Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Po dzisiejszej aktualizacji :(

Rekliniec (PL1)Rekliniec (PL1) Posty: 105
edytowano 01.04.2014 w Problemy techniczne i błędy
Witam mam problem, po dzisiejszej aktualizacji, zniknęły z farmy smakosza (restauracja, pole, piekarnia) nie mam pojęcia co się stało :( pomocy !
Post edited by Rekliniec (PL1) on
«1

Komentarz

  • Lawliet_LawsfordLawliet_Lawsford Posty: 518
    edytowano 31.03.2014
    Rekliniec napisał użytkownik: »
    Witam mam problem, po dzisiejszej aktualizacji, zniknęły z farmy smakosza (restauracja, pole, piekarnia) nie mam pojęcia co się stało :( pomocy !

    Witaj,

    Farma Smakosza w dniu dzisiejszym przeszła "małą" reorganizację. Zapraszam do lektury
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?46240-31-03-2014-Reorganizacja-Farmy-Smakosza!

    Pozdrawiam,
    L.
  • SET32SET32 Posty: 1
    edytowano 31.03.2014
    Mam dokładnie ten sam problem !!! Proszę o usunięcie usterki
  • Rekliniec (PL1)Rekliniec (PL1) Posty: 105
    edytowano 31.03.2014
    a co z zainwestowanym złotem ?
  • salex (PL1)salex (PL1) Posty: 25
    edytowano 31.03.2014
    Witam,

    proszę o więcej informacji na temat transportu lub budynku do tego przeznaczonego. W zarządzaniu farmą jest taka opcja, ale nie dostępna oraz przy sprzedaży.
  • lolo555 (PL1)lolo555 (PL1) Posty: 19
    edytowano 31.03.2014
    Czytam szukam i nic nie znajduję na temat uszczuplania magazynów, mnie zginęło ponad 8.ooo karmy dla kóz,
    czyżby w rozpędzie tych porządków wy zamiatano mi magazyn?? chociaż innych braków nie stwierdziłem. Jakiś maniak liściojad??
    pisać do suportu czy sami to naprawicie? pozdrówka
  • FarmaBeti (PL1)FarmaBeti (PL1) Posty: 149
    edytowano 31.03.2014
    Wszystko " zniknęło" tzn, wszystkie budynki ( z wyjątkiem domów, drugiego domu oraz dekoracji )tak samo wszystko związane z farmą smakosza czyli między innymi karma dla kóz, migdały itd itp etc ;)
  • 19artur (PL1)19artur (PL1) Posty: 14
    edytowano 31.03.2014
    tam budynki ale tez CALY ZAPAS MIGDALOW !!!!!

    Wam tez ???
  • diabołek (PL1)diabołek (PL1) Posty: 68
    edytowano 31.03.2014
    wszystko jest opisane w oficjalnych ogłoszeniach poczytajcie najpierw dopiero lamentujcie.
    karma dla kóz jest zmieniona dlatego jej nie ma
    produkty zostały zamienione na dolary tak samo plantacje i ogrody
    czytanie nie boli
  • salex (PL1)salex (PL1) Posty: 25
    edytowano 31.03.2014
    zgłaszam problem techniczny - brak jest w panelu zarządzania farmą produktu jakim jest mleko kozie

    pytanie: jak się skończy mi produkcja mleka z koziarni to gdzie ono się pojawi?
  • edytowano 31.03.2014
    dlaczego nie zalicza zadań jakie są wykonane na farmie smakosza i dlaczego nie mam zaliczonych domów poziom trzeci mam ich dziesięć i robie ostatni jedenasty proszę o usunięcie usterki
  • FarmerIzabelka1FarmerIzabelka1 Posty: 10
    edytowano 31.03.2014
    nie mogę przejść na farmę Smakosza. długo się ładuje ładuje i nic się nie pojawia.
  • Anioł StróżAnioł Stróż Posty: 182
    edytowano 31.03.2014
    FarmerIzabelka1 napisał użytkownik: »
    nie mogę przejść na farmę Smakosza. długo się ładuje ładuje i nic się nie pojawia.

    Witaj.

    Spróbuj proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki tzw ciasteczka (cookies) powinno pomóc.

    Pozdrawiam
    BM Skrzydlaty.
  • opolanin66opolanin66 Posty: 1
    edytowano 31.03.2014
    diabołek napisał użytkownik: »
    wszystko jest opisane w oficjalnych ogłoszeniach poczytajcie najpierw dopiero lamentujcie.
    karma dla kóz jest zmieniona dlatego jej nie ma
    produkty zostały zamienione na dolary tak samo plantacje i ogrody
    czytanie nie boli
    No właśnie może mi ktoś wyjaśni dlaczego posiadanie niektórych produktów jakie potrzebne sią w piekarni cały czas pokazuje,że danych produktów nie ma ??? N.P. jajka kurze,jabłka ?,podczas gdy pewna ilość jest ???
  • MCM (PL 1)MCM (PL 1) Posty: 137
    edytowano 31.03.2014
    Jeżeli masz np jajka to żeby je wykorzystać to musisz je przenieść za pomocą znaczka ciężarówki -znajduje się on m.in jak klikasz na restaurację i i otwiera ci się panel restauracji (na dole tego panelu) lub w oknie z daniami kiedy chcesz coś wyprodukować (u góry tego okienka)
  • pudelek19 (PL1)pudelek19 (PL1) Posty: 1
    edytowano 31.03.2014
    ja mam ten sam problem restauracje pole migdalowe ogrod zniknelo tak samo jak u
    FarmaBeti2 , co teraz??
  • mabk (PL1)mabk (PL1) Posty: 394
    edytowano 31.03.2014
    pudelek19 napisał użytkownik: »
    ja mam ten sam problem restauracje pole migdalowe ogrod zniknelo tak samo jak u
    FarmaBeti2 , co teraz??

    i teraz musisz wybudować wszystko od nowa. Chyba że za pomocą czarodziejskiej różdżki cofniesz czas, wejdziesz w oficjalne ogłoszenia i przeczytasz o Reorganizacji na farmie smakosza. W tedy sam nie uwierzysz, że zadajesz te pytanie. A jest jeszcze jedna możliwość wystarczy przeczytać drugi post na tej stronie.
  • GrzegorzR63GrzegorzR63 Posty: 38
    edytowano 31.03.2014
    w oficjalnej informacji napisano, że mamy nową restaurację tylko, że ja jej nie mam w żadnej opcji budowy. Co jest grane i gdzie będą wykorzystane produkty które wytworzymy?
  • mabk (PL1)mabk (PL1) Posty: 394
    edytowano 31.03.2014
    GrzegorzR63 napisał użytkownik: »
    w oficjalnej informacji napisano, że mamy nową restaurację tylko, że ja jej nie mam w żadnej opcji budowy. Co jest grane i gdzie będą wykorzystane produkty które wytworzymy?

    Sprawdź w budynkach specjalnych powinna się tam znajdować piekarnia
  • HamasikHamasik Posty: 4
    edytowano 31.03.2014
    Czy u was też podczas podglądu rozbudowy piekarni nie zmienia się nic, oprócz zwiększonego exp za rozbudowę, oraz ilości ludzi ? Chodzi mi o to że u mnie np. znika pojemność 10k, a czasy produkcji, ani ilości się nie zmieniają. Moje pytanie brzmi, czy w takim razie jest sens rozbudowywać piekarnię ? Czy może po prostu po ulepszeniu coś się zmieni ?
  • pumbelix (PL1)pumbelix (PL1) Posty: 370
    edytowano 31.03.2014
    salex napisał użytkownik: »
    zgłaszam problem techniczny - brak jest w panelu zarządzania farmą produktu jakim jest mleko kozie

    pytanie: jak się skończy mi produkcja mleka z koziarni to gdzie ono się pojawi?
    Mleko od kóz będzie teraz przechowywane razem z mlekiem od krów.
    Hamasik napisał użytkownik: »
    Czy u was też podczas podglądu rozbudowy piekarni nie zmienia się nic, oprócz zwiększonego exp za rozbudowę, oraz ilości ludzi ? Chodzi mi o to że u mnie np. znika pojemność 10k, a czasy produkcji, ani ilości się nie zmieniają. Moje pytanie brzmi, czy w takim razie jest sens rozbudowywać piekarnię ? Czy może po prostu po ulepszeniu coś się zmieni ?
    Niestety u mnie równiez znika pojemność 10k w informacji. A czy jest sens rozbudowywać? Owszem jest, ponieważ "materiały" potrzebne do wytworzenia produktu się zmniejszają. A im mniej tym lepiej.
  • Madź1992Madź1992 Posty: 1
    edytowano 31.03.2014
    A ja mam inny problem, wlaczam strone i caly czas pokazuje sie komunikat: AKTUALIZUJ STRONE.
    O co chodzi??
  • lidka58 (PL1)lidka58 (PL1) PL1 Posty: 83
    edytowano 31.03.2014
    Madź1992 napisał użytkownik: »
    A ja mam inny problem, wlaczam strone i caly czas pokazuje sie komunikat: AKTUALIZUJ STRONE.
    O co chodzi??

    Ja miałam tak kilka dni temu. Wyloguj się chwilę poczekaj i zaloguj. U mnie pomogło.

    Pozdrawiam
  • Andrzej6901 (PL1)Andrzej6901 (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 31.03.2014
    Witam , sprawdzając co da rozbudowa pierni stwierdzam ,że nic to nie da , zwiększając poziom piekarni , nie zmienia się ani czas ani cena . Babol ? To po co rozbudowywać piekarnie !!!
  • Elza79 (PL1)Elza79 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 31.03.2014
    zmniejsza się ilość produktów potrzebnych do produkcji ale nieznacznie
  • Jozin1682Jozin1682 Posty: 2
    edytowano 01.04.2014
    ja wiem ze dzisiaj prima aprilis tylko moje pytanie brzmi czy tylko na pewno juz tak zostanie z ta farma smakosza
  • wiktoreqwiktoreq Posty: 4
    edytowano 01.04.2014
    na wszystkich farmach ludzie chodzą do tyłu . może cofamy się w czasie? hehe!
  • -Bogusia1970-2-Bogusia1970-2 Posty: 846
    edytowano 01.04.2014
    wiktoreq napisał użytkownik: »
    na wszystkich farmach ludzie chodzą do tyłu . może cofamy się w czasie? hehe!

    U mnie to samo hehe
  • ZU13ZU13 Posty: 1
    edytowano 01.04.2014
    a co mam zrobić jeśli nie mogę zobaczyć swoich towarów? wchodzę w zarządzanie farmą a tam białe kartki, a jak zbieram np. jajka to karze mi sprzedawać, bo mam pełny magazyn. Inie mogę postawić ogrodu ponieważ wyskakuje jakiś error
  • Lawliet_LawsfordLawliet_Lawsford Posty: 518
    edytowano 01.04.2014
    ZU13 napisał użytkownik: »
    a co mam zrobić jeśli nie mogę zobaczyć swoich towarów? wchodzę w zarządzanie farmą a tam białe kartki, a jak zbieram np. jajka to karze mi sprzedawać, bo mam pełny magazyn. Inie mogę postawić ogrodu ponieważ wyskakuje jakiś error

    Witaj,

    najpierw proszę o wyczyszczenie pamięci cache, jeżeli to poskutkuje to zrób proszę zrzut z ekranu(screen) i zgłoś błąd do Zespołu wsparcia(Supportu).

    Pozdrawiam,
    L
  • klara93 (PL1)klara93 (PL1) PL1 Posty: 136
    edytowano 01.04.2014
    Dlaczego "ludziki" chodza do "tyłu" czyzby to cos zagadkowego w grze?

    moderator: Prima Aprilis xD

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik