Strona główna Polish Przedstawienie sojuszu & sojusznicze newsy

Sojusz SPRYCIARZE zaprasza do wspólnej zabawy

13

Komentarz

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 25.06.2015
    Dni stają się coraz cieplejsze, lato zawitało... Warto zażywać sporo ruchu na świeżym powietrzu, bratać się z przyrodą, wdychać jej zapachy, poznawać jej tajemnice i zawierać bliższe znajomości ze zwierzętami... ;)
    W końcu kim bylibyśmy gdyby nie Matka Ziemia :)

    Uwielbiam jeździć na rowerze, a w tym roku stałam się także szczęśliwą posiadaczką nowiutkiego, piękniusiego kasku rowerowego... A kask przy rajdach rowerowych to podstawa... Szczególnie gdy chcemy jednak, te bliższe znajomości z przyrodą zawierać... Wiem co mówię... Zobaczcie sami :D



    Czyżby kolejna odsłona słynnego filmu Alfreda Hitchcocka :confused:
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.07.2015
    Kobieta zmienną jest, ot taka to po prostu kobieca natura... Kobieta też czasami sama nie wie czego chce, ale chce, żeby faceci sami się domyślili... hahaha Powiadam Wam, to absurd, facet to prosta konstrukcja, z nimi trzeba dosłownie, nie można liczyć na to, że sami na wszystko wpadną... Potem rodzą się niedomówienia i cały koncert nieporozumień... wiecie do czego to prowadzi... hę? Do FOCHA moi mili, do focha... :p
    Ale żeby nie było, że tylko my, kobietki mamy patent na focha, chcę Wam pokazać, że zwierzęta też focha puścić potrafią... powaga ;)
    Bo jeśli koń nie chce wyjść z zagrody, a osioł tam wejść, to co innego to jest jak nie foch? A jeśli krowa przy dojeniu zamiast trafić do wiadra, obleje nam buty mlekiem, to co to oznacza? No foch ;)

    Jest jeszcze coś takiego jak foch boczny... W tym specjalistami są koty... Wiecie na czym on polega... hę :confused:

    6dcf03110009346152b4072f

    Tajemnica tkwi w tym, żeby przez cały czas utrzymywać ze sobą kontakt wzrokowy... Nawet jeśli sytuacja stanie się podbramkowa... I ani mruu mruuu Zrozumieliście ? :p hahaha

    1367114153_uxog2q_600.jpg

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.07.2015
    Przelały się przez nasz piękny kraj, spore upały. Dosłownie tak słońce grzało, że aż czasami ręce opadały ;)
    Wszyscy szukali nieco wytchnienia, chowali się w cieniu, gasili swoje pragnienia...
    Jednak nie pierwszy raz się okazuje, że kotom różne rzeczy wychodzą lepiej... ;) hahaha
    Uczmy się więc od najlepszych :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 16.07.2015
    Pytanie na dziś brzmi: "Czy koty piją mleko?"
    Bo moim krowom ktoś podwędził z obory cały zapas mleka... Nie została nawet kropla i jak my teraz skończymy projekt "Góra sera"?
    Złapałam nasze farmerskie koty "prawie" na gorącym uczynku... Ale one zarzekają się, że nie miały z tym nic wspólnego, bo przecież nie cierpią mleka... ;)
    No to pytam się... Gdzie leży prawda... hę?

    1359983537_qrua3j_600.jpg

    W dodatku od tego nadmiaru mleka, chyba się kotom w łepetynkach coś poprzestawiało... No zobaczcie sami ;)

    65453_646424448775227_1517808902927711692_n.jpg?oh=2a4ec4a8e734920ef63a2fd39e549fc4&oe=55E90D96
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 17.07.2015
    No i mleko się rozlało ;) A dokładniej wydało się, że jednak nasze koty tak mleka się nawtryniały, że aż od tego poszalały ;)

    Dowód pierwszy:

    [video=youtube_share;6xQ3cp4HeL8]http://youtu.be/6xQ3cp4HeL8[/video]
    A to spryciarze ;)

    Dowód drugi: http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a4LjeLQ_460sv.mp4
    Po takiej ilości białego trunku, to tylko głupoty w głowach się ich trzymały... ;)

    Dowód trzeci: https://youtu.be/Ttkalm8xjcA
    Tak się nawpierniczały i poszalały, że potem na nic już siły nie miały... tylko dziwnie otępiałe siedziały ;)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 23.07.2015
    To był wyjątkowo ciężki tydzień... Byliśmy przecież wszyscy bardzo zapracowani... Najpierw George i jego maszynka, do tego Azja, której też ot tak sobie nie można odpuścić, bo przecież zębatki dla Grety same się nie uzbierają. Aż strach pomyśleć co dalej... Naszła nas więc refleksja...
    1363853721_ca7dzq_600.jpg

    Wszyscy są tak zmęczeni, upałem i nadmiarem wrażeń, że nawet nasze pieski wyszły z nietypową propozycją...

    70108_ja-chce-juz-weekend.jpg

    My zaś mamy dla nich odpowiedź!


    730..20130131230207_e7371e49d8.jpg

    Jakoś damy radę!

    EDIT.
    Nasz strach nabrał realnej formy...


    2013-07-23-155906_art.jpg

    A to ci niespodzianka...
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 24.07.2015
    viking-warrior-wallpaper-download-games-picture-viking-wallpaper.jpg

    Wikingowie to groźni wojownicy, którzy w średniowieczu śmiało sobie poczynali, dopuszczając się przy tym wielu aktów przemocy... To wiedzą wszyscy, albo prawie wszyscy, albo prawie wiedzą, zresztą nie w tym rzecz. Nie wszyscy jednak wiedzą jakich zbrodni dopuścili się wikingowie całkiem niedawno! Tak, tak moi mili... Wikingowie są wśród nas i nadal dopuszczają się rzeczy strasznych. Ich średniowieczne wyczyny to przy tym co ostatnio zrobili pikuś, albo Pan Pikuś, jak kto woli i lubi... Otóż od wczoraj wikingowie rozpanoszyli się po tymczasowej wyspie i to doprowadziło do katastrofy... Nasza kochająca, radosna szefowa wydała oświadczenie o następującej treści:
    zoja2.jpg

    Psociu, jesteśmy z Tobą, bo jak wyglądasz tak:
    foch-p.gif

    ...to my wyglądamy tak...


    377124__little-cute-sad-face_p.jpg
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 25.07.2015
    Foch naszej szefowej przybrał nieoczekiwanych, niespodziewanych i przerażających rozmiarów. Tego się nikt z nas nie spodziewał i boimy się myśleć co to będzie dalej... Wikingowie musieli się naszej Psoci mocno dać we znaki bo nam szefowa znikła... Znikanie jest ostatnio na topie, więc ostatni raz widziana była wczoraj coś koło południa, a potem pyk i nie ma...
    liu-bolin-7.jpg

    Martwi nas to zniknięcie, bo wiadomo, że kobieta w gniewie jest nieobliczalna... I wiecie co? Została nam po Psoci pamiątka...
    bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.bmp

    Liczymy jednak, że choć znikła całkiem bez słowa... to jednak do nas wróci... ale czy tak na wszelki wypadek możemy prosić o te pawie i lemury? Ach wakacje pod palmami nam się marzą...
    smieszne1.jpg

    Ale może być i dracenka, w końcu jak się nie ma co się lubi...
    teaser.png?width=320&height=480&bgcolor=fff

    Zdrówko!
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 27.07.2015
    No nie mogę uwierzyć w to co widzą moje piękne oczyska ;)
    Moja malutka istotka kogoś naprawdę obchodzi, na tym forum padole...
    Jak milutko :) Jak cieplutko na serduszku, aż musiałam tu przyleźć i pokazać się wszem i wobec, że jestem, nadal pisuję, czasami żartuję, a czasami się fochuję...

    A właśnie... a propos... bo ja dzisiaj taka jakaś niezadowolona i wymiętolona wstałam... To że foch na GGS mnie mocno złapał i trzyma, to fakt niezaprzeczalny i chyba szybko puścić nie zamierza... Ale ja dziś czułam, że coś innego mnie jeszcze gniecie i targa za duszyczkę... Myślałam, skupiałam się, dumałam i... BINGO!
    Wreszcie wpadłam na dobry trop...
    Przecie wiadome jest, że kobieta potrafi strzelić focha na wszystko... No i masz! Dzisiaj się dostało PONIEDZIAŁKOWI ;) Taaa, bo niby czemu nie... hę? :p hahaha

    ecd50aaa70bcc77229cb90174e3483295722dea2.jpg
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 13.08.2015
    Upały przyszły, upały zostały i upały odejść nie chcą. Mamy w dopiero połowę sierpnia, nikogo taka pogoda dziwić nie powinna. W końcu to lato. Nasza szefowa niezmiennie ma focha i stan ten jest tak samo trwały jak temperatura na zewnątrz. A naszym zwierzakom upały zaczęły już wyraźnie szkodzić. Nie wierzycie? To sami zobaczcie!
    krolik3.jpeg

    Czy tak wygląda normalny królik? A nasze tak wyglądają, poważnie! A z upałem radzą sobie tak:
    4f36a20f9e8a8.jpg

    I nie ma siły żeby wylazły z wody. Niedługo zaczną przypominać kaczki... albo jakieś inne łabędzie lub pelikany. Za to nasze psiaki nie chcą już mieszkać w budach, bo tam nie ma klimatyzacji. Nowoczesności im się zachciewa i wygód. One chcą do domu, a że są dobrze wychowane...
    wiem_wiem_dopiero_umylas_2013-12-11_18-23-35_middle.gif

    Niejeden człowiek tak nie potrafi...

    A za to za płotem cała menażeria! Targ i banda sąsiadów darmozjadów nam się panoszy, korzystając z okazji, że nasze zwierzaki są w gorszej formie! Nie ma kto ich pogonić, niestety. Niech no się jednak pogoda zmieni i nasi pupile odetchną pełną piersią! Niech no tylko nabiorą sił! Już one pokażą na co je stać!

    Kot-goniacy-mysz_thumb.jpg

    Nie będzie litości, oj nie będzie!
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 21.08.2015
    z12870318Q.jpg?preview=1
    Mówi się, że tylko krowa nie zmienia poglądów. Czas więc przyznać, że nie taki targ straszny, jak się początkowo wydawało. Nie oznacza to, że początkowo straszny nie był. Oj był, był... No ale po poprawkach i opracowaniu odpowiedniej strategii, da się na nim całkiem nieźle zarobić, a przecież o to nam chodzi, by farma się rozwijała. Zrobił się całkiem spory ruch w interesie, co nasze zwierzaki przyjęły równie radośnie. Trwa więc nieustająca impreza.

    Gdyby jeszcze naszej szefowej foch przeszedł... ale nie można mieć wszystkiego.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Czy Wy zdajecie sobie sprawę z tego co zrobiło GGS? Otóż GGS wreszcie puściło tę właściwą farmę czasową... i wydawać by się mogło, że to poprawi ich relacje z naszą szefową, ale niee nic z tego! bo na każdą dobrą rzecz, przypada taka, za którą nasza ukochana szefowa ma nowy powód do focha... zgadujecie zapewne co to? tak, tak to forum, którego nasza Psotka nijak polubić nie chce... 



    Ale chyba przez to forum obraziła się też na farmę, bo nam zaczęła się bawić w kamforę i znika :cry:
    Miejmy jednak nadzieję, że dobrą zabawą w niedawno otwartej grupie pod znamienną nazwą "Wskrzeszenie Maryny", nakłonimy ją do częstszych wizyt, zarówno na forum jak i na farmie... zwłaszcza na forum.


  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Niedawno (bo wczoraj) były katarzynki, a niebawem (bo już w niedzielę) będą andrzejki. I z tej właśnie okazji sojusz Spryciarze życzy Wam samych pozytywnych wróżb.

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Buty już wypucowane? Wszyscy gotowi? Ale jak to zapomniałeś? To już, szoruj buty wyczyścić! Przecież to dziś w nocy w naszych czyściutkich butach pojawią się jakieś słodkości... A my, Spryciarze, mamy dla Was już dziś, słodkiego mikołajka.

  • Kochani! Cudownych Świąt Wam życzę...

    merry-christmas_cat-wallpapers02jpg

    Idą Święta wielkim krokiem,
    Pachnie drzewko w Twoim domu.
    Patrzysz na nie ciepłym wzrokiem,
    I życzenia złożysz komuś...
    Bóg się rodzi dla nas wszystkich,
    W stajni płacze tak ukradkiem...
    Znów odwiedzisz swoich bliskich
    I podzielisz się opłatkiem...
    Na te Święta co nadchodzą
    Życzę ciepła i miłości
    Niech Cię ludzie nie zawodzą
    I niech uśmiech w sercu gości!

    httpcdn1-wwwcomingsoonnetassetsuploadsgalleryworst-xmas-specialsmv5bmjewmty3odkxmv5bml5banbnxkftztgwnzmyodgxmze-_v1_sx640_sy720_jpg

    Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy...
    Nadziei, która nie gaśnie - kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie...
    Pokoju, który koi - kiedy wszystko wyprowadza z równowagi...
    Wiary, która daje oparcie - kiedy bezradność przeraża...
    Po prostu Wesołych Świąt!

    Życzą SPRYCIARZE D

    https://youtu.be/03Gn4_pfrlE

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 31.12.2015
    W Nowym 2016 Roku życzę Wam 12 miesięcy zdrowia,
    52 tygodni szczęścia,
    8 760 godzin miłości,
    525 600 minut pogody ducha
    i 31 536 000 sekund wspaniałego seksu... p

    httpmassappealwpenginenetdna-cdncomwp-contentuploads201312nyegiigif

    Dużo radości dnia codziennego,
    spełnienia marzeń co do jednego.
    Miłości takiej, że świat nie widział,
    zdrowia takiego, co nikt nie słyszał.
    Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile,
    a wszystko to w radosną chwilę...

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 23.02.2016
    O północy coś się stanie, coś fajnego niesłychanie...
    Można śmiało i bez stresu, rzucać się w ramiona grzechu...
    Choć właściwie to nie grzech...
    To nawet nie rozpusta, Bo całować kazał Bóg,
    Po to w końcu stworzył USTA ;)

    24 LUTEGO  -  DZIEŃ NIESPODZIEWANEGO CAŁUSA


    httpimgpandawhalecom111335-Frozen-Anna-kissing-Kristoff-g-EnlRgif

    Więc idźcie i całujcie się, na zdrówko!

    http1bpblogspotcom-qvn-XK16TUUU-Ep_JhDJqIAAAAAAAADwc-tL1Os9zpnks1600tumblr_liuoqxc5y11qiunvpo1_500gif

    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204

    Znacie to uczucie? Stoicie w sali pełnej ludzi i nagle uświadamiacie sobie, że wszyscy na Was patrzą. Spoglądacie w dół na siebie i okazuje się, że jesteście nadzy. A potem budzicie się zlani potem, bo przecież nie ma w tym nic przyjemnego, gdy się człowiekowi śni coś podobnego! No to znacie to? A może macie inny dręczący Was koszmar? My już wiemy jaki jest największy koszmar naszej Ukochanej Szefowej... Otóż Psocia loguje się do gry i patrzy a w zakładce sojusz pusto. Wszyscy znikliśmy i nas nie ma. Puf i nikogo w caluśkim sojuszu!


    Na szczęście dla spokoju ducha naszej Ukochanej Szefowej taka sytuacja nigdy się nie zdarzy, więc Psotka może spać spokojnie ;)

    P.S. My Cię przecież uwielbiamy, Psociu ;*
  • Czy Wy też czasami macie podobnie?

    httpz1demotypl032e09dfefd17c4bf29658a16beee39f813a7c3fponiedzialek

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 17.03.2016
    Czy wszyscy znacie legendę o "Panu Twardowskim"? Czy aby na pewno?
    Śmiem twierdzić, że możecie się grubo pomylić i zanim skończycie oglądać poniższy film, Wasz światopogląd w tej dziedzinie, ulegnie diametralnej zmianie ;)

    Przedstawiam Wam krótkometrażowy film Tomasza Bagińskiego... tak, tak, to właśnie ten od "Katedry" - jeśli ktoś nie widział, radzę szybciutko to nadrobić, ale pędzikiem ;) Jakby co, podaję linka https://youtu.be/lrCN2dLFf5Y

    A teraz już zapraszam na seans, który zmienił sens jednej z Polskich Legend :)
    Podobno nie samą pracą człowiek żyje, więc czas na chwilę relaksu....

    https://youtu.be/hRdYz8cnOW4
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204


    Z okazji Świąt Wielkanocnych
    Spryciarze życzą Wam
    byście te święta mogli spędzić w gronie rodziny
    i cieszyć się spokojem i harmonią


  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204


    Wszystkiego Wesołego z okazji Prima Aprilis życzą Wam Spryciarze!
  • Hawaje szaleją na całego...
    Tak u mnie, jak i u Was koleżanko i kolego.
    Że co? U Ciebie nie?
    Oj tam, oj tam... to pewnie jesteś wyjątkiem ;)
    Podczas przedzierania przez jungle, miejcie jednak na uwadze, że rodzime gatunki zwierząt mogą dziwnie zareagować na Wasz widok. Choćby wierceniem się...
    A jak wiercenie uprawiane jest na scenie... oj nie, nie... chciałam powiedzieć na drzewie, to wtedy może się to bardzo ciekawie skończyć ;)
    Zresztą żeby nie być gołosłowną zobaczcie sami :D


    httpsmediagiphycommediaToMjGpBmDyMmBrMmbf2giphygif
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 10.06.2016
    Mam dla Was zagadkę dnia...

    Po co kobiecie taki kot... hę? Ktoś wie?


    Jeśli jeszcze się nie domyśliliście, to podpowiem Wam, że poniższe zdjęcie nie przedstawia prawdziwego kota, ale jego bardzo realistyczną replikę. Taki kotek ma jednak bardzo specyficzne zastosowanie, zwłaszcza dla kobiet. O co chodzi? ;)



    Taki kotek to nie tylko przesłodka ozdoba, jak byście mogli zgadywać, ale przede wszystkim torebka! Jest to gadżet autorstwa japońskiej artystki Pico, która podbiła serca internautów, i moje przy okazji też, swoimi pluszowymi wytworami. Torebki wyglądają jak prawdziwe koty, a autorka je uwielbia. Sprzedaje je później na aukcjach, gdzie osiągają ceny po 700$.


    Koty-torebki wyglądają na tyle realistycznie, że aż budzą obawy miłośników zwierząt. Pico uspokaja, że to po prostu bardzo dobrze przygotowany plusz, który następnie jest malowany aerografem, co nadaje mu bardzo realistyczny wygląd. Prace Japonki można śledzić na jej koncie na Twitterze.




    JA TEŻ TAKIE CHCEM !!!
    A póki co, czekamy na kota na farmie ;)
    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • Czy Wy wiecie, że Minionki są na świecie?


    Czy Wy wiecie, że one są nienormalne? Choć w naszym świecie, goniącym do przodu z prędkością Pendolino, w którym zamiast z sobą rozmawiać - spotykamy się na portalach społecznościowych lub odpowiadamy sobie smsami, zamiast spędzać z sobą czas, spędzamy czas przed komputerem... a dzieciaki? Zamiast biegać po podwórku - biegają z komórkami i grają w nogę - ale wirtualną... Czy to wszystko jest normalne? Dokąd to zmierza? Gdzie nas doprowadzi? Jak młodzi ludzie, którzy są z natury nieśmiali, nauczą się przełamywać swoje słabości, właściwie nie obcując z drugą "prawdziwą" istotą ludzką.
    Czasami to mnie przeraża, doprowadza do paniki i wtedy wyłączam kompa, wychodzę na powietrze, do parku, do ludzi, do świata. Uśmiecham się do słońca, do przelatujących ptaków, unoszę wysoko głowę, gdy owiewa mnie wiatr... siadam na ławce i wyciągam książkę - nie, nie na czytniku, taką prawdziwą, pachnącą drukarnią i troski odchodzą.
    Czasami warto złapać trochę dystansu do techniki, która nas otacza, pozwolić sobie na złapanie oddechu i połknąć troszkę świeżego powietrza... Na pewno nam to nie zaszkodzi, a może niektórym pomoże? I wiecie co? Uśmiech potrafi zdziałać cuda :) Dlatego uśmiechajcie się do ludzi, do siebie, do świata... to naprawdę działa. Obiecuję, że uśmiech do Was wróci. Bo dobro do nas wraca...

    No taaa... ale o czym to ja właściwie chciałam Wam powiedzieć? A, wiem! MINIONKI :)

    Choć jednak nie... nie dziś...Dziś chciałam Wam powiedzieć, że każdy zasługuje aby dać mu szansę i nie należy nikogo oceniać po okładce, nikogo przekreślać... Bo może ten ktoś, stanął na Waszej drodze w jakimś celu, może to nie był przypadek... Może to część jakiegoś większego planu?

    https://youtu.be/96kI8Mp1uOU


  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 06.09.2016
    Pamiętacie od czego ostatnio zaczęłam? Taaa...



    Trochę dzisiaj jestem przybita... no dobra przyznam się... bardzo :( Chyba potrzebuję czegoś, co sprawi, że poczuję się lepiej, a zawsze czuję się lepiej, gdy oglądam kreskówki. Więc chcę Wam pokazać coś co wyszperałam ostatnio w sieci. Jak to dobrze, że Minionki są na świecie, i jak to dobrze, że one też kochają zwierzaki, że chcą mieć w zwierzętach przyjaciół. Bo czym bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta...
    Filmik jest słodki, mam więc nadzieję, że zapadnie przynajmniej niektórym z Was w serce równie mocno, jak mnie.

    https://youtu.be/FMKFpuTFMIA
    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 11.08.2016
    W sojuszu jak to w sojuszu, życie płynie na robocie, zabawie i pogaduchach, a czasami okazuje się, że niektórzy tryskają taką energią, że muszą się koniecznie czymś z nami podzielić i w ten oto sposób powstał wiersz o kimś, kogo wciąż wyczekujemy, wypatrujemy i denerwujemy się gdy wciąż go nie ma...

    Architekcie, co tak rzadko o dziwnych porach przybywasz?
    Czemu z naszych farm tak zawsze nadzwyczaj szybko wybywasz?
    Czyś głupotą lub pychą tak po brzegi ciała napchany,
    Iż uważasz, że ktoś cierpliwie i z wielgachną ochotą,
    Będzie cały dzień czekać na Twój zjaw nieoczekiwany?
    Budynki, dolary czekają, aż zjawisz się z robotą,
    Lecz chyba prędzej na stodole kur wariacko zapieje...
    Nim w progi naszych farm opasłe Twe cielsko los przywieje... ;)
    Autor: nasz sojuszniczy wieszcz - TORIAN

    Zamówiłam u naszej forumowej krawcowej specjalną grafikę na poparacie powyższego, ale chyba jeszcze się szyje... muszę się przypomnieć ;) I oto jest!


    Nie wiem czemu, ale architekt kojarzy mi się straszebnie z głównym bohaterem tegoż teledysku


    https://youtu.be/bvC_0foemLY

    Może trochę za chudy, ale góra pasuje superowo, mundurek też jest, no może nie taki sam, ale też prawie niebieski i żeby jeszcze tylko tak szybko do nas tym swoim autkiem podjeżdżał i tak śpiewająco pracę swą odwalał ;) hahaha

    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • Znacie bajkę o Bazyliszku? Pewnie tak, ale ostatnio świat dopadła moda przedstawiania wszystkiego inaczej, więc czemu by nie poszaleć w tej materii?

    A znacie Pawła Domagałę ? Ten facet mnie po prostu rozwala, super gość :) Jak już on się za coś weźmie, to musi być super rzecz.
    Zapraszam na kolejną odsłonę serii "Legendy Polskie" >:)

    https://youtu.be/qS2xTGLCu-M

  • Ostatnio byłam w kinie na bardzo ciepłym, wesołym i pouczającym filmie. Co może mieć takie zalety, oczywiście bajki. "Vaiana skarb oceanu" ma świetną grafikę, widoczki na rajskiej wyspie wprost napawają ciepłem w sercu i cieszą oczy jak mało co. Polecam Wam tę rozrywkę, bo choć to animacja, dorośli bawią się na niej równie dobrze jak dzieci, a ja bawiłam się chyba nawet lepiej ;)

    Podobny obraz

    Przed filmem leciał krótki filmik o tytule "Serce w rozterce" - bardzo mądry i życiowy, dający sporo do myślenia, do zastanowienia się nad naszym życiem, pracą i tym co chcielibyśmy w życiu robić. Niestety nie mogę go nigdzie namierzyć, więc chcę się z Wami podzielić innym filmikiem, który był puszczany przed inną animacją, na której byłam. "Pisklak" pokazuje pierwsze nieśmiałe kroki jakie stawiamy w życiu. Nasze lęki, obawy, ciekawość, radość, smutek i chęć poznania świata, choć nie zawsze jesteśmy w stanie od razu się do świata przekonać ;)

    https://www.youtube.com/watch?v=bOpExod4r2Y
  • Dawno, dawno temu, za lasami, za górami, żyła sobie Jaga... Baba Jaga ;) Była dobra i zła, czasem wesoła a czasem smutna, w zależności jaki nastrój miała, różne czary odprawiała ;)

    Dzieci porywała, ludzi w zwierzęta zamieniała, ale gdy komuś działa się krzywda, wszystko wkoło leczyła i naprawiała. Przyroda ją kochała, była przecież jej częścią...

    Tak było dawniej, a jak jest teraz?

    https://youtu.be/uKbuFYd468w

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik