Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Drobne błędy w grze - Wątek zbiorczy

SlavooSlavoo Posty: 123
edytowano 17.10.2014 w Problemy techniczne i błędy
Witajcie. Pozwoliłem sobie na założenie wątku zbiorczego gdzie będziemy zgłaszać drobne błędy w grze np graficzne lub coś nie chodzi.

Bardzo proszę o niekomentowanie i nie dyskutowanie w tym wątku, aby go nie zaśmiecać. Tylko post z opisem błędu.

Moderatora proszę o przyklejenie tematu jeśli to możliwe.

Na początek dwie rzeczy:

1. Młyn dalej się kręci po zrobieniu się paszy. Ten błąd miał być wyeliminowany dziś.
2. Okienko projektów jest ciut za nisko w wchodzi pod ramkę przeglądarki.
ibzm.jpg
Post edited by Slavoo on
«1326

Komentarz

  • Lawliet_LawsfordLawliet_Lawsford Posty: 518
    edytowano 07.10.2013
    Wątek zgodnie z sugestią przyklejony. Proszę o niezaśmiecanie wątku spamem, offtopem i zbędnymi dyskusjami.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 08.10.2013
    nie dochodzą wiadomości sojuszowe do wszystkich członków - tych offline
  • Aneta1311 (PL1)Aneta1311 (PL1) Posty: 8
    edytowano 09.10.2013
    Nie mogę wysłać żadnej wiadomości i oczywiście do mnie też już nie dochodzą.
  • Bartekjaniak027Bartekjaniak027 Posty: 6
    edytowano 09.10.2013
    Mam pełną stodołe jajek, chcę sprzedać bo inne jajka czekają w kolejce i nie mogę sprzedać . Cudowałam wylogowałam już z 10 razy i nic , proszę o pomoc.
  • czarli (PL1)czarli (PL1) PL1 Posty: 193
    edytowano 10.10.2013
    przyłącze się w takim razie do dyskusji u mnie natomiast problem od rana jest ''ogólny'' najpierw problemy z logowaniem do tego problem ze zbiorami ładuje się do końca i staje nic nie zbiera się po chwili zbiera po czym znowu to samo z kolejnym zbiorem i tak caly dzien:(( dodam że ciasteczka itp czyszczone także problem chyba tkwi gdzie indziej:)
  • Precyzja (PL1)Precyzja (PL1) Posty: 28
    edytowano 12.10.2013
    A młyn dalej się kręci (po skończonej produkcji), chociaż była info o usunięciu tego błędu..
  • TosiaM2008TosiaM2008 Posty: 29
    edytowano 16.10.2013
    Błąd budynku Piekarnia

    Objawy - nie produkuje odpowiedniej ilości produktów zgodnie z maksymalnym poziomem budynku, na którym się on znajduje tj.

    na poziomie 1 - maks produkcja to 140 a produkuje maksymalnie do 100
    na poziomie 2 - maks produkcja to 280 a produkuje maksymalnie do 140
    na poziomie 3 - maks produkcja to 420 a produkuje maksymalnie do 280

    podejrzewam, że na kolejnych poziomach sytuacja wygląda podobnie
  • PlayerJacek9 ()PlayerJacek9 () Posty: 3
    edytowano 16.10.2013
    Mój problem to silos. Kolejny raz przy wykonywaniu projektu "miejscowa przygoda" zbiory z mojego silosa nie są dopisywane do ogólnej puli zadania. Mam rozbudowany silos - mogę wyprodukować 300 - kończę złotem i do zadania moje 30 nawozu nie jest dopisane - kolejny projekt tak się już dzieje - robię po 20, 30 - dopisuje więcej niż 100 - nie dopisuje (czyli 10)
  • just.rich (PL1)just.rich (PL1) Posty: 327
    edytowano 16.10.2013
    PlayerJacek9 napisał użytkownik: »
    Mój problem to silos. Kolejny raz przy wykonywaniu projektu "miejscowa przygoda" zbiory z mojego silosa nie są dopisywane do ogólnej puli zadania. Mam rozbudowany silos - mogę wyprodukować 300 - kończę złotem i do zadania moje 30 nawozu nie jest dopisane - kolejny projekt tak się już dzieje - robię po 20, 30 - dopisuje więcej niż 100 - nie dopisuje (czyli 10)
    W projekcie miejscowa przyroda zadaniem jest rozpoczęcie produkcji nawozu a nie zebranie go. Zwróć uwagę czy dopisuje Ci zaraz po rozpoczęciu produkcji.
  • Lawliet_LawsfordLawliet_Lawsford Posty: 518
    edytowano 16.10.2013
    Drodzy Gracze,

    przypominam, że ten wątek służy zgłaszaniu błędów w grze, a nie do dyskusji. Przed napisaniem postu proszę się zastanowić czy na pewno powinien się tu znaleźć. Wszelkie problemy, które nie są błędami technicznymi będę wydzielał/ usuwał. To samo dotyczy się również dyskusji.

    Pozdrawiam,
    L.
  • edytowano 16.10.2013
    hej. wyskakuje mi błąd jak podlewam drzewka sojuszników. od wczoraj na pewno, a może nawet od poniedziałku. nie pamiętam.wyskakuje za każdym razem kiedy przechodzę do kolejnego gracza...wówczas pokazuje mi się okienko Uwaga! mam prt sc jeśli trzeba...pozdrawiam :)

    Edit by L/ Screen będzie mile widziany :)
  • beerueno2beerueno2 Posty: 3
    edytowano 17.10.2013
    Witam, nie wiem czy był już zgłaszany ten błąd ale... Jeżeli chodzi o młyn to wirnik kręci się lewą stronę a po przekręceniu go zaczyna się kręcić w prawą stronę. Wiem błąd w niczym nie przeszkadzający ale zawsze to jakiś błąd - taki nienaturalny
    Pozdrawiam
    beerueno
  • sowa 100sowa 100 Posty: 10
    edytowano 17.10.2013
    dlaczego nie dostaje licenji już od 2 tygodni .Moja kopalnia stoi choć młyn pracuje pełną parą.Pozdrawiam
  • TaiaTaia Posty: 1
    edytowano 18.10.2013
    Witam!
    Od jakiegoś czasu na mojej farmie nie pojawia się animacja wyrośniętych roślin. Dzieje się tak z farmą smakosza i farmą kwiatową. Zbieram plony z pustych pól. To mały bug, bo związany tylko z animacją, ale fajnie by było, gdyby został naprawiony :)
  • rozyczka822rozyczka822 Posty: 52
    edytowano 18.10.2013
    u mnie tez dalej mlyn sie kreci
  • Rolnik XYZRolnik XYZ Posty: 76
    edytowano 18.10.2013
    Błąd dotyczący informacji o zakończonych zbiorach.Informacja "brak aktualnej produkcji" zamiast "zbiory gotowe.
  • neymeth (PL1)neymeth (PL1) Posty: 32
    edytowano 18.10.2013
    Na farmie smakosza nie mogę produkować maksymalnej ilości produktów, jest ustawione na 50 i chociaż opis budynku mówi że maksymalnie mogę 100 to nie mam opcji zwiększenia zlecenia do produkcji (mimo że materiały na to mam).
  • Rolnik XYZRolnik XYZ Posty: 76
    edytowano 19.10.2013
    Nie dolicza punktów doświadczenia za zalogowanie do gry.
  • zbigniew1211zbigniew1211 Posty: 9
    edytowano 20.10.2013
    Witajcie, mam problem ze zbieraniem i sadzeniem , wszystko wymaga po 6, 7 razy sadzenia ,koszmar
  • Ewelina9224Ewelina9224 Posty: 185
    edytowano 22.10.2013
    Podczas podnoszenia poziomu budy występuje błąd animacji u psa.
  • FikiMiki33FikiMiki33 Posty: 60
    edytowano 22.10.2013
    na wszystkich farmach występuje ten sam błąd
    podczas gdy podglądam farmę innego gracza -zwierzątka np kury świnie krowy się ruszają
    wtedy, gdy wiem na pewno, ze nie powinny
    bo są zbiory do zebrania (np żółta kropka gracza nie ma od 12h) wiec na pewno ma zakończoną produkcję

    czy błąd tej animacji można naprawić
    żeby można było podglądać farmy nawet jak gracz jest zalogowany
    - np czy w rzeczywistości karmi kury do projektu sojuszu
  • beta16beta16 Posty: 1
    edytowano 22.10.2013
    od kilku dni nie mam pakietu 1500złota przy zakupie przez SMS, to błąd czy zmiana na stałe?
  • Andrzej 60 (PL1)Andrzej 60 (PL1) Posty: 36
    edytowano 24.10.2013
    witam. mam problem z grą często mnie wylogowuje i wyświetla się napis POŁĄCZ PONOWNIE a mój sojusz robi misje i jest to uciążliwe a ciasteczka już tyle razy czyściłem że od tego kręćka można dostać.
    czy ktoś też ma taki problem?
  • NoSoReX2NoSoReX2 Posty: 1
    edytowano 24.10.2013
    Ten sam problem co Ata66, dodatkowo przesterowany zegar w prawym menu zbiorów a rzeczywistym czasem zebrania, tzn. w menu jest informacja, że zbiory gotowe, a w rzeczywistości zostały np. 2 min...
  • PiotrNelaPiotrNela Posty: 16
    edytowano 25.10.2013
    Bardzo uciążliwy dla mnie błąd czata- po przewinięciu historii rozmów do początku, każdy nowo pojawiający się post przerzuca do ostatniego komunikatu- jeśli dyskusja żywa, nie sposób przeczytać.
  • neymeth (PL1)neymeth (PL1) Posty: 32
    edytowano 25.10.2013
    Piesek nie daje punktów doświadczenia.

    Już naprawione.
  • dangor2dangor2 Posty: 13
    edytowano 25.10.2013
    Witam , mam problem z sadzeniem i zebraniem plonów , trzeba bardzo dużo razy sadzić i zbierać , na farmie kwiatowej i smakosza nie widać co jest posadzone , młyn kręci mi się w lewo , magazyn pełny a nie idzie nic sprzedać dopiero po parokrotnym klikaniu udaje się sprzedać , zegary po prawej stronie nie są zgodne z gotowymi plonami. Pozdrawiam , mam nadzieję że uda się te usterki usunąć bo tak grać to koszmar.
  • ChampionJajcoChampionJajco Posty: 1
    edytowano 25.10.2013
    Coś się chyba zdublowało.
  • Ewelina9224Ewelina9224 Posty: 185
    edytowano 25.10.2013
    W kole fortuny pokazują mi się zdobyte za ostatnie losowania nagrody, mimo iż nic nie losowałam w kole fortuny od tygodni.
  • gosiakr76 (PL1)gosiakr76 (PL1) Posty: 10
    edytowano 27.10.2013
    Witam!
    Na moich farmach dzieje się dokładnie tak samo! Zbiory zbieram tylko dzięki żółtej info z rysunkiem np. cebuli. Niezbyt ładnie wyglądają puste pola. Wiem, że u niektórych moich sojuszników też występuje ten błąd.
Ta dyskusja została zamknięta.