Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

21.05.2014 | Maszyny na farmie...

1314

Komentarz

  • ElapElap Posty: 1
    edytowano 13.05.2014
    nie widzę żadnej zmiany po tej aktualizacji
  • AmeliaPAmeliaP Posty: 369
    edytowano 13.05.2014
    czy u kogos jeszcze trwa aktualizacja????czy tylko u mnie?
  • ShonaShona Posty: 15
    edytowano 13.05.2014
    coś im chyba nie wyszło z tą aktualizacją, bo nowych zmian nie widzę
  • FarmerGwiazduni2FarmerGwiazduni2 Posty: 25
    edytowano 13.05.2014
    Elap napisał użytkownik: »
    nie widzę żadnej zmiany po tej aktualizacji

    humus wyświetla poprawnie, tyle zauważyłam :P
  • basia10051 (PL1)basia10051 (PL1) Posty: 380
    edytowano 13.05.2014
    Shona napisał użytkownik: »
    coś im chyba nie wyszło z tą aktualizacją, bo nowych zmian nie widzę

    wystarczy przeczytać ogłoszenia oficjalne
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 13.05.2014
    niema zadnych zmian po dzisiejszej aktualizacji
  • ElluaEllua Posty: 22
    edytowano 13.05.2014
    humus poprawiony i to wszystko?
  • michal36322michal36322 Posty: 8
    edytowano 13.05.2014
    W takim razie skoro dzisiejsza aktualizacja nie wniosła zbyt dużych zmian, oprócz wyświetlania humusu, to kiedy mozemy spodziewać się GARAŻU? Bo w oficjalnych ogłoszeniach dalej widnieje 14.05...
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 13.05.2014
    michal36322 napisał użytkownik: »
    W takim razie skoro dzisiejsza aktualizacja nie wniosła zbyt dużych zmian, oprócz wyświetlania humusu, to kiedy mozemy spodziewać się GARAŻU? Bo w oficjalnych ogłoszeniach dalej widnieje 14.05...

    Witam,

    Wszystkie zmiany, które zostały wprowadzone oraz informacja o przewidzianej aktualizacji związanej z garażem jest dostępna w oficjalnych ogłoszeniach. Teraz zajęliśmy się problemami technicznymi, z którymi były kłopoty przez ostatni czas (m.in. naprawiony został humus). Garaż został przesunięty na późniejszy termin - musimy jeszcze przeprowadzić dodatkowe testy przed wprowadzeniem tej aktualizacji.

    Pozdrawiam,
    Filip
  • edytowano 13.05.2014
    Zamiast jutro aktualizacja jest dzis i pisali ze garaż bedzie później a teraz to wykrzyknik przy czacie poprawa misji humusu.
  • pumbelix (PL1)pumbelix (PL1) Posty: 370
    edytowano 13.05.2014
    BartManager2 napisał użytkownik: »
    hejka
    Takie mam pytanko bo nijak nie mogę znaleźć odpowiedzi a i support nie kwapi się by coś mi odpisać.
    Kiedyś wprowadzona została możliwość wyboru stopnia trudności eventu. Niestety przy kolejnych eventach wybiera mi za każdym razem ten sam poziom trudności. Jak się okazuje za duży dla mnie.
    Czy ktoś wie jak można zmienić poziom trudności eventu ?

    dzięki

    Poziom trudności mozna zmienić dopiero po ukończeniu 3 stopnia. Wtedy będziesz mógł wybrac poziom.
  • DetakoDetako Posty: 88
    edytowano 13.05.2014
    Drodzy CM Asiu i Filipie! Martwi mnie fakt, że tylko nasi CM byli błędnie poinformowaniu o zmiany daty aktualizacji na dziś. Nie władam biegle wszystkimi językami, ale na wszystkich forach które sprawdziłam, informacja o tej zmianie była podana wczoraj. Od razu wyprzedzę wszystkich graczy, którzy mnie zlinczują (nie wolno przecież winić Was, CM, za niedoinformowanie) - na tym polega praca Asi i Filipa, aby przekazywać nam informację.
    Ok ok - nie czepiam się więcej, jeden dzień przecież to nie taka wielka różnica. Na przyszłość jednak radzę sprawdzać obcojęzyczne fora. Na angielskim informacje zawsze są na czas. Na niemieckim CM odpowiadają na bieżąco i klarownie. Na francuskim CM tworzą fajne FAQ - żeby nie było wątpliwości (choćby teraz dotyczące aktualizacji z garażem). Szukanie i przekazywanie informacji to Wasza praca. Mam nadzieję, że ją lubicie? :)
  • edytowano 13.05.2014
    Żeby móc wybrać poziom eventu najpierw trzeba przejść wszystkie poziomy trudnośći (są 4) po ich ukończeniu dopiero można wybierać poziom trudnośći
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 13.05.2014
    nieprawda.
    garden ana36 nie wprowadzaj innych graczy w błąd.

    tu jest wyjaśnienie:
    Calypso napisał użytkownik: »

    Witam. Poziom trudności można zmienić dopiero po ukończeniu eventu na najwyższym poziomie. Wówczas odblokuje się funkcja wybierania poziomów przy następnym.
    Board Moderator
    Calypso
  • teresaukmin (PL1)teresaukmin (PL1) Posty: 13
    edytowano 14.05.2014
    czy mogę liczyć na jakieś bonusy za zwerbowanie do zabawy Big farm już namówiłam 6 osób. Teresaukmin.[
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 14.05.2014
    oj, chyba nie :P
    ciekawe co na to moderatorzy :D
    nigdy o takich "bonusach" nie slyszałam o.O
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 14.05.2014
    teresaukmin napisał użytkownik: »
    czy mogę liczyć na jakieś bonusy za zwerbowanie do zabawy Big farm już namówiłam 6 osób. Teresaukmin.[

    Witaj. Cieszy Nas rosnąca liczba Graczy, ale z tytułu Ich werbowania nie jest przewidziany żaden bonus.
    Board Moderator
    Calypso

  • pumbelix (PL1)pumbelix (PL1) Posty: 370
    edytowano 14.05.2014
    garden ana36 napisał użytkownik: »
    Żeby móc wybrać poziom eventu najpierw trzeba przejść wszystkie poziomy trudnośći (są 4) po ich ukończeniu dopiero można wybierać poziom trudnośći

    Nie wprowadzaj w błąd innych graczy.
    Poziom można wybierać po ukończeniu trzeciego poziomu trudności. Gdy ma się ukończony na tym trzecim poziomie to na przykład w evencie "Czas na Bajkę" będzie można w nim wybrać. Jeżeli nie ukończyło się tego poziomu na przykład w evencie "Czas na przygodę" to nie będzie mozna tam wybierać poziomu.

    P.S. Ten temat dotyczy aktualizacji. Więc nie zaśmiecać tematów postami, które można napisać w odpowiednim dziale/temacie.
  • wiekotekwiekotek Posty: 6
    edytowano 14.05.2014
    no i kiedy te maszyny w końcu będą ????:mad:
  • edytowano 14.05.2014
    wielka niewiadoma
  • Wielorybus2Wielorybus2 Posty: 56
    edytowano 14.05.2014
    FarmerGwiazduni2 napisał użytkownik: »
    humus wyświetla poprawnie, tyle zauważyłam :P

    Chyba jednak nie do konca - na polu owszem pokazuje ok, ale w okienku "kolejne zbiory" pokazuje dalej bez humusu :)
  • Wielorybus2Wielorybus2 Posty: 56
    edytowano 14.05.2014
    Wielorybus2 napisał użytkownik: »
    A ja chyba przypadkiem odkrylem o co chodzi z tym sprzedawaniem wyrobow z piekarni (dlaczego czasem nie da sie sprzedac). Otoz wg moich obserwacji wyglada to tak:
    1) Mam pelny magazym przekladancow (np)
    2) Wlaczam produkcje przekladancow - pokazuje, ze dostane 183 porcje (bo mamy badania w sojuszu)
    3) Konczy sie produkcja, klikam na dymek - chce sprzedac 183 porcje, bo magazym przepelniony
    4) Sprzedaje 183 - guzik nie da sie zebrac.

    A dlaczego nie da sie? Otoz okazuje sie, ze jednak jest wyprodukowanych 184 porcji a nie 183! Cos nie tak z zaokraglaniu chyba (te plus iles procent ze wzgledu na badanie). Jak przy zbieraniu podwyzsze do 184 do sprzedania to wszystko ladnie sie udaje.

    Czy ktos to poprawi w jakiejs aktualizacji?

    Tego niestety nie poprawili. Co smieszniejsze dzisiaj zauwazylem jeszcze jedno: jak sie najedzie myszka na piekarnie to pokazuje jeszcze inne wartosci produkowanych "ciast" (np przekladancow 194 - skad taka ilosc?).

    Czy to jest zaplanowane do poprawki, czy tworcy gry maja to w ... nosie?
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 14.05.2014
    Przynajmniej humus naprawiony. Teraz tylko garaż bo ludzie nie wiedzą ile mają tych certyfikatów.
  • jacek2525 (PL1)jacek2525 (PL1) PL1 Posty: 41
    edytowano 14.05.2014
    Asia napisała dziś o godzinie 9 tak:
    Witam,
    drodzy Gracze, nastąpiła pomyłka - aktualizacja odbędzie się za moment, w dniu dzisiejszym. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację i nieumyślne wprowadzenie Was w błąd.
    Podczas zmiany kolejności aktualizacji, zmieniono również datę, o której nie otrzymaliśmy informacji na czas.
    Przepraszam w imieniu zespołu Big Farm,
    Asia
    .

    Pytam się o co tu k..... chodzi - czy ktoś wie co i jak
    Normalna kołomyja informacyjna.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 14.05.2014
    Jacek25252 ja też tego nie zrozumiałam bo miała być aktualizacja 14.05....potem nagle że będzie aktualizacja ale wprowadzą drobne zmiany, a potem ta wiadomość Asi też nie umiałam się w tym połapać. Z jej wiadomości wynikało by że jednak aktualizacja będzie tak jak wcześniej ustalono, na samym początku.
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    edytowano 14.05.2014
    jacek25252 napisał użytkownik: »
    Asia napisała dziś o godzinie 9 tak:
    Witam,
    drodzy Gracze, nastąpiła pomyłka - aktualizacja odbędzie się za moment, w dniu dzisiejszym. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację i nieumyślne wprowadzenie Was w błąd.
    Podczas zmiany kolejności aktualizacji, zmieniono również datę, o której nie otrzymaliśmy informacji na czas.
    Przepraszam w imieniu zespołu Big Farm,
    Asia
    .

    Pytam się o co tu k..... chodzi - czy ktoś wie co i jak
    Normalna kołomyja informacyjna.

    CM Asia napisała to wczoraj o godzinie 9 rano a nie dzisiaj w gwoli ścisłości.
  • ruski52ruski52 Posty: 63
    edytowano 14.05.2014
    i co z tymi maszynami ja nie mam
  • Sawako962Sawako962 Posty: 13
    edytowano 14.05.2014
    Kochani. Najpierw 14 maja miała być aktualizacja z garażem. Okazało się jednak, że potrzebują dodatkowego czasu na testy. Zamiast tego zaplanowali tylko drobne poprawki w grze, które miały się odbyć właśnie 14 maja. Lecz ta aktualizacja została przesunięta jednak na 13 maja (czyli drobne poprawki zostały już wprowadzone). Z tego wynika, że jeszcze nie przewidzieli terminu aktualizacji, w której zostaną dodane maszyny.

    I nie pytajcie więcej...
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 15.05.2014
    Witam,

    Dziękuję bardzo Sawako962 za wyjaśnienie sytuacji. Mogę potwierdzić, że aktualizacja wciąż się pojawi.

    Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z całą sytuacją. W razie jakichkolwiek problemów, bądź wątpliwości, proszę o kontakt.

    Pozdrawiam,
    Filip

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik