Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

27.08.2014 | Zainteresowanie architekta Farmą Kwiatową

245

Komentarz

  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 25.08.2014
    architekt na kwiatowej to chyba tylko za złoto... jeszcze główna nie rozbudowana do końca o smakoszu nie wspomnę a tu dochodzi kwiatowa... wrr a cała kasa poszła na Hawaje... SZALEŃSTWO ale mamy przegrzebane FanTomaszku...
  • Monialenka (PL1)Monialenka (PL1) Posty: 3
    edytowano 26.08.2014
    Na farmie głównej mam 36 obiektów do ulepszenia z architektem, rok ma 52 tygodnie, a architekt jest teraz co 3 tygodnie czyli 17 razy w roku, ulepszenie jednej farmy zajmie mi dwa lata. Architekt powinien być raz w tygodniu, bo gra się zrobi nudna, a nie mam zamiaru rozbudowy przyspieszać za złoto
  • KarolS83 (PL1)KarolS83 (PL1) PL1 Posty: 17
    edytowano 26.08.2014
    No tak wszystko fajnie trzeba zacząć rozbudowę domków na kwiatowej trochę ją zmodyfikować ale mnie interesuje na dzień dzisiejszy temat stajni bo nie wiem czy wystarczy zrobić zadania książeczkowe czy też poboczne aby uzyskać do niej dostęp :)
  • Lunari78 (PL1)Lunari78 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 26.08.2014
    jak by tak można było magazynować i produkować na farmie kwiatowej jak na smakosza zrobić zapasy do kwiaciarni a potem zrobić produkty i do spiżarni a jak się zapełni to wszystko sprzedać no i jeszcze szklarenka też by była mile widziana:)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 26.08.2014
    Lunari78 napisał użytkownik: »
    jak by tak można było magazynować i produkować na farmie kwiatowej jak na smakosza zrobić zapasy do kwiaciarni a potem zrobić produkty i do spiżarni a jak się zapełni to wszystko sprzedać no i jeszcze szklarenka też by była mile widziana:)

    Jak dla mnie to niech za bardzo jej nie zmieniają bo jest najbardziej dochodowa a nie trzeba tyle się produkować . Wystarczy co 2 i pól h zebrać miodek i co 7 krem miodowy i kaska leci a na smakoszu jakbyś chciał dorównać kwiatowej musisz klepać co 26 min jabłkowe przekładance do tego mieć porządną produkcje jajek i jabłek na głównej wiec więcej zachodu niż to warte :p Mnie zastanawia ile będzie kosztować sklep na 8 skoro na 7 potrzebowałem 20 mil :D tak wiec już odkładam żeby przy pierwszym pojawieniu się archiego móc ulepszyć może się uda :D
  • Isia27 (PL1)Isia27 (PL1) Posty: 19
    edytowano 27.08.2014
    Zaczęły się prace konserwacyjne zobaczymy jakie zmiany nam przyniosą.
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 27.08.2014
    Ciekawe jak bardzo zmniejszą mi się obecnie budynki :D

    Czekamy, czekamy :p
  • prosiaczki3 (PL1)prosiaczki3 (PL1) PL1 Posty: 58
    edytowano 27.08.2014
    Coś poszło nie tak z tą aktualką ? Domków na kwiatowej architekt nie rozbuduje. Kicha! :(
  • Isia27 (PL1)Isia27 (PL1) Posty: 19
    edytowano 27.08.2014
    A co już po aktualizacji? Bo u mnie nie może się załadować.
  • edytowano 27.08.2014
    Kwiatową możemy rozbudowywać :)
  • candy90candy90 Posty: 93
    edytowano 27.08.2014
    bez sensu trzeba dobudować domków ( brak pracowników ) i zadowolenie spada ....
  • prosiaczki3 (PL1)prosiaczki3 (PL1) PL1 Posty: 58
    edytowano 27.08.2014
    To znaczy, że nie tylko u mnie nie ma możliwości rozbudowy domków. W takim razie grzecznie dziękuję za pana architekta. Jestem zadowolona z kwiatowej w obecnym kształcie. Daje niezłe dochody i bez dalszej rozbudowy.:)
  • edytowano 27.08.2014
    idzie domki podnieś ale za pomocą architekta.
  • candy90candy90 Posty: 93
    edytowano 27.08.2014
    mimo podniesienia domkow przez architekta ( co i tak jest ograniczone czasem ) zadowolenie spadnie...
  • edytowano 27.08.2014
    Tak spadnie i to sporo.Trzeba bedzie dekory zacząć wymieniać.

    Lecz zanim zrobimy to z architektem to chyba rok minie.
  • prosiaczki3 (PL1)prosiaczki3 (PL1) PL1 Posty: 58
    edytowano 27.08.2014
    Mam wszystkie domki na poziomie czwartym i po włączeniu info rozbudowy nie ma informacji, że spotkanie z architektem nie jest możliwe.Coś jest nie tak, Za to info, ze poziom jest maksymalny jest , a jakże. A jak u was?
  • edytowano 27.08.2014
    U mnie pisze,że na poziom piąty domku wymagany architekt.
  • Isia27 (PL1)Isia27 (PL1) Posty: 19
    edytowano 27.08.2014
    U mnie pisze, że prace w toku
  • prosiaczki3 (PL1)prosiaczki3 (PL1) PL1 Posty: 58
    edytowano 27.08.2014
    Dzięki bardzo, arkadiusz! Przeloguję, odświeżę, wyczyszczę pamięć i ciasteczka i zamelduję, czy też już tak mam, :)
  • zuzinekok (PL1)zuzinekok (PL1) Posty: 25
    edytowano 27.08.2014
    Mam pytania do Asi.

    1. Dlaczego drugi budynek nie jest objęty zmianami?
    Co to za wyjątek? Przecież zmniejsza on czas budowy obiektów, więc ulepszenie go ma sens!
    2. Dlaczego nie zostały zmniejszone obiekty na farmie kwiatowej tak jak w przypadku farmy smakosza? Myślę, że jest to niesprawiedliwe.
    Wszystko jest kobylaste i mało jest miejsca na dekoracje :(

    Proszę Asię o odpowiedź na moje pytania.
    Pozdrawiam
  • prosiaczki3 (PL1)prosiaczki3 (PL1) PL1 Posty: 58
    edytowano 27.08.2014
    Niestety nadal nie mam prawidłowego info i kilka osób z mego soju też.Muszę czekać aż się sytuacja wyklaruje, kiedy przybędzie ten leniwy Steve.
  • edytowano 27.08.2014
    Mam nadzieję,że nie bedziemy musieli na niego długo czekać.
  • edytowano 27.08.2014
    zuzinekok napisał użytkownik: »
    Mam pytanie:
    -Dlaczego drugi budynek nie jest objęty zmianami?
    Co to za wyjątek? Przecież zmniejsza on czas budowy obiektów, więc ulepszenie go ma sens!


    Asia pisała ,że nie bedzie szło go ulepszyć. A wielka szkoda.
  • zuzinekok (PL1)zuzinekok (PL1) Posty: 25
    edytowano 27.08.2014
    To to wiem, ale dlaczego?
    Jak wszystko to wszystko.

    Liczę na odpowiedź Asi w tej sprawie.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 27.08.2014
    zuzinekok napisał użytkownik: »
    Mam pytania do Asi.

    1. Dlaczego drugi budynek nie jest objęty zmianami?
    Co to za wyjątek? Przecież zmniejsza on czas budowy obiektów, więc ulepszenie go ma sens!
    2. Dlaczego nie zostały zmniejszone obiekty na farmie kwiatowej tak jak w przypadku farmy smakosza? Myślę, że jest to niesprawiedliwe.
    Wszystko jest kobylaste i mało jest miejsca na dekoracje :(

    Proszę Asię o odpowiedź na moje pytania.
    Pozdrawiam

    Witam,

    w sprawie drugiego domu i braku architekta mogę powiedzieć tyle, że rozbudowa obiektu jest ściśle związana z redukcją czasu budowy. Jeśli zespół zaproponowałby dalsze poziomy rozbudowy tego obiektu, musielibyśmy dopasować do nowej sytuacji pozostałe czasy budowy na danej farmie, aby nie zaburzyć płynności i poziomów dla wykonywanych w grze zadań, aby nagrody za ich wykonanie wciąż były dopasowane do poziomu Gracza.

    Takie zmiany nie są wykluczone w przyszłości, jednak na ten moment wyższe poziomy drugiego domu wiążą się ze zbyt dużą ilością czynników, by to aktualnie zmieniać.

    Odnośnie drugiego pytania: zauważ proszę, że farma kwiatowa nie została całkowicie zmieniona, jak to miało miejsce w przypadku wcześniejszej farmy smakosza. Nie likwidowano żadnych budynków, wypłacając Wam zwrot należności za nie. Zmniejszanie jakichkolwiek obiektów na tej farmie, nie było założeniem tej aktualizacji.

    Pozdrawiam
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 27.08.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam,

    w sprawie drugiego domu i braku architekta mogę powiedzieć tyle, że rozbudowa obiektu jest ściśle związana z redukcją czasu budowy

    Tak właśnie - skoro więc trzeba rozbudowywać dalej z coraz dłuższymi czasami budowy i nie pozwoli się nam drugiego domu dla skrócenia czasu budowy podnieść to co pozostaje zrobić żeby szybciej wybudować, bo architekt rzadko bywa?? wiadomo... :/

    auuuuuuuu :P
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 27.08.2014
    Niby jakieś prace były, ja jednak niczego nowego nie widzę u siebie na farmie
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 27.08.2014
    Po aktualizacji spadła częstotliwość wypadania śladów!
    Wczoraj zacząłem zbieranie śladów w evencie Bliżej natury i średnio ze zbioru z 4 pól kukurydzy wypadały 2-4 ślady. Dzisiaj po aktualizacji 1 ślad wypada po 2-4 zbiorach z 4 pól kukurydzy...
    Też tak macie?
  • Elza79 (PL1)Elza79 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 27.08.2014
    arkadiusz 20052 napisał użytkownik: »
    Tak spadnie i to sporo.Trzeba bedzie dekory zacząć wymieniać.

    Lecz zanim zrobimy to z architektem to chyba rok minie.

    można też ulepszyć ogrodzenie i bramę ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 27.08.2014
    Sklepik po ulepszeniu na najwyższy poziom daje całkiem fajne zarobki :cool: ciekawe tylko ile Steven zawoła za ulepszenie :cool:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik