Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

21.05.2014 | Maszyny na farmie...

11214

Komentarz

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 22.05.2014
    martamokacich napisał użytkownik: »
    właśnie zakończyła mi się budowa retroklasyka na poz. 2 i misje zakończyła się a traktor nie wskoczył na poziom 2

    Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i ciasteczka w historii - powinno pomóc - mnie pomogło :)
    Oczywiście najlepiej będzie gdy się jeszcze ponownie zalogujesz do gry, ale zamykając i otwierając przeglądarkę na nowo :)
    Tutaj masz instrukcję do czyszczenia pamięci podręcznej
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 23.05.2014
    wioleta.161Play napisał użytkownik: »
    fajnie ze nikt nie odpowiada na moje pytania

    a i wcześniej dołączyłam niż pisza

    Witam,

    przepraszam, może jestem w stanie pomóc? Na które z pytań nie uzyskałaś odpowiedzi?

    Pozdrawiam serdecznie,
    Asia.
  • molak1980 (PL1)molak1980 (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 23.05.2014
    NIESTETY pomysl dosc fajny ale wypadajace skrzynki to KOSZMAR tempo ich pojawiania sie kilka na dzień jak dobrze pójdzie wersus zapotrzebowanie to KOSZMAR
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 23.05.2014
    Ja znalazłem aż 2 skrzynki. 54 poziom mam. Bez komentarza :p
  • edytowano 23.05.2014
    ja mam 87 poziom i wcale nie lepiej mi idzie.
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 24.05.2014
    ja zaszalałam i mam aż 16 :D
    ale znacznie gorzej idzie z certyfikatami :p
    trzeba sie nieźle napocic żeby coś zdobyc... tym bardziej na 3 poziom retroklasyka - 600 certyfikatow :rolleyes:
    kosmos ! :D
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 24.05.2014
    Za pierwsze miejsce jest tylko 13 certyfikatów!!!
    Przecież to kpina żeby ulepszyć retroklasyka na poziom 2 trzeba ich aż 300 na 3 600, a misje robią się nudne...
  • Jujek7Jujek7 Posty: 2
    edytowano 25.05.2014
    Witam wszystkich. Ja się nie przejmuję. Średnio mi wypadają 2 skrzynki z narzędziami dziennie więc budowanie maszyn trochę potrwa. Gra po prostu uczy cierpliwości. :) .
  • niania281 (PL1)niania281 (PL1) Posty: 96
    edytowano 25.05.2014
    ja juz mam 1 maszyne cała do 4 poziomu brałam udziała w misjach jeszcze przed aktualizacja i nazbieralam prawie 3 tys certyfikatów a 2 maszyne mam ukonczona na 2 poz moge was pocieszyc ze 50 szt nazedzi potrzeba tylko do 1 poz a juz 2 poz to niepamietam 2 albo 3 szt narzedzi a 3 poz napewno 3 szt narzedzi na 3 maszyne 1 poz potrzeba 70 skrzynek z narzedziami to pewnie na ostatnia 100 szt i wcale tak zadko nie wypadaja ja 3 dni zbierałam te 50 szt a wcale duzo nie siedziałam
  • Biedronka770Biedronka770 Posty: 3
    edytowano 26.05.2014
    słuchajcie , te skrzynki z narzędziami to jakieś jaja są!!!! za wygraną misję-13 certyfikatów, potrzeba 300!!!!!!!!!!!!! to są jawne jaja,
    tylko emeryt albo rencista może to wysiedzieć ,bo ma czas , ja już nie zbieram ,mam je gdzieś .pozdrowienia dla tych co ustalali cyferki.
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 26.05.2014
    Witajcie, czy ktoś tez ma problem z piekarnią?? Moja po podniesieniu do drugiego poziomu cały czas pokazuje, że nie mogę w niej nic robić, bo brak produktów,a w magazynie mam wystarczającą liczbe produktów by puścić jakieś ciasto. Co mam zrobic ?
  • wiesia148wiesia148 Posty: 40
    edytowano 26.05.2014
    Witaj :)
    Zgadza się, że masz w magazynie, ale produkty musisz przekazać do piekarni i wtedy będziesz produkować to co chcesz jeśli starczy przekazanych produktów.
    Powodzenia i miłego dnia :)
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 26.05.2014
    wiesia148 napisał użytkownik: »
    Witaj :)
    Zgadza się, że masz w magazynie, ale produkty musisz przekazać do piekarni i wtedy będziesz produkować to co chcesz jeśli starczy przekazanych produktów.
    Powodzenia i miłego dnia :)
    Właśnie o to chodzi, że produkty są przekazana do piekarni a cały czas pokazuje ze nie mam wystarczającej liczby produktów. Nie dopisałam tego.
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    edytowano 26.05.2014
    Też czasem mam czerwone zz nad piekarnią pomimo, że mam na maxa załadowane magazyny w piekarni. W niczym to nie przeszkadza załączyć w niej produkcję.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 26.05.2014
    Fiol_ka napisał użytkownik: »
    Właśnie o to chodzi, że produkty są przekazana do piekarni a cały czas pokazuje ze nie mam wystarczającej liczby produktów. Nie dopisałam tego.

    Cześć Fiol-ka :)
    Ale pokazuje Ci się czerwone ZZ (czyli, że w piekarni nie można nic robić?), czy po wejściu do menu okrągłego ikonka garnka jest nieaktywna?
    Czytałam gdzieś na forum, że czasami piekarnia błędnie sygnalizuje brak możliwości produkcji poprzez czerwone ZZ, ale po wejściu w menu okrągłe uruchomienie produkcji jest możliwe. Jak jest u Ciebie?
    A tak ogólnie, jak Ci idzie zbieranie narzędzi? Ja mam już około 30 szt. Więc szybciej chyba uzbieram narzędzia, niż 900 szt. certyfikatów potrzebnych do podniesienia traktora na wyższy 4 poziom ;) Choć w misjach nie idzie mi tak źle :)
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 26.05.2014
    Proz2 napisał użytkownik: »
    Też czasem mam czerwone zz nad piekarnią pomimo, że mam na maxa załadowane magazyny w piekarni. W niczym to nie przeszkadza załączyć w niej produkcję.

    Też to zauważałam, jednak jest to bardzo myląca informacja i delikatnie mówiąc uciążliwa, gdyż muszę za każdym razem sprawdzać czy oby na pewno mam wystarczająco produktów by cokolwiek puścić.
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 26.05.2014
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Cześć Fiol-ka :)
    Ale pokazuje Ci się czerwone ZZ (czyli, że w piekarni nie można nic robić?), czy po wejściu do menu okrągłego ikonka garnka jest nieaktywna?
    Czytałam gdzieś na forum, że czasami piekarnia błędnie sygnalizuje brak możliwości produkcji poprzez czerwone ZZ, ale po wejściu w menu okrągłe uruchomienie produkcji jest możliwe. Jak jest u Ciebie?
    A tak ogólnie, jak Ci idzie zbieranie narzędzi? Ja mam już około 30 szt. Więc szybciej chyba uzbieram narzędzia, niż 900 szt. certyfikatów potrzebnych do podniesienia traktora na wyższy 4 poziom ;) Choć w misjach nie idzie mi tak źle :)

    Żółwik Psotna Farmerka2 :D
    Tylko pokazuje, ze nie mam wystarczająco produktów, na szczęście "piec" mogę.
    Moje zbiory są dużo mniejsze od Twoich, zaledwie 7 narzędzi, szału nie ma ;) zbieram więc cierpliwie :D
    2:1 dla Ciebie jak dobijesz pierwsza do 50-tki :)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 26.05.2014
    Fiol_ka napisał użytkownik: »
    Żółwik Psotna Farmerka2 :D
    Tylko pokazuje, ze nie mam wystarczająco produktów, na szczęście "piec" mogę.
    Moje zbiory są dużo mniejsze od Twoich, zaledwie 7 narzędzi, szału nie ma ;) zbieram więc cierpliwie :D
    2:1 dla Ciebie jak dobijesz pierwsza do 50-tki :)

    Hahaha - Żółwik :)
    Spokojnie, Ty też uzbierasz. Tak jak już kiedyś wcześniej napisałam kompostownik jest skuteczny w zbieraniu narzędzi w 100%, za każdym razem wyskakują mi z niego 1-2 szt.
    A co do piekarni - to najważniejsze, że piec możesz, choć te wskazania ZZ są na pewno irytujące.
    Wydaje mi się, że ludzie zgłaszali już ten problem z piekarnią, więc najprawdopodobniej w najbliższym czasie w którejś aktualizacji go naprawią. Na razie musisz niestety sprawdzać, czy możesz puścić akurat w danym momencie produkcję :) Choć, może jakbyś podniosła sobie piekarnię na 3 poziom, to problem zniknie :confused:
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 26.05.2014
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Hahaha - Żółwik :)
    Spokojnie, Ty też uzbierasz. Tak jak już kiedyś wcześniej napisałam kompostownik jest skuteczny w zbieraniu narzędzi w 100%, za każdym razem wyskakują mi z niego 1-2 szt.
    A co do piekarni - to najważniejsze, że piec możesz, choć te wskazania ZZ są na pewno irytujące.
    Wydaje mi się, że ludzie zgłaszali już ten problem z piekarnią, więc najprawdopodobniej w najbliższym czasie w którejś aktualizacji go naprawią. Na razie musisz niestety sprawdzać, czy możesz puścić akurat w danym momencie produkcję :) Choć, może jakbyś podniosła sobie piekarnię na 3 poziom, to problem zniknie :confused:

    Dopiero w piatek podniosłam do drugiego poziomu Piekarnię i właśnie po tym wyskoczył ten problem. Chwilowo inne obiekty są priorytetem w ulepszaniu :D Tak, zbieram "grosik do grosika" narzędzi :) zerknę na ten kompostownik przy nastepnych zbiorach ;)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 26.05.2014
    Fiol_ka napisał użytkownik: »
    Dopiero w piatek podniosłam do drugiego poziomu Piekarnię i właśnie po tym wyskoczył ten problem. Chwilowo inne obiekty są priorytetem w ulepszaniu :D Tak, zbieram "grosik do grosika" narzędzi :) zerknę na ten kompostownik przy nastepnych zbiorach ;)

    Kompostownik polecam uwadze, a Tobie życzę powodzenia w zbieraniu narzędzi i certyfikatów :)
  • molak1980 (PL1)molak1980 (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 27.05.2014
    MASZYNY JAK MASZYNY

    ALE GRANIE W MISJE Z BARDZO WYSOKIMI POZIOMAMI TO JEST ................ PRZYKRE
    mam poziom 64 i zmagam sie z graczami z poziomu 129 zero szans
    mał certyfikatów
    mało punktów rankingowych

    zle przemyslane i niepasowane

    NIECH POZIOMY WALCZA ZE SOBA POWIEDZY PRZEDZIAŁ 60 DO 65 A NIE JAK TERAZ
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 28.05.2014
    mi brakuje jednej rzeczy w tym nowym garażu - aby jasno było pokazane ile dodatkowych certyfikatów zdobywamy na misji dzięki ulepszonemu Glebołamaczowi - ulepszyłam go na 3 poziom i mam wątpliwości czy rzeczywiście dostaję 25% więcej certyfikatów za wykonanie misji - powinno to być wyraźnie pokazane np jak w przypadku busterów farmy - przy każdym zbiorze widać o ile buster zwiększa nam plony - w przypadku Glebołamacza czy Multifarmera mi tej informacji brakuje ....
  • niania281 (PL1)niania281 (PL1) Posty: 96
    edytowano 28.05.2014
    mi brakuje jednej rzeczy w tym nowym garażu - aby jasno było pokazane ile dodatkowych certyfikatów zdobywamy na misji dzięki ulepszonemu Glebołamaczowi - ulepszyłam go na 3 poziom i mam wątpliwości czy rzeczywiście dostaję 25% więcej certyfikatów za wykonanie misji - powinno to być wyraźnie pokazane np jak w przypadku busterów farmy - przy każdym zbiorze widać o ile buster zwiększa nam plony - w przypadku Glebołamacza czy Multifarmera mi tej informacji brakuje

    NO MASZ RACJE TAK POWINNO BYĆ
  • bea0303 (PL1)bea0303 (PL1) Posty: 591
    edytowano 28.05.2014
    niania281 napisał użytkownik: »
    mi brakuje jednej rzeczy w tym nowym garażu - aby jasno było pokazane ile dodatkowych certyfikatów zdobywamy na misji dzięki ulepszonemu Glebołamaczowi - ulepszyłam go na 3 poziom i mam wątpliwości czy rzeczywiście dostaję 25% więcej certyfikatów za wykonanie misji - powinno to być wyraźnie pokazane np jak w przypadku busterów farmy - przy każdym zbiorze widać o ile buster zwiększa nam plony - w przypadku Glebołamacza czy Multifarmera mi tej informacji brakuje

    NO MASZ RACJE TAK POWINNO BYĆ

    Tak tak to powinno być jasne i wyraźnie napisane.......
  • Reissa2Reissa2 Posty: 139
    edytowano 28.05.2014
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    mi brakuje jednej rzeczy w tym nowym garażu - aby jasno było pokazane ile dodatkowych certyfikatów zdobywamy na misji dzięki ulepszonemu Glebołamaczowi - ulepszyłam go na 3 poziom i mam wątpliwości czy rzeczywiście dostaję 25% więcej certyfikatów za wykonanie misji - powinno to być wyraźnie pokazane np jak w przypadku busterów farmy - przy każdym zbiorze widać o ile buster zwiększa nam plony - w przypadku Glebołamacza czy Multifarmera mi tej informacji brakuje ....

    Też jestem za wprowadzeniem takiej opcji. Niby wydaje się, że jest nieco więcej, ale nie wiadomo ile. W podsumowaniu misji powinna znajdować się informacja, że zdobyłam np. 50 certyfikatów + 10 certyfikatów, jako bonus z maszyny.
  • maxdrr (PL1)maxdrr (PL1) Posty: 61
    edytowano 28.05.2014
    Reissa2 napisał użytkownik: »
    Też jestem za wprowadzeniem takiej opcji. Niby wydaje się, że jest nieco więcej, ale nie wiadomo ile. W podsumowaniu misji powinna znajdować się informacja, że zdobyłam np. 50 certyfikatów + 10 certyfikatów, jako bonus z maszyny.

    Dokładnie! mam tą sama zagwostke. Skąd Ja wiem ze dostałem 25% więcej certyfikatów? Nigdzie nie jest napisane. dostałem teraz 52 certyfikaty za wygrana, ale nie wiem czy tyle i bez traktora bym dostał. Proszę o wyjaśnienie tej kwestii.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 28.05.2014
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    mi brakuje jednej rzeczy w tym nowym garażu - aby jasno było pokazane ile dodatkowych certyfikatów zdobywamy na misji dzięki ulepszonemu Glebołamaczowi - ulepszyłam go na 3 poziom i mam wątpliwości czy rzeczywiście dostaję 25% więcej certyfikatów za wykonanie misji - powinno to być wyraźnie pokazane np jak w przypadku busterów farmy - przy każdym zbiorze widać o ile buster zwiększa nam plony - w przypadku Glebołamacza czy Multifarmera mi tej informacji brakuje ....

    Witam,

    Bardzo dziękuję za sugestię. Przekażę ją naszemu zespołowi zajmującemu się grą Big Farm w Twoim imieniu. :)

    Pozdrawiam,
    Filip
  • Oddam Farmę (PL1)Oddam Farmę (PL1) Posty: 61
    edytowano 29.05.2014
    Fiol_ka napisał użytkownik: »
    Witajcie, czy ktoś tez ma problem z piekarnią?? Moja po podniesieniu do drugiego poziomu cały czas pokazuje, że nie mogę w niej nic robić, bo brak produktów,a w magazynie mam wystarczającą liczbe produktów by puścić jakieś ciasto. Co mam zrobic ?

    Siema

    A na co ci ta piekarnia tylko straty przynosi wywal w diabły i masz problem z głowy

    Pozdrawiam
  • Areczek30Areczek30 Posty: 3
    edytowano 29.05.2014
    nażendzia zbierają się tylko z obory swin kur silosy i nawuz a z misi 30 min zbiera się certyfikaty tylko które sa potrzebne do rozbudowy traktora nażendzia pierwsze wpadają wolno ale trafiają się

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik