Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

31.07.2014 | Wycieczka na wyspy karaibskie...

11323

Komentarz

  • kogittokogitto Posty: 13
    edytowano 07.08.2014
    nie bądż taki do przodu bo i tak ci *** z tyłu zostanie a ktoś może ci nakopać ja ci nie ubliżałam ale widzę że z ciebie wielkie NIC, więcej tu nie będę zaglądać więc się nie wysilaj. żegnam
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 07.08.2014
    Elza79 napisał użytkownik: »
    dekoracje na wyspie kupuje się za dolce wyspiarskie;)

    A ja tu chciałem zaoszczędzić te 35.000 Marleyów :(
    Pireus napisał użytkownik: »
    Widzę, że tu trzeba jak krowie na rowie tłumaczyć... Zatem:
    muszelki wymieniasz na nasiona -> nasiona siejesz w szklarni ->wyrastają egzotyczne rośliny -> przypływa kapitan B. i zabiera je statkiem, w zamian daje podkowy -> podkowy są potrzebne w stadninie

    Na czym będzie polegać cała zabawa ze stadniną nie zostało zdradzone i stan ten nie zmieni się pewnie w najbliższej przyszłości. Wynika z tego jednak dość ważna informacja na temat powiązań między lotniskiem, szklarnią, portem a stadniną. Wszystkie te obiekty mają tworzyć pewną całość i do poprawnego ich funkcjonowania będzie konieczna współpraca tych wszystkich obiektów.
    Tyle można wywnioskować z opisu na lotnisku.
    Czy coś jeszcze jest niejasne?

    Drogi kolego Pireus, za muszelki są wyłącznie ozdoby wyspiarskie,
    których jednak na wyspie postawić nie można :(
    Żadnych egzotycznych nasion nie widziałem w punkcie wymiany muszelek,
    więc nie gadaj mi tu bzdur.
  • PireusPireus Posty: 138
    edytowano 07.08.2014
    Drogi kolego yaroslaw,
    Nie gadam bzdur. Było o tym we wskazówkach w oficjalnych Ogłoszeniach. Jest to również napisane w opisie wydarzenia na lotnisku (zielony znak zapytania).
    Cytuję fragmenty, które o tym mówią:
    [...]Wpierw odblokuj lotnisko, aby odwiedzić Johnny'ego Apple na jego tropikalnej wyspie. Pomóż mu w budowie plażowego baru i sprzedaży owocowych koktajli za muszelki, które to będzie można wymienić na nasiona u kupca muszelek.[...]
    Muszelki zarobione na wyspiarskiej farmie można wymienić na rewelacyjne obiekty dekoracyjne i egzotyczne nasiona za każdym razem, gdy kupiec muszelek odwiedza twoja farmę.[...]

    Zdaję sobie sprawę, że aktualnie w ofercie nie ma nasion, ale nie oznacza to, że ich nie będzie. Może będą dostępne dopiero po zakończeniu wydarzenia? To akurat nie jest nigdzie doprecyzowane.
  • edytowano 07.08.2014
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Drogi kolego Pireus, za muszelki są wyłącznie ozdoby wyspiarskie,
    których jednak na wyspie postawić nie można :(
    Żadnych egzotycznych nasion nie widziałem w punkcie wymiany muszelek,
    więc nie gadaj mi tu bzdur.

    Dodam tylko, że JESZCZE nie widziałeś. Nawet w OO wyraźnie było napisane, że za muszelki będą do nabycia również nasiona. Zapewne nie ma ich jeszcze, bo szklarnia nie ruszyła. Nie wykluczone jednak, że się pojawią zgodnie z zapowiedzią. Zgodnie z OO jest również wyraźnie zapowiedziane, że ozdoby zakupione za muszelki są do postawienia WYŁĄCZNIE poza wyspą. Stanowią niejako nagrodę za pracę na wyspie.

    Kogitto ja osobiście nie doczytałam się, aby ktoś Ci ubliżał, natomiast Twoje słownictwo i sposób odnoszenia do innych są co najmniej niestosowne.

    Pozdrawiam :)
  • Kamila250891Kamila250891 Posty: 3
    edytowano 08.08.2014
    Witam
    Czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze błędy na wyspie? Rozbudowywałam bank wyspiarski na poziom 5. 5 godzin więc wyłączyłam komputer a potem wyskoczył jakiś błąd i ani bank się nie rozbudował ani nie zwrócili kasy? czy mogę gdzieś to zgłosić??
    POzdrawiam :))
  • xwiosenkax (PL1)xwiosenkax (PL1) Posty: 130
    edytowano 08.08.2014
    Na mango potrzeba 20 wyspiarskiego nawozu, chyba kogoś z lekka pogięło:mad: z skąd brać tyle tego nawozu 10 by nie wystarczyło? i tak jest ciężko
  • edytowano 08.08.2014
    uważam, że mocno niedopracowane to zadania farma hawajska. Kasę mogę brać niejako ze starych, na hawajskiej zarabiam jakiś *** muszelki, za które mogę kupić jedynie dekorację, które wpadają do pudełka na dotychczasowych farmach (niedostępne na hawajskiej). Po co mi kolejne dekoracje? żebym chociaż mogła je sprzedać, a usunąć je mogę za darmo. Wygląda to jak naciąganie nas na wydawanie kasy, tylko myślicie, że my naprawdę jesteśmy aż tak naiwni? Wielu osobom nie podoba się ta farma.
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 08.08.2014
    mnie też się nie podoba ta wyspa nie dość że się nie zarabia kasy a wydaje z głównej to jest wszystko drogie i długi czas budowy te wszystkie zadania które są do zrobienia to 30 dni za mało czasu do tego główna farma wstrzymana z rozbudową bo nie można budować na obu farmach i do tego ozdoby dużo pola zajmują i wcale nie są takie powalające z nóg to wszystko jest po to żeby wydawać realną kasę a potem i tak to wszystko zniknie więc pytam poco komu taka wyspa ? żeby zająć cały dzień na grę bo inaczej nic nie zdziałasz osobiście uważm że ta wyspa to poroniony pomysł
  • JustynaNsJustynaNs Posty: 1
    edytowano 08.08.2014
    Będzie bezsens jeżeli usuniecie cały postęp z farmy hawajskiej, człowiek czas i dolary tam marnuje a wy sobie tak to usuniecie, jak tak ma być, mnie się już nie będzie chciało od nowa na tej farmie coś budować, (pewnie nie tylko mi) nie moglibyście poprostu tylko na jakiś czas zamykać tą farmę ale nie usuwać postępu?
  • edytowano 08.08.2014
    Elza79 napisał użytkownik: »
    dekoracje na wyspie kupuje się za dolce wyspiarskie;)

    014.gif




    mam kolejną pszczółkę :-)
  • ANK752ANK752 Posty: 9
    edytowano 08.08.2014
    Zgadzam się z JustynaNs i z innymi. Tyle roboty z rozbudowaniem tej farmy, że nie powinniście wszystkiego usuwać bo to będzie tak jakbyście po prostu zabrali nam z farmy nasze dolary które tak ciężko zarobiliśmy. Gry polegają zwykle na tym żeby się nimi bawić. A tu co za zabawa??? Narobisz się ..... i po miesiącu wszystko zniknie. A tłumaczenie że my tylko pomagamy komuś w sprzedaży to ok, mogę pomagać ale to co zbudowałam jest moje. Jeśli faktycznie mi wszystko zniknie to ja dziękuję-dla mnie to już nie jest zabawa.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 08.08.2014
    ANK752 napisał użytkownik: »
    Zgadzam się z JustynaNs i z innymi. Tyle roboty z rozbudowaniem tej farmy, że nie powinniście wszystkiego usuwać bo to będzie tak jakbyście po prostu zabrali nam z farmy nasze dolary które tak ciężko zarobiliśmy. Gry polegają zwykle na tym żeby się nimi bawić. A tu co za zabawa??? Narobisz się ..... i po miesiącu wszystko zniknie. A tłumaczenie że my tylko pomagamy komuś w sprzedaży to ok, mogę pomagać ale to co zbudowałam jest moje. Jeśli faktycznie mi wszystko zniknie to ja dziękuję-dla mnie to już nie jest zabawa.

    Witam,

    Pozwólcie, że napiszę Wam nieco więcej w związku z nową farmą.

    Nie tracicie całego swojego postępu, ponieważ zachowane zostają na Waszym koncie muszelki, które jesteście w stanie później wykorzystać, gdy będziecie rozbudowywać nową farmę oraz wymieniać je na kolejne nagrody. Jak sami zauważyliście, farma dopiero się pojawiła, a my mamy zamiar dalej ją rozbudowywać oraz wzbogacać o nowe elementy, dzięki czemu będzie nie tylko więcej do robienia, ale również... Do zyskania. ;)

    W sprawie błędów - na bieżąco informujemy o nich nasz zespół Big Farm, więc nie martwcie się, niczego nie przeoczamy w tej kwestii. Jednocześnie bardzo przepraszam w imieniu nas wszystkich za kłopoty, jakie mogą one u Was powodować.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Filip
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 08.08.2014
    Wyspa w obecnym kształcie jest w zasadzie jedynie dla tych co mają już wszystkie farmy rozwinięte i do tej pory czekali na architekta lub dary dla sierocińca żeby wydać dolary. Szkoda, że twórcy nie pomyśleli o tych, którzy ciągle rozwijają swoje farmy. Przecież można było zrobić poziomy eventu na wyspie analogicznie do poziomów eventów tematycznych z oddzielną kolejką budowy i więcej graczy mogło by się w pełni cieszyć z nowej farmy...
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 08.08.2014
    Filip009 napisał użytkownik: »
    Witam,

    Nie tracicie całego swojego postępu, ponieważ zachowane zostają na Waszym koncie muszelki, które jesteście w stanie później wykorzystać, gdy będziecie rozbudowywać nową farmę

    nie bardzo rozumiem - przecież za muszelki nie można rozbudowywać farmy (no może poza kupnem dekoracji?) - budowy, rozbudowy obiektów oraz działek - są wyłącznie za $karaibskie, bądź złoto a nie muszelki - więc co miałeś na myśli w tym zdaniu???
  • olivka_ja (PL1)olivka_ja (PL1) Posty: 28
    edytowano 08.08.2014
    nie znalazłam, żeby ktoś pisał (jeśli tak, to przepraszam, że się powtarzam) ale znalazłam kolejną dekorację na ukrytą pod krzakami. Od góry licząc 3 rząd, 3 pole od lewej.
  • sundia (PL1)sundia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 08.08.2014
    Filip009 napisał użytkownik: »
    Witam,

    Pozwólcie, że napiszę Wam nieco więcej w związku z nową farmą.

    Nie tracicie całego swojego postępu, ponieważ zachowane zostają na Waszym koncie muszelki, które jesteście w stanie później wykorzystać, gdy będziecie rozbudowywać nową farmę oraz wymieniać je na kolejne nagrody. Jak sami zauważyliście, farma dopiero się pojawiła, a my mamy zamiar dalej ją rozbudowywać oraz wzbogacać o nowe elementy, dzięki czemu będzie nie tylko więcej do robienia, ale również... Do zyskania. ;)

    W sprawie błędów - na bieżąco informujemy o nich nasz zespół Big Farm, więc nie martwcie się, niczego nie przeoczamy w tej kwestii. Jednocześnie bardzo przepraszam w imieniu nas wszystkich za kłopoty, jakie mogą one u Was powodować.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Filip

    Mam nadzieję bo na chwilę obecną wyspa generuje wyłącznie koszty.Mam sporo kasy i mogę się pobawić ale uważam że powinny być PD z budynków na wyspie i budowa powinna być niezależna od innych farm.Bo skoro poświęcam 30 dni na budowę czegoś co mi zmyje tsunami zaniedbując rozwój pozostałych farm,które mają na to zarobić to muszelki i kilka dekoracji są kiepską rekompensatą.Tym bardziej że kasy trzeba wydać sporo
  • magda2063magda2063 Posty: 53
    edytowano 08.08.2014
    Filip009 napisał użytkownik: »
    Witam,

    Pozwólcie, że napiszę Wam nieco więcej w związku z nową farmą.

    Nie tracicie całego swojego postępu, ponieważ zachowane zostają na Waszym koncie muszelki, które jesteście w stanie później wykorzystać, gdy będziecie rozbudowywać nową farmę oraz wymieniać je na kolejne nagrody. Jak sami zauważyliście, farma dopiero się pojawiła, a my mamy zamiar dalej ją rozbudowywać oraz wzbogacać o nowe elementy, dzięki czemu będzie nie tylko więcej do robienia, ale również... Do zyskania. ;)

    W sprawie błędów - na bieżąco informujemy o nich nasz zespół Big Farm, więc nie martwcie się, niczego nie przeoczamy w tej kwestii. Jednocześnie bardzo przepraszam w imieniu nas wszystkich za kłopoty, jakie mogą one u Was powodować.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Filip

    Przepraszam ale znowu mamy dobitne mydlenie oczu !!! Przecież poza dekoracjami nic nie kupimy za te muszelki.
    Co nam z tego skoro na rozbudowanie farmy potrzeba ogrom czasu i wyspiarskich dolarów ?
    Bardzo więc proszę o bardziej jasne wytłumaczenie nam co nam zostanie.
    Tak to zespół ładnie kręci,że nic nie rozumiem. Nie lubię gdy ktoś robi ze mnie niedorozwiniętą umysłowo !!!
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 08.08.2014
    dekoracje za muszelki potrzebne są do oglądania w piwnicy bo ani miejsca na farmie ani ochoty ich stawiania a najpierw trzeba te dekoracje zdobyć i jaka z tego korzyść żadna tylko strata czasu i dolarów
  • pumbelix (PL1)pumbelix (PL1) Posty: 370
    edytowano 08.08.2014
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    nie bardzo rozumiem - przecież za muszelki nie można rozbudowywać farmy (no może poza kupnem dekoracji?) - budowy, rozbudowy obiektów oraz działek - są wyłącznie za $karaibskie, bądź złoto a nie muszelki - więc co miałeś na myśli w tym zdaniu???

    Jemu bardziej chodziło o to, że za zburzenie tych palm z nowego fragmentu farmy dostaje się muszelki. Ale i tak musze przyznać, że ta farma bardzo kiepsko im wyszła. Wiele elementów mi się nie podoba. Między innymi, produkcji, nasion oraz rozmiarów budynków.

    A dekoracje za muszelki to świetna sprawa. Zbieram na tą za 1,8 miliona.
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 08.08.2014
    A ja pójdę pod prąd, bo mi się ta cała wyspa nawet podoba :) Fakt, kasy pożera mnóstwo, czasu też, ale przemyślałam sprawę i zdecydowałam, że nagroda za ukończenie 1szego rozdziału (4x4 za 50 pkt) jest tego warta. Pozostałych rozdziałów nie dam rady skończyć, za wysokie progi na mój level, ale co tam, przeżyję. Złota w wyspę pakować nie zamierzam, da się skończyć 1szy rozdział bez tego.

    Mam za to pytanka do CMów: Kiedy będzie wiadomo coś więcej o nasionkach i szklarni? Jest szansa, że będzie można wymienić muszelki na nasiona podczas tej edycji wyspy? Może jakieś dodatkowe info o kosztach nasion i profitach z nich (oprócz podków)?

    Wolałabym uniknąć sytuacji, w której wyprztykam się z muszelek na dekoracje, a potem będę żałować, bo nasionka okażą się bardziej opłacalne. Swoją drogą jedna uwaga: te dekoracje za muszelki naprawdę mogłyby być moim zdaniem w jakiś bardziej "ustawnych" rozmiarach...
  • Milikilo (PL1)Milikilo (PL1) Posty: 8
    edytowano 08.08.2014
    Te dekoracje za 3 stopniowe zadania sa naprade fajne mimo że pewnie skończe tylko krok 1, natomiast:

    Dekoracje za muszelki nie sa tak super jak sie wydaje :P
    7x7=49 i 135 zadowolenia? Ze "standardowych" eventów mamy lepsze dekoracje dekoracje 5x5=25 i zadowolenie 78 uzyskane stosunkowo bardzo niskim kosztem. A dolarów trzeba władować napraaawde dużo, do tej pory jakies +- 3mln zamienilem na hawajskie miliony

    EDIT:
    A wyspa ogolnie bardzo fajna, tylko szkoda ze zniknie :P
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 08.08.2014
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    nie bardzo rozumiem - przecież za muszelki nie można rozbudowywać farmy (no może poza kupnem dekoracji?) - budowy, rozbudowy obiektów oraz działek - są wyłącznie za $karaibskie, bądź złoto a nie muszelki - więc co miałeś na myśli w tym zdaniu???

    Chodziło mi o to, że Wasza praca nie idzie na marne, ponieważ po zniknięciu Wyspiarskiej Farmy wciąż będziecie mieć muszelki, które zbieraliście przez cały okres jej trwania. Tak samo Wasze surowce oraz wyspiarskie dolary zostaną wymienione na wspomniane muszelki.
    magda2063 napisał użytkownik: »
    Przepraszam ale znowu mamy dobitne mydlenie oczu !!! Przecież poza dekoracjami nic nie kupimy za te muszelki.
    Co nam z tego skoro na rozbudowanie farmy potrzeba ogrom czasu i wyspiarskich dolarów ?
    Bardzo więc proszę o bardziej jasne wytłumaczenie nam co nam zostanie.
    Tak to zespół ładnie kręci,że nic nie rozumiem. Nie lubię gdy ktoś robi ze mnie niedorozwiniętą umysłowo !!!

    Tak jak napisałem wcześniej, regularnie będziemy dodawać nowości związane z Wyspiarską Farmą (w tym nowe nagrody). Tym, co Wam zostanie z wysp są wspomniane wcześniej muszelki. Przepraszam najmocniej, jeżeli poczułaś się urażona przez moją poprzednią wypowiedź. W żadnym wypadku nie miałem na celu obrażania Ciebie ani kogokolwiek innego na naszym forum. Zawsze również chętnie służę pomocą. :)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Filip
  • fikcja (PL1)fikcja (PL1) Posty: 27
    edytowano 08.08.2014
    Elza79 napisał użytkownik: »
    dekoracje na wyspie kupuje się za dolce wyspiarskie;)

    014.gif

    Pszczółka Maja :)
  • ANK752ANK752 Posty: 9
    edytowano 08.08.2014
    Tak jak pisałam wcześniej. Uważam że skoro wyspa będzie powracać to przynajmniej powinni nam zostawić bank, który każdy ulepszył a który przyda się zapewne w następnych misjach, bo budowanie wciąż i wciąż tego samego od nowa to zwykły bezsens!!!
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 08.08.2014
    na dodatek domy są ogromne a ludzi w nich mało mieszka i po rozbudowie też mało przybywa a obiekty produkcyjne potrzebują dużo ludzi i jak to wszystko pogodzić bez złota ale nie zamierzam więcej wydać ani jednej sztuki nie skończę to nie będzie zamku z piasku i tyle
  • DrakenX6DrakenX6 Posty: 13
    edytowano 08.08.2014
    olivka_ja napisał użytkownik: »
    nie znalazłam, żeby ktoś pisał (jeśli tak, to przepraszam, że się powtarzam) ale znalazłam kolejną dekorację na ukrytą pod krzakami. Od góry licząc 3 rząd, 3 pole od lewej.

    O, bardzo dziękuje to jest dokładnie po środku wyspy :)
    Ta za 135 jest w 2 rzędzie od góry i 1 pole z lewej, a podobno jest jeszcze gdzieś w rogu, może na samym dole po prawej?

    Chciałbym się tak w ogóle wypowiedzieć do tych, którzy uważają event za niewypał. To co przeczytałem to się w głowie nie mieści. Jestem młody i pewnie jako wypowiadający się w tym dziale najmłodszy bo mam 15 lat.

    Posiadam swoją farmę już około 5 miesięcy (założyłem pod koniec marca), dzisiaj wbijam 62 poziom i ogólnie event mi się bardzo podoba.
    Jedynie co mi się nie podoba to kolejka budowy, która powinna być zrobiona oddzielnie i popieram tych, którym się to nie podoba. No niestety event to event, gg odwaliło świetną robotę, więc postanowiłem wziąć w nim udział. Na koncie głównej farmy posiadałem 10 mln $ kiedy zaczynałem event i o dziwo po rozbudowaniu banku na poziom 4 i ciągłemu przesyłaniu dolarów na wyspiarską farmę dalej mam te 10 mln, czyli produkcja jest na tyle zrównoważona, że ilość dolarów mi jeszcze nie spadła :)
    Teraz mam 9,8 mln bo rozbudowałem bank do 5 poziomu i dolary dopiero od wtedy powolutku opadają. Na pewnym forum przeczytałem, że po ukończeniu wszystkich 3 rozdziałów razem powinniśmy uzyskać 16 mln muszelek !(nie licząc zysków z baru ;d). Po ukończeniu 1 rozdziału z kroków razem dostaniemy muszelki 1 mln, po zakończeniu 2 rozdziału 5 mln a trzeciego 10 mln.
    16 mln to tak dużo, że wystarczyłoby nam na wykupienie 8 ozdób "Oaza spokoju", której opłacalność wynosi około 2,75 (135 zadowolenia/49 pól).
    Nie wiem co o tym sądzić, ale ja na pewno będę posiadał kilka takich Oaz na głównej farmie, gdzie jeszcze nie mam zadowolenia na setce.
  • Mariola42 (PL1)Mariola42 (PL1) PL1 Posty: 31
    edytowano 08.08.2014
    DrakenX6 napisał użytkownik: »
    O, bardzo dziękuje to jest dokładnie po środku wyspy :)
    Ta za 135 jest w 2 rzędzie od góry i 1 pole z lewej, a podobno jest jeszcze gdzieś w rogu, może na samym dole po prawej?

    Chciałbym się tak w ogóle wypowiedzieć do tych, którzy uważają event za niewypał. To co przeczytałem to się w głowie nie mieści. Jestem młody i pewnie jako wypowiadający się w tym dziale najmłodszy bo mam 15 lat.

    Posiadam swoją farmę już około 5 miesięcy (założyłem pod koniec marca), dzisiaj wbijam 62 poziom i ogólnie event mi się bardzo podoba.
    Jedynie co mi się nie podoba to kolejka budowy, która powinna być zrobiona oddzielnie i popieram tych, którym się to nie podoba. No niestety event to event, gg odwaliło świetną robotę, więc postanowiłem wziąć w nim udział. Na koncie głównej farmy posiadałem 10 mln $ kiedy zaczynałem event i o dziwo po rozbudowaniu banku na poziom 4 i ciągłemu przesyłaniu dolarów na wyspiarską farmę dalej mam te 10 mln, czyli produkcja jest na tyle zrównoważona, że ilość dolarów mi jeszcze nie spadła :)
    Teraz mam 9,8 mln bo rozbudowałem bank do 5 poziomu i dolary dopiero od wtedy powolutku opadają. Na pewnym forum przeczytałem, że po ukończeniu wszystkich 3 rozdziałów razem powinniśmy uzyskać 16 mln muszelek !(nie licząc zysków z baru ;d). Po ukończeniu 1 rozdziału z kroków razem dostaniemy muszelki 1 mln, po zakończeniu 2 rozdziału 5 mln a trzeciego 10 mln.
    16 mln to tak dużo, że wystarczyłoby nam na wykupienie 8 ozdób "Oaza spokoju", której opłacalność wynosi około 2,75 (135 zadowolenia/49 pól).
    Nie wiem co o tym sądzić, ale ja na pewno będę posiadał kilka takich Oaz na głównej farmie, gdzie jeszcze nie mam zadowolenia na setce.
    I nigdy nie będziesz go miał na setce , bo takie są założenia gry.
    Choćbyś i 20 ich postawił to nic nie da, to samo dotyczy pozostałych farm.
  • DrakenX6DrakenX6 Posty: 13
    edytowano 08.08.2014
    Mariola42 napisał użytkownik: »
    I nigdy nie będziesz go miał na setce , bo takie są założenia gry.
    Choćbyś i 20 ich postawił to nic nie da, to samo dotyczy pozostałych farm.

    Tego jeszcze nie sprawdziłem, ale chcę przynajmniej mieć te 95% na wszystkich farmach, 93% mam na głównej a na pozostałych bardzo mało, te ozdoby na pewno by mi się tam przydały :)

    PS: Na głównej farmie mam kilkanaście torii, zakupiłem je podczas eventu, które mają bardzo małą opłacalność i tylko zajmują miejsce na farmie. Gdybym je podmienił zyskałbym i miejsce :)
  • Yuzu (PL1)Yuzu (PL1) Posty: 34
    edytowano 09.08.2014
    a mi brak zarobku kasy nie nadazy sie zbierac zeby wszystko rozbudowac powinnien byc jakis zarobek a nie tylko muszelki
  • edytowano 09.08.2014
    Najlepiej to uzbierać tyle kasy by powiększyć bank.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik