiegłym tygodniu."

    Chyba nikt nie mógł zalogować się do gry przez kilka godzin.
  • SZYBKACOBRASZYBKACOBRA Posty: 238
    edytowano 15.12.2014
    Renia s napisał użytkownik: »
    Co to znaczy

    "Zostanie ona dopisana wszystkim Graczom, których dotknął problem niemożliwości zalogowania się do gry w ubiegłym tygodniu."

    Chyba nikt nie mógł zalogować się do gry przez kilka godzin.
    Zgadza się, nikt nie mógł zalogować się do gry przez kilka godzin, ale w ubiegłym tygodniu, dokładniej daty nie pamiętam.
  • Turpiel (PL1)Turpiel (PL1) Posty: 54
    edytowano 15.12.2014
    SZYBKACOBRA napisał użytkownik: »
    Zgadza się, nikt nie mógł zalogować się do gry przez kilka godzin, ale w ubiegłym tygodniu, dokładniej daty nie pamiętam.
    to był czwartek 11-go.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik