Strona główna Polish Tawerna

Poważne o życiu rozmowy, czyli o anatomii Maryny słów kilka ;-)

1332379

Komentarz

  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 01.12.2013
    Witam wczorajszych świętujących soczkiem , reszte kawą ;D Pisze krótko ,bo jakoś tak mi nijak ,ha ha :D
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 01.12.2013
    Witaj Basiu, pozwolę sobie napisać bo mnie niejako namaściłaś ;)
    Żebyś taka nijaka tu nie siedziała za długo to się podzielę moim porankiem...
    Obudziłam się w cudownym i baaardzo różowym nastroju ;) chcąc się z kimś podzielić tym stanem udałam się znów do sypialni... zanim pomyślisz, ze powinnam zachować dla siebie resztę tej opowieści to przejdę do sedna... zamiast otwartych ramion napotkałam wyciągnięta rękę zza której usłyszałam: weź przyjdź za godzinę...
    Czy czujesz się aż tak nijak jak ja, ha ha ha ha :D ?
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 01.12.2013
    ha ha ha ,padłam :D
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 01.12.2013
    Uwierz mi, że ja też... :p;)
    Ale nie ma po co leżeć ;) podobno można spróbować rozchodzić! Ha ha ha ha
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 01.12.2013
    hi hi mój mąż stwierdził ,że rozumie Cie doskonale i łączy się z Tobą :D Przepraszam ,że podzieliłam się tym z nim ,ale pytał mnie o powód mojego ataku śmiechu:D
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 01.12.2013
    To bardzo uprzejme ze strony Twojego męża, bardzo dziękuję za ofertę łączenia :p;) jednak już mam zastępstwo :p wiec może innym razem, ha ha ha

    A robić tajemnicy nie ma co... ważne, ze komuś się humorek poprawił, tylko szkoda, że dziś moim kosztem ;)
    Trudno, raz na wozie... ;)
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 01.12.2013
    Danusiu jak możesz tak pisać ,że Twoim kosztem :D Po prostu temat akurat na czasie ,ha ha więcej pisać nie będę ............. :D
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 01.12.2013
    No tak jakoś poczułam się pominięta w zabawie, ha ha ha :p;)
    Ale jak już mówiłam... co się odwlecze to nie uciecze, ha ha ha :)
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 01.12.2013
    Dzień doberek :) Wczorajszy nieudany dla mnie dzień zostawiam daleko za sobą i cieszę się nowym (mam nadzieję) udanym dniem :) Basiu ciężko wbić się gdzieś na imprezę, jak ma się szwy na ręce. Sama rozumiesz, tłok, ścisk i jeszcze przez przypadek ktoś mi zahaczy o tę rękę. Wolę uniknąć tego niepotrzebnego bólu ;) Zresztą nie jestem typem imprezowicza i nie chadzam na jumprezy, ewentualnie u siebie domówki robię :p
  • djorgandjorgan Posty: 261
    edytowano 01.12.2013
    Bertuś w razie czego służę ramieniem jako Bodyguard :D
    Dziś w pracy piałem pieśń o skacowanym aniele nie wiem dlaczego ludzie ją tak śpiewają ale nie ważne :D mam na myśli Archanioł Bo żyGa bryjel [tak wiem błąd zrobiony z premedytacją;)] a to za sprawą tego że od dziś mamy adwent i został tylko już miesiąc do świąt 4 niedzieli jak mawiają na kresach :D. Roratki o 5 piątej rano mnie chya dobiją :D dobrze, że do kościoła mam tylko 15 min :D. Ale do meritum :D.

    Kwiatek z kazania szefa:
    "... I ja widzę tą młodzież która ma na sobie słuchawki w uszach i słucha tej muzyki... i boli mnie to, że oni tak słuchają tej muzyki bo zamykają się na działanie łaski Boga... przez to iż zasłuchują się w dobra doczesne..."

    chyba muszę przestać słuchać muzyki w słuchawkach bo trafię do piekła :D

    Cóż do nieba nie pojdę bo zawsze miałem lęk wysokości... a ciepłe kraje zawsze lubiłem :D

    Dobrego dnia ;)
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 01.12.2013
    Oj tam, a jeśli ktoś słucha pieśni religijnych w słuchawkach, to też pójdzie do "piekła"? ;)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    Witajcie;)

    Trochę mnie nie było... więc musiałam nadrobić zaległości i hmmm.... tęsknił ktoś za mną... hę? ;)
    Zbyt bardzo rozgadani to nie byliście... ;)
    Ale opowieść Nusi mnie rozłożyła... no bo jak to tak...? Jak tak może być? Takie rzeczy się w ogóle zdarzają?
    Mam nadzieję, że winowajca odpokutował już swoje winy i wszystko Ci wynagrodził z nawiązką :p;)
    Inaczej nawet nie chcę myśleć ;)

    Piotruś, wreszcie dzięki Tobie dziś mnie oświeciło dlaczego pójdę do piekła... HA! Wszystkiemu są winne te cholerne słuchawki... hmmm... no tak... a ja niemądra myślałam, że mój zadziorny charakter i rozczochrane jakby nie było myśli... :p A tu taka niespodzianka... ;) Ty wiesz jak mi ulżyło... choć właściwie nie wiem czemu, bo muzyki w słuchawkach słuchać i tak nie przestanę... więc piekło mam pewne... jak nic... ;)
    hahaha
    Ale jaja... a jak by co to ja naprawdę nie mam żadnych dziwactw. To są "special effects" ;)

    A podsumować to wszystko można tylko tak, że podobno w niebie mnie nie chcą... w piekle się mnie boją... ale obiecali, że w czyśćcu się do mnie dobiorą ;):p
    hahaha
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 01.12.2013
    Hello, śpicie? :p
    Bardzo bym chciała coś napisać ale nie wiem co :D
    Nie, żeby to był jakiś mój problem życiowy ale wiecie jak to jest :)
    Nie chcę pisać od rzeczy ale jednak coś piszę, jak widać :p
    Nie ma w tym żadnego przesłania czy coś w tym stylu ale jednak zawsze to jest to coś o czym pisałam w drugiej linijce tego postu ;)
    Dobra, kończę już - jak to czytam, to sama o siebie się martwię :D
    Oczywiście nie mam na myśli kończyć ze sobą, chcę jeszcze trochę pożyć, jeśli kogoś to interesuje :)
    A teraz, jak kolejny raz to czytam, to mam deja vu co sprawia, iż jeszcze dziwniej się czuję, co nie zmienia faktu, że nadal nie bardzo wiem o czym piszę :D
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 01.12.2013
    Berti kochana ,mamy podobny problem ponieważ sama nie wiedziałam co pisać i czy w ogóle coś napisac :D Rączka mnie świerzbiała,ale pisać tak o niczym to chyba mija się z celem ,ha ha ha
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    Nie no dziewczyny... ja Was nie rozumiem... nie ważne o czym, należy pisać, pisać, dużo pisać... ;)
    A tak skromnie powiem, myślałam, że choć mi napiszecie, że za mną tęskniłyście... :(
    No fochnę się tu zaraz na wieki wieków Amen i nic więcej nie będę w tym kąciku płodzić... skoro nikt tego nie czyta... pfff
    Tak, tak właśnie zrobię ;)
    hahaha
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 01.12.2013
    Psotna żadnych fochów tutaj nie prosimy wnosić bo dostaniesz karniaka :D Pewnie że za Toba tęskniłysmy ,ale nie chciałyśmy pisać tak bezpośrednio ,bo byś nam jeszcze odfrunęła:D
  • Nusia Kalinka (PL1)Nusia Kalinka (PL1) Posty: 965
    edytowano 01.12.2013
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Nie no dziewczyny... ja Was nie rozumiem... nie ważne o czym, należy pisać, pisać, dużo pisać... ;)
    A tak skromnie powiem, myślałam, że choć mi napiszecie, że za mną tęskniłyście... :(
    No fochnę się tu zaraz na wieki wieków Amen i nic więcej nie będę w tym kąciku płodzić... skoro nikt tego nie czyta... pfff
    Tak, tak właśnie zrobię ;)
    hahaha

    Melduję, że ja przeczytałam w całości i dziękuję za troskę o moje spełnienie :p;)
    Wszystko jest w jak najlepszym porządku, ha ha ha (w końcu kto powiedział, że mąż ma być jeden, i że ten właśnie pierwszy jest niezastąpiony :):D Ha ha ha )
    Zgłosiłam reklamację i oto czego się dowiedziałam ;):
    http://blaskicodziennosci.wordpress.com/2013/11/02/maz/
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    Ależ gdzież tam, skądże znowu, w żadnym wypadku, nie ma takiej opcyjki, jakie odfrunęła? Najpierw trzeba posiadać skrzydła... czyż nie tak? ;)
    Za to ja od maleńkości wyposażona jestem tylko w rożki i ogonek... ot i cała ja ;):p
    hahaha
    Buziaki dziewczyny za tę tęsknotę Wam przesyłam ;*

    Nusia? ta Twoja reklamacja mnie dziś powaliła na kolana po raz drugi ;)
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 01.12.2013
    No dziewczyny macie talent w wyszukiwaniu fajnych rzeczy , pokłon Wam :D Jam leniuch i nie chce mi się buszować w poszukiwaniach takowych :D przychodzę na gotowiznę ,ha ha ha
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 01.12.2013
    Dobry wieczór :) Nadal nie wiem co mam pisać ale i tak piszę, żeby nie było, że nic nie piszę :p
  • Lawliet_LawsfordLawliet_Lawsford Posty: 518
    edytowano 01.12.2013
    To ja napiszę tylko Dobry wieczór :)
    djorgan napisał użytkownik: »

    Kwiatek z kazania szefa:
    "... I ja widzę tą młodzież która ma na sobie słuchawki w uszach i słucha tej muzyki... i boli mnie to, że oni tak słuchają tej muzyki bo zamykają się na działanie łaski Boga... przez to iż zasłuchują się w dobra doczesne..."
    Jak coś to Twojemu szefowi mogę upomnienie wysłać :)
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 01.12.2013
    Bertus napisał użytkownik: »
    Dobry wieczór :) Nadal nie wiem co mam pisać ale i tak piszę, żeby nie było, że nic nie piszę :p

    Może to tak zwany dołek ,czujesz że go masz , a mimo to nie wiesz że go masz ,jakoś tak to leciało ,może coś pokręciłam :D w każdym razie to bardzo niepodobne do Ciebie ,ze nie wiesz o czym pisać :D
    Witaj Law :D
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 01.12.2013
    hej hej :)
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 01.12.2013
    barbaraGamer2 napisał użytkownik: »
    Może to tak zwany dołek ,czujesz że go masz , a mimo to nie wiesz że go masz ,jakoś tak to leciało ,może coś pokręciłam :D w każdym razie to bardzo niepodobne do Ciebie ,ze nie wiesz o czym pisać :D
    Czasem mam takie jakby ciche dni, związane z tym, że nic nie mówię ;) I to jest bardzo podobne do mnie, Ci co mnie znają lepiej wiedzą od razu, że to takie moje dziwne fazy :) Ale nie mam dołka, czuję się dobrze tylko jestem taka z lekka wyciszona ;)
  • djorgandjorgan Posty: 261
    edytowano 01.12.2013
    Hm to ja wpadłem na chwilkę :D...
    Chyba muszę się wyspowiadać kto pełni dziś dyżur w konfesjonale ;P?

    Zgrzeszyłem ciężko chyba pójdę do piekła :D
  • BertusBertus Posty: 2,022
    edytowano 01.12.2013
    djorgan napisał użytkownik: »
    Hm to ja wpadłem na chwilkę :D...
    Chyba muszę się wyspowiadać kto pełni dziś dyżur w konfesjonale ;P?

    Zgrzeszyłem ciężko chyba pójdę do piekła :D
    A coś takiego zmalował? :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    djorgan napisał użytkownik: »
    Hm to ja wpadłem na chwilkę :D...
    Chyba muszę się wyspowiadać kto pełni dziś dyżur w konfesjonale ;P?

    Zgrzeszyłem ciężko chyba pójdę do piekła :D

    Piotruś powiadam Ci... mnie możesz wszystko wyszeptać do uszka... :p
    Nawet konfesjonału do tego nie potrzeba;)
  • miotła (PL1)miotła (PL1) PL1 Posty: 37
    edytowano 01.12.2013
    podobacie mi się mam fajny sojusz ale jeśli bym miała zmieniać lecę do was
  • djorgandjorgan Posty: 261
    edytowano 01.12.2013
    a nic... Ulepszyłem dzisiaj:
    Młyn na max
    jeden normalny dom na 4 poziom
    jeden dom luksusowy na max
    4 obory na max
    3 kurniki na max
    ogrodzenie na max no to jak ogrodzenie to i bramę...
    kupiłem dwa wiatraki by byc na -100%
    i żeby sojusz nie płakał, że sołtys myśli tylko o sobie dodałęm przedmioty kolekcji do Adeptów...

    to jaka za to pokuta...
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.12.2013
    miotła2 napisał użytkownik: »
    podobacie mi się mam fajny sojusz ale jeśli bym miała zmieniać lecę do was

    Cała przyjemność po Naszej stronie... :) Nie wiadomo tylko, który sojusz masz na myśli?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik