Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

31.07.2014 | Wycieczka na wyspy karaibskie...

11223

Komentarz

  • EstellaEstella Posty: 1
    edytowano 06.08.2014
    2 i 3 rozdział zadań już też wiadomy ;p ***
    ciekawe czy dojdę chociaż do ostatniego zadania z rozdziału 1.... ;|
  • pumbelix (PL1)pumbelix (PL1) Posty: 370
    edytowano 06.08.2014
    gocha722 napisał użytkownik: »
    mam takie pytanie czy budynek główny na wyspie powinien dodawać pracowników , jeśli tak to mi nie dodaje
    Wyczyść cookies oraz historię przeglądarki.
    Niro napisał użytkownik: »
    Nie jestem zadowolony bo to ewent miesięczny i nic nie wnosi poza dekoracjami które wymagają mnóstwa muszelek
    To ewent dla nudzących się w tej grze
    Ale dalej podkreślam wyspa jest super :)
    Tak, wyspa jest super. A oprocz tego złego co napisałeś to ceny budynków, nasion, produkcji itp. są za duże. I tak o to ceny są dla tych, którzy szastają złotem...
  • dolores 98 (PL1)dolores 98 (PL1) Posty: 1
    edytowano 06.08.2014
    Witam i mam pytanie .... Co mam zrobić z zarobionymi muszelkami na wyspie? ... jak można je zamienić na dolary?
    Pozdrawiam wszystkich .. :)
  • Elza79 (PL1)Elza79 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 06.08.2014
    dolores 98 napisał użytkownik: »
    Witam i mam pytanie .... Co mam zrobić z zarobionymi muszelkami na wyspie? ... jak można je zamienić na dolary?
    Pozdrawiam wszystkich .. :)
    muszelek nie zamienia się na dolary, można je wymienić na dekoracje a w przyszłości na nasiona roślin egzotycznych ,które będą uprawiane w szklarni : )
  • edytowano 07.08.2014
    Farmer Kita8000 napisał użytkownik: »
    Na głównej farmie masz tego rolnika co stoi pickupem tam możesz wymienić muszelki na dekoracje ;)

    Czy dekoracje kupione za muszeki od rolnika w trakcie trwania eventu można postawić na wyspiarskiej farmie, czy tylko na jednej ze stałych farm. Może ktoś już dokonał takiej operacji
  • edytowano 07.08.2014
    Czemu nie moge nakarmic pawi mam 50 karmy ale nie dziala przycisk nakarm pawie i swieci cały czas na niebesko ...a czas leci jak tu wykonac misje???
  • kira_lol2kira_lol2 Posty: 31
    edytowano 07.08.2014
    Mam pytanko, czy są zadania poboczne przy kroku 3, 4 i 5?
  • Ritaxoxo (PL1)Ritaxoxo (PL1) Posty: 9
    edytowano 07.08.2014
    Czemu po aktualizacji, ktora przed chwilą była szklarnia się zmniejszyła? Myślicie, że trzeba bedzie ją polepszać? :)
  • edytowano 07.08.2014
    Ritaxoxo2 napisał użytkownik: »
    Czemu po aktualizacji, ktora przed chwilą była szklarnia się zmniejszyła? Myślicie, że trzeba bedzie ją polepszać? :)

    oo właśnie też to teraz zauważyłem :) jest znacznie mniejsza od poprzedniej . Może już w przyszłym tygodniu nas czeka szklarnia? :)
  • maxdrr (PL1)maxdrr (PL1) Posty: 61
    edytowano 07.08.2014
    Niro napisał użytkownik: »
    Nie jestem zadowolony bo to ewent miesięczny i nic nie wnosi poza dekoracjami które wymagają mnóstwa muszelek
    To ewent dla nudzących się w tej grze
    Ale dalej podkreślam wyspa jest super :)
    Farma Fajna. Ale Ja majac 112 poziom nie mam szans bez zlota ukończyć tego pierwszego etapu. Nie mam na to aż tyle czasu. Szkoda ze pomyslane tylko dla złociarzy ktorzy marnuja prawdziwe pieniądze :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 07.08.2014
    Za bardzo mi się nie podoba ten event, szkoda że moja praca pójdzie na marne że to zresetują jak już coś zbuduję wolałabym żeby to już zostało. I tak pewno nagroda będzie marna bo nom stop nie będę siedzieć. Ale wyspa mi się ogólnie wizualnie podoba.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.08.2014
    maxdrr napisał użytkownik: »
    Farma Fajna. Ale Ja majac 112 poziom nie mam szans bez zlota ukończyć tego pierwszego etapu. Nie mam na to aż tyle czasu. Szkoda ze pomyslane tylko dla złociarzy ktorzy marnuja prawdziwe pieniądze :)

    mając 112 poziom twierdzisz, że nie masz szans - a przecież wyspa jest dostępna od 30 poziomu- co mają powiedzieć gracze z o wiele niższymi poziomami?.... ogólnie pomysł wyspy fajny, ale same zasady funkcjonowania bardzo nieprzemyślane, niestety zespół balansu gry - znowu się nie popisał... dziesiątki milionów trzeba zainwestować w tą wyspę i chyba cały dzień zacząć grać - aby udało się skończyć ten event bez złota.. pytanie czy warto??
  • ninka93ninka93 Posty: 1
    edytowano 07.08.2014
    niestety długo mnie nie było, a tutaj takie wydarzenie,
    odblokowałam lotnisko, wymieniłam dolary ale niestety nie mogę się przenieść na wyspę, nie mam żadnego samolotu
  • kaki0021 (PL1)kaki0021 (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 07.08.2014
    DziĘki za wskazÓwkĘ!

    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    zobaczymy jak to będzie, 30 dni to może się uda ja tam jestem twardziochem i mam zamiar to skończyć :) nie widzę sensu ładowania złota , w coś co nam za chwilę wyburzą, więc ile mi się uda zrobić tyle moje :cool:

    Ps. Kupiłam sobie działkę i trafiłam na ukrytą dekorację : " oaza" :cool: Warto kupić tą działkę :)
    [img][/img]ukryta oaza
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 07.08.2014
    Właśnie kupiłem palmę za 50.000 muszelek by ją postawić na wyspie,
    ale w piwnicy na wyspie jej nie ma, jest za to w piwnicy farmy głównej.
    Tyle że ja tam nie zamierzałem stawiać palmy.
    I teraz mam problem, bo nie wiem jak przenieść palmę,
    z piwnicy na głównej do piwnicy na wyspie?
    A może trzeba ją wysłać z lotniska lotem cargo?
  • edytowano 07.08.2014
    co sie dzieje !!!nie moge nic właczyc na wyspi ..wymiany pieniedzy w banku,młyna ,nie moge zasiac fistaszkow ,czy nakarmic pwai nic nie działazadne przyciski!!!!Dlaczego???jak mozna wykonywac misje ????czy to specjalnie spowolnienie graczy czy bład ,jezeli tak to dlaczego go nie naprawicie...czy ktos jeszcze tak ma???
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.08.2014
    Zbyszekb7Player napisał użytkownik: »
    co sie dzieje !!!nie moge nic właczyc na wyspi ..wymiany pieniedzy w banku,młyna ,nie moge zasiac fistaszkow ,czy nakarmic pwai nic nie działazadne przyciski!!!!Dlaczego???jak mozna wykonywac misje ????czy to specjalnie spowolnienie graczy czy bład ,jezeli tak to dlaczego go nie naprawicie...czy ktos jeszcze tak ma???

    a sprawdź czy masz odpowiednią ilość dolarów karaibskich czy jak im tak na uruchomienie produkcji?
  • edytowano 07.08.2014
    Faktycznie od wczorajszego wieczoru farma na wyspie przestała u mnie działac????Nie moge wykonac zadnej operacjii siania czy tez wymiany w banku?????
  • Ala599Ala599 Posty: 592
    edytowano 07.08.2014
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Właśnie kupiłem palmę za 50.000 muszelek by ją postawić na wyspie,
    ale w piwnicy na wyspie jej nie ma, jest za to w piwnicy farmy głównej.
    Tyle że ja tam nie zamierzałem stawiać palmy.
    I teraz mam problem, bo nie wiem jak przenieść palmę,
    z piwnicy na głównej do piwnicy na wyspie?
    A może trzeba ją wysłać z lotniska lotem cargo?

    Była informacja dot. dekoracji:
    Dekoracje: Wszystkie dekoracje, możliwe do ustawie na wyspiarskiej farmie, będzie można nabywać tylko na niej. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy handlujecie z Bennim, który umożliwi Wam wymianę muszelek na obiekty dekoracyjne. Dzięki temu, wszystkie 4 dekoracje pochodzące z wyspy, będziecie mogli umiejscowić na zwykłych farmach.
  • edytowano 07.08.2014
    ale nie moge wymienic pieniedzy bw banku...dlaczego????
  • vlad_palovic2vlad_palovic2 Posty: 11
    edytowano 07.08.2014
    Mam to samo, tzn bank mi się "zawiesza".
    Po dokonaniu transferu i upływie 2 godzin nie mogłem ani dokonać następnego transferu, ani rozbudować banku.
    Co gorsza, parę godzin temu wystartowałem rozbudowę banku za 850.000 w$ (na lvl.6), a w międzyczasie była aktualizacja. Po aktualizacji nie dość, że bank mi zawisł (to akurat w końcu przeszło po otwarciu na nowo sesji na nowej karcie), to jeszcze okazało się, że bank ma ciągle 5 poziom.
  • edytowano 07.08.2014
    ja nie moge w ogóle po ulepszeniu banku wymienic zadnych pieniedzy,a tym samym nie moge w ogóle nic produkowac,wszystkie przyciski nie działaja...."masz za mało pieniedzy" jakis głupi komunikat sie włacza,i nikt na to nie reaguje i nie naprawia tego bledu...co sie dzieja?????
  • basia10051 (PL1)basia10051 (PL1) Posty: 380
    edytowano 07.08.2014
    Zbyszekb7Player napisał użytkownik: »
    ja nie moge w ogóle po ulepszeniu banku wymienic zadnych pieniedzy,a tym samym nie moge w ogóle nic produkowac,wszystkie przyciski nie działaja...."masz za mało pieniedzy" jakis głupi komunikat sie włacza,i nikt na to nie reaguje i nie naprawia tego bledu...co sie dzieja?????

    Może masz za mało pieniedzy i nie masz co wymienić ?
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 07.08.2014
    wyspa jest fajnym pomysłem, ale faktycznie bardziej dla graczy na wyższych poziomach, którzy mają farmy główne ukończone i sporo kasy do wydania,
    ja jestem na 80 to nie narzekam, ale zastanawiam się jak sobie radzą osoby z 30
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 07.08.2014
    Zbyszekb7Player napisał użytkownik: »
    ja nie moge w ogóle po ulepszeniu banku wymienic zadnych pieniedzy,a tym samym nie moge w ogóle nic produkowac,wszystkie przyciski nie działaja...."masz za mało pieniedzy" jakis głupi komunikat sie włacza,i nikt na to nie reaguje i nie naprawia tego bledu...co sie dzieja?????
    może wyloguj się i zaloguj ponownie, czasem to pomaga, albo wyczyść ciasteczka
  • Elza79 (PL1)Elza79 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 07.08.2014
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Właśnie kupiłem palmę za 50.000 muszelek by ją postawić na wyspie,
    ale w piwnicy na wyspie jej nie ma, jest za to w piwnicy farmy głównej.
    Tyle że ja tam nie zamierzałem stawiać palmy.
    I teraz mam problem, bo nie wiem jak przenieść palmę,
    z piwnicy na głównej do piwnicy na wyspie?
    A może trzeba ją wysłać z lotniska lotem cargo?
    dekoracje na wyspie kupuje się za dolce wyspiarskie;)

    014.gif
  • kogittokogitto Posty: 13
    edytowano 07.08.2014
    ta wyspa to tak trochę bezsensu ,wydaję kasę zarobioną na farmie żeby mieć na produkcje ,nie ma żadnych pt tylko muszelki .ze sprzedaży też muszelki i co mi z nich ,żeby wymienić na dekoracje,i po co mi one ,pracuję i żadnych innych efektów ,to takie błędne koło chyba że ja coś niezrozumiałam ,proszę o podpowiedż
  • PireusPireus Posty: 138
    edytowano 07.08.2014
    kogitto napisał użytkownik: »
    ta wyspa to tak trochę bezsensu ,wydaję kasę zarobioną na farmie żeby mieć na produkcje ,nie ma żadnych pt tylko muszelki .ze sprzedaży też muszelki i co mi z nich ,żeby wymienić na dekoracje,i po co mi one ,pracuję i żadnych innych efektów ,to takie błędne koło chyba że ja coś niezrozumiałam ,proszę o podpowiedż

    Za muszelki dostajesz nie tylko ozdoby, będzie możliwość kupienia za nie nasion egzotycznych roślin do szklarni.
    Egzotyczne owoce są słabością kapitana statku, który będzie chciał je od nas kupić. W nagrodę będziemy uzyskiwać podkowy, które przydadzą się w stadninie koni.
    Aby się tego dowiedzieć wystarczyło kliknąć zielony znak zapytania na lotnisku :)
    P.S. Chyba zrobię sobie sygnaturkę "czytanie nie boli", bo odnoszę wrażenie, że połowa forumowiczów nie czyta, co piszą inni na ten sam temat :/
  • kogittokogitto Posty: 13
    edytowano 07.08.2014
    a co za konika i rośliny ze szklarni dostaniesz muszelki ha ha
  • PireusPireus Posty: 138
    edytowano 07.08.2014
    kogitto napisał użytkownik: »
    a co za konika i rośliny ze szklarni dostaniesz muszelki ha ha
    Widzę, że tu trzeba jak krowie na rowie tłumaczyć... Zatem:
    muszelki wymieniasz na nasiona -> nasiona siejesz w szklarni ->wyrastają egzotyczne rośliny -> przypływa kapitan B. i zabiera je statkiem, w zamian daje podkowy -> podkowy są potrzebne w stadninie

    Na czym będzie polegać cała zabawa ze stadniną nie zostało zdradzone i stan ten nie zmieni się pewnie w najbliższej przyszłości. Wynika z tego jednak dość ważna informacja na temat powiązań między lotniskiem, szklarnią, portem a stadniną. Wszystkie te obiekty mają tworzyć pewną całość i do poprawnego ich funkcjonowania będzie konieczna współpraca tych wszystkich obiektów.
    Tyle można wywnioskować z opisu na lotnisku.
    Czy coś jeszcze jest niejasne?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik