Strona główna Polish Przedstaw się!

Witajcie serdecznie Farmerki i Farmerzy :)

DemonaDemona Posty: 2,160
edytowano 13.10.2014 w Przedstaw się!
Chciałam się Wam oficjalnie przedstawić. Od wczoraj pełnię funkcję nowego moderatora Forum BIG FARM :)
Mam nadzieję, że będę mogła się podzielić z Wami dotychczasową wiedzą zdobytą w Grze jak i służyć pomocą przy rozwiązywaniu mniej lub bardziej nurtujących Was problemów.
Przyklaskuję mottu: "Jeżeli warto czegoś się w życiu trzymać, to trzymać się razem..." ;)
W końcu w kupie siła, a Wszyscy użytkownicy forum, to jak jedna wielka rodzina, więc nie obawiajcie się poprosić o pomoc, jeśli jej potrzebujecie - kto pyta nie błądzi :) Gdy tylko będzie to w granicach moich kompetencji, postaram się sprawić, aby czas spędzony na forum był dla Was samą przyjemnością :)
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dużo uśmiechu na co dzień,
DEMONA
Post edited by Demona on

Komentarz

  • basia10051 (PL1)basia10051 (PL1) Posty: 380
    edytowano 12.10.2014
    Witaj Demona powodzenia w tej ciężkiej pracy :)
  • Justaurbanczyk12Justaurbanczyk12 Posty: 28
    edytowano 13.10.2014
    Witaj życze owocnej współpracy z graczami
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 13.10.2014
    Witam w zespole ;)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 13.10.2014
    Witam serdecznie,

    jestem przekonana, że mimo "demonicznego" nicku, Gracze szczerze Cię polubią i nawiążecie fajną nić porozumienia. Życzę Ci, aby to niełatwe zadanie, stanowiło nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim było dla Ciebie przyjemnością, bo przecież przyjemnie jest pomagać innym. Ze swej strony dodam, że bardzo się cieszę mając Cię w naszym zespole i uważam, że Yattmur, Lisuuu i Demona to bardzo dobre połączenie różnych osobowości. Wszyscy wzbogacacie to forum w niezwykły sposób i serdecznie za to dziękuję.

    Oficjalnie witam na naszym forum nową Moderatorkę :) Powodzenia!
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 13.10.2014
    witaj , miłej pracy i zabawy ;) . pozdrawiam , kuba
  • UserHalina1778 (PL1)UserHalina1778 (PL1) Posty: 1,443
    edytowano 13.10.2014
    Witaj i powodzenia :)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Cześć :)
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Cześć :)
    Witaj neferetko,

    miło mi Cię gościć w moim wątku. Miłego dnia :)

    Pozdrawiam ciepło,
    Demona
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Demonko...czy mam myśleć że wiosna w tym roku zawita szybciej...skoro takie porządki wszędzie ? :D 
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 03.02.2017
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Demonko...czy mam myśleć że wiosna w tym roku zawita szybciej...skoro takie porządki wszędzie ? :D 
    Malwinko porządki są zawsze wskazane, szczególnie jeśli dzięki nim, łatwiej na forum znaleźć to czego się szuka i nie trzeba przedzierać się przez multum takich samych wątków, lub tematów, w których jest wszystkiego po trochu. Po to mamy Kategorie i działy, aby z nich korzystać :)
    Ponadto porządki robimy cały czas, a że nie piszemy w każdym wątku, że scalono, połączono, edytowano, to Gracze się nauczyli pisać tam, gdzie im wygodniej i gdzie akurat się zatrzymają, a nie tam gdzie powinni.
    Wyszukiwarka na tym forum może nie jest aż tak dobra jak na starym, ale równie dobrze spełnia swoją funkcję, trzeba tylko chcieć z niej skorzystać.
    Dziś arkana wyszukiwarki odkrywali xPiotorux i zaczarowana28 w TYM WĄTKU, może ich przemyślenia i rady komuś pomogą.

    Miłego wieczoru,
    Demona
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Demonko...ja tam wszystko co chce to znajduje bez problemu...ale porządki lubię ogólnie wszędzie...i w szafie i w życiu...jak się robi często, nie ma drastycznych ;) rozwiązań, za to jaki rezultat...można pójść po nowy np. ciuch, i w nim iść i szukać wiosny :D

    również miłego wieczoru

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 03.02.2017
    Masz rację Malwinko, porządki są zawsze wskazane, w każdej sferze życia powinno się mieć wszystko poukładane, najlepiej tak pod siebie :) To jest ideał, a w życiu różnie bywa, ale nowe ciuchy na pewno się przydadzą na powitanie Pani Wiosny :)
    Motylkowych snów więc Ci życzę,
    Demona

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik