Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

03.12.2013 | Zimno, coraz zimniej... Świąteczny event oraz dalsze atrakcje

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Witam,

coraz zimniej za oknem, pogoda płata figle i niebawem pewnie spadnie pierwszy śnieg. Wszystkie te okoliczności nie przeszkodziły naszemu zespołowi w przygotowaniu dla Was kolejnej aktualizacji, która będzie miała miejsce już w przyszłym tygodniu. Szczegóły znajdziecie - jak zwykle - w Oficjalnych Ogłoszeniach. Zapraszam!

Pozdrawiam,
Asia.
Post edited by Asia07 on
«1311

Komentarz

  • edytowano 28.11.2013
    Wspaniale!! Nowy ewent, juz nie mogę się doczekać :) mam nadzieję że nagroda będzie ciekawa.
  • FarmerGwiazduni2FarmerGwiazduni2 Posty: 25
    edytowano 28.11.2013
    błędy związane z nadmiernym apatytem psiaka....apetytem Asiu, drobna literówka sie wkradła ;)

    A poza tym super, nowy event się szykuje, oby jak najwiecej zmian na lepsze :)
  • MarLena.832MarLena.832 Posty: 1,460
    edytowano 28.11.2013
    Nowy świąteczny evencik tematyczny :D:D
    Super :)
  • tysiak2093tysiak2093 Posty: 36
    edytowano 28.11.2013
    W związku z tą sytuacją wprowadzono zmiany, w wyniku których oczyszczanie kolejnych fragmentów z krzewów będzie trwało za każdym razem nieco dłużej, a koszta będą wzrastały stopniowo.

    wszystko fajnie, ale nie rozumiem jakie koszta? czyli to co dostaje sie po zburzeniu krzaków?

    0
  • Anet0024Anet0024 Posty: 7
    edytowano 28.11.2013
    tysiak2093 napisał użytkownik: »
    wszystko fajnie, ale nie rozumiem jakie koszta? czyli to co dostaje sie po zburzeniu krzaków?
    dobre pytanie, bo żeby przypadkiem nam teraz ceny pozostałych fragmentów nie podskoczyły!

    Ponadto fajnie by było, gdyby dekoracje z inwentarza można było przenosić z farmy do farmy, bo szkoda fajnych dekoracji które są za duże na jednej farmie a na inną przenieść nie można.
  • farmer petefarmer pete Posty: 155
    edytowano 28.11.2013
    cieszcie się eventem póki ładnie brzmi na karcie ogłoszeń hehe
  • Reissa2Reissa2 Posty: 139
    edytowano 28.11.2013
    Z opisu event przypomina mi ten urodzinowy z flagą, ale jednak mam nadzieję, że to będzie standardowy event tematyczny z ciekawymi dekoracjami.
  • Ewelina9224Ewelina9224 Posty: 185
    edytowano 28.11.2013
    Dokładnie, mi również zawiało zbieraniem elementów, żeby dostać tą flagę, a flagom już dziękujemy.
  • MarLena.832MarLena.832 Posty: 1,460
    edytowano 28.11.2013
    Faktycznie może to być event taki sam jak urodzinowy :(
    Bo jak jest zapowiedź nowego to zawsze podają jakie będą nowe dekoracje a tu nie ma takiego info :rolleyes::cool:
    Ojjjjj już mi sie odechciało tego eventu :(:(
  • farmer petefarmer pete Posty: 155
    edytowano 28.11.2013
    zwrócicie uwagę na obrazki zapowiadające nowe w grze wydarzenia. Ten świąteczny bardziej przypomina rocznice niż ewenty tematyczne. Z wyjątkiem Aloha z Hawajów wszystkie mają cześć mapki.
  • wislak87wislak87 Posty: 4
    edytowano 28.11.2013
    Asia07 napisał użytkownik: »

    03.12.2013 | Zimno, coraz zimniej... Świąteczny event oraz dalsze atrakcje
    Witam,

    coraz zimniej za oknem, pogoda płata figle i niebawem pewnie spadnie pierwszy śnieg. Wszystkie te okoliczności nie przeszkodziły naszemu zespołowi w przygotowaniu dla Was kolejnej aktualizacji, która będzie miała miejsce już w przyszłym tygodniu. Szczegóły znajdziecie - jak zwykle - w Oficjalnych Ogłoszeniach. Zapraszam!

    Pozdrawiam,
    Asia.

    a data 3 grudnia mowi o tym ze w ten dzien sie odbedzie ta aktualizacja ?

    Dokładnie tak, dnia 3 grudnia odbędzie się wspomniana aktualizacja :)
    /Yattmur
  • Elienia (PL1)Elienia (PL1) Posty: 1,338
    edytowano 28.11.2013
    ja również uważam że nagrodą w tym evencie będzie flaga, wszystko na to wskazuje - pomoc Tessie, odnalezienie dekoracji i wniesienie klimatu zimowego.
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    edytowano 28.11.2013
    a co z młynem? tez zostanie naprawiony
  • stokrotka1518 (PL1)stokrotka1518 (PL1) Posty: 227
    edytowano 28.11.2013
    MarLena.832 napisał użytkownik: »
    Faktycznie może to być event taki sam jak urodzinowy :(
    Bo jak jest zapowiedź nowego to zawsze podają jakie będą nowe dekoracje a tu nie ma takiego info :rolleyes::cool:
    Ojjjjj już mi sie odechciało tego eventu :(:(

    A może będzie podobny do eventu wielkanocnego :D .....w którym nagrodą była właśnie dekoracja DOMEK DLA PTAKÓW ......a zbieraliśmy pisanki :D
  • Ewelina9224Ewelina9224 Posty: 185
    edytowano 28.11.2013
    stokrotka1518 napisał użytkownik: »
    A może będzie podobny do eventu wielkanocnego :D .....w którym nagrodą była właśnie dekoracja DOMEK DLA PTAKÓW ......a zbieraliśmy pisanki :D

    Jeśli faktycznie tak by było, to super.
    Obawiam się jedynie, iż flagi to dodatek stały i teraz twórcy gry zamierzają nas nimi raczyć przy okazji wszystkich większych wydarzeń. Dekoracje mamy z eventów, za czasów eventu wielkanocnego ich nie było. Teraz wprowadzono flagi i coś mi się wydaje, że będą one już zawsze nagrodami z okazji świąt, rocznic i tym podobnych. Niestety.
  • MarLena.832MarLena.832 Posty: 1,460
    edytowano 28.11.2013
    stokrotka1518 napisał użytkownik: »
    A może będzie podobny do eventu wielkanocnego :D .....w którym nagrodą była właśnie dekoracja DOMEK DLA PTAKÓW ......a zbieraliśmy pisanki :D

    Ja jeszcze wtedy nie grałam i nie mam tego domku :(:(
    Ale byłoby fajnie jakby właśnie taki był :D
  • niusia8 (PL1)niusia8 (PL1) Posty: 4
    edytowano 28.11.2013
    pewnie dalej będzie się kręcił jak się skończy robić i to trochę jest denerwujące
  • DetakoDetako Posty: 88
    edytowano 28.11.2013
    Odnośnie młyna - dziwne, naprawili przy jednej aktualizacji, popsuli przy drugiej... Ojj wiem, że to nie takie łatwe, ale komuś chyba za to płacą? :)
    Pomysł ze świąteczną atmosferą ok. Mogłyby się pojawić zimowe (niekoniecznie typowo świąteczne dekoracje), np. bałwanek, lodowa rzeźba czy choćby karmnik dla ptaków. Ale pewnie wszystko jest już zaplanowane, więc Asiu uchyl rąbka tajemnicy, czy nagrodą będzie flaga czy jakaś dekoracja?
  • Eminencja3Eminencja3 Posty: 4
    edytowano 28.11.2013
    MarLena.832 napisał użytkownik: »
    Faktycznie może to być event taki sam jak urodzinowy :(
    Bo jak jest zapowiedź nowego to zawsze podają jakie będą nowe dekoracje a tu nie ma takiego info :rolleyes::cool:
    Ojjjjj już mi sie odechciało tego eventu :(:(
    Może masz rację Ty i pozostali niezadowoleni. Ale proponuję na kilka dni wstrzymać się z narzekaniem na event, którego jeszcze nie ma i zobaczyć co będzie. Czasu na ewentualne skargi od wtorku będzie że ho ho ho
  • Ewelina9224Ewelina9224 Posty: 185
    edytowano 29.11.2013
    Eminencja3 napisał użytkownik: »
    Może masz rację Ty i pozostali niezadowoleni. Ale proponuję na kilka dni wstrzymać się z narzekaniem na event, którego jeszcze nie ma i zobaczyć co będzie. Czasu na ewentualne skargi od wtorku będzie że ho ho ho

    Spokojnie, na razie tylko sobie gdybamy, nikt jeszcze nie narzeka :D
  • Ata66 (PL1)Ata66 (PL1) Posty: 32
    edytowano 29.11.2013
    mi też to przypomina event z flagą, ale moze prezent bedzie ciekawszy ;)
    wiec i tak z niecierpliwoacia czekam na event zimowy, moze zimowo zrobi sie na farmie;)
  • irys42irys42 Posty: 7
    edytowano 29.11.2013
    może bedzie jakas nowa dekoracja przydało by sie cos ale nie koniecznie za złoto i cos zeby mialo chociaz 80+ a nie tak jak teraz ze na farmie najwiecej miejsca zajmuja dekoracje . A jesli na swieta mogl by sie pojawic jakis snieg na farmie czy cos zawsze było by cos innego:)
  • ola754ola754 Posty: 1
    edytowano 29.11.2013
    Popieram! Ta opcja byłaby przydatna
  • fear (PL1)fear (PL1) Posty: 5
    edytowano 29.11.2013
    Witam.
    Pomocników nam zabrali, miało wkrótce się pojawić coś w zamian... ale kiedy to wkrótce nastąpi? Tęsknimy za pomocnikami... albo czekamy na nowe... Bardzo, bardzo czekamy...
    Pozdrawiam
    Fear
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 30.11.2013
    Ewelina9224 napisał użytkownik: »
    Dokładnie, mi również zawiało zbieraniem elementów, żeby dostać tą flagę, a flagom już dziękujemy.

    Być może tu trzeba będzie zbierać bombki i inne świąteczne ozdoby by dostać w nagrodę choinkę?
  • Stasio123424 (PL1)Stasio123424 (PL1) PL1 Posty: 7
    edytowano 30.11.2013
    Witam,
    Jeśłi chodzi o poprawki które mają zostać wprowadzone wszystko super fajnie, tak jak i ciekawostki ktore maja się pojawić...a odnośnie własnie tych ciekawostek. Mam pomysł który myślę iż był by bardzo fajny jeśłi chodzi o wprowadzenie stajni (kon by sie przydal gdyz reszta już jest) rozmiar 7x7 też byłby odpowiedni dla odróznienia, wielkość sadów. Wątek jeśłi chodzi o farmę która wciąż czeka odnośnie uruchomienia warto przemyśleć jeśli chodzi o przetwarzanie produktów związanych ze zwięrzętami... może ubojnia??. I taki mały kolejn y wątek jeśłi chodzi o dekoracje więcej by się przydało ciekawszych... i jeśłi chodzi o złoto zbliżają się święta więc może GGS ofiaruje wszystkim miły prezent.... Pozdrawiam.
  • edytowano 30.11.2013
    1. event ok, ale te niszczenie to ideologiczna pomyłka
  • mimibigmimibig Posty: 72
    edytowano 30.11.2013
    Ubojni napewno nie będzie, już kiedys ktos pytał i Asia07 odpisała,że nie będzie zabijania zwierzaków w grze.
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 30.11.2013
    Mogliby dać nasiona np. jemioły którą kojarzymy ze świętami i świątecznym nastrojem :)
    No i jeszcze marchewki oraz produkcja choinek lub wieńców na drzwi domków,
    a farmę mógłby odwiedzić św. Mikołaj :)
  • beata0909 (PL1)beata0909 (PL1) PL1 Posty: 196
    edytowano 30.11.2013
    a na sylwestra produkcja bomby atomowej,zamiast petard bo te mamy od chińczyków

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik